leoleo 14.03.07, 19:33 bardzo mnie to poruszyło.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: snoop Roman Abramowicz rozwiódł się. Żona dostanie mi... IP: *.rtk.net.pl 14.03.07, 19:33 Chyba MLD € a nie MLN .. ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andre kosmiczny kurs !!! IP: *.chello.pl 14.03.07, 19:33 18,7 mld USD = 14,2 mln EUR czyli 1 EUR = 13,17 USD... ha ha ha niezły kursik pismak stworzył... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yogi Re: kosmiczny kurs !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 21:52 Jak to synku policzyłeś??? Wychodzi 100 razy więcej. 1 Euro to 1317 USD. A skoro 1 USD to około 3 zł to... Czy ktoś kupi - mam 50 euro na sprzedaż. Promocyjnie za 60000 USD lub 180000 zł. Za to kupię 45000 euro, sprzedam za 59 mln dolców itd... Odpowiedz Link Zgłoś
mielcz Tak ,tak,tak! 14.03.07, 22:19 Sprzedaj ten klub niech sie rozpadnie w pizdu! Pieniadze nie grają ,a tak jest w przypadku Chel$ki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qqryq Roman Abramowicz rozwiódł się. Żona dostanie mi.. IP: *.zab.nat.hnet.pl 14.03.07, 20:01 Kupił zabawke, pobawił się, znudziła mu się i teraz sprzeda. I po drużynie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Re: Nie wiecie czy ona kogoś nie szuka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.07, 22:09 bidule.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi Roman Abramowicz rozwiódł się. Żona dostanie mi.. IP: 212.191.172.* 14.03.07, 22:25 mnie też również :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazio Roman Abramowicz - figurant IP: *.server.ntli.net 14.03.07, 23:06 Ale glupki zyja w tej Anglii. Wszystkie pieniadze jakie podobno ma Abramowicz sa wlasnoscia KGB a on jest tylko figurantem. Natomiast byla zona zrezygnuje ze swojej czesci majatku za obietnice tego ze nikt jej czegos nie dosypie do herbaty albo ze przypadkowo nie wypadnie z okna kilkupietrowego hotelu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomi_78 Re: Roman Abramowicz - figurant IP: *.chello.pl 14.03.07, 23:34 Masz racje coś takiego jak Kulczyk przy prywatyzacji TP S.A. nagle z 4 mlg zostało 40 mln, chociaż i z tego można nieźle żyć, ale z tego wniosek że głupków nie tzreba szukać w Anglii wystarczy popatrzeć na lokalnym podwórku. Swoją drogą to dobrze bo nie lubię sztucznie nadmuchanych klubów piłkarskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A.K.U.M.O.W.I.T.Z R Abramowicz = wasal czyli figurant neofeudalizmu IP: *.dsl.bell.ca 14.03.07, 23:48 Rodzina R z anglii zamienila komune w Rosji na neofeudalizm. Tak wiec "oligarchowie" z $20 w kieszeni, byli w stanie zostac miliarderami, pod warunkiem ze zloza i dotrzymaja przysiege wiernosci. Jak dotychczas tylko jeden nie dotrzymal, i zostal osadzony w tiurmie (chodorkowski). Aby zostac wasalem, nie wystarczy zlozyc przysiege i znac 7 stopni wtajemniczenia. Trzeba miec POCHODZENIE. Czasami wasalem zostaje panstwo. Np. w przypadku skolonizowanych terytoriow ktore sa trudne w eksploatacji ze wzgledu na opor spoleczenstwa, aby spoleczenstwo sie nie polapalo, firmy sa "wlasnoscia" panstwa, a rodzina R trzyma tylko wierzytelnosci i ich zabezpieczenie. Neofeudalizm to najwysza forma zniewolenia. Wasal ktory sie sprzeniewierzyl, ale ma pochodzenie, zachowuje zycie. Wasalem nizszej hierarchii w wyjatkowych przypadkach moze byc osoba bez pochodzenia. Jesli wasal bez pochodzenia sie sprzeniewierzy, zostaje zlikwidowany. Podsumowanie: rozwod abramowitza, bedzie kosztowal rosyjskich ciezko pracujacych robotnikow ponad 5 mld dolarow? Wielu z nich pracuje za glodowe stawki i ledwo wiaze koniec z koncem. Odpowiedz Link Zgłoś