Gość: ADAMŁÓDŹ IP: *.lodz.dialog.net.pl 24.09.02, 09:42 Wszystko piękne i ciekawe ale gdzie to można obejrzeć poza kanałem POLSATSPORT oczywiście??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Fuckmen Re: Przed wtorkowymi meczami Ligi Mistrzów IP: 149.156.52.* 24.09.02, 10:25 jak można oglądać cos takiego jak piłka nozna, wrzuccie na luz i ogladnijcie serial brazylijski " Brzydla" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cześć nazywam się Adam z hujam Re: Przed wtorkowymi meczami Ligi Mistrzów IP: 217.96.36.* 24.09.02, 17:15 Deportivo la Coruna wygrało z Bayernem M. tylko dlatego, że lepiej gra.Wkurwiają mnie takie opinie typu:"O Bo.. Bayern przegrał z Deportivo, ale niespodzianka".Zrozumcie, że to nie jest niespodzianka, tylko po prostu Deportivo jest lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mjs80 Re: Przed wtorkowymi meczami Ligi Mistrzów IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 24.09.02, 20:24 W pilkarzykach powstala nowa liga prywatna ZAPISZ SIE numer ligi:9815004933 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysmir Re: Przed wtorkowymi meczami Ligi Mistrzów IP: *.hs / *.ar.hs-wismar.de 24.09.02, 23:09 > Wszystko piękne i ciekawe ale gdzie to można obejrzeć poza > kanałem POLSATSPORT oczywiście??? no mozna np. obejrzec na niemieckim rtl'u... innych nie znam, bo nie odbieram... w tym momencie leci Lens - Bayern (z odtworzenia, ale zawsze mozna poogladac...) Odpowiedz Link Zgłoś