Dodaj do ulubionych

Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 23:13
No to może teraz walkower dla Szczakowianki?? Ja wierzę ŁKS-owi, przynajmniej
potrafią podać kto odpisał na pismo i zapewne są w stanie je pokazać.
Kujawiak natomiast mydli oczy ("...chyba Stefański albo inny pan X...").
Gdyby jednak jakimś przypadkiem ten klub krętaczy dostał się do I ligi to
będzie dla niego szok - i przeciwnicy trudniejsi i kupować siętakłatwo nie
da. Swoją drogą ciekawe jak zatuszują tę sprawę...
Obserwuj wątek
    • Gość: kasiu Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 23:31
      Prosta sprawa. Jak nie miał prawa wystąpić, a wystąpił - walkower dla
      przeciwników. Bo prawo powinno być przestrzegane.
      Ale chyba to sie rozmydli...
      • Gość: ZS -3p dla Kujawiaka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.05, 23:32
        Tu nie ma nad czym debatować. Jeśli ŁKS otrzymał taką odpowiedź a nie inną to
        sprawa jest prosta.
      • Gość: Al >>> D N O <<< IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 11:11
        PZPN to totalne dno.A co do Kujawiaka to staje sie on powoli najbardziej
        nielubianym klubem w Polsce. Chyba wiecie dlaczego...
    • Gość: Pawel Pawlowski [...] IP: *.dolsat.pl / *.dolsat.pl 07.06.05, 00:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Miecka Re:Qrwa z senatu IP: 209.53.181.* 07.06.05, 00:54
        Grzegorz Lato....
        • Gość: someoneelse Jarzebowski z SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 11:28
    • Gość: dwlodz Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze IP: *.tvsat364.lodz.pl 07.06.05, 01:10
      Prawo prawem...a sprawiedliwość musi być po naszej stronie...
      Działacz Kujawiaka.
    • Gość: Arek Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze IP: *.p.lodz.pl 07.06.05, 01:45
      A co jesli Kujawiak tez ma pismo tym razem zezwalajace Klattowi na gre??
      • Gość: Macoomba Sprawdzenie regulaminu rozgrywek II ligi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 02:32
        I albo walkower na niekorzysc Kujawiaka, albo kara finansowa od dzialacza,
        ktory wprowadzil w blad ŁKS (na rzecz tego klubu) + zwrot dla łodzian kasy za
        odowłania w sprawie meczu we Włocławku. Nie da się zmierzyć wpływu gracza na
        drużynę (Golański), bo to sport, ale jakaś ewentualna rekompensata finansowa
        powinna być.
        • Gość: X Re: Sprawdzenie regulaminu rozgrywek II ligi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 07:23
          Ja nie mam pretensji do Kujawiaka, jeśli dali im taką odpowiedź. Znowu jakieś
          machloje w PZPNie. Co do walkowera, no ludzie, chcecie zepsuć taką uroczą walkę
          o awans?? Chyba lepiej coby Kujawiak wszedł niż Widzew, który się w
          ekstraklasie już nagrał...
          • Gość: Anonim Re: Sprawdzenie regulaminu rozgrywek II ligi IP: *.bedzin.sdi.tpnet.pl 07.06.05, 07:34
            A gdzie ty wyczytałeś że Kujawiak dostał jakąś odpowiedź. A wracając do sprawy
            to chyba wszystko jest jasne - jakby to był odrębny mecz a nie dokończenie to
            graliby po 11 i to pełne 90 minut. Ja liczę na to że tym razem nie da się im
            zatuszować tej sprawy.
            Jaka urocza walka o awans??? Co ty piszesz???
            Przy pomocy pewnego senatorka i to ma być urocza walka...
            • fatcher Re: Sprawdzenie regulaminu rozgrywek II ligi 07.06.05, 08:23
              No Panie Janku Tomaszewski...
              Trzymamy Pana za słowo.
              Co zrobi z tym fantem komisja Etyki przy PZPN.
              Jeszcze raz się pytam gdzie jest prokurator.
              Dni złodziejskiej organizacji PZPN są policzone.
          • Gość: Arek Re: Sprawdzenie regulaminu rozgrywek II ligi IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.06.05, 09:52
            Jasne, że machloje w PZPN. Tyle, że te machloje nakręcają działacze Kujawiaka.
            Niby dlaczego kazano tylko dokonczyć mecz Kujawiak - ŁkS, wyraxnie kręcony
            porzez sędziego?
    • Gość: Nana Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze IP: 212.160.172.* 07.06.05, 09:08
      Sprawa jest prosta, 26 minut Kujawiak-ŁKS było dokończeniem przerwanego meczu,
      więc jakim cudem "ktoś" z PZPN mógł napisać Kujawiakowi, że to osobne zawody ???
      Przecież kara powinna trwać cały mecz (90minut) i samo pytanie było nie na
      miejscu, a odpowiedź mogła być tylko jedna, skoro dokończenie meczu, nie można
      odbyć sobie kary 26 minut za cały mecz i Pan Klatt powinien siedzieć na ławce w
      następnym meczu, a tu grał i jeszcze gola Szczakowiance szczelił i skończyło się
      3:2, więc słuszne pretensje Szczakowianki.
      • Gość: wojti5 walkower dla Ruchu ! IP: *.crowley.pl 07.06.05, 10:56
        i ja bym jeszcze prosił o walkower dla Ruchu , bo to następny mecz tego
        zawodnika z Kujawiaka!
    • Gość: Misio Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze IP: 212.160.172.* 07.06.05, 09:10
      Też myślę, że ten "Ktoś" z PZPN, to dopiero ma takie pismo Kujawiakowi
      "załatwić", bo pożegnają się z I ligą, ale już chyba za późno, bo wszyscy patrzą
      PZPN na ręce (zwłaszcza tych, co traktują "równiej" Kujawiaka)
    • Gość: Ben Kolejny skandal i co ?. NIC IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 09:50
      Rozwiązać tą strukturę postkomunistyczną.
      • Gość: Fulko de Lorsz Re: Kolejny skandal i co ?. NIC IP: *.toya.net.pl 07.06.05, 10:03
        Pasjonujące!
        Teraz czekam i patrzę jak to PZPN do spółki z Kujawiakiem zatuszują!
        Tosz oni są lepsi od Oli Jakubowskiej i Włodka Czarzastego!
        Naprawde pasjonujący serial trwa!
        Chciałbym aby Szczakowianka dostała walkower i Kujawiak stracił to co kupił u
        sędziego w meczu z ŁKS - Kradzione nie tuczy!
    • Gość: Janek LISTKIEWICZ -----------------ODEJDŹ----------- IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 10:09
      Miej trochę honory !.
      • Gość: widzewiak Re: LISTKIEWICZ -----------------ODEJDŹ---------- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 10:39
        Przekrecili LKS to nie podlega dyskusji !!!pozniej probowali zawiesic
        Sypniewskiego i Niznika (nie zagraliby z Widzewem) ale zlodzieje nie wiedza ze
        na derby czeka cala Lodz i ze Widzew chce zagrac z prawdziwym LKS a nie
        zdziesiatkowanym przez lapownikow z miodowej!!
    • Gość: anty pzpn Już dawno mówiły wiewiórki że Kujawiak kupuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 11:27
      mecze. I wcale się nie zdziwię jak to on wejdzie do I ligi
    • Gość: sebtool Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze IP: *.sgh.waw.pl / *.sgh.waw.pl 07.06.05, 12:35
      Wywalić cały ten stragan z włocławka na zbity pysk z ligi do A klasy i niech tam
      sobie ustawiają meczyki, Kujawiak Srujawiak, co to ma w ogóle wspólnego z piłką
      nożną... listkiewcz ty frendzlu!!!
    • Gość: mirek Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze IP: *.elb2.pl 07.06.05, 13:24
      Myslę, że Pan Senator, zagorzały działacz kujawiaka znowu sprawie łeb ukręci.
      prawda Panie senatorze?!!!!!!
      Walkower dla szczakowianki nalezy się jak psu zupa!
    • zygnow Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze 07.06.05, 13:34
      Kolejny dowód, że prezes Listkiewicz nie dorósł do funkcji, którą piastuje.
      Czas do domu Panie Listkiewicz liczyć zarobione pieniądze3, bo więcej już chyba
      nie będzie.
    • marecki997 Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze 07.06.05, 13:44
      Rozgrywanie meczów na raty prowadzi właśnie do takich niejasności. Według mnie
      to chore, że piłkarz mógł odpauzować kartki w meczu, który rozpoczął się, zanim
      jedną z kartek otrzymał.
      A co gdyby - hipotetycznie - mecz rozgrywany był w 2 częściach, a pomiędzy nimi
      zespoły nie grałyby żadnych meczów, załóżmy że jakiś piłkarz przed tym
      spotkaniem miał karę 2 spotkań. Czy po rozegraniu tego meczu w 2 częściach
      zaliczone mu zostałoby że odpauzował 2 spotkania?
    • linski4 ZNOWU TA HYDRA-KOLATOR 07.06.05, 15:47
      Wiadomo czego się spodziewać od tych listkowych mend. PZPN z ze swoim
      listkiewiczem pchają (a przy okazji rabują) piłkarstwo, a ci od kontroli ciągle
      w nieskończoność szukają jakichś dowodów. Przydał by tu się chiński, iracki lub
      adolfowski porządek.
    • Gość: Gieksiarz Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze IP: *.sti.net.pl / 83.238.81.* 07.06.05, 15:53
      A JAK JEST TRAKTOWANA GIEKSA!!!!!! OD POCZATKU CALEGO SEZONU USTALONO ZE GIEKSA
      SPADNIE I TAK SEI STALO.TO JEST JAKAS PARANOJA ZEBY TACY DEBILE RZADZILI POLSKA
      PILKA.POWINNI WSZYSTKICH WYPIE..C NA ZBITY PYSK Z LISTKIEWICZEM NA
      CZELE.PZPN PZPN JEBAC JEBAC PZPN!!!!!!!!!POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANOW
      GIEKSY.FOREVER GKS!!!!!!!!!1
    • Gość: Nego "Decyzja" PZPN ;) ;) ;) IP: *.crowley.pl 07.06.05, 20:15
      W związku z odwołaniem złożonym przez KS Garbarnia Szczakowianka Jaworzno od
      weryfikacji przez Departament Rozgrywek PZPN wyniku meczu odbytego w dniu 28
      maja 2005 roku z KS Kujawiak Hydrobudowa Włocławek, Wydział Gier PZPN postanowił
      uznać się niewłaściwym do rozpoznania odwołania i sprawę przekazać według
      właściwości do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN.

      Decyzję o zweryfikowaniu wyniku meczu podejmuje w I instancji Departament
      Rozgrywek PZPN, a w przypadku uzasadnionych wątpliwości sprawa jest kierowana na
      posiedzenie Wydziału Gier PZPN. W związku z tym, że niniejsza sprawa
      rozstrzygnięta została w I instancji przez Departament Rozgrywek, bez kierowania
      jej do rozpoznania na posiedzenie Wydziału Gier PZPN, zgodnie z paragrafem 10 ust.
    • Gość: MaZ Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 23:58
      Jeżeli nie przyznają walkowera dla Szczakowianki w meczu z Kujawiakiem to
      koniec o marzeniach o jakiejkolwiek sprawiedliwości w PZPN. Nie uwierzę w żadne
      komisje etyki, to wszystko będzie tylko mydleniem oczu. Panie Listkiewicz,
      niech pan udowodni, że pan ma wolę oczyszczenia tego "bagienka".
    • Gość: INSPEKTOR NADZORU Re: Kolejny skandal - kluby równe i równiejsze IP: *.bzmw.gov.pl / 194.30.179.* 09.06.05, 09:53
      NIECH NIK SPRAWDZI ILE DOMÓW DZIAŁACZOM Z PZPN BUDOWAŁA HYDROBUDOWA WŁOCŁAWEK.
      Np. pod LIPNEM OBSERWATOROWI MECZU KUJAWIAK-ŁKS ??? I JAKIE NIERUCHOMOŚCI MA
      TEN PAN "OJCIEC CHRZESTNY" Listkiewicza...były sędzia z Warszawy. Przy okazji
      NIK mógłby skontrolować nieruchomości Listkiewicza i jakimi metodami i środkami
      je pozyskał oraz kto mu je budował i urządzał ??? Od upublicznienia tych
      informacji powinno się rozpocząć czyszczenie polskiej piłki. A wiecie Państwo
      co robi teraz Prezes Listkiewicz wyjechał za granicę na dwa tygodnie i oprócz
      pensji pobiera diety z Federacji Międzynarodowej w wys. 525 Franków
      Szwajcarskich/dzień co po pomnożeniu przez ilość dni pobytu daje pokaźną
      sumkę.W kraju pozostał jego "przyboczny" i wierny towarzysz jeszcze z PZPR
      Eugeniusz Kola(bora)tor, który pomimo, że kiedyś był mierniutkim sędzią jeździ
      na obserwacje zawodów za granicę za niezłą kaskę. Ciekawe jakim językiem się
      porozumiewa, pewnie potrzebuje tłumacza...A "zadymy" na polskich stdionach
      coraz większe...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka