Gość: listkiewicz hasta la vista groclin i skisła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 13:35 no to znów bańki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 111 Re: hasta la vista groclin i Wisła IP: *.dolsat.pl 26.08.05, 13:41 No to w tym roku nawet bez UEFA? No nie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAN NO TO FOTELIKI SIE ZLOŻĄ NIESTETY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 13:49 ale Wisla jakas szanse ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy Vitoria nie wydaje sie mocna, póki co... IP: *.devs.futuro.pl 26.08.05, 13:53 Fakt, to liga portugalska, na pewno 3 razy silniejsza od polskiej. Ale porażka (0:2) z beniaminkiem Naval na własnym boisku wiele dobrego powiedzieć o tym zespole nie może. Mądrzejsi będziemy po 2. i 3. kolejce, Vitoria gra pojutrze na wyjeździe z Rio Ave (vicelider), a potem 11 września u siebie ze Sportingiem Braga. W drugiej kolejce dodatkowo Laval gra u siebie z FC Porto, będzie można się przekonać czy Vitoria dużo gorsza od Porto ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiaderny Wyniki Lens!!! IP: *.devs.futuro.pl 26.08.05, 14:06 Po 4 kolejkach Lens ma 3 wygrane i jedną porażkę (2:0 w pierwszej kolejce z Nantes) A potem wygrana 2:0 z Marsylią, 4:0 z Rennes i 7:0 (!!!) z Auxerre. Ostatnie 3 mecze grali u siebie, może wyjazdy im nie wychodzą...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Y_Sam No i po ptokach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 14:01 Cholerka, zanosi się na to że w tym sezonie zabraknie naszych nawet w grupowych gierkach pucharu UEFA. Szanse Groclinu z Żabojadami są po prostu zerowe, Wisły tylko minimalnie większe (od zera, nie od Guimaraes ;-)). Ale za parę tygodni, po rewanżach, usłyszymy od Radolskiego i Engela że w dzisiejszej piłce już nie ma słabeuszy, nawet we wstępnych rundach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drewnaldo Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.egb.pl 26.08.05, 14:06 ale jaja jak Saganowski ich wyeliminuje to chyba pękne ze smiechu .Chłopak może złapać wiatr w żagle tak jak Rasiak alias "drewientes" i jescze królem strzelców zostanie .HEHEHE:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inż. Mał Piszon Nareszcie Wisła może udowodnić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 14:09 Bardzo Dobrze. Nareszcie Wisła może udowodnić, że jest gotowa do sukcesów. TRZEBA WYGRYWAĆ! A jak znowu sędzia będzie stronniczy to znaczy, że w POLSCE nie ma szans na dobrą piłkę i trzeba zrobić WIELKI PORZĄDEK w PZPN !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wierny kibol Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 14:11 W artykule jest blad... Powinno byc Wisla przegra a nie zagra... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 999999999999999999 Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 14:13 WISLA TO JEST POTEGA!!!! WISLA ZAWSZE PRZEGRYWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tolek Jeszcze te dwa mecze i WRACAMY NA ZIEMIĘ IP: 213.76.171.* 26.08.05, 14:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: es Re: Dlaczego w sondzie nie ma opcji PRZEGRAJĄ?? IP: *.netten.pl 26.08.05, 14:24 j.w ?? dlaczego maja wielcy bohaterowie z Majdanem na czele wygrywać?? Może tym razem Vitoria im pokaże, że miejsce zaściankowego futbolu jest w Płocku, Grodzisku, Lubinie i Wronkach. Odpowiedz Link Zgłoś
genekgenek Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu 26.08.05, 14:22 Niestety nie stać mnie już o optymizm gdy idzie o polskich piłkarzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prezes Wisły Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.05, 14:23 No i dupa zbita. Żartowałemz tym finałem UEFA. Ale może za rok :):):):):):):):) Jeśli trafimy na mistrza Luksemburga - mamy realną szansę :):):):):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drewnaldo Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.egb.pl 26.08.05, 14:28 tak tak no teraz to wygraja przeciez takie cieniaki , przypominam ze drużyna z Gruzji dynamo Tbilisi o ile sie nie mylę tez była z nikad i do obejscia i co było .Po prostu jezeli nawet wygraja to nic sie nie zmieni dalej bedą cieniakami i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: listkiewicz a ta sonda to modelowy przykład slynnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 14:28 obiektywizmu wyborczej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Całe szczęście, ze I mecze na wyjeździe. IP: *.osk.enformatic.pl 26.08.05, 14:44 No to poznamy wartość naszych "eksportowych" rodzynków. Szczerze mówiąc to w mojej ocenie Panathinaikos nie byłby faworytem ani w pojedynku z Lens, ani z Portugalczykami. Tylko Majdana trzeba zmienić na innego siatkarza. Podobno Kadziewicz ma trochę wolnego czasu, a jego trudno przelobować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Całe szczęście, ze I mecze na wyjeździe. IP: 204.52.187.* 26.08.05, 14:57 Nie byłby faworytem... W LM losowany był z drugiego koszyka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: supahG Wisła ich stuknie IP: *.demon.nl 26.08.05, 15:08 to slaba druzyna jak zatrudnili Sagana zeby ich wzmocnil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ERES NO I NIE ZOBACZYMY..... IP: *.hsd1.ct.comcast.net 26.08.05, 15:13 zadnej Polskiej druzyny w fazie grupowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rex Re: Zobaczymy.... IP: *.telia.com 26.08.05, 15:24 Moze to i calkiem dobrze ze trafili na Vitorie ? Bo gdyby znow na jakies ogorki to by olali sprawe. A tak musza sie skoncentrowac na 100%. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dan Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.egb.pl 26.08.05, 16:23 sorry ale oni są tak bezmyslnymi ,zmanierowanymi pseudo gwiazdami że są wstanie zrobić wszystko niestety ostatnio tylko to co najgorsze trzeba sobie odpuścic te dewagacje na temat wszystkich własciwie polskich druzyn niech graja jak cos osiagna to wtedy ewentualnie "dać cukierka" Ten szum medialny powoduje że nic nie robia a kaska leci moze by tak ich najzwyczjniej olać przez rok najmniej może wtedy zacznie docierać do nich cokolwiek . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patriota Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 16:57 Racja! Tylko nie wymagajmy od pseudo-pilkarzy myslenia na boisku!!! LEdwo co zawodowke pokonczyli <hahaha> Sam Cantoro nie wystraczy! Walic kase na zaklady i czlowiek bedzie caly happy! Tak jak na PAO postawilem to na Vittorie to samo. U siebie zmiata Wisle. LENS Groclin kurs na awabs Lens pewnie 1,01,,, tu mozna odpuscic..... pozdrawiam patriota! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marsel Wisła będzie wysoko IP: *.allegro.pl 26.08.05, 16:52 bo jak nikt na nich nie stawia to pamiętają jak grać. a pochwalić ich i zrobić sobie nadzieję to spierd... nawet mecz, który mają "kieszeni" (jak przy 0:0 ostatnio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nagaprawdaopiłce w SONDAŻU brakuje: d) polegnie z kretesem 99,99% IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 26.08.05, 16:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SS Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 16:56 Znowu Wisła trafia na drużynę na "V"... Kiedyś Vaalarenga... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UEFA Grupa 4 dla Wisly jak przejdzie Guimares... IP: 195.26.15.* 26.08.05, 17:01 Oprocz Wisly graliby tu zwyciezcy z meczów: Rennes (FRA) - Osasuna (SPA) Krylia (RUS) - Alkmaar (NED) Stuttgart (GER) - Domzale (SLO) Valerenga (NOR) - Steua (RUM) A wiec Valerenga jeszcze nie stracona dla Wisly ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tago Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.0503.adsl.tele2.no 26.08.05, 22:09 Komu Wisla zawdziecza UEFA a nie LM tylko idiocie ENGELOWI!!!!!! Mial 10 min. aby bronic wyniku a ON potawil na atakkkkkk ! Tylko duren moze podjac taka decyzje ! Jestem z Wisla od 50-ciu lat i nie ma innych alternatyw !!!!! Poprowadzil POLSKE do kleski w Korei !!!!Facet bez polotu - typKASsssA ????! IDIOTA !Dosyc idiotow w polskiej pilce.... Odpowiedz Link Zgłoś
madmalina Dlaczego tylko Wisła? 26.08.05, 18:13 W temacie artykułu Wisła, większość w nim także o Wiśle a Groclin? Dlaczego dla większości liczy się tylko Wisła? Byłby numer gdyby to groclin awansował a wisła poległa w swoim stylu. Mimo to czeka ich cięzka przeprawa ale skoro Lech potrafił pograć z nimi, to dlaczego duzo lepszy Groclin ma nie wygrać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan Mistrza Polski To proste! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 19:31 Trzeba być mistrzem Polski. A nie wiecznym "vice". I to małymi literkami.... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tag Re: Dlaczego tylko Wisła? IP: *.0503.adsl.tele2.no 26.08.05, 23:34 Zal mi Was Gazeto.... swoja cenzura ograniczacie bycie z druzyna.... w ktorej gralem i zawsze z nia bede ....To wstretny wstyd dla europejskiej demokracji..A reszte dopowiedz sam Samuelu....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rebel Olisadebe i Saganowski zakoncza sen wislakow IP: *.adsl.net.t-com.hr 26.08.05, 20:50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 21:16 W zeszłym sezonie wystarczyo wyeliminować Dinamo i byłoby rozstawienie, teraz trzeba zdobyć więcej punktów i wyeliminować Portugalczyków, w co nie wierzę.m Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Re: Wisła rozstawiona w dzisiejszym losowaniu IP: *.aster.pl 26.08.05, 22:04 Zastanawia mnie, na jakiej podstawie Tomasz Loch ( komentator losowania Pucharu UEFA dla EUROSPORTU ) i inni niektórzy uważają, że Wisła jest faworytem meczu z Vittorią Guimares. Owszem, prym w lidze portugalskiej wiodą Benfica Lisbona, FC Porto i Sporting Lisbona, ale nawet ostatnia drużyna w tabeli am lepsze wyszkolenie i lepszych zawodników niż polskie drużyny. Owszem, może trafię w czuły punkt kibiców Wisły Kraków, bo ma najstabilniejszą drużynę i formę ze wszystkich polskich drużyn, ale wcale nie stawia to Wisły w pozycji faworyta. Tak samo jak Groclin nie jest faworytem w meczu z Lens. Kibic Legii pozdrawia kibiców wszystkich polskich drużyn Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Mimo wszystko nie przesadzajmy. IP: *.osk.enformatic.pl 26.08.05, 23:39 Wisła jest lepsza niż przeciętna drużyna portugalska (nie dotyczy Porto, Benfiki i Sportingu) czy holenderska (nie dotyczy PSV, Ajaksu i Feyenoordu). Przegrała z Panathinaikosem, ale po dogrywce na boisku przeciwnika, więc od Greków nie odstaje. Więcej nieszczęścia temu klubowi przyniosły porażki z Norwegami i Gruzinami niż brak awansu do LM. Wiśle zabrakło meczów w PUEFA i w Atenach było powiatowo. Odpowiedz Link Zgłoś