Gość: Macoomba
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.06.05, 23:13
No to może teraz walkower dla Szczakowianki?? Ja wierzę ŁKS-owi, przynajmniej
potrafią podać kto odpisał na pismo i zapewne są w stanie je pokazać.
Kujawiak natomiast mydli oczy ("...chyba Stefański albo inny pan X...").
Gdyby jednak jakimś przypadkiem ten klub krętaczy dostał się do I ligi to
będzie dla niego szok - i przeciwnicy trudniejsi i kupować siętakłatwo nie
da. Swoją drogą ciekawe jak zatuszują tę sprawę...