Gość: Alphonsinho
IP: *.aster.pl
26.03.05, 21:33
Byłem na tym meczu i nie zapomnę go nigdy. Coś wspaniałego. Atmosfera na
trybunach (m.in. ZERO trąbki plastikowej), no i przede wszystkim GOL dla
Polski co 10 minut. Rewelacja.
ps. Nie zwalnia się trenera w trakcie eliminacji. Wszyscy którzy wołali by
zwolnić Janasa w trakcie eliminacji nie nadają się ani na ekspertów, ani
nawet na kibiców.
Kto wygra mecz?! Polska!! Kto??! POLSKA!!!
DO BOJU POLSKA BIAŁOCZERWONI !!!!