imprezagt 22.05.06, 12:45 Podejrzana zmiana. Skoro powodem są rzekome problemy zdrowotne to dlaczego w miejsce pomocnika powołano obrońcę?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: misiek Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 12:46 buuu a "Fak" już robił z maniury Gorawskiego maskotkę drużyny :( co za porassssszka :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoRd QulaG janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 13:11 wybrał w nocy kadrę po pijaku i teraz próbuje ratować sytuację... JANAS NIEKONSEKWENTNY, JANAS NIELOGICZNY 1) Sam przynaje, że wziął niekórych w ostatniej chwili, ZAPOWIADAŁ, że pojedzie 4rech z piątki Franek, Rasiak, Jeleń, Saganowski i Sosin a jedzie dwóch... 2) Zapowiadał, że zabierze po dwóch piłkarzy na każdą pozycję, a wziął 3 ofensywnych pomocników kosztem bocznego obrońcy! 3) Teraz Gorawski wypadł ze składu, więc Janas w miejsce skrzydłowego bierze 5tego środkowego obrońcę... Miał brać po 2 piłkarzy na każdą pozycję, a powołuje ludzi zupełnie losowo... 4) Zapowiadał, że weźmie tylko tych grających i w formie, po czym wyrzucił Dudka (raczej w formie, ale faktycznie nie grał w klubie - na szczęście mamy innych bramkarzy) Frankowskiego (grał, w średniej formie ale na pewno nie bez formy! - sam Janas mówił, że Franek dobrze wypada na treningach!) Saganowskiego (grał i w dobrej formie) Sznaucnera (czołowy obrońca ligi greckiej) a wziął Milę (nie grał, beznadziejna forma) oraz Kosowskiego, Krzynówka, Gorawskiego (nie grali) do tego Gizę (w lidze grał słabo) 5) publicznie twierdził, że Franek przez miesiąc się odbuduje, że na treningach "strzela wszystko" i jak się przełamie to będzie dobrze grał na mundialu... po czym go nie powołał i zaczął się pokrętnie tłumaczyć, ze jednak jest bez formy... 6) skoro uznał, że Dudek nie grał w klubie co dyskwalifikuje go ze stania w bramce na mundialu PO CO POWOŁYWAŁ GO NA MECZE TOWARZYSKIE a Fabiańskiego wpuścił na 7 i na 8 minut w 2 meczach?? Nie lepiej było dać się ograć Fabiańskiemu? I teraz na mundialu kontuzjowany jest Boruc, w 1/8 z Anglią Kuszczak dostaje czerwoną i wchodzi Fabiański, który zagrał 15min w reprze?? nie jestem fanem Dudka, nie grał to niech nie jedzie (choć Howard z MU jest w kadrze USA!) ale jeżeli Fabiański ma jechać na mundial to niech może trochę pogra w tej kadrze wcześniej! 7) Jeżeli Janas uważa, że Brożek bardziej nam się przyda na mundialu, CZEMU NIE POWOŁYWAŁ GO WCZEŚNIEJ? Brożek zagrał w tym roku 45min w kadrze TYLKO DLATEGO, że kontuzji doznał Janczyk... teraz Paweł strzelił bramkę Legii i Janas bierze go na mundial - nie wiem czy to przemyślana decyzja, wygląda na przypadkową... 8) Janas uważa, że wziął młodych i tylko tych w formie a nie starych "za zasługi" - dla mnie to głupia gadka by zamącić ludziom w głowie - bo nie mamy aktualnie nawet 11 piłkarzy w formie!! Mila, Krzynówek, Kosowski, Bąk, Bosacki, Giza, Jeleń, Brożek CZYM SIĘ WYRÓŻNILI OSTATNIO????!!! Na pewno nie świetną grą, bramkami ani występami w czołowych ligach Europy... Jeżeli oni jadą, to argumentacja Janasa co do niepowołania Franka czy Sagana jest po prostu śmieszna... 9) Za Dudkiem nie płaczę (bo jest Kuszczak), za Rząsą i Kłosem też, choć Rząsa był akurat w niezłej formie (i grał wszystkie mecze w ADO Den Haag!) ale zabierając na mundial PÓŁTORA dobrego napastnika (czyli Żurawia jako 1, i resztę jako pół napastnika) sam sobie strzelił samobója... Kto teraz będzie strzelał bramki? Trzeba liczyć na cud i jakaś wielką metamorfozę Rasiaka i Brożka w snajperów najwyższej klasy... Z czego chyba większe szanse na to ma Brożek... Jedyna szansa, to to, że Rasiak będzie teraz miał takie "strzały życia" jak z Wyspami Owczymi w każdym meczu... Ale chyba tylko Janas w to wierzy... Frankowski, nawet teraz, "zablokowany" i przygnębiony potrafił dobrze rozegrać piłkę (gol Mili z Wyspami Owczymi) a zagrał ledwie 20min... Na zgrupowaniu, ze starymi znajomymi z Wisły odzyskałby dobry humor i na mundialu, nawet gdyby nadal nie strzelał, możnaby było liczyć na jego dwójkowe akcje z "Żurawiem" czy Szymkowiakiem... Każdy kto ma oczy i choć minimalnie zna się na piłce widział, jak "działała" nasza drużyna w ataku z Frankowskim a jak z Rasiakiem... Eriksson wziął na mundial Rooneya mimo że ten ma kontuzję, Raul będzie powołany do kadry Hiszpanii (powtarzam - Hiszpanii!) nawet gdy straci nogę, Van Basten nie przejmował się tym, że Van Nilsterooy siedział na ławce ManU... Jeżeli była jakaś alternatywa dla "Franka" na mundial, to był nią Saganowski - ale jadą Jeleń i Brożek... Oby Janas miał nosa, bo planu w tym żadnego nie widzę... Dla mnie to jasne, że Janas nie miał żadnej koncepcji, że nasz trener to ślepiec we mgle nad przepaścią - co wcale jednak nie oznacza, że spadnie :) wedle powiedzenie "głupi na zawsze szczęście" czuję, że nasz trenerinho będzie miał jak zwykle dużo farta... czego mu oczywiście życzę bo w końcu trzeba kibicować "Naszym" :) -- Miałem marzenia, że wygrywamy mecz za meczem na MŚ... że bramkarz będzie bronił jak w transie, nasza obrona będzie kryć jak nigdy, pomoc będzie kreatywna i waleczna a napastnicy skuteczni... Janas popsułeś mi marzenia! gdzie jacyś skuteczni napastnicy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robb Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: 212.160.172.* 22.05.06, 13:29 nic dodać nic ująć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC Weź jeszcze Franka to Ci wybaczę... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 15:31 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazik G. Janosika poyabło i to zdrowo... IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 22.05.06, 18:27 mu chyba na polowaniu srut trafił z mózgownicę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Skandal IP: *.dyn.optonline.net 22.05.06, 18:35 czy jest cos na ziemi aby moglo sklonic to polglowie janasa do zabrania Franka na mundial? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sceptyk Janas planuje grać jak Grecy w ME. IP: 195.136.151.* 22.05.06, 18:40 Oni strzelali wiekszośc kluczowych bramek głową. Janas planuje cos podobnego, dlatego sie tak upiera przy Rasiaku. Obawiam się, ze będzie mógł jedynie udawac Greka. Bo na nic innego tego skladu nie stać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziennik FAKT janas: koncz waśćwstydu oszczędź IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 22.05.06, 20:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robb Może uratował życie Gorawskiemu? IP: 212.160.172.* 23.05.06, 16:39 Skoro w Rosji podobno go słabo badali ... No ale to dziwne. Niby wcześniej był zdrowy a tu nagle mowa o jakiejś ciężkiej odmianie astmy ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Earnest Pole Jan As (wybaczcie mi ten nudny tytuł) IP: *.azory.net.pl 22.05.06, 18:43 Wszystkie decyzje trenera były słuszne. Janas osiągnie wiele z tą reprezentacją, ponieważ jako pierwszy w ostatnich nieudanych latach postawił bezwzglednie na własną koncepcję i brał zawodników tylko na podstawie aktualnej formy fizycznej, psychicznej oraz wyszkolenia. Nawet Kosowski musiał mieć zwyżkę, inaczej by Janas nie podejmował takiej decyzji. U trenera, który z tak mierną reprezentacją doszedł do mundialu, nikt nie ma prawa podejrzewać szaleństwa. Janas to mistrzostwo świata (no może tylko w przenośni), ale przeciwnie do imprezy w Korei Polska na pewno wyjdzie z grupy. Frankowski jest słabszy od Jelenia, a Dudek od Fabiańskiego. Ot co! Zobaczycie. Ja już niedługo idę obstawiać Polskę :) o nie... po co te posty są, po co te zmarnowane godziny klepania, Janas Was wszystkich zaskoczy Uwaga! skróty myślowe w promocji, po 1zł każdy, ty też mozesz zabłysnąć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz To ty Rasiak? IP: 151.204.99.* 22.05.06, 19:01 no wreszcie bedziesz mial miejsce pokazac klase - jeszcze gdyby Zurawski siedzial na lawie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paul jeanas Zurawski bedzie zmiennikiem Rasiaka!! IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 10:00 ZURAWSKI NA TRENINGACH NIE CHCIAL PODAWAC Rasialdinho, A TYLKO SAM STRZELAL BRAMKI.JEST TO NIEZGODNE Z KONCEPCJA Janasa , z ktorej jasno wynika,ze jedynym snajperem ma byc Rasialdo. BRAMKI STRZELAC MA PRAWO TAKZE MILA, DLATEGO ZMIENNIKIEM MILI BEDZIE s Smolarek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rex Re: Jan As (wybaczcie mi ten nudny tytuł) IP: *.5.12.vie.surfer.at 22.05.06, 19:23 po co masz gdziekolwiek lazic...przyjmuje kazdy zaklad.krotko i konkretnie.no i?... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Earnest Pole Re: Jan As (wybaczcie mi ten nudny tytuł) IP: *.azory.net.pl 22.05.06, 19:30 potem się umówimy, musze już lecieć, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Franek IP: *.dyn.optonline.net 23.05.06, 00:51 Gdzie jest Franek. Co za lapowkarstwo i przekupstwo sie szerzy.... Ludzie bojkot meczu z kolumbia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: que? Re: Franek IP: *.aster.pl 24.05.06, 22:08 mam nadzieję, że te głupki cie posłuchają. im mniej ludzi nieznających się na piłce się nią podnieca tym lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: audi tt Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 22.05.06, 13:31 masz racje,dodam tylko ,ze sklad kadry powinien byc wybierany przez grupe ludzi co sie na pilce znaja,a nie przez jednego janasa,bo jego zly wybor bedzie porazka wszystkich kibicow polskiej reprezentacji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szatek Bosacki - najgorszy obronca Bundesligi ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 21:24 Co mamy mysleć o piłkarzu, który nie mieścił się w kadrze jednego z najsłabszych w ostatnich latach zespołów w Bundeslidze ?Oto poziom polskiej piłki... PS"Zaraz ktoś mi odpisze, ze on jest znakomity, tylko Niemcy go przesladowali za pochodzenie. PS:Gdzie Kłos albo chociaż Rzeźniczak ? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Polska ma słabych obrońców 22.05.06, 23:01 co poradzić? Bosacki ma tę zaletę, że potrafi grać na PO a nawet DP. czy teraz jest 2 zaw. na każdą pozycję? Jak by się uprzeć: SO1: Bąk, Lewandowski SO2: Jop, Bosacki PO: Baszczyński, Dudka LO: Żewłakow, Garncarczyk DP: Sobolewski, Radomski OP: Szymkowiak, Giza PP: Smolarek, Kosowski LP: Krzynówek, Mila CN: Żurawski, Jeleń WN: Rasiak, Brożek Najmniej w kadrze przekonuje mnie Giza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Bojkot meczu z Kolumbia IP: *.dyn.optonline.net 23.05.06, 00:52 Ludzie urzadzmy bojkot na meczu z kolumbia. niech oni zobacza sile kibica. robmy buuuuuuuuuuuuu na mile i rasiaka i na cala zgraje tego zlepka. tak samo na janasa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pj Nieprawda, mamy dobrych adwokatow w Polsce. IP: *.80.220.203.acc05-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 05:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pj : Bosacki - byl najgorszym obronca Bundesligi IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 10:09 i dlatego pasuje do tego skladu Janasa.Janas TWIERDZI , ZE OSTATNI ZOSTANA PIERWSZYMI, tak jest powiedziane w biblii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:36 "Każdy kto ma oczy i choć minimalnie zna się na piłce widział, jak "działała" nasza drużyna w ataku z Frankowskim a jak z Rasiakiem..." Ja bym jednak polemizowała... Każdy, nawet ten co się w ogóle nie zna, z łatwością mógł dostrzec powyższe :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: 213.17.199.* 22.05.06, 13:39 Popieram Cie w 100%... Odpowiedz Link Zgłoś
krwawabestia Re: janas "naprawia" swoje błędy... 22.05.06, 14:17 pewnie jakis pomysł to on ma tylko pytanie na co ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WWW Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.dyn.optonline.net 22.05.06, 14:20 Miejmy nadzieje ze Franek pojedzie!!!!!!!! Chcemy kontuzji Rasiaka! Niech sobie golen zlamie ten nieudacznik! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pele Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.c3-0.nyw-ubr3.nyr-nyw.ny.cable.rcn.com 23.05.06, 04:11 Franek !!! Franek !!! FRANEK !!! Bedzie mi i Nam , jak odpadniemy szybko bo nie bedzie komu strzelac bramek , bardzo przykro . Pan Frankowski bez formy jest lepszy od calej reszty A zgrupowania sa poto zeby forme zbudowac i nie tylko Frankowi ale calej reprezentacji. Reprezentacja tylko za zaslugi to blad , jak masz pieciu lepszych . Ktory z naszych Orlow jest lepszy od Pana Frakowskiego ......? Zobaczymy za miesiac Jeszcze jedna rzecz . Ktos wspomnial ze Janas juz buduje zespol na ME , dlatego sami mlodzi. Mundial to najwazniejsza impreza sportowa na swiecie , Myslenie o nastepnych zawodach przed rozpoczeciem pierwszych to pomylka , dalekosiezna polityka , w ktorej nie jestesmy najlepsi , jako Narod , o tradycjach pilkarskich nie wspomne . Drobna rada dla "pilkarzy" w POLSCE , PZPN to banda skorumpowanych zlodzieji , jesli interesuje cie cos wiecej niz BMW w garazu, jesli chcialbys grac w Realu , MU , lub jak Henry (ktory wychowal sie w Paryskich Szmulkach) w Arsenalu. Pakuj walizki . Zadzwon do Franka moze cie wciagnie . Lepiej zaczynac od tzeciej ligi w Angli niz od .................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pj Odpowiem tobie... IP: *.10.220.203.acc08-dryb-mel.comindico.com.au 22.05.06, 15:23 Janas ma jaja, ale w jakim sa one stanie ,to trzeba by bylo zapytac jego zony,jesli to kogos interesuje.Pomyslow Janas nie posiada, myslec nie lubi,myslenie go meczy,BO DO TEGO POTRZEBNY JEST ROZUM,a z tym u Janasa cieniuchno.LUBI LAS I LUDZI LASU I DO TEJ KONCEPCJI jak ulal pasuje mu 'bramkostrzelny' RASIALDINHO - CHLOP JAK DAB przypominajacy zlamana sone.LUBI OPIEKOWAC SIE LUDZMI NIE WPELNI SPRAWNYMI FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE,stad bierze sie jego ojcowski stosunek do Mili. W sumie ,jak widac , to dobry czlowiek, chociaz polanalfaceta nic nie czytajacy i nic nie ogladajacy,oczywiscie poza soba w lustrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Chołop jak dąb, jajka jak żołędzie :-))) IP: *.dsl.mindspring.com 22.05.06, 20:22 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pius_XII_Pacelli jaja nas "naprawia" swego pawia IP: *.cm.umk.pl 22.05.06, 14:39 Odpowiedz Link Zgłoś
baky Całkowita zgoda 22.05.06, 17:01 Kopiuję z innego rorum: Polscy piłkarze nie chcą do Niemiec! Trener reprezentacji Polski, Paweł Janas ma coraz większe trudności z zamknięciem składu naszej kadry na Mistrzostwa Swiata w Niemczech. Piłkarze masowo wycofują się z reprezentacji ponieważ jak powiedział nam jeden z czołowych napastników: "To jakiś absurd, abyśmy akurat w czerwcu mieli jechać do Niemiec. Każdy chce przecież oglądać Mundial z rodziną w domu". Kierownictwo PZPN po rozważeniu skarg piłkarzy postanowiło złożyć oficjalny protest przeciwko organizowaniu Mistrzostw Świata w czasie trwania Mundialu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elmmon LoRd QulaG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 20:09 przestan chlopcze znasz sie na pilce jak moja babcia na jezyku c++ hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kałach Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 20:11 O to chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemas,Szwecja Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.telia.com 22.05.06, 20:20 Lord, calkowicie sie z Toba zgadzam,osobiscie bardzo zaluje ze nie ma Franka i niewidze na dzisiaj nikogo kto moglby jego zastapic. Dlaczego powolany zostal Gorawski skoro zagral tylko 2 mecze w tym roku ? kto Janosowi jego podrzucil ? Na dodatek okazalo sie ze chory ? Cos mi tu okropnie smierdzi z tymi powolaniami,czuc tutaj szmal ktory Janas wzial od kogos. Janas zobaczysz jaki Franek bedzie mial doping na meczach.Pozalujesz jeszcze tego ze on nie pojechal,no chyba ze szmal ktory ewentualnie zgarnales spowoduje ze i tak olejesz wszystko i juz teraz wiesz ze po mistrzostwach won z kadry i dlatego zabezpieczyles sie finansowo na przyszlosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOPACZ Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: 213.155.174.* 22.05.06, 22:13 do LoRd QulaG - jeszcze mój ulubiony tekst, dlaczego wziął Milę - "bo jest Szymkowiak, Sobolewski i Radomski, więc Mila i tak nie zagra" - jak padłem na glebę po przeczytaniu tego, tak do dzisiaj nie wstałem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Typer Janas a Frankowski ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:14 Bosacki pokazał na ile go stać w meczu z Wyspami Owczymi. Jakiś amator tak nim kręcił jakby był na karuzuli, a na koniec założył mu siatkę. Z czym na MŚ panie Janas?? ___ Podwojenie depozytu w Betandwin! Codziennie 50 euro gratis od bet-at-home! 100zł za darmo od Expekt! bukmacherzy.250free.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cool Przeczytajcie to koniecznie! ! ! IP: 86.42.63.* 22.05.06, 13:25 przeczytaj to: mundial.onet.pl/0,1247843,1326299,wiadomosc.html i to: mundial.onet.pl/0,1247843,1326517,wiadomosc.html zwroc uwage na pojawiajace sie nazwisko: "Grzegorz Bednarz". I juz wiadomo czego są powołani nowi zawodnicy zamiast pewniakow: Grzegorz Bednarz załatwił robotę Janasowi w Rosji i ten mu za to wstawił do skladu jego piłkarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: Przeczytajcie to koniecznie! ! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 14:05 Bednarz jest menago Kowalewskiego, no te rzeczywiści Janas posłuchał go i zabrał Wojtka na mundial. Zastanów się człowieczku zanim coś napiszesz Odpowiedz Link Zgłoś
a_s_i_m_o Re: Przeczytajcie to koniecznie! ! ! 22.05.06, 14:05 No ale Garncarczyk i Szymkowiak akurat powinni jechać, a to ich reprezentuje Bednarz. Czyli Janas musi się wg Ciebie odwdzieczyć jeszcze paru innym menadżerom. A co oni mu "załatwili"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lajkonik Podgladalem Bosackiego w Norymberdze IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.05.06, 19:44 Mieszkam tam i jestem kibicem FCN w ktorym gral Bosacki. Wielokrotnie widzialem go na boisku i wierzcie mi lub nie, ale to niemniejsze drewno od Rasiaka! Zreszta, ostatnio wiecej grzal lawe, niz gral. To on byl m.in. winny tego, ze Club w rundzie jesiennej zajmowal przedostatnie miejsce w tabeli. Jak go wyrzucili, to zdarzyl sie cud - FCN przestal tracic bramki i ostatecznie zajal 8 pozycje. On przynosi po prostu pecha. Polska - Niemcy 0:4. Tak Janas skompromituje Polske na arenie miedzynarodowej. Na szczescie w Niemczech po tym dniu jest swieto - oszczedzi mi to pogardliwych drwin ze strony Niemcow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtz Polacy zróbcie to dla Kazika Górskiego!! IP: *.crowley.pl 23.05.06, 12:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtz Re: Polacy zróbcie to dla Kazika Górskiego!! IP: *.crowley.pl 23.05.06, 12:30 i pokazcie ze mistrzostwo Go ominelo ;-((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pj Janas nie jest sentymentalny... IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 13:28 ON NIE BEDZIE NICZEGO ZDOBYWAL, ON MA WYKONAC PLAN 5- LETNI I STAWIC SIE NA OKECIU MOZLIWIE JAK NAJSZYBCIEJ.TOW. JANAS NIGDY NIE ZAWIODL NASZEJ PARTII i mysle , ze nie zawiedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ogluch Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun... IP: *.chello.pl 22.05.06, 12:46 a ja dalej sie ludzilem ze wezmie Franka :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wooof Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.wp-sa.pl 22.05.06, 13:01 Jedyny piłkarz ktory łoi od 10 lat w PE Soccer. :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzyt janas do dymisji IP: *.acn.waw.pl 22.05.06, 13:02 janas wzmacnia "młodymi" :)))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
anna-dark Idiotyczne decyzje Janasa. Frankowski na mundial ! 22.05.06, 13:10 Idiotyczne decyzje Janasa. Frankowski na mundial ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pavo Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun... IP: *.pl 22.05.06, 12:46 DO boju Polska Polska, do boju, ....Polska Polska Odpowiedz Link Zgłoś
maclaren Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun... 22.05.06, 12:46 A to ci historia! Mógł wziąść za niego Sagana, ale bosacki jedzie, bo się nie odzywał po nominacjach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nom Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.acn.waw.pl 22.05.06, 12:57 Wziąć się pisze leszczu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoRd QulaG kolejny ulubieniec janasa.... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 12:46 pięknie janas kolejna świetna decyzja, kolejna ciota powołana... obrońca za pomocnika i teraz już tak jak zapowiadałeś masz po 2 zawodników na pozycję... tylko jakich piłkarzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lech Re: kolejny ulubieniec janasa.... IP: 150.254.6.* 22.05.06, 13:05 kolejna ciota ... LoRd QulaG i wara od LECHa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anna-dark No to będzie zespół z ciotami... 22.05.06, 13:12 No to będzie zespół z ciotami... Gość portalu: lech napisał(a): > kolejna ciota ... LoRd QulaG > i wara od LECHa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoRd QulaG Re: kolejny ulubieniec janasa.... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 13:15 > i wara od LECHa!!! to nie ma związku z Lechem ani żadnym innym klubem - Bosacki gdzie by nie grał i tak mnie nie przekona... napastnicy Wysp Owczych mijali go jak tyczkę a on jedzie na mundial... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba34 Wara od Bosego!!! IP: *.lexell.com.pl 22.05.06, 13:35 smieszne co mowisz, obejrzyj sobie dziecinko Bosackiego w trakcie sezonu zanim cos powiesz o jego umiejetnosciach, a teraz pozbieraj kredki i zmykaj, bo to miejsce nie dla dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoRd QulaG ślepi kibice Lecha... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 13:48 > smieszne co mowisz, obejrzyj sobie dziecinko Bosackiego w trakcie sezonu zanim > cos powiesz o jego umiejetnosciach, Bosacki jest liderem obrony Lecha, który stracił 45 bramek w 30 meczach OE - gorszy był tylko Górnik Zabrze (46 straconych bramek) jak na kadrowicza to grał trochę za słabo w naszej marniutkiej lidze, owszem partnerów też nie miał najlepszych, ale sorki, co z niego za klasowy obrońca? Zresztą mecz z Wyspami Owczymi to potwierdził - aż boję się pomyśleć, co będą robić z Bosackim szybcy napastnicy Ekwadoru czy Kostaryki, o Niemcach nie wspominając... >a teraz pozbieraj kredki i zmykaj, bo to > miejsce nie dla dzieci oklepana, marna wrzuta... tylko na tyle cię stać? sam coś wymyśl kseroboju... nie masz nic sensownego do powiedzenia i nawet obrazić nie potrafisz porządnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacal zobaczymy ile Lech straci bramek w przyszłym IP: *.bg.am.poznan.pl 22.05.06, 14:35 sezonie, jak partnerzy w obronie (i nie tylko - myślę że wiesz doskonale, że nie tylko obrona przeszkadza w akcjach) będą lepsi, na poziomie Bosego... Odszczekasz wtedy to, co teraz mówisz. Poza tym co za demagogię tu uprawiasz? Każdy wie, że zagrają (i słusznie) Żewłakow, Jop, Bąk i Baszczyński, a Bosy w meczu MŚ może wejdzie na ostatnie 10 minut przy stanie 0:3 / 3:0. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: en Re: zobaczymy ile Lech straci bramek w przyszłym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 16:18 Lech wcale nie mial takiej tragicznej obrony i defensywnych pomocnikow (patrzac chociazby po nazwiskach), wiec strata tylu bramek co najmniej dziwi...jezeli nowi beda rownac do "bosego" to nie wrozy nic dobrego Lechowi...ciekawie to sobie trener obmyslil - juz mi sie nie chce dokladnie sprawdzac kto jedzie, ale czy bez gorawskiego zostalo nam 3 skrzydlowych? bo Jelen jedzie jako napadzior, skrzydlo to nie dla niego...a tu trener bierze kogos na chybil trafil chyba? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jimmy Re: zobaczymy ile Lech straci bramek w przyszłym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 17:16 Haha, Jeleń jedzie jako napadzior, to straszne, nie będzie mógł grać na skrzydle! Puknij się w głowę. A co do Bosackiego, to każdy kibic Lecha ci powie, że jest najlepszym obrońcą, a może nawet piłkarzem w tej drużynie, oby inni do niego równali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: en Re: zobaczymy ile Lech straci bramek w przyszłym IP: *.net.autocom.pl 22.05.06, 19:55 troche tepawy jestes, zgadza sie? skrzydlo jest nie dla Jelenia nie dlatego, ze zostal powolany jako napastnik (jezeli tak sobie to wywnioskowales to nie musisz odpowiadac na pytanie) tylko dlatego, ze on na tym skrzydle gra slabo - glowna wada: nie potrafi dosrodkowywac (fakt raz wrzucil na glowe Sosinowi z Arabami, ale jedna jaskolka...) - to typowy napastnik... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: en Re: zobaczymy ile Lech straci bramek w przyszłym IP: *.net.autocom.pl 22.05.06, 19:57 no faktycznie - bycie najlepszym w Lechu (nawet jesli to prawda) to niesamowita rekomendacja dla kogokolwiek...nic tylko slac powolanie i na MS... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dynek Re: Wara od Bosego!!! IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 22.05.06, 14:49 ja widzialem w meczu Plock-Lech w PP - 2 razy po podaniach tego uciekiniera z Bundesligi do waszego bramkarza Jelen wychodzil sam na sam. Wystarczy ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Coco Kto to jest Bosacki ? IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 12:46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janosik kolejna kpina Janasa IP: 81.210.69.* 22.05.06, 12:47 zamiast sie zrehabilitowac za swe bledy ten dalej brnie w łajnie... Odpowiedz Link Zgłoś
filc1957 Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun... 22.05.06, 12:47 Ups. To wczesniej nie było żadnych badań?! A tyle się słyszało o tym, jak to są wszyscy przygotowani i jaka to była super przemyslana decyzja ... Odpowiedz Link Zgłoś
anna-dark Janas - a ty się przebadałeś ??? 22.05.06, 13:13 Janas - a ty się przebadałeś ??? filc1957 napisał: > Ups. To wczesniej nie było żadnych badań?! A tyle się słyszało o tym, jak to > są wszyscy przygotowani i jaka to była super przemyslana decyzja ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 12:48 no to się jednak bronimy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cinnnn Zamienił stryjek siekierkę na kijek IP: *.sisco.pl 22.05.06, 12:52 Zamienił stryjek siekierkę na kijek:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 12:52 niekorzystne badania? a to ci niespodzianka, taki zdrowy zawodnik, nigdy kontuzji chyba nie miał... A poważniej: te badania trzeba było robić przed ogłoszeniem składu kadry, tyle, że Mila pewnie nie ustałby nawet na wadze i Janas miałby kłopot - jak wysłać na mundial zawodnika, którego nawet zważyć się nie da, bo caly czas się przewraca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ArturRe: Zmiana w Skoro wszyscy sie tak dobrze znacie na pilce... IP: *.icpnet.pl 22.05.06, 12:56 to nie pisali byscie ze nie znacie Bosackiego i ze to ciota itp. jest zaraz po Baszczynskim najlepszym polskim obronca. Lepszym o klase niz Rzasa, Klos, Zewlakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GOnzo Re: Skoro wszyscy sie tak dobrze znacie na pilce. IP: 195.20.110.* 22.05.06, 12:57 Brawo Janas! Bardzo dobra decyzja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoRd QulaG heheheh taaa Bosacki jest świetny... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 13:20 ...i dlatego go wywalili z Bundesligi :) > jest zaraz po > Baszczynskim najlepszym polskim obronca. Lepszym o klase niz Rzasa, Klos, Zewla > kow. tylko że Żewłakow od dawna gra z powodzeniem na zachodzie i to w niezłych klubach wystepujących w LM (Anderlecht, Olimpiakos) Rząsa już trochę rdzewieje ale też ma dokonania (Feyenoord i P.UEFA) a Bosacki??? nawet w naszej marniutkiej lidze nie błyszczy... Niemcy się na nim poznali, uważasz, że oni nie są dobrymi fachowcami? myślę, że są lepszymi fachurami niż Janas co niestety udowodnią na mundialu... łudziłem się jeszcze, że może będzie inaczej, ale nie z tym trenerem i tymi piłkarzami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur widac dziecinko, ze interesujesz sie pilka nozna.. IP: *.icpnet.pl 22.05.06, 13:30 co 4 lata przez pol tora miesiaca, w bundeslidze nie gral bo mial kontuzje, mogl zostac w norymberdze, ale by nie gral, bo nie byl w pelni sil. Dlatego przyszedl do Lecha zeby sie przygotowac na MŚ. Zewlakow na Sybir! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LoRd QulaG buahahahahahah IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 13:54 > w bundeslidze nie gral bo mial kontuzje, mogl > zostac w norymberdze, ale by nie gral, bo nie byl w pelni sil. nie był w pełni sił więc jedzie na mundial? jezeli nie był w pełni sił to czemu grał w Lechu? jeżeli jest taki dobry to nawet po wyleczeniu kontuzji by grał w Bundeslidze... takie bajeczki to możesz wciskać swoim wnuczkom dziadku... > Zewlakow na Sybir! no a tym stwierdzeniem pokazałaś klasę chłopie (a moze chłopczyku, bo to dziecinny tekst...) nie ma co dyskutować z czymś takim (bo kimś to nie jesteś...) nie odpisuj bo nie ma sensu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo1954 bilety na mundial IP: 194.181.0.* 22.05.06, 12:59 Czy są wśród Was ludzie, którzy zostali w ubiegłym tygodniu upokorzeni przez PZPN? Po dwóch godzinach stania w kolejce poinformowano mnie, że pomimo iż jestem na liście FIFA, to nie potrafią znaleźć moich biletów. Jeżeli jest Was więcej to proszę dajcie znać. Razem będzie łatwiej domagać się swoich praw. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olsen A kto pojedzie za Janasa ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:02 są następcy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pj Kto bedzie zmiennikiem Janasa ? IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 10:17 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koooleeejorz Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: 10.203.7.* 22.05.06, 13:05 Brawo Janas. BB to twardy, cholernie szybki obrońca. No i z większym doświadczeniem niż Dudka czy Gancarczyk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edi andradina Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 14:14 haha, pokazał to w meczu z Wyspami Owczymi - rewelacyjny występ - Sol Campbel połączony z Roberto Carlosem normalnie... ehh. Otwórzcie oczy pyry, on jest po prostu kiepski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tony Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.policja.gov.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:09 Za pomocnika obrońca?? Panie Janas na prawą pomoc trzeba było wziąsc J.Błaszczykowskiego no chyba że na mundialu gramy ustawieniem 1-5-4-1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pab Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: 195.116.116.* 22.05.06, 13:15 Kolejny obrońca??!! hmm a może on jest uniwersalny? Ja rozumiem, że Janas był obrońcą ale chyba chcemy coś ustrzelić na tych mistrzostwach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Jeszcze niech Fabiański skeci kostkę... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:19 a wtedy Janas powoła...Kowalewskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cvx Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.chello.pl 22.05.06, 13:25 Dlaczego nie Szałachowski w takim razie ?!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paka Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.akademiki.uni.torun.pl 22.05.06, 13:31 zmiana wrecz kretynska, zupelnie inne pozycje, zupelnie inni pilkarze, jezeli (mocno odpukac) ktos wypadnie z pomocy to kto tam wejdzie skoro dosc ze slaba to jeszcze nieliczna sie robi.., moze Fabianski w koncu mistrz Polski to umie duzo:D, juz by lepiej Blaszczykowski pojechal,pozdrawiam i czekam na wynik tej strzelaniny Janosika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wkurzony po jaką cholerę?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:29 Po co w składzie następny obrońca, skoro wypadł prawy pomocnik?! Janas twierdzi, że Jeleń może grać jako prawy pomocnik - niech więc, do jasnej cholery, przesunie go na miejsce Gorawskiego, a do ataku powoła Franka! Głupi wał, nie trener! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prymas Re: po jaką cholerę?! IP: *.icpnet.pl 22.05.06, 13:32 moze i nie ma koncepcji ale jak zwykle bedize nmiec farta! franek na mundial Kolejooorz s5.bitefight.pl/c.php?uid=80626 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robo Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:47 Jeleń lub Smolarek do pomocy, a Franek do napadu - czy ten Janas mysli obrońca za pomocnika??? Odpowiedz Link Zgłoś
sonsiad666 Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m 22.05.06, 13:50 polska-ekwador 1:3 może jakiś zakładzik??? Odpowiedz Link Zgłoś
krwawabestia Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m 22.05.06, 14:12 stawiam na 0-3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobry11 Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: 132.72.41.* 22.05.06, 13:53 Czy to aby nie jakis doping zamiast badan kardiologicznych? Sadze, ze pewnie wykryto jakas nielegalna substancje u tego zawodnika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rusell Sluszna uwaga, tez tak mysle IP: *.motorola.com 22.05.06, 15:45 ..ze u Gorawskiego wykryli koks, tylko nie chca chlopaka kompromitowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kwait boszeeee, xero rasiaka tyle ze w obronie IP: *.icpnet.pl 22.05.06, 13:50 polska - niemcy 0:4 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skybe Eurosport IP: *.sks.auh.dk 22.05.06, 13:57 Przepraszam, ze nie na temat, ale idea jest szczytna, glosujmy!! www.eurosport.com/football/world-cup1/2006/wcteamcentury.shtml# Odpowiedz Link Zgłoś
a_s_i_m_o Re: Eurosport 22.05.06, 14:31 No ale nie na Polskę chyba? No cóż Brazylijczycy raczej eurosport nie oglądają... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacal a dlaczego nie? IP: *.bg.am.poznan.pl 22.05.06, 14:42 uważasz że Portugalia '66 była lepsza? Podobno zespół był z nich taki sobie, Eusebio im robił całą grę. A u nas nie tylko Boniek... A zaszliśmy tak samo daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
a_s_i_m_o Re: a dlaczego nie? 22.05.06, 15:16 Polska 82 reprezentacją wszechczasów? A co z wszystkimi po kolei mistrzami świata chociażby? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vote now!!! Eurosport - Głosujcie, bo przegrywamy 49% : 51% IP: *.dsl.mindspring.com 22.05.06, 20:34 Gość portalu: skybe napisał(a): > Przepraszam, ze nie na temat, ale idea jest szczytna, glosujmy!! > > www.eurosport.com/football/world-cup1/2006/wcteamcentury.shtml# Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pj Tez tak mysle... IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 13:37 Janas do tego caly czas dazy. Odpowiedz Link Zgłoś