Gość: Pąki [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.06, 09:21 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jebac-pzpn Ustawka w siedzibie PZPN! To jedyne wyjście! IP: *.chello.pl 22.06.06, 09:53 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrocław Tylko dobry trener zagraniczny IP: 167.3.114.* 22.06.06, 10:08 Polska piłkarska myśl szkoleniowa po raz kolejny się całkowicie skompromitowała. Nie chodzi mi o wynik, chodzi o styl gry. Czegoś tak beznadziejnego po prostu nie chce się oglądać. Nasi piłkarze nie są wiele gorsi od Australii czy USA. A grają o kilka klas gorzej. Technika zero, szybkość zero, kondycja zero. Co do szkolenia młodziezy to nie ma co wymyślać tylko skopiować rozwiązania z Czech - może to coś pomoże. Obawiam się, że problem może być jednak w mentalności. Nasi młodzi piłkarze w pewnym wieku przestają się rozwijać. Po prostu im się przestaje chcieć. A PZPN trzeba przewietrzyć i to mocno. Odpowiedz Link Zgłoś
piskoala Powołać komisję śledczą 22.06.06, 13:17 Z jakimś wygadanymn PiSuarem na czele. Nodzór nad jej pracami powinien sprawować Minister Prawa i Sprawiedliwości a pierwszym sekretarzem powinien zostać P.Edgar G. a cieciem odpowiedzialnym za burdy stadionowe ktoś z Samobrony ---- viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BartekS Janas niech zostanie w p_i_z_d_u z Listkiewiczem IP: *.uz.zgora.pl 22.06.06, 10:02 Odpowiedz Link Zgłoś
krasnal44 Niech ktoś do cholery jasnej zrobi porządek w PZPN 22.06.06, 10:10 M<oże to być nawet Lepper ale niech ktos zrobi porządek z tym burdelem. Wcześniej były afery i jakoś nikt ich nie rozliczył za to, to im się udało. Ile razy ma się udawać, czy wszyscy oni są przyspawani do stołków? Czy Kaczki tego nie widzą. Robią czystki we wszystkich urzędach, dlaczego pomijają PZPN. Rządamy usunięcia Listkiewicza i jego gwardii starych działaczy, którzy pokazali za prezesa Dziurowicza jak żyje chory układ. Któy został powtórzony i odtworzony przez Listkiewicza i trwa dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abst Możliwości sa dwie, żeby ich nacisnąć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 10:15 Pierwsza: bojkotować ligę i nie chodzić na mecze. I druga: imho jeszcze lepsza: bojkotować sponsorów, żeby przestawali im dawać kasę - tego żaden listek nie wytrzyma :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: panfun Re: Możliwości sa dwie, żeby ich nacisnąć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 10:36 Przecież już nikt od dawna nie chodzi. 2,3,4 tysiace na pierwszej lidze. Co to jest w porównaniu np. z Bundesligą, gdzie przychodzi z reguly 50 tys. Mimo, że prawie nikt nie przychodzi,jakoś ta liga żyje, co dla mnie jest wielka zagadką, jak ? Ale takze nie może prawidłowo życ i dlatego daje piłkarzy do reprezentacji, którzy także ledwo żyją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kriss Sonsorów poważnych też nie ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:43 same dziadostwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ercik Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: *.chello.pl 22.06.06, 10:23 Wszystkim się wydaje że jak widzą coś gołym okiem to musi to być prawda, a potem będzie pytanie - Jak do licha nie zakwalikowaliśmy się do Euro. A może Polska, zespół narodowy właściwie, cóż on znaczy teraz, dla niektórych może to jakaś prawda była dawno temu, ale teraz bardziej umiłowany jest po prostu pieniądz, a olewka startwoego czy zcegoś, mydlenie oczu po prostu. Do poddniesienia za zwycięstwo Ekwadoru było sporo, z tego co pamiętam 13:1. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igstr Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: 62.111.149.* 22.06.06, 10:43 Prezydium związku liczy 35 osób?? To rzeczywiście musi być sprawna organizacja. Nic dziwnego, że na mistrzowstwa jedzie reprezentacja, która nie potrafi przez 270 minut przeprowadzić ani jednej groźnej akcji. A trener jedyne co potrafi to patrzeć na to z przerażeniem w oczach. Lider reprezentacji jedzie na wczasy zamiast przygotowywać się z drużyną, a potem jest najgorszy na boisku. A pan Listkiewicz musi poczekać na raport Apostela, aby ocenić Janasa, którego wybór leży w jego kompetencjach. Rzeczywiście należy mu się pomnik. Nikt tak w Polsce nie ściemnia. Gdzie on się tego nauczył? Sędziując? Odpowiedz Link Zgłoś
lol76 Bedzie tak jak bylo. 22.06.06, 11:03 Kilka miesiecy po tym jak Dziurowicz oglosil 'bagno' wszystko wrocilo do normy i ludzie zapomnieli. Byl tam jakis koziol ofiarny i to wszystko. W tym przypadku bedzie to samo. Starzy dzialacze dokladnie wiedza co robic: najlepiej NIC. Najlepiej poczekac az sie prasie znudzi do zerzygania pisanie o tej sytuacji i w kolko mowic to samo: 'wszystko jest w pozadku'. Moge sie zalozyc za kilka miesiecy bedzie po sprawie a dzialacze jak siedza tak beda siedzieli. Odpowiedz Link Zgłoś
clansmen Re: Bedzie tak jak bylo. 22.06.06, 11:24 SZKODA ZE NIE ZA KRATKAMI.KURDE WIELKA SZKODA. lol76 napisał: > Kilka miesiecy po tym jak Dziurowicz oglosil 'bagno' wszystko wrocilo do normy > i ludzie zapomnieli. Byl tam jakis koziol ofiarny i to wszystko. > W tym przypadku bedzie to samo. Starzy dzialacze dokladnie wiedza co robic: > najlepiej NIC. Najlepiej poczekac az sie prasie znudzi do zerzygania pisanie o > tej sytuacji i w kolko mowic to samo: 'wszystko jest w pozadku'. > Moge sie zalozyc za kilka miesiecy bedzie po sprawie a dzialacze jak siedza tak > > beda siedzieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NIEZNANY Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: *.echostar.pl 22.06.06, 11:24 Banda gnomów pasiastych znów się popisała-Janas ZOSTAJE krzyczą wszyscy zgodnie-może to i lepiej, bo jakby Majewski miał przyjść to do kur.. nędzy wypadlibysmy poza pierwszą 100 rankingu FIFA. A po co ja pisze o tych trąbach słoniowatych???????????A zapomniałem przecież kupa śmiechu jest no nie drodzy czytelnicy:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Kiedy to się skończy ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:32 absurd i dziadostwo . Znowu mówią, że wszystko jest dobrze, nic nie trzeba zmieniać. Kompletna paranoja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bojówkarz z PO PZPN-owskie podsmiechujki z Narodu .... IP: *.promax.media.pl 22.06.06, 11:46 Listkiewicz gra z ch....z Narodem i z rządem. Przeciez wszyscy wiedza co tam z tym zgniłym zwiazku dzieje . Dlaczego władza czeka , na co czeka . Bin Laden juz dawno wy zrobił porzadek , juz by nic nie smierdziało , jedynie zwłoki członków zarządu PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majk Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:49 Listkiewicz OUT!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Teodor Pomroczność jasna Listkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:50 trwa nadal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzewek Liskiewicz to Dziurowicz II i taka.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:52 ...jest prawda, nic się nie zmieniło na lepsze od tamtych czasów! Korupcja, cwaniactwo, ręka, ręke myje co pokazał niejeden reportaż o tej bandzie złodzieji. Listkieiwcz i Janas MŚ onażyły wasze działania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krystian Prezydent nic nie może, Premier nic nie może, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:54 kto pomoże, rozpędzić tych dziadków leśnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SuperMarioPiekaro Listkiewicz ty cioto,spadaj koleżko IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 22.06.06, 11:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aigel Listkiewicz to może niech spada, ale... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 12:12 Janas niech zostanie. Takich mamy grajków marnych i oszukiwanie się że ktoś z nich zrobi superzespół jest daremnym, a wręcz niepoważnym optymizmem Odpowiedz Link Zgłoś
gnawacki Jansa zostań 22.06.06, 12:14 Mam jedno pytanie do tych, którzy chcą by Janas odszedł: czy naprawdę uważacie, że Polska należy do grona 16 najlepszych drużyn świata? Według mnie nie. Gdybyśmy awansowali do 1/8 byłby to wielki sukces, nie udało się... trudno należy się cieszyć z tego, że się udało awansować. (biorąc pod uwagę poziom naszej piłki, słabe kluby - bo nie liczą się w Europie, piłkarzy, którzy grają w klubach na poziomie mamy 3 (Smolarek, Boruc, Żurawski) i z nich tylko ten ostatni zawiódł. A co do Janasa to czy to jego wina, że Krzynówek nie miał siły biegać, a Szymkowiak i Żurawski byli kompletnie bez formy? Każdy kto się zna wie, że w 2 tygdonie nie da się tego naprawić, więc błędy popełnili piłkarze. 2 miesiące przed mundialem powinni ciężej trenować żeby osiągnąć formę w Niemczech, a tymczasem Żuraw pojechał na urlop i pewnie nie trenował. Zdarza się, wytwórzmy pozytywną atmosferę byśmy w końcu zagrali w ME. Powodzenia, pozdrawiam wszytskich prawdziwych kibiców tzn. takich, którzy kibicują nie tylko wtedy gdy drużyna wygrywa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piskoala Janas zostań błaznem PZPNu 22.06.06, 13:32 ale na Boga, już więcej nie kompletuj drużyny z 'samych nieudaczników'. Chyba, że to ktoś inny wyselekcjonował skład? ---- viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: *.de.ibm.com 22.06.06, 12:16 Mundial w Korei dno, Mundial w Niemczech dno a w PZPN " na zachodzie bez zmian" Odpowiedz Link Zgłoś
worm83 Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr 22.06.06, 12:21 ja napisalem swoje odczucia na polska06.blogspot.com polska06.blogspot.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: 212.75.118.* 22.06.06, 12:35 Janas jest beznadziejny, pozostawienie go w roli selekcjonera spowoduje tylko osiągnięcie jeszcze większego dna. To głównie przez jego błedy nie wykorzystaliśmy szansy na wyjście z grupy (najsłabszej na mundialu), a nie wiadomo czy jeszcze kiedykolwiek będzie taka dobra okazja. Ale z pewnością nie awansujemy już do żadnych mistrzostw jeżeli kadrę będzie prowadził ten nieudacznik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aigel z pewnością to Kopernik nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 12:42 sie znawczyni futbolowa znalazła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: z pewnością to Kopernik nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 13:03 JANAS? to ty? Odpowiedz Link Zgłoś
agnwia2 Bo sport w Polsce jest za drogi 22.06.06, 12:48 Polska paranoja. Nie szkolimy młodych ludzi, likwidujemy następne lekcje WF w szkole. Gdzie ma ta młodzież nauczyć sie grać w cokolwiek (siatkę, kosza, nogę)??????? Boiska sprzyszkolne po lekcjach, w czasie wakacji sa zamnknięte, wyjsćie do siłowni czy na basen jest za drogie dla czteroosobowej rodziny. Ja mieszkan na Tarchominie. W najnowocześniejszej szkole Polski - liceum im Herberta boisko szkole jest zamknięte - ba nawet rowerów nie można wprowadzić na teren szkoły. Obok tej szkoły jest wspaniały obiekt sportowy - boisko do kosza oraz siatki i dwa korty tenisowe..... I co z tego skoro od tamtego roku wprowadzono opłatę za korzystanie z boiska do kosza i siatki (za korty tenisowe płaciło się zawsze). Opłata wynosi 26 zł PLN za godzinę grania (słownie: dwadzieścia sześć złotych Polskich), niezależnie od liczby graczy. Administrator mówi, że takiej opłaty zażądała gmina. Obiekt ma cztery lata, przez pierwsze dwa wejście było bezpłatne i cały czas ktoś grał - sama widziałm i korzystałam często z dziećmi z tego boiska. Od dwóch lat z powodu zaporowej ceny NIE KORZYSTA NIKT - tzn podobno dwa razy znaleźli się odważni i zapłącili te 26 zł za godzinę grania pod chmurką. Od tamtego czasu obiekt stoi pusty, niszczeje. Zaporowa cena spowodowała, że nikt z tego nie korzysta, a przecież nie wybudowano tego za 2 złote!! Nikt gminy z tego nie rozliczył. A szkoda, bo zachowują się "jak pies ogrodnika",i to za publiczne pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: riki Re: listkowe komuchy won na zbity pysk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.06, 13:00 ja tez sie zgadzam, tutaj trzeba wyczyscic cala ta klike, i tu nie chodzi o personalia, tylko ludzi ktorzy doprowadzili do takie upadku naszej pilki.Tylko w sposob bezwgledny rozliczyc ich- dzialaczy , trenerow i pilkarzy. Bo w pilce to tylko dobre pieniadze sa , a ludzie ???????? to juz problem.Osobne rozliczenie to Janas, jego tlumaczenie to za malo- przeciez on za nasze pieniadze prowadzil ta reprezentacje( pewnie niemale , ja o takich pieniadzach miesiecznie to moge pomarzyc tylko w kategoriach wygrania w lotto), prywatnie zalatwial nominacje nie liczac sie z opinia ludzi z branzy,nie mowiac o kibicach. Zalatwil Franka , gracza nietuzinkowego, Dudka , ktory nie jest gorzy od Boruca(chwalony przez Janasa a bramke miedzy nogami to poscil- gdyby to zrobil Dudek no to by bylo!)juz po pierwszym meczy widac bylo ze kliku graczy to pomylka ze na te mistrzostwa pojechali, byli poprostu slabi, bez tkz powera.A gadanie ze chlopcy walczyli, to wszyscy uczestnicy walczyli, tylko inni za kazdym razem nogi nie "cofnali", "trawe gryzli",jak stracil pilke to ze zdwojona sila walczyli aby ja odebrac, inni szukali gry , a nasi prze komorki rozmawiali.......ja na ich miejscu to bym kibicow pozdrowil , a oni-kibice na 100% tak by mnie pozdrowili ze mi ciarki do tej pory na plecach bym czul .brak profesjonalizmu, a chca brac jak profesjonalisci z zachodu.Troche im brakuje....Inna dzialka to nasz rzad - prawda ze nie daje na boiska, na sport mlodziezowy, na stadiony, na bezpieczenstwo, i dlatego sport mamy taki jaki mamy.Rzad to sie lubi fotografowac ze sportowcami aby zdobyc pare glosow wiecej rankingach popularnosci - ale to na inna okazje..... Pozdrawiam i do lepszych czasow w polskiej pilce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TomDD Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: 80.50.250.* 22.06.06, 13:00 Banda Pajaców, przeciez wiadomo że Janas nie jest dobrym trenerem: 1. Ligę Mistrzów osiągnął z zespołem który stworzyl poprzedzający go trener (Wójcik jeśli dobrze pamiętam) Janas przyszedł i nic nie popsuł, dlatego Legia tam zagrała. 2. Jest albo Pacanem albo dobrz zarabia na niektórych zawodnikach skoro ich wciąż powołuje. 3. Jest zawistny i złośliwy (dobry rener potrafi się dogadać z zawodnikami ten nie- on ich temperuje....) 4. Jest krótkowzroczny ....chyba nie trzeba pisać dlaczego. 5. Jesynym jego plusem jak do tej pory było to ze miał szczeście...ale to już za nim. 6. Rozwala drużynę na miesiąc przed zawodami... jest głupi... Wogóle od samego początku widać było że nie nadaje się na to stanowisko. Engel był ok, Wójcik też, chociaż obajmieli pechowe losowania w eliminacjach. A tak wogóle to jeśli Janas zostanie to będzie świadczyłao dodatkowo że jest samobójcą. Odpowiedz Link Zgłoś
kate-gun Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr 22.06.06, 13:01 Ogladalam wczoraj o 23:20 na tvp1 rozmowe dziennikarzy z Listkiewiczem. Na pytanie czy czuje sie odpowiedzialny za porazke na Mundialu, odpowiedzial jasno i wyraznie - "NIE". No to ja przepraszam bardzo, ale jesli nie Janas, jesli nie Listkiewicz, no to k...wa KTO jest ich zdaniem odpowiedzialny? Listkiewicz dosc szybko zasugerowal, ze rzad, ktory chce zmniejszyc liczbe godzin w-f w szkolach. Smiech na sali, wypowiedzi w stylu - "To nie ja, to on!" Odpowiedz Link Zgłoś
piskoala zabić każdego. kto dotknął skóry wieprza 22.06.06, 13:03 Naród płaci i cierpi a tge pajace jeszcze robią z nas pośmiewisko. A w ks. Mojżesza stoi: każdy, kto dotknął skóry martwego wieprza, ma być skazany na śmierć. ---- viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL Odpowiedz Link Zgłoś