Dodaj do ulubionych

Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun...

22.05.06, 12:45
Podejrzana zmiana. Skoro powodem są rzekome problemy zdrowotne to dlaczego w
miejsce pomocnika powołano obrońcę?!
Obserwuj wątek
    • Gość: misiek Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 12:46
      buuu a "Fak" już robił z maniury Gorawskiego maskotkę drużyny :( co za
      porassssszka :P
      • Gość: LoRd QulaG janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 13:11
        wybrał w nocy kadrę po pijaku i teraz próbuje ratować sytuację...

        JANAS NIEKONSEKWENTNY, JANAS NIELOGICZNY

        1) Sam przynaje, że wziął niekórych w ostatniej chwili, ZAPOWIADAŁ, że pojedzie
        4rech z piątki Franek, Rasiak, Jeleń, Saganowski i Sosin a jedzie dwóch...

        2) Zapowiadał, że zabierze po dwóch piłkarzy na każdą pozycję, a wziął 3
        ofensywnych pomocników kosztem bocznego obrońcy!

        3) Teraz Gorawski wypadł ze składu, więc Janas w miejsce skrzydłowego bierze
        5tego środkowego obrońcę... Miał brać po 2 piłkarzy na każdą pozycję, a powołuje
        ludzi zupełnie losowo...

        4) Zapowiadał, że weźmie tylko tych grających i w formie, po czym wyrzucił Dudka
        (raczej w formie, ale faktycznie nie grał w klubie - na szczęście mamy innych
        bramkarzy) Frankowskiego (grał, w średniej formie ale na pewno nie bez formy! -
        sam Janas mówił, że Franek dobrze wypada na treningach!)
        Saganowskiego (grał i w dobrej formie) Sznaucnera (czołowy obrońca ligi greckiej)
        a wziął Milę (nie grał, beznadziejna forma) oraz Kosowskiego, Krzynówka,
        Gorawskiego (nie grali) do tego Gizę (w lidze grał słabo)

        5) publicznie twierdził, że Franek przez miesiąc się odbuduje, że na treningach
        "strzela wszystko" i jak się przełamie to będzie dobrze grał na mundialu... po
        czym go nie powołał i zaczął się pokrętnie tłumaczyć, ze jednak jest bez formy...

        6) skoro uznał, że Dudek nie grał w klubie co dyskwalifikuje go ze stania w
        bramce na mundialu PO CO POWOŁYWAŁ GO NA MECZE TOWARZYSKIE a Fabiańskiego
        wpuścił na 7 i na 8 minut w 2 meczach?? Nie lepiej było dać się ograć
        Fabiańskiemu? I teraz na mundialu kontuzjowany jest Boruc, w 1/8 z Anglią
        Kuszczak dostaje czerwoną i wchodzi Fabiański, który zagrał 15min w reprze?? nie
        jestem fanem Dudka, nie grał to niech nie jedzie (choć Howard z MU jest w kadrze
        USA!) ale jeżeli Fabiański ma jechać na mundial to niech może trochę pogra w tej
        kadrze wcześniej!

        7) Jeżeli Janas uważa, że Brożek bardziej nam się przyda na mundialu, CZEMU NIE
        POWOŁYWAŁ GO WCZEŚNIEJ? Brożek zagrał w tym roku 45min w kadrze TYLKO DLATEGO,
        że kontuzji doznał Janczyk... teraz Paweł strzelił bramkę Legii i Janas bierze
        go na mundial - nie wiem czy to przemyślana decyzja, wygląda na przypadkową...

        8) Janas uważa, że wziął młodych i tylko tych w formie a nie starych "za
        zasługi" - dla mnie to głupia gadka by zamącić ludziom w głowie - bo nie mamy
        aktualnie nawet 11 piłkarzy w formie!! Mila, Krzynówek, Kosowski, Bąk, Bosacki,
        Giza, Jeleń, Brożek CZYM SIĘ WYRÓŻNILI OSTATNIO????!!! Na pewno nie świetną grą,
        bramkami ani występami w czołowych ligach Europy... Jeżeli oni jadą, to
        argumentacja Janasa co do niepowołania Franka czy Sagana jest po prostu śmieszna...

        9) Za Dudkiem nie płaczę (bo jest Kuszczak), za Rząsą i Kłosem też, choć Rząsa
        był akurat w niezłej formie (i grał wszystkie mecze w ADO Den Haag!) ale
        zabierając na mundial PÓŁTORA dobrego napastnika (czyli Żurawia jako 1, i resztę
        jako pół napastnika) sam sobie strzelił samobója... Kto teraz będzie strzelał
        bramki? Trzeba liczyć na cud i jakaś wielką metamorfozę Rasiaka i Brożka w
        snajperów najwyższej klasy... Z czego chyba większe szanse na to ma Brożek...
        Jedyna szansa, to to, że Rasiak będzie teraz miał takie "strzały życia"
        jak z Wyspami Owczymi w każdym meczu... Ale chyba tylko Janas w to wierzy...

        Frankowski, nawet teraz, "zablokowany" i przygnębiony potrafił dobrze rozegrać
        piłkę (gol Mili z Wyspami Owczymi) a zagrał ledwie 20min... Na zgrupowaniu, ze
        starymi znajomymi z Wisły odzyskałby dobry humor i na mundialu, nawet gdyby
        nadal nie strzelał, możnaby było liczyć na jego dwójkowe akcje z "Żurawiem" czy
        Szymkowiakiem...

        Każdy kto ma oczy i choć minimalnie zna się na piłce widział, jak "działała"
        nasza drużyna w ataku z Frankowskim a jak z Rasiakiem...
        Eriksson wziął na mundial Rooneya mimo że ten ma kontuzję, Raul będzie powołany
        do kadry Hiszpanii (powtarzam - Hiszpanii!) nawet gdy straci nogę, Van Basten
        nie przejmował się tym, że Van Nilsterooy siedział na ławce ManU...

        Jeżeli była jakaś alternatywa dla "Franka" na mundial, to był nią Saganowski -
        ale jadą Jeleń i Brożek... Oby Janas miał nosa, bo planu w tym żadnego nie widzę...

        Dla mnie to jasne, że Janas nie miał żadnej koncepcji, że nasz trener to ślepiec
        we mgle nad przepaścią - co wcale jednak nie oznacza, że spadnie :) wedle
        powiedzenie "głupi na zawsze szczęście" czuję, że nasz trenerinho będzie miał
        jak zwykle dużo farta... czego mu oczywiście życzę bo w końcu trzeba kibicować
        "Naszym" :)


        --

        Miałem marzenia, że wygrywamy mecz za meczem na MŚ... że bramkarz będzie bronił
        jak w transie, nasza obrona będzie kryć jak nigdy, pomoc będzie kreatywna i
        waleczna a napastnicy skuteczni... Janas popsułeś mi marzenia! gdzie jacyś
        skuteczni napastnicy!!!
        • Gość: robb Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: 212.160.172.* 22.05.06, 13:29
          nic dodać nic ująć.
          • Gość: KIBIC Weź jeszcze Franka to Ci wybaczę... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 15:31
            • Gość: Kazik G. Janosika poyabło i to zdrowo... IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 22.05.06, 18:27
              mu chyba na polowaniu srut trafił z mózgownicę.
              • Gość: www Skandal IP: *.dyn.optonline.net 22.05.06, 18:35
                czy jest cos na ziemi aby moglo sklonic to polglowie janasa do zabrania Franka
                na mundial?
                • Gość: Sceptyk Janas planuje grać jak Grecy w ME. IP: 195.136.151.* 22.05.06, 18:40
                  Oni strzelali wiekszośc kluczowych bramek głową. Janas planuje cos podobnego,
                  dlatego sie tak upiera przy Rasiaku. Obawiam się, ze będzie mógł jedynie udawac
                  Greka. Bo na nic innego tego skladu nie stać.
                  • Gość: Dziennik FAKT janas: koncz waśćwstydu oszczędź IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 22.05.06, 20:03
                    • Gość: robb Może uratował życie Gorawskiemu? IP: 212.160.172.* 23.05.06, 16:39
                      Skoro w Rosji podobno go słabo badali ... No ale to dziwne. Niby wcześniej był
                      zdrowy a tu nagle mowa o jakiejś ciężkiej odmianie astmy ...
          • Gość: Earnest Pole Jan As (wybaczcie mi ten nudny tytuł) IP: *.azory.net.pl 22.05.06, 18:43
            Wszystkie decyzje trenera były słuszne. Janas osiągnie wiele z tą reprezentacją, ponieważ jako pierwszy w ostatnich nieudanych latach postawił bezwzglednie na własną koncepcję i brał zawodników tylko na podstawie aktualnej formy fizycznej, psychicznej oraz wyszkolenia. Nawet Kosowski musiał mieć zwyżkę, inaczej by Janas nie podejmował takiej decyzji. U trenera, który z tak mierną reprezentacją doszedł do mundialu, nikt nie ma prawa podejrzewać szaleństwa. Janas to mistrzostwo świata (no może tylko w przenośni), ale przeciwnie do imprezy w Korei Polska na pewno wyjdzie z grupy. Frankowski jest słabszy od Jelenia, a Dudek od Fabiańskiego. Ot co! Zobaczycie. Ja już niedługo idę obstawiać Polskę :) o nie... po co te posty są, po co te zmarnowane godziny klepania, Janas Was wszystkich zaskoczy

            Uwaga! skróty myślowe w promocji, po 1zł każdy, ty też mozesz zabłysnąć!
            • Gość: zzz To ty Rasiak? IP: 151.204.99.* 22.05.06, 19:01
              no wreszcie bedziesz mial miejsce pokazac klase - jeszcze gdyby Zurawski
              siedzial na lawie...
              • Gość: paul jeanas Zurawski bedzie zmiennikiem Rasiaka!! IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 10:00
                ZURAWSKI NA TRENINGACH NIE CHCIAL PODAWAC Rasialdinho, A TYLKO SAM STRZELAL
                BRAMKI.JEST TO NIEZGODNE Z KONCEPCJA Janasa , z ktorej jasno wynika,ze jedynym
                snajperem ma byc Rasialdo. BRAMKI STRZELAC MA PRAWO TAKZE MILA, DLATEGO
                ZMIENNIKIEM MILI BEDZIE s Smolarek.
            • Gość: rex Re: Jan As (wybaczcie mi ten nudny tytuł) IP: *.5.12.vie.surfer.at 22.05.06, 19:23
              po co masz gdziekolwiek lazic...przyjmuje kazdy zaklad.krotko i konkretnie.no
              i?...
              • Gość: Earnest Pole Re: Jan As (wybaczcie mi ten nudny tytuł) IP: *.azory.net.pl 22.05.06, 19:30
                potem się umówimy, musze już lecieć, hehe
              • Gość: www Franek IP: *.dyn.optonline.net 23.05.06, 00:51
                Gdzie jest Franek. Co za lapowkarstwo i przekupstwo sie szerzy.... Ludzie
                bojkot meczu z kolumbia
                • Gość: que? Re: Franek IP: *.aster.pl 24.05.06, 22:08
                  mam nadzieję, że te głupki cie posłuchają. im mniej ludzi nieznających się na
                  piłce się nią podnieca tym lepiej.
        • Gość: audi tt Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 22.05.06, 13:31
          masz racje,dodam tylko ,ze sklad kadry powinien byc wybierany przez grupe ludzi
          co sie na pilce znaja,a nie przez jednego janasa,bo jego zly wybor bedzie
          porazka wszystkich kibicow polskiej reprezentacji!
          • Gość: szatek Bosacki - najgorszy obronca Bundesligi ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 21:24
            Co mamy mysleć o piłkarzu, który nie mieścił się w kadrze jednego z
            najsłabszych w ostatnich latach zespołów w Bundeslidze ?Oto poziom polskiej
            piłki...

            PS"Zaraz ktoś mi odpisze, ze on jest znakomity, tylko Niemcy go przesladowali
            za pochodzenie.

            PS:Gdzie Kłos albo chociaż Rzeźniczak ?

            pzdr
            • pandada Polska ma słabych obrońców 22.05.06, 23:01
              co poradzić?
              Bosacki ma tę zaletę, że potrafi grać na PO a nawet DP.

              czy teraz jest 2 zaw. na każdą pozycję? Jak by się uprzeć:

              SO1: Bąk, Lewandowski
              SO2: Jop, Bosacki
              PO: Baszczyński, Dudka
              LO: Żewłakow, Garncarczyk
              DP: Sobolewski, Radomski
              OP: Szymkowiak, Giza
              PP: Smolarek, Kosowski
              LP: Krzynówek, Mila
              CN: Żurawski, Jeleń
              WN: Rasiak, Brożek

              Najmniej w kadrze przekonuje mnie Giza.
              • Gość: www Bojkot meczu z Kolumbia IP: *.dyn.optonline.net 23.05.06, 00:52
                Ludzie urzadzmy bojkot na meczu z kolumbia. niech oni zobacza sile kibica.
                robmy buuuuuuuuuuuuu na mile i rasiaka i na cala zgraje tego zlepka. tak samo
                na janasa
              • Gość: pj Nieprawda, mamy dobrych adwokatow w Polsce. IP: *.80.220.203.acc05-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 05:48
            • Gość: pj : Bosacki - byl najgorszym obronca Bundesligi IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 10:09
              i dlatego pasuje do tego skladu Janasa.Janas TWIERDZI , ZE OSTATNI ZOSTANA
              PIERWSZYMI, tak jest powiedziane w biblii.
        • Gość: e Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:36
          "Każdy kto ma oczy i choć minimalnie zna się na piłce widział, jak "działała"
          nasza drużyna w ataku z Frankowskim a jak z Rasiakiem..."

          Ja bym jednak polemizowała... Każdy, nawet ten co się w ogóle nie zna, z łatwością mógł dostrzec powyższe :)
        • Gość: kibic Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: 213.17.199.* 22.05.06, 13:39
          Popieram Cie w 100%...
          • Gość: zzz LoRd QulaG na prezydenta! IP: 151.204.99.* 22.05.06, 19:04
        • Gość: kzyh 100% poparcia IP: *.gorn.agh.edu.pl 22.05.06, 14:07
          I had a dream...
        • krwawabestia Re: janas "naprawia" swoje błędy... 22.05.06, 14:17
          pewnie jakis pomysł to on ma tylko pytanie na co ?
          • Gość: WWW Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.dyn.optonline.net 22.05.06, 14:20
            Miejmy nadzieje ze Franek pojedzie!!!!!!!! Chcemy kontuzji Rasiaka! Niech
            sobie golen zlamie ten nieudacznik!
            • Gość: pele Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.c3-0.nyw-ubr3.nyr-nyw.ny.cable.rcn.com 23.05.06, 04:11
              Franek !!!
              Franek !!!
              FRANEK !!!
              Bedzie mi i Nam , jak odpadniemy szybko bo nie bedzie komu strzelac bramek , bardzo przykro .
              Pan Frankowski bez formy jest lepszy od calej reszty
              A zgrupowania sa poto zeby forme zbudowac i nie tylko Frankowi ale calej reprezentacji.
              Reprezentacja tylko za zaslugi to blad , jak masz pieciu lepszych .
              Ktory z naszych Orlow jest lepszy od Pana Frakowskiego ......? Zobaczymy za miesiac
              Jeszcze jedna rzecz . Ktos wspomnial ze Janas juz buduje zespol na ME , dlatego sami mlodzi.
              Mundial to najwazniejsza impreza sportowa na swiecie , Myslenie o nastepnych zawodach przed
              rozpoczeciem pierwszych to pomylka , dalekosiezna polityka , w ktorej nie jestesmy najlepsi , jako
              Narod , o tradycjach pilkarskich nie wspomne .
              Drobna rada dla "pilkarzy" w POLSCE , PZPN to banda skorumpowanych zlodzieji , jesli interesuje cie
              cos wiecej niz BMW w garazu, jesli chcialbys grac w Realu , MU , lub jak Henry (ktory wychowal sie w
              Paryskich Szmulkach) w Arsenalu. Pakuj walizki .
              Zadzwon do Franka moze cie wciagnie . Lepiej zaczynac od tzeciej ligi w Angli niz od ..................
          • Gość: pj Odpowiem tobie... IP: *.10.220.203.acc08-dryb-mel.comindico.com.au 22.05.06, 15:23
            Janas ma jaja, ale w jakim sa one stanie ,to trzeba by bylo zapytac jego
            zony,jesli to kogos interesuje.Pomyslow Janas nie posiada, myslec nie
            lubi,myslenie go meczy,BO DO TEGO POTRZEBNY JEST ROZUM,a z tym u Janasa
            cieniuchno.LUBI LAS I LUDZI LASU I DO TEJ KONCEPCJI jak ulal pasuje
            mu 'bramkostrzelny' RASIALDINHO - CHLOP JAK DAB przypominajacy zlamana
            sone.LUBI OPIEKOWAC SIE LUDZMI NIE WPELNI SPRAWNYMI FIZYCZNIE I
            PSYCHICZNIE,stad bierze sie jego ojcowski stosunek do Mili. W sumie ,jak
            widac , to dobry czlowiek, chociaz polanalfaceta nic nie czytajacy i nic nie
            ogladajacy,oczywiscie poza soba w lustrze.
            • Gość: :-) Chołop jak dąb, jajka jak żołędzie :-))) IP: *.dsl.mindspring.com 22.05.06, 20:22
        • Gość: Pius_XII_Pacelli jaja nas "naprawia" swego pawia IP: *.cm.umk.pl 22.05.06, 14:39
        • baky Całkowita zgoda 22.05.06, 17:01
          Kopiuję z innego rorum:

          Polscy piłkarze
          nie chcą do Niemiec!

          Trener reprezentacji Polski, Paweł Janas ma coraz większe trudności z
          zamknięciem składu naszej kadry na Mistrzostwa Swiata w Niemczech. Piłkarze
          masowo wycofują się z reprezentacji ponieważ jak powiedział nam jeden z
          czołowych napastników: "To jakiś absurd, abyśmy akurat w czerwcu mieli jechać do
          Niemiec. Każdy chce przecież oglądać Mundial z rodziną w domu".
          Kierownictwo PZPN po rozważeniu skarg piłkarzy postanowiło złożyć oficjalny
          protest przeciwko organizowaniu Mistrzostw Świata w czasie trwania Mundialu.
        • Gość: elmmon LoRd QulaG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 20:09
          przestan chlopcze znasz sie na pilce jak moja babcia na jezyku c++ hehe
        • Gość: Kałach Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 20:11
          O to chodzi
        • Gość: Przemas,Szwecja Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: *.telia.com 22.05.06, 20:20
          Lord, calkowicie sie z Toba zgadzam,osobiscie bardzo zaluje ze nie ma Franka i
          niewidze na dzisiaj nikogo kto moglby jego zastapic.
          Dlaczego powolany zostal Gorawski skoro zagral tylko 2 mecze w tym roku ?
          kto Janosowi jego podrzucil ?
          Na dodatek okazalo sie ze chory ?
          Cos mi tu okropnie smierdzi z tymi powolaniami,czuc tutaj szmal ktory Janas
          wzial od kogos.
          Janas zobaczysz jaki Franek bedzie mial doping na meczach.Pozalujesz jeszcze
          tego ze on nie pojechal,no chyba ze szmal ktory ewentualnie zgarnales spowoduje
          ze i tak olejesz wszystko i juz teraz wiesz ze po mistrzostwach won z kadry i
          dlatego zabezpieczyles sie finansowo na przyszlosc.
        • Gość: KOPACZ Re: janas "naprawia" swoje błędy... IP: 213.155.174.* 22.05.06, 22:13
          do LoRd QulaG - jeszcze mój ulubiony tekst, dlaczego wziął Milę - "bo jest
          Szymkowiak, Sobolewski i Radomski, więc Mila i tak nie zagra" - jak padłem na
          glebę po przeczytaniu tego, tak do dzisiaj nie wstałem...
      • Gość: Typer Janas a Frankowski ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:14
        Bosacki pokazał na ile go stać w meczu z Wyspami Owczymi. Jakiś amator tak nim
        kręcił jakby był na karuzuli, a na koniec założył mu siatkę. Z czym na MŚ panie
        Janas??
        ___
        Podwojenie depozytu w Betandwin!
        Codziennie 50 euro gratis od bet-at-home!
        100zł za darmo od Expekt!
        bukmacherzy.250free.com
      • Gość: Cool Przeczytajcie to koniecznie! ! ! IP: 86.42.63.* 22.05.06, 13:25
        przeczytaj to: mundial.onet.pl/0,1247843,1326299,wiadomosc.html

        i to:

        mundial.onet.pl/0,1247843,1326517,wiadomosc.html

        zwroc uwage na pojawiajace sie nazwisko: "Grzegorz Bednarz". I juz wiadomo
        czego są powołani nowi zawodnicy zamiast pewniakow: Grzegorz Bednarz załatwił
        robotę Janasowi w Rosji i ten mu za to wstawił do skladu jego piłkarzy.
        • Gość: Michal Re: Przeczytajcie to koniecznie! ! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 14:05
          Bednarz jest menago Kowalewskiego, no te rzeczywiści Janas posłuchał go i
          zabrał Wojtka na mundial. Zastanów się człowieczku zanim coś napiszesz
        • a_s_i_m_o Re: Przeczytajcie to koniecznie! ! ! 22.05.06, 14:05
          No ale Garncarczyk i Szymkowiak akurat powinni jechać, a to ich reprezentuje
          Bednarz. Czyli Janas musi się wg Ciebie odwdzieczyć jeszcze paru innym
          menadżerom. A co oni mu "załatwili"?
      • Gość: Lajkonik Podgladalem Bosackiego w Norymberdze IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.05.06, 19:44
        Mieszkam tam i jestem kibicem FCN w ktorym gral Bosacki. Wielokrotnie widzialem
        go na boisku i wierzcie mi lub nie, ale to niemniejsze drewno od Rasiaka!
        Zreszta, ostatnio wiecej grzal lawe, niz gral. To on byl m.in. winny tego, ze
        Club w rundzie jesiennej zajmowal przedostatnie miejsce w tabeli. Jak go
        wyrzucili, to zdarzyl sie cud - FCN przestal tracic bramki i ostatecznie zajal 8
        pozycje. On przynosi po prostu pecha. Polska - Niemcy 0:4. Tak Janas
        skompromituje Polske na arenie miedzynarodowej. Na szczescie w Niemczech po tym
        dniu jest swieto - oszczedzi mi to pogardliwych drwin ze strony Niemcow.
      • Gość: rtz Polacy zróbcie to dla Kazika Górskiego!! IP: *.crowley.pl 23.05.06, 12:29
        • Gość: rtz Re: Polacy zróbcie to dla Kazika Górskiego!! IP: *.crowley.pl 23.05.06, 12:30
          i pokazcie ze mistrzostwo Go ominelo ;-(((
          • Gość: pj Janas nie jest sentymentalny... IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 13:28
            ON NIE BEDZIE NICZEGO ZDOBYWAL, ON MA WYKONAC PLAN 5- LETNI I STAWIC SIE NA
            OKECIU MOZLIWIE JAK NAJSZYBCIEJ.TOW. JANAS NIGDY NIE ZAWIODL NASZEJ PARTII i
            mysle , ze nie zawiedzie.
    • Gość: ogluch Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun... IP: *.chello.pl 22.05.06, 12:46
      a ja dalej sie ludzilem ze wezmie Franka :(
      • Gość: wooof Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.wp-sa.pl 22.05.06, 13:01
        Jedyny piłkarz ktory łoi od 10 lat w PE Soccer. :(
        • Gość: zgrzyt janas do dymisji IP: *.acn.waw.pl 22.05.06, 13:02
          janas wzmacnia "młodymi" :))))))))))))))
      • anna-dark Idiotyczne decyzje Janasa. Frankowski na mundial ! 22.05.06, 13:10
        Idiotyczne decyzje Janasa.

        Frankowski na mundial !
    • Gość: pavo Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun... IP: *.pl 22.05.06, 12:46

      DO boju Polska Polska, do boju, ....Polska Polska
    • maclaren Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun... 22.05.06, 12:46
      A to ci historia! Mógł wziąść za niego Sagana, ale bosacki jedzie, bo się nie
      odzywał po nominacjach.
      • Gość: nom Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.acn.waw.pl 22.05.06, 12:57
        Wziąć się pisze leszczu
    • Gość: LoRd QulaG kolejny ulubieniec janasa.... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 12:46
      pięknie janas kolejna świetna decyzja, kolejna ciota powołana... obrońca za
      pomocnika i teraz już tak jak zapowiadałeś masz po 2 zawodników na pozycję...
      tylko jakich piłkarzy...
      • Gość: lech Re: kolejny ulubieniec janasa.... IP: 150.254.6.* 22.05.06, 13:05
        kolejna ciota ... LoRd QulaG
        i wara od LECHa!!!
        • anna-dark No to będzie zespół z ciotami... 22.05.06, 13:12
          No to będzie zespół z ciotami...


          Gość portalu: lech napisał(a):

          > kolejna ciota ... LoRd QulaG
          > i wara od LECHa!!!
        • Gość: LoRd QulaG Re: kolejny ulubieniec janasa.... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 13:15
          > i wara od LECHa!!!

          to nie ma związku z Lechem ani żadnym innym klubem - Bosacki gdzie by nie grał i
          tak mnie nie przekona... napastnicy Wysp Owczych mijali go jak tyczkę a on
          jedzie na mundial...

          • Gość: Kuba34 Wara od Bosego!!! IP: *.lexell.com.pl 22.05.06, 13:35
            smieszne co mowisz, obejrzyj sobie dziecinko Bosackiego w trakcie sezonu zanim
            cos powiesz o jego umiejetnosciach, a teraz pozbieraj kredki i zmykaj, bo to
            miejsce nie dla dzieci
            • Gość: LoRd QulaG ślepi kibice Lecha... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 13:48
              > smieszne co mowisz, obejrzyj sobie dziecinko Bosackiego w trakcie sezonu zanim
              > cos powiesz o jego umiejetnosciach,

              Bosacki jest liderem obrony Lecha, który stracił 45 bramek w 30 meczach OE -
              gorszy był tylko Górnik Zabrze (46 straconych bramek)

              jak na kadrowicza to grał trochę za słabo w naszej marniutkiej lidze, owszem
              partnerów też nie miał najlepszych, ale sorki, co z niego za klasowy obrońca?
              Zresztą mecz z Wyspami Owczymi to potwierdził - aż boję się pomyśleć, co będą
              robić z Bosackim szybcy napastnicy Ekwadoru czy Kostaryki, o Niemcach nie
              wspominając...

              >a teraz pozbieraj kredki i zmykaj, bo to
              > miejsce nie dla dzieci

              oklepana, marna wrzuta... tylko na tyle cię stać? sam coś wymyśl kseroboju...
              nie masz nic sensownego do powiedzenia i nawet obrazić nie potrafisz porządnie :)
              • Gość: pacal zobaczymy ile Lech straci bramek w przyszłym IP: *.bg.am.poznan.pl 22.05.06, 14:35
                sezonie, jak partnerzy w obronie (i nie tylko - myślę że wiesz doskonale, że nie
                tylko obrona przeszkadza w akcjach) będą lepsi, na poziomie Bosego...
                Odszczekasz wtedy to, co teraz mówisz.

                Poza tym co za demagogię tu uprawiasz?
                Każdy wie, że zagrają (i słusznie) Żewłakow, Jop, Bąk i Baszczyński, a Bosy w
                meczu MŚ może wejdzie na ostatnie 10 minut przy stanie 0:3 / 3:0.
                • Gość: en Re: zobaczymy ile Lech straci bramek w przyszłym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 16:18
                  Lech wcale nie mial takiej tragicznej obrony i defensywnych pomocnikow (patrzac chociazby po nazwiskach), wiec strata tylu bramek co najmniej dziwi...jezeli nowi beda rownac do "bosego" to nie wrozy nic dobrego Lechowi...ciekawie to sobie trener obmyslil - juz mi sie nie chce dokladnie sprawdzac kto jedzie, ale czy bez gorawskiego zostalo nam 3 skrzydlowych? bo Jelen jedzie jako napadzior, skrzydlo to nie dla niego...a tu trener bierze kogos na chybil trafil chyba?
                  • Gość: jimmy Re: zobaczymy ile Lech straci bramek w przyszłym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 17:16
                    Haha, Jeleń jedzie jako napadzior, to straszne, nie będzie mógł grać na
                    skrzydle! Puknij się w głowę. A co do Bosackiego, to każdy kibic Lecha ci
                    powie, że jest najlepszym obrońcą, a może nawet piłkarzem w tej drużynie, oby
                    inni do niego równali.
                    • Gość: en Re: zobaczymy ile Lech straci bramek w przyszłym IP: *.net.autocom.pl 22.05.06, 19:55
                      troche tepawy jestes, zgadza sie? skrzydlo jest nie dla Jelenia nie dlatego, ze zostal powolany jako napastnik (jezeli tak sobie to wywnioskowales to nie musisz odpowiadac na pytanie) tylko dlatego, ze on na tym skrzydle gra slabo - glowna wada: nie potrafi dosrodkowywac (fakt raz wrzucil na glowe Sosinowi z Arabami, ale jedna jaskolka...) - to typowy napastnik...
                    • Gość: en Re: zobaczymy ile Lech straci bramek w przyszłym IP: *.net.autocom.pl 22.05.06, 19:57
                      no faktycznie - bycie najlepszym w Lechu (nawet jesli to prawda) to niesamowita rekomendacja dla kogokolwiek...nic tylko slac powolanie i na MS...
            • Gość: dynek Re: Wara od Bosego!!! IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 22.05.06, 14:49
              ja widzialem w meczu Plock-Lech w PP - 2 razy po podaniach tego uciekiniera
              z Bundesligi do waszego bramkarza Jelen wychodzil sam na sam. Wystarczy ??
    • Gość: Coco Kto to jest Bosacki ? IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 12:46
    • Gość: Janosik kolejna kpina Janasa IP: 81.210.69.* 22.05.06, 12:47
      zamiast sie zrehabilitowac za swe bledy ten dalej brnie w łajnie...
    • filc1957 Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na mun... 22.05.06, 12:47
      Ups. To wczesniej nie było żadnych badań?! A tyle się słyszało o tym, jak to
      są wszyscy przygotowani i jaka to była super przemyslana decyzja ...
      • anna-dark Janas - a ty się przebadałeś ??? 22.05.06, 13:13
        Janas - a ty się przebadałeś ???


        filc1957 napisał:

        > Ups. To wczesniej nie było żadnych badań?! A tyle się słyszało o tym, jak to
        > są wszyscy przygotowani i jaka to była super przemyslana decyzja ...
    • Gość: d Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 12:48
      no to się jednak bronimy...
    • Gość: Cinnnn Zamienił stryjek siekierkę na kijek IP: *.sisco.pl 22.05.06, 12:52
      Zamienił stryjek siekierkę na kijek:)
    • Gość: mk Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 12:52
      niekorzystne badania? a to ci niespodzianka, taki zdrowy zawodnik, nigdy
      kontuzji chyba nie miał...
      A poważniej: te badania trzeba było robić przed ogłoszeniem składu kadry, tyle,
      że Mila pewnie nie ustałby nawet na wadze i Janas miałby kłopot - jak wysłać na
      mundial zawodnika, którego nawet zważyć się nie da, bo caly czas się przewraca?
    • Gość: ArturRe: Zmiana w Skoro wszyscy sie tak dobrze znacie na pilce... IP: *.icpnet.pl 22.05.06, 12:56
      to nie pisali byscie ze nie znacie Bosackiego i ze to ciota itp. jest zaraz po
      Baszczynskim najlepszym polskim obronca. Lepszym o klase niz Rzasa, Klos, Zewlakow.
      • Gość: GOnzo Re: Skoro wszyscy sie tak dobrze znacie na pilce. IP: 195.20.110.* 22.05.06, 12:57
        Brawo Janas! Bardzo dobra decyzja.
      • Gość: kris buahahaha IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 22.05.06, 12:58
      • Gość: LoRd QulaG heheheh taaa Bosacki jest świetny... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 13:20
        ...i dlatego go wywalili z Bundesligi :)

        > jest zaraz po
        > Baszczynskim najlepszym polskim obronca. Lepszym o klase niz Rzasa, Klos, Zewla
        > kow.

        tylko że Żewłakow od dawna gra z powodzeniem na zachodzie i to w niezłych
        klubach wystepujących w LM (Anderlecht, Olimpiakos) Rząsa już trochę rdzewieje
        ale też ma dokonania (Feyenoord i P.UEFA) a Bosacki??? nawet w naszej
        marniutkiej lidze nie błyszczy...

        Niemcy się na nim poznali, uważasz, że oni nie są dobrymi fachowcami? myślę, że
        są lepszymi fachurami niż Janas co niestety udowodnią na mundialu... łudziłem
        się jeszcze, że może będzie inaczej, ale nie z tym trenerem i tymi piłkarzami...
        • Gość: Artur widac dziecinko, ze interesujesz sie pilka nozna.. IP: *.icpnet.pl 22.05.06, 13:30
          co 4 lata przez pol tora miesiaca, w bundeslidze nie gral bo mial kontuzje, mogl
          zostac w norymberdze, ale by nie gral, bo nie byl w pelni sil. Dlatego przyszedl
          do Lecha zeby sie przygotowac na MŚ.
          Zewlakow na Sybir!
          • Gość: LoRd QulaG buahahahahahah IP: *.nat.student.pw.edu.pl 22.05.06, 13:54
            > w bundeslidze nie gral bo mial kontuzje, mogl
            > zostac w norymberdze, ale by nie gral, bo nie byl w pelni sil.

            nie był w pełni sił więc jedzie na mundial? jezeli nie był w pełni sił to czemu
            grał w Lechu? jeżeli jest taki dobry to nawet po wyleczeniu kontuzji by grał w
            Bundeslidze... takie bajeczki to możesz wciskać swoim wnuczkom dziadku...

            > Zewlakow na Sybir!
            no a tym stwierdzeniem pokazałaś klasę chłopie (a moze chłopczyku, bo to
            dziecinny tekst...)

            nie ma co dyskutować z czymś takim (bo kimś to nie jesteś...)

            nie odpisuj bo nie ma sensu...
    • Gość: bolo1954 bilety na mundial IP: 194.181.0.* 22.05.06, 12:59
      Czy są wśród Was ludzie, którzy zostali w ubiegłym tygodniu upokorzeni przez
      PZPN? Po dwóch godzinach stania w kolejce poinformowano mnie, że pomimo iż
      jestem na liście FIFA, to nie potrafią znaleźć moich biletów. Jeżeli jest Was
      więcej to proszę dajcie znać. Razem będzie łatwiej domagać się swoich praw.
      Pozdrawiam.
    • Gość: olsen A kto pojedzie za Janasa ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:02
      są następcy ?
      • Gość: pj Kto bedzie zmiennikiem Janasa ? IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 10:17
    • Gość: koooleeejorz Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: 10.203.7.* 22.05.06, 13:05
      Brawo Janas. BB to twardy, cholernie szybki obrońca. No i z większym
      doświadczeniem niż Dudka czy Gancarczyk
      • Gość: edi andradina Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 14:14
        haha, pokazał to w meczu z Wyspami Owczymi - rewelacyjny występ - Sol Campbel
        połączony z Roberto Carlosem normalnie... ehh. Otwórzcie oczy pyry, on jest po
        prostu kiepski.
    • kuku85 yyyyy 22.05.06, 13:06
      nie chwytam sensu....
    • Gość: tony Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.policja.gov.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:09
      Za pomocnika obrońca?? Panie Janas na prawą pomoc trzeba było wziąsc
      J.Błaszczykowskiego no chyba że na mundialu gramy ustawieniem 1-5-4-1
    • Gość: kane o Boże coraz lepiej :/ IP: *.compower.pl 22.05.06, 13:10
    • Gość: pab Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: 195.116.116.* 22.05.06, 13:15
      Kolejny obrońca??!! hmm a może on jest uniwersalny?
      Ja rozumiem, że Janas był obrońcą ale chyba chcemy coś ustrzelić na tych
      mistrzostwach?
    • Gość: aa Jeszcze niech Fabiański skeci kostkę... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:19
      a wtedy Janas powoła...Kowalewskiego
    • Gość: cvx Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.chello.pl 22.05.06, 13:25
      Dlaczego nie Szałachowski w takim razie ?!!!!!
      • Gość: paka Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.akademiki.uni.torun.pl 22.05.06, 13:31
        zmiana wrecz kretynska, zupelnie inne pozycje, zupelnie inni pilkarze, jezeli
        (mocno odpukac) ktos wypadnie z pomocy to kto tam wejdzie skoro dosc ze slaba to
        jeszcze nieliczna sie robi.., moze Fabianski w koncu mistrz Polski to umie
        duzo:D, juz by lepiej Blaszczykowski pojechal,pozdrawiam i czekam na wynik tej
        strzelaniny Janosika
    • Gość: wkurzony po jaką cholerę?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:29
      Po co w składzie następny obrońca, skoro wypadł prawy pomocnik?! Janas twierdzi, że Jeleń może grać
      jako prawy pomocnik - niech więc, do jasnej cholery, przesunie go na miejsce Gorawskiego, a do ataku
      powoła Franka! Głupi wał, nie trener!
      • Gość: prymas Re: po jaką cholerę?! IP: *.icpnet.pl 22.05.06, 13:32
        moze i nie ma koncepcji ale jak zwykle bedize nmiec farta!
        franek na mundial Kolejooorz

        s5.bitefight.pl/c.php?uid=80626
    • Gość: Robo Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.06, 13:47
      Jeleń lub Smolarek do pomocy, a Franek do napadu - czy ten Janas mysli obrońca
      za pomocnika???
      • sonsiad666 Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m 22.05.06, 13:50
        polska-ekwador 1:3
        może jakiś zakładzik???
        • krwawabestia Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m 22.05.06, 14:12
          stawiam na 0-3
      • Gość: dobry11 Re: Zmiana w kadrze Janasa! Bosacki pojedzie na m IP: 132.72.41.* 22.05.06, 13:53
        Czy to aby nie jakis doping zamiast badan kardiologicznych? Sadze, ze pewnie
        wykryto jakas nielegalna substancje u tego zawodnika.
        • Gość: rusell Sluszna uwaga, tez tak mysle IP: *.motorola.com 22.05.06, 15:45
          ..ze u Gorawskiego wykryli koks, tylko nie chca chlopaka kompromitowac.
    • Gość: kwait boszeeee, xero rasiaka tyle ze w obronie IP: *.icpnet.pl 22.05.06, 13:50
      polska - niemcy 0:4
      • Gość: skybe Eurosport IP: *.sks.auh.dk 22.05.06, 13:57
        Przepraszam, ze nie na temat, ale idea jest szczytna, glosujmy!!

        www.eurosport.com/football/world-cup1/2006/wcteamcentury.shtml#
        • a_s_i_m_o Re: Eurosport 22.05.06, 14:31
          No ale nie na Polskę chyba?

          No cóż Brazylijczycy raczej eurosport nie oglądają...
          • Gość: pacal a dlaczego nie? IP: *.bg.am.poznan.pl 22.05.06, 14:42
            uważasz że Portugalia '66 była lepsza? Podobno zespół był z nich taki sobie,
            Eusebio im robił całą grę.
            A u nas nie tylko Boniek... A zaszliśmy tak samo daleko.
            • a_s_i_m_o Re: a dlaczego nie? 22.05.06, 15:16
              Polska 82 reprezentacją wszechczasów? A co z wszystkimi po kolei mistrzami
              świata chociażby?
        • Gość: Vote now!!! Eurosport - Głosujcie, bo przegrywamy 49% : 51% IP: *.dsl.mindspring.com 22.05.06, 20:34
          Gość portalu: skybe napisał(a):

          > Przepraszam, ze nie na temat, ale idea jest szczytna, glosujmy!!
          >
          > www.eurosport.com/football/world-cup1/2006/wcteamcentury.shtml#
      • Gość: pj Tez tak mysle... IP: *.30.221.203.acc12-dryb-mel.comindico.com.au 23.05.06, 13:37
        Janas do tego caly czas dazy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka