Dodaj do ulubionych

Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu

    • Gość: listkiewicz hasta la vista groclin i skisła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 13:35
      no to znów bańki
      • Gość: 111 Re: hasta la vista groclin i Wisła IP: *.dolsat.pl 26.08.05, 13:41
        No to w tym roku nawet bez UEFA? No nie...
    • Gość: JAN NO TO FOTELIKI SIE ZLOŻĄ NIESTETY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 13:49
      ale Wisla jakas szanse ma
    • Gość: marcy Vitoria nie wydaje sie mocna, póki co... IP: *.devs.futuro.pl 26.08.05, 13:53
      Fakt, to liga portugalska, na pewno 3 razy silniejsza od polskiej.
      Ale porażka (0:2) z beniaminkiem Naval na własnym boisku wiele dobrego
      powiedzieć o tym zespole nie może.

      Mądrzejsi będziemy po 2. i 3. kolejce, Vitoria gra pojutrze na wyjeździe z Rio Ave (vicelider), a potem 11 września u siebie ze Sportingiem Braga.

      W drugiej kolejce dodatkowo Laval gra u siebie z FC Porto, będzie można się przekonać czy Vitoria dużo gorsza od Porto ;)
      • Gość: Wiaderny Wyniki Lens!!! IP: *.devs.futuro.pl 26.08.05, 14:06
        Po 4 kolejkach Lens ma 3 wygrane i jedną porażkę (2:0 w pierwszej
        kolejce z Nantes) A potem wygrana 2:0 z Marsylią, 4:0 z Rennes i
        7:0 (!!!) z Auxerre. Ostatnie 3 mecze grali u siebie, może
        wyjazdy im nie wychodzą...?
    • sz0k no i to na tyle naszej gry w pucharach n/t 26.08.05, 13:54
    • Gość: Y_Sam No i po ptokach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 14:01
      Cholerka, zanosi się na to że w tym sezonie zabraknie naszych nawet w grupowych
      gierkach pucharu UEFA. Szanse Groclinu z Żabojadami są po prostu zerowe, Wisły
      tylko minimalnie większe (od zera, nie od Guimaraes ;-)). Ale za parę tygodni,
      po rewanżach, usłyszymy od Radolskiego i Engela że w dzisiejszej piłce już nie
      ma słabeuszy, nawet we wstępnych rundach.
    • Gość: drewnaldo Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.egb.pl 26.08.05, 14:06
      ale jaja jak Saganowski ich wyeliminuje to chyba pękne ze smiechu .Chłopak może
      złapać wiatr w żagle tak jak Rasiak alias "drewientes" i jescze królem strzelców
      zostanie .HEHEHE:)
    • Gość: inż. Mał Piszon Nareszcie Wisła może udowodnić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 14:09
      Bardzo Dobrze. Nareszcie Wisła może udowodnić, że jest gotowa do sukcesów.
      TRZEBA WYGRYWAĆ! A jak znowu sędzia będzie stronniczy to znaczy, że w POLSCE
      nie ma szans na dobrą piłkę i trzeba zrobić WIELKI PORZĄDEK w PZPN !!!
    • Gość: wierny kibol Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 14:11
      W artykule jest blad... Powinno byc Wisla przegra a nie zagra...
    • Gość: 999999999999999999 Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 14:13
      WISLA TO JEST POTEGA!!!! WISLA ZAWSZE
      PRZEGRYWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: tolek Jeszcze te dwa mecze i WRACAMY NA ZIEMIĘ IP: 213.76.171.* 26.08.05, 14:14
      • Gość: es Re: Dlaczego w sondzie nie ma opcji PRZEGRAJĄ?? IP: *.netten.pl 26.08.05, 14:24
        j.w ?? dlaczego maja wielcy bohaterowie z Majdanem na czele wygrywać?? Może tym
        razem Vitoria im pokaże, że miejsce zaściankowego futbolu jest w Płocku,
        Grodzisku, Lubinie i Wronkach.
    • genekgenek Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu 26.08.05, 14:22
      Niestety nie stać mnie już o optymizm gdy idzie o polskich piłkarzy...
    • Gość: Prezes Wisły Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.05, 14:23
      No i dupa zbita. Żartowałemz tym finałem UEFA. Ale może za rok :):):):):):):):)
      Jeśli trafimy na mistrza Luksemburga - mamy realną szansę :):):):):):):)
    • Gość: drewnaldo Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.egb.pl 26.08.05, 14:28
      tak tak no teraz to wygraja przeciez takie cieniaki , przypominam ze drużyna z
      Gruzji dynamo Tbilisi o ile sie nie mylę tez była z nikad i do obejscia i co
      było .Po prostu jezeli nawet wygraja to nic sie nie zmieni dalej bedą cieniakami
      i tyle.
    • Gość: listkiewicz a ta sonda to modelowy przykład slynnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 14:28
      obiektywizmu wyborczej
    • Gość: cyg@nek Całe szczęście, ze I mecze na wyjeździe. IP: *.osk.enformatic.pl 26.08.05, 14:44
      No to poznamy wartość naszych "eksportowych" rodzynków. Szczerze mówiąc to w
      mojej ocenie Panathinaikos nie byłby faworytem ani w pojedynku z Lens, ani z
      Portugalczykami. Tylko Majdana trzeba zmienić na innego siatkarza. Podobno
      Kadziewicz ma trochę wolnego czasu, a jego trudno przelobować.
      • Gość: ? Re: Całe szczęście, ze I mecze na wyjeździe. IP: 204.52.187.* 26.08.05, 14:57
        Nie byłby faworytem... W LM losowany był z drugiego koszyka...
    • Gość: supahG Wisła ich stuknie IP: *.demon.nl 26.08.05, 15:08
      to slaba druzyna jak zatrudnili Sagana zeby ich wzmocnil
    • Gość: ERES NO I NIE ZOBACZYMY..... IP: *.hsd1.ct.comcast.net 26.08.05, 15:13
      zadnej Polskiej druzyny w fazie grupowej
      • Gość: Rex Re: Zobaczymy.... IP: *.telia.com 26.08.05, 15:24
        Moze to i calkiem dobrze ze trafili na Vitorie ? Bo gdyby znow na jakies ogorki
        to by olali sprawe. A tak musza sie skoncentrowac na 100%.
    • Gość: dan Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.egb.pl 26.08.05, 16:23
      sorry ale oni są tak bezmyslnymi ,zmanierowanymi pseudo gwiazdami że są wstanie
      zrobić wszystko niestety ostatnio tylko to co najgorsze trzeba sobie odpuścic te
      dewagacje na temat wszystkich własciwie polskich druzyn niech graja jak cos
      osiagna to wtedy ewentualnie "dać cukierka" Ten szum medialny powoduje że nic
      nie robia a kaska leci moze by tak ich najzwyczjniej olać przez rok najmniej
      może wtedy zacznie docierać do nich cokolwiek .
      • Gość: patriota Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 16:57
        Racja! Tylko nie wymagajmy od pseudo-pilkarzy myslenia na boisku!!! LEdwo co
        zawodowke pokonczyli <hahaha> Sam Cantoro nie wystraczy! Walic kase na zaklady
        i czlowiek bedzie caly happy! Tak jak na PAO postawilem to na Vittorie to samo.
        U siebie zmiata Wisle. LENS Groclin kurs na awabs Lens pewnie 1,01,,, tu mozna
        odpuscic.....
        pozdrawiam patriota!
    • Gość: Marsel Wisła będzie wysoko IP: *.allegro.pl 26.08.05, 16:52
      bo jak nikt na nich nie stawia to pamiętają jak grać. a pochwalić ich i zrobić
      sobie nadzieję to spierd... nawet mecz, który mają "kieszeni" (jak przy 0:0 ostatnio
    • Gość: nagaprawdaopiłce w SONDAŻU brakuje: d) polegnie z kretesem 99,99% IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 26.08.05, 16:54
    • Gość: SS Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 16:56
      Znowu Wisła trafia na drużynę na "V"...
      Kiedyś Vaalarenga...
      • Gość: UEFA Grupa 4 dla Wisly jak przejdzie Guimares... IP: 195.26.15.* 26.08.05, 17:01
        Oprocz Wisly graliby tu zwyciezcy z meczów:

        Rennes (FRA) - Osasuna (SPA)
        Krylia (RUS) - Alkmaar (NED)
        Stuttgart (GER) - Domzale (SLO)
        Valerenga (NOR) - Steua (RUM)

        A wiec Valerenga jeszcze nie stracona dla Wisly ...
      • Gość: tago Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.0503.adsl.tele2.no 26.08.05, 22:09
        Komu Wisla zawdziecza UEFA a nie LM tylko idiocie ENGELOWI!!!!!! Mial 10 min.
        aby bronic wyniku a ON potawil na atakkkkkk ! Tylko duren moze podjac taka
        decyzje ! Jestem z Wisla od 50-ciu lat i nie ma innych alternatyw !!!!!
        Poprowadzil POLSKE do kleski w Korei !!!!Facet bez polotu - typKASsssA ????!
        IDIOTA !Dosyc idiotow w polskiej pilce....
    • madmalina Dlaczego tylko Wisła? 26.08.05, 18:13
      W temacie artykułu Wisła, większość w nim także o Wiśle a Groclin? Dlaczego dla
      większości liczy się tylko Wisła? Byłby numer gdyby to groclin awansował a
      wisła poległa w swoim stylu. Mimo to czeka ich cięzka przeprawa ale skoro Lech
      potrafił pograć z nimi, to dlaczego duzo lepszy Groclin ma nie wygrać
      • Gość: Fan Mistrza Polski To proste! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 19:31
        Trzeba być mistrzem Polski. A nie wiecznym "vice".

        I to małymi literkami....

        ;)
      • Gość: Tag Re: Dlaczego tylko Wisła? IP: *.0503.adsl.tele2.no 26.08.05, 23:34
        Zal mi Was Gazeto.... swoja cenzura ograniczacie bycie z druzyna.... w ktorej
        gralem i zawsze z nia bede ....To wstretny wstyd dla europejskiej demokracji..A
        reszte dopowiedz sam Samuelu.......
    • Gość: rebel Olisadebe i Saganowski zakoncza sen wislakow IP: *.adsl.net.t-com.hr 26.08.05, 20:50
    • Gość: m Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 21:16
      W zeszłym sezonie wystarczyo wyeliminować Dinamo i byłoby rozstawienie, teraz
      trzeba zdobyć więcej punktów i wyeliminować Portugalczyków, w co nie wierzę.m
    • Gość: Miki Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.aster.pl 26.08.05, 22:04
      Zastanawia mnie, na jakiej podstawie Tomasz Loch ( komentator losowania Pucharu
      UEFA dla EUROSPORTU ) i inni niektórzy uważają, że Wisła jest faworytem meczu z
      Vittorią Guimares. Owszem, prym w lidze portugalskiej wiodą Benfica Lisbona, FC
      Porto i Sporting Lisbona, ale nawet ostatnia drużyna w tabeli am lepsze
      wyszkolenie i lepszych zawodników niż polskie drużyny. Owszem, może trafię w
      czuły punkt kibiców Wisły Kraków, bo ma najstabilniejszą drużynę i formę ze
      wszystkich polskich drużyn, ale wcale nie stawia to Wisły w pozycji faworyta.
      Tak samo jak Groclin nie jest faworytem w meczu z Lens.

      Kibic Legii pozdrawia kibiców wszystkich polskich drużyn
      • Gość: cyg@nek Mimo wszystko nie przesadzajmy. IP: *.osk.enformatic.pl 26.08.05, 23:39
        Wisła jest lepsza niż przeciętna drużyna portugalska (nie dotyczy Porto,
        Benfiki i Sportingu) czy holenderska (nie dotyczy PSV, Ajaksu i Feyenoordu).
        Przegrała z Panathinaikosem, ale po dogrywce na boisku przeciwnika, więc od
        Greków nie odstaje. Więcej nieszczęścia temu klubowi przyniosły porażki z
        Norwegami i Gruzinami niż brak awansu do LM. Wiśle zabrakło meczów w PUEFA i w
        Atenach było powiatowo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka