Dodaj do ulubionych

Byłem na TYM meczu

IP: *.aster.pl 26.03.05, 21:33
Byłem na tym meczu i nie zapomnę go nigdy. Coś wspaniałego. Atmosfera na
trybunach (m.in. ZERO trąbki plastikowej), no i przede wszystkim GOL dla
Polski co 10 minut. Rewelacja.

ps. Nie zwalnia się trenera w trakcie eliminacji. Wszyscy którzy wołali by
zwolnić Janasa w trakcie eliminacji nie nadają się ani na ekspertów, ani
nawet na kibiców.

Kto wygra mecz?! Polska!! Kto??! POLSKA!!!
DO BOJU POLSKA BIAŁOCZERWONI !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Alphonsinho i zgadzam się Carlosem Alberto: IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.03.05, 11:12
      "W naszej grupie są dwie drużyny, które mają największe szanse na awans do
      finałów mistrzostw świata - to Anglia i Polska. Nasi rywale pokazali dzisiaj
      fantastyczny futbol, styl gry, który bardzo lubię. Muszę szczerze pogratulować
      Polakom wyniku, ale przede wszystkim sposobu, w jaki wygrali. Polski zespół
      otworzył nam dzisiaj oczy i pokazał, jak należy grać. Jeżeli ta drużyna będzie
      dalej prezentować taką piłkę, to z pewnością awansuje do turnieju finałowego i
      może w nim zajść bardzo daleko" - powiedział trener Azerbejdżanu.

      "Anglia też jest dobrą drużyną, ale to co Polacy dzisiaj pokazali, to coś dużo
      więcej. Grałem w swoim życiu w wielu miejscach, ale tak fantastycznej postawy
      drużyny nie widziałem. Nie widziałem też nigdy na własne oczy takiego wyniku na
      tablicy świetlnej. Z dumą przyjmuję polską koszulkę" - dodał.
      • Gość: Alphonsinho Carlosem Alberto, mistrz świata 1970 IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.03.05, 13:30
        "Grałem w swoim życiu w wielu miejscach, ale tak fantastycznej postawy
        drużyny nie widziałem."

        tak samo uważali Kibice obecni na stadionie (w internecie zbierają się hordy
        psuedokibiców-krytykantów, takich co to nawet 8:0 nie potrafią docenić)
        • doradca1 Re: Carlosem Alberto, mistrz świata 1970 27.03.05, 13:31
          Potrafią docenić. Sąnawet tacy ktorzy uważają, że Polska nie powinna bac się
          Anglików i spróbowac powalczyć o 1 miejsce w grupie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka