Dodaj do ulubionych

Przed wtorkowymi meczami Ligi Mistrzów

IP: *.lodz.dialog.net.pl 24.09.02, 09:42
Wszystko piękne i ciekawe ale gdzie to można obejrzeć poza
kanałem POLSATSPORT oczywiście???
Obserwuj wątek
    • Gość: Fuckmen Re: Przed wtorkowymi meczami Ligi Mistrzów IP: 149.156.52.* 24.09.02, 10:25
      jak można oglądać cos takiego jak piłka nozna, wrzuccie na luz i
      ogladnijcie serial brazylijski " Brzydla"
    • Gość: cześć nazywam się Adam z hujam Re: Przed wtorkowymi meczami Ligi Mistrzów IP: 217.96.36.* 24.09.02, 17:15
      Deportivo la Coruna wygrało z Bayernem M. tylko dlatego, że
      lepiej gra.Wkurwiają mnie takie opinie typu:"O Bo.. Bayern
      przegrał z Deportivo, ale niespodzianka".Zrozumcie, że to nie
      jest niespodzianka, tylko po prostu Deportivo jest lepsze.
    • Gość: mjs80 Re: Przed wtorkowymi meczami Ligi Mistrzów IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 24.09.02, 20:24
      W pilkarzykach powstala nowa liga prywatna ZAPISZ SIE numer
      ligi:9815004933
    • Gość: Krzysmir Re: Przed wtorkowymi meczami Ligi Mistrzów IP: *.hs / *.ar.hs-wismar.de 24.09.02, 23:09
      > Wszystko piękne i ciekawe ale gdzie to można obejrzeć poza
      > kanałem POLSATSPORT oczywiście???

      no mozna np. obejrzec na niemieckim rtl'u... innych nie znam, bo nie odbieram... w tym momencie leci Lens - Bayern (z odtworzenia, ale zawsze mozna poogladac...)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka