Dodaj do ulubionych

PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontrak...

    • Gość: Pąki [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.06, 09:21
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: jebac-pzpn Ustawka w siedzibie PZPN! To jedyne wyjście! IP: *.chello.pl 22.06.06, 09:53
        • Gość: wrocław Tylko dobry trener zagraniczny IP: 167.3.114.* 22.06.06, 10:08
          Polska piłkarska myśl szkoleniowa po raz kolejny się całkowicie skompromitowała.
          Nie chodzi mi o wynik, chodzi o styl gry. Czegoś tak beznadziejnego
          po prostu nie chce się oglądać.
          Nasi piłkarze nie są wiele gorsi od Australii czy USA. A grają o kilka
          klas gorzej. Technika zero, szybkość zero, kondycja zero.
          Co do szkolenia młodziezy to nie ma co wymyślać tylko skopiować rozwiązania z
          Czech - może to coś pomoże. Obawiam się, że problem może być jednak w
          mentalności. Nasi młodzi piłkarze w pewnym wieku przestają się rozwijać.
          Po prostu im się przestaje chcieć.

          A PZPN trzeba przewietrzyć i to mocno.


          • piskoala Powołać komisję śledczą 22.06.06, 13:17

            Z jakimś wygadanymn PiSuarem na czele. Nodzór nad jej pracami powinien
            sprawować Minister Prawa i Sprawiedliwości a pierwszym sekretarzem
            powinien zostać P.Edgar G. a cieciem odpowiedzialnym za burdy stadionowe
            ktoś z Samobrony

            ----
            viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL
    • Gość: BartekS Janas niech zostanie w p_i_z_d_u z Listkiewiczem IP: *.uz.zgora.pl 22.06.06, 10:02
    • krasnal44 Niech ktoś do cholery jasnej zrobi porządek w PZPN 22.06.06, 10:10
      M<oże to być nawet Lepper ale niech ktos zrobi porządek z tym burdelem.
      Wcześniej były afery i jakoś nikt ich nie rozliczył za to, to im się udało. Ile
      razy ma się udawać, czy wszyscy oni są przyspawani do stołków? Czy Kaczki tego
      nie widzą. Robią czystki we wszystkich urzędach, dlaczego pomijają PZPN.
      Rządamy usunięcia Listkiewicza i jego gwardii starych działaczy, którzy
      pokazali za prezesa Dziurowicza jak żyje chory układ. Któy został powtórzony i
      odtworzony przez Listkiewicza i trwa dalej.
    • Gość: abst Możliwości sa dwie, żeby ich nacisnąć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 10:15
      Pierwsza: bojkotować ligę i nie chodzić na mecze.
      I druga: imho jeszcze lepsza: bojkotować sponsorów, żeby przestawali im dawać
      kasę - tego żaden listek nie wytrzyma :)
      • Gość: panfun Re: Możliwości sa dwie, żeby ich nacisnąć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 10:36
        Przecież już nikt od dawna nie chodzi.
        2,3,4 tysiace na pierwszej lidze. Co to jest w porównaniu np. z Bundesligą,
        gdzie przychodzi z reguly 50 tys.
        Mimo, że prawie nikt nie przychodzi,jakoś ta liga żyje, co dla mnie jest wielka
        zagadką, jak ? Ale takze nie może prawidłowo życ i dlatego daje piłkarzy do
        reprezentacji, którzy także ledwo żyją.
        • Gość: kriss Sonsorów poważnych też nie ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:43
          same dziadostwo
    • Gość: ercik Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: *.chello.pl 22.06.06, 10:23
      Wszystkim się wydaje że jak widzą coś gołym okiem to musi to być prawda, a
      potem będzie pytanie - Jak do licha nie zakwalikowaliśmy się do Euro.
      A może Polska, zespół narodowy właściwie, cóż on znaczy teraz, dla niektórych
      może to jakaś prawda była dawno temu, ale teraz bardziej umiłowany jest po
      prostu pieniądz, a olewka startwoego czy zcegoś, mydlenie oczu po prostu. Do
      poddniesienia za zwycięstwo Ekwadoru było sporo, z tego co pamiętam 13:1.
    • Gość: igstr Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: 62.111.149.* 22.06.06, 10:43
      Prezydium związku liczy 35 osób?? To rzeczywiście musi być sprawna organizacja.
      Nic dziwnego, że na mistrzowstwa jedzie reprezentacja, która nie potrafi przez
      270 minut przeprowadzić ani jednej groźnej akcji. A trener jedyne co potrafi to
      patrzeć na to z przerażeniem w oczach. Lider reprezentacji jedzie na wczasy
      zamiast przygotowywać się z drużyną, a potem jest najgorszy na boisku. A pan
      Listkiewicz musi poczekać na raport Apostela, aby ocenić Janasa, którego wybór
      leży w jego kompetencjach. Rzeczywiście należy mu się pomnik. Nikt tak w Polsce
      nie ściemnia. Gdzie on się tego nauczył? Sędziując?
    • lol76 Bedzie tak jak bylo. 22.06.06, 11:03
      Kilka miesiecy po tym jak Dziurowicz oglosil 'bagno' wszystko wrocilo do normy
      i ludzie zapomnieli. Byl tam jakis koziol ofiarny i to wszystko.
      W tym przypadku bedzie to samo. Starzy dzialacze dokladnie wiedza co robic:
      najlepiej NIC. Najlepiej poczekac az sie prasie znudzi do zerzygania pisanie o
      tej sytuacji i w kolko mowic to samo: 'wszystko jest w pozadku'.
      Moge sie zalozyc za kilka miesiecy bedzie po sprawie a dzialacze jak siedza tak
      beda siedzieli.
      • clansmen Re: Bedzie tak jak bylo. 22.06.06, 11:24
        SZKODA ZE NIE ZA KRATKAMI.KURDE WIELKA SZKODA.
        lol76 napisał:

        > Kilka miesiecy po tym jak Dziurowicz oglosil 'bagno' wszystko wrocilo do
        normy
        > i ludzie zapomnieli. Byl tam jakis koziol ofiarny i to wszystko.
        > W tym przypadku bedzie to samo. Starzy dzialacze dokladnie wiedza co robic:
        > najlepiej NIC. Najlepiej poczekac az sie prasie znudzi do zerzygania pisanie
        o
        > tej sytuacji i w kolko mowic to samo: 'wszystko jest w pozadku'.
        > Moge sie zalozyc za kilka miesiecy bedzie po sprawie a dzialacze jak siedza
        tak
        >
        > beda siedzieli.
    • Gość: NIEZNANY Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: *.echostar.pl 22.06.06, 11:24
      Banda gnomów pasiastych znów się popisała-Janas ZOSTAJE krzyczą wszyscy
      zgodnie-może to i lepiej, bo jakby Majewski miał przyjść to do kur.. nędzy
      wypadlibysmy poza pierwszą 100 rankingu FIFA. A po co ja pisze o tych trąbach
      słoniowatych???????????A zapomniałem przecież kupa śmiechu jest no nie drodzy
      czytelnicy:(
    • Gość: mirek Kiedy to się skończy ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:32
      absurd i dziadostwo . Znowu mówią, że wszystko jest dobrze, nic nie trzeba
      zmieniać. Kompletna paranoja.
    • Gość: bojówkarz z PO PZPN-owskie podsmiechujki z Narodu .... IP: *.promax.media.pl 22.06.06, 11:46
      Listkiewicz gra z ch....z Narodem i z rządem. Przeciez wszyscy wiedza co tam z
      tym zgniłym zwiazku dzieje . Dlaczego władza czeka , na co czeka . Bin Laden
      juz dawno wy zrobił porzadek , juz by nic nie smierdziało , jedynie zwłoki
      członków zarządu PZPN.
    • Gość: majk Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:49
      Listkiewicz OUT!!!
    • Gość: Teodor Pomroczność jasna Listkiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:50
      trwa nadal
    • Gość: Widzewek Liskiewicz to Dziurowicz II i taka.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:52
      ...jest prawda, nic się nie zmieniło na lepsze od tamtych czasów! Korupcja,
      cwaniactwo, ręka, ręke myje co pokazał niejeden reportaż o tej bandzie
      złodzieji.
      Listkieiwcz i Janas MŚ onażyły wasze działania.
    • Gość: krystian Prezydent nic nie może, Premier nic nie może, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 11:54
      kto pomoże, rozpędzić tych dziadków leśnych
    • Gość: SuperMarioPiekaro Listkiewicz ty cioto,spadaj koleżko IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 22.06.06, 11:54
      • Gość: aigel Listkiewicz to może niech spada, ale... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 12:12
        Janas niech zostanie. Takich mamy grajków marnych i oszukiwanie się że ktoś z
        nich zrobi superzespół jest daremnym, a wręcz niepoważnym optymizmem
    • gnawacki Jansa zostań 22.06.06, 12:14
      Mam jedno pytanie do tych, którzy chcą by Janas odszedł: czy naprawdę uważacie,
      że Polska należy do grona 16 najlepszych drużyn świata? Według mnie nie.
      Gdybyśmy awansowali do 1/8 byłby to wielki sukces, nie udało się... trudno
      należy się cieszyć z tego, że się udało awansować. (biorąc pod uwagę poziom
      naszej piłki, słabe kluby - bo nie liczą się w Europie, piłkarzy, którzy grają
      w klubach na poziomie mamy 3 (Smolarek, Boruc, Żurawski) i z nich tylko ten
      ostatni zawiódł. A co do Janasa to czy to jego wina, że Krzynówek nie miał siły
      biegać, a Szymkowiak i Żurawski byli kompletnie bez formy? Każdy kto się zna
      wie, że w 2 tygdonie nie da się tego naprawić, więc błędy popełnili piłkarze. 2
      miesiące przed mundialem powinni ciężej trenować żeby osiągnąć formę w
      Niemczech, a tymczasem Żuraw pojechał na urlop i pewnie nie trenował. Zdarza
      się, wytwórzmy pozytywną atmosferę byśmy w końcu zagrali w ME. Powodzenia,
      pozdrawiam wszytskich prawdziwych kibiców tzn. takich, którzy kibicują nie
      tylko wtedy gdy drużyna wygrywa!!!
      • piskoala Janas zostań błaznem PZPNu 22.06.06, 13:32

        ale na Boga, już więcej nie kompletuj drużyny z 'samych nieudaczników'.
        Chyba, że to ktoś inny wyselekcjonował skład?

        ----
        viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL
    • Gość: Artur Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: *.de.ibm.com 22.06.06, 12:16
      Mundial w Korei dno, Mundial w Niemczech dno a w PZPN " na zachodzie bez zmian"
    • atomm Listkiewicz musi odejsc!!! 22.06.06, 12:17

    • worm83 Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr 22.06.06, 12:21
      ja napisalem swoje odczucia na polska06.blogspot.com
      polska06.blogspot.com
    • Gość: Ewa Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: 212.75.118.* 22.06.06, 12:35
      Janas jest beznadziejny, pozostawienie go w roli selekcjonera spowoduje tylko
      osiągnięcie jeszcze większego dna. To głównie przez jego błedy nie
      wykorzystaliśmy szansy na wyjście z grupy (najsłabszej na mundialu), a nie
      wiadomo czy jeszcze kiedykolwiek będzie taka dobra okazja. Ale z pewnością nie
      awansujemy już do żadnych mistrzostw jeżeli kadrę będzie prowadził ten
      nieudacznik.
      • Gość: aigel z pewnością to Kopernik nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 12:42
        sie znawczyni futbolowa znalazła
        • Gość: hihi Re: z pewnością to Kopernik nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 13:03
          JANAS? to ty?
    • agnwia2 Bo sport w Polsce jest za drogi 22.06.06, 12:48
      Polska paranoja. Nie szkolimy młodych ludzi, likwidujemy następne lekcje WF w szkole. Gdzie ma ta młodzież nauczyć sie grać w cokolwiek (siatkę, kosza, nogę)??????? Boiska sprzyszkolne po lekcjach, w czasie wakacji sa zamnknięte, wyjsćie do siłowni czy na basen jest za drogie dla czteroosobowej rodziny.
      Ja mieszkan na Tarchominie. W najnowocześniejszej szkole Polski - liceum im Herberta boisko szkole jest zamknięte - ba nawet rowerów nie można wprowadzić na teren szkoły.
      Obok tej szkoły jest wspaniały obiekt sportowy - boisko do kosza oraz siatki i dwa korty tenisowe..... I co z tego skoro od tamtego roku wprowadzono opłatę za korzystanie z boiska do kosza i siatki (za korty tenisowe płaciło się zawsze). Opłata wynosi 26 zł PLN za godzinę grania (słownie: dwadzieścia sześć złotych Polskich), niezależnie od liczby graczy. Administrator mówi, że takiej opłaty zażądała gmina. Obiekt ma cztery lata, przez pierwsze dwa wejście było bezpłatne i cały czas ktoś grał - sama widziałm i korzystałam często z dziećmi z tego boiska. Od dwóch lat z powodu zaporowej ceny NIE KORZYSTA NIKT - tzn podobno dwa razy znaleźli się odważni i zapłącili te 26 zł za godzinę grania pod chmurką. Od tamtego czasu obiekt stoi pusty, niszczeje. Zaporowa cena spowodowała, że nikt z tego nie korzysta, a przecież nie wybudowano tego za 2 złote!!
      Nikt gminy z tego nie rozliczył. A szkoda, bo zachowują się "jak pies ogrodnika",i to za publiczne pieniądze.
      • piskoala zdrowie też 22.06.06, 13:19

        ----
        viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL
    • Gość: hej listkowe komuchy won na zbity pysk IP: *.bbdo.com.pl 22.06.06, 12:57
      • Gość: riki Re: listkowe komuchy won na zbity pysk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.06, 13:00
        ja tez sie zgadzam, tutaj trzeba wyczyscic cala ta klike, i tu nie chodzi o
        personalia, tylko ludzi ktorzy doprowadzili do takie upadku naszej pilki.Tylko w
        sposob bezwgledny rozliczyc ich- dzialaczy , trenerow i pilkarzy. Bo w pilce to
        tylko dobre pieniadze sa , a ludzie ???????? to juz problem.Osobne rozliczenie
        to Janas, jego tlumaczenie to za malo- przeciez on za nasze pieniadze prowadzil
        ta reprezentacje( pewnie niemale , ja o takich pieniadzach miesiecznie to moge
        pomarzyc tylko w kategoriach wygrania w lotto), prywatnie zalatwial nominacje
        nie liczac sie z opinia ludzi z branzy,nie mowiac o kibicach. Zalatwil Franka ,
        gracza nietuzinkowego, Dudka , ktory nie jest gorzy od Boruca(chwalony przez
        Janasa a bramke miedzy nogami to poscil- gdyby to zrobil Dudek no to by
        bylo!)juz po pierwszym meczy widac bylo ze kliku graczy to pomylka ze na te
        mistrzostwa pojechali, byli poprostu slabi, bez tkz powera.A gadanie ze chlopcy
        walczyli, to wszyscy uczestnicy walczyli, tylko inni za kazdym razem nogi nie
        "cofnali", "trawe gryzli",jak stracil pilke to ze zdwojona sila walczyli aby ja
        odebrac, inni szukali gry , a nasi prze komorki rozmawiali.......ja na ich
        miejscu to bym kibicow pozdrowil , a oni-kibice na 100% tak by mnie pozdrowili
        ze mi ciarki do tej pory na plecach bym czul .brak profesjonalizmu, a chca brac
        jak profesjonalisci z zachodu.Troche im brakuje....Inna dzialka to nasz rzad -
        prawda ze nie daje na boiska, na sport mlodziezowy, na stadiony, na
        bezpieczenstwo, i dlatego sport mamy taki jaki mamy.Rzad to sie lubi
        fotografowac ze sportowcami aby zdobyc pare glosow wiecej rankingach
        popularnosci - ale to na inna okazje..... Pozdrawiam i do lepszych czasow w
        polskiej pilce
    • Gość: TomDD Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr IP: 80.50.250.* 22.06.06, 13:00
      Banda Pajaców, przeciez wiadomo że Janas nie jest dobrym trenerem:
      1. Ligę Mistrzów osiągnął z zespołem który stworzyl poprzedzający go trener
      (Wójcik jeśli dobrze pamiętam) Janas przyszedł i nic nie popsuł, dlatego Legia
      tam zagrała.
      2. Jest albo Pacanem albo dobrz zarabia na niektórych zawodnikach skoro ich
      wciąż powołuje.
      3. Jest zawistny i złośliwy (dobry rener potrafi się dogadać z zawodnikami ten
      nie- on ich temperuje....)
      4. Jest krótkowzroczny ....chyba nie trzeba pisać dlaczego.
      5. Jesynym jego plusem jak do tej pory było to ze miał szczeście...ale to już
      za nim.
      6. Rozwala drużynę na miesiąc przed zawodami... jest głupi...
      Wogóle od samego początku widać było że nie nadaje się na to stanowisko.
      Engel był ok, Wójcik też, chociaż obajmieli pechowe losowania w eliminacjach.
      A tak wogóle to jeśli Janas zostanie to będzie świadczyłao dodatkowo że jest
      samobójcą.
    • kate-gun Re: PZPN chce przeczekać burzę i przedłużyć kontr 22.06.06, 13:01
      Ogladalam wczoraj o 23:20 na tvp1 rozmowe dziennikarzy z Listkiewiczem. Na
      pytanie czy czuje sie odpowiedzialny za porazke na Mundialu, odpowiedzial jasno
      i wyraznie - "NIE". No to ja przepraszam bardzo, ale jesli nie Janas, jesli nie
      Listkiewicz, no to k...wa KTO jest ich zdaniem odpowiedzialny?
      Listkiewicz dosc szybko zasugerowal, ze rzad, ktory chce zmniejszyc liczbe
      godzin w-f w szkolach.

      Smiech na sali, wypowiedzi w stylu - "To nie ja, to on!"
    • piskoala zabić każdego. kto dotknął skóry wieprza 22.06.06, 13:03

      Naród płaci i cierpi a tge pajace jeszcze robią z nas pośmiewisko.

      A w ks. Mojżesza stoi:
      każdy, kto dotknął skóry martwego wieprza, ma być skazany na śmierć.

      ----
      viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka