Gość: heh List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.07, 17:30 jakos gazeta nie raczyła opublikowac listu polemizujacego z artykułem na temat kibicow czy kiboli Legii ot i cała obiektywnosc gazety i bezstronność Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (L) ka List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu.. IP: *.pmcnet.pl 05.11.07, 17:46 Ale sie usmialem. Koles jestes Bogiem hahhahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paw Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.07, 17:55 U mnie w pokoju też często czuć marihuanę i nikt jakoś nie cierpi. A narkotyki na stadionach były zawsze w postaci alkoholu. Ot, co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 18:02 za mądrze piszesz, ale jeśli jesteś kibicem to zbierz więcej takich jak ty i kibicujcie Legii, niech na stadionie nie rządzi grupka zdziczałych bandytów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ptrx Fajny Artykuł napisałes stefan!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 18:26 geatuluje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Czuje maryche bo ma smaka!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 19:00 Jak w temacie, rozglądajcie się na Żylecie na następnym meczu i jak zobaczycie typa co wącha powietrze, dajcie mu zaciągnąć bucha! A jak się upali, to mu w karczycho za ten list! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MÓJ głos z Żylety Zapach trawki nie oznacza handlu! IP: *.chello.pl 05.11.07, 19:09 Ja nie lubię kłamać w przeciwieństwie do dziennikarzy piszących o kibicach Legii - dlatego przyznaję - często na Żylecie czuć zapach marihuany, wczoraj na ruchu też. O czym to świadczy? Czyż nie o tym, że ludzie omijają ochronę i wnosza w bieliźnie czy skarpetach ów specyfik? Alez nie! Wg działaczy i dziennikarzy na Żylecie kwitnie handel trawką, stąd potem ona pachnie. Nie wiem czego wam współczuć dranie - głupoty czy braku skrupułów przy kłamaniu jak z nut :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Praski bandzior Redaktorze... IP: *.acn.waw.pl 05.11.07, 20:21 przestań pieprzyć ,że to list kibica bo wiem ,że to wypociny redaktorka z GW.Taki sam "list" to i ja mogę napisać ale "jako kibic" Wisły ,Lecha czy innego dowolnego klubu i niby wszyscy w to uwierzą?Po co podszywasz się pod kibica Legii?Przepraszam,głupie pytanie bo powód jest oczywisty.Z setek tysięcy kibiców w Polsce tylko na Legii są sami bandyci i degeneraci i tylko tam rzuca się ..urwami i zażywa narkotyki.Hahaha.Szczerze podziwiam wielkość głupoty tych co łyknęli tą zgrabnie skonstruowaną prowokację i zwyczajne kłamstwo. Teraz moja bajeczka.-----> List policjanta z Warszawy:policja to narkomanii. Jestem wiernym pracownikiem policji z komendy na ul.Umińskiego w Warszawie.Zawsze stałem na straży prawa i niszczyłem otaczające nas zło i zawsze myślałem ,że wszyscy policjanci mają takie założenia.Okazało się ,że tak nie jest.Jest tu ogromna grupa ludzi,którzy tylko wykorzystują swoją pozycję.Często kiedy wchodziłem do toalety czułem bardzo wyrażny zapach marihuany a na umywalce znajdowałem resztki białego proszku.Nie wiedziałem do kogo mam się zgłosić i opowiedzieć o tym ale po zastanowieniu udałem się do mojego przełożonego i jemu przedstawiłem sytuację.Obiecał zająć się sprawą ale....Jakiś tydzień po tej wizycie zgarneliśmy z ulicy dilera kokainy ale zamiast zdać narkotyki jako dowód w sprawie okazało się ,że "przejmuje" je mój przełożony a cała sprawa z zatrzymaniem ucichła.Nie wiedziałem o co chodzi ale dowiedziałem się niebawem gdy w toalecie mój przełożony właśnie z dwoma innymi policjantami raczyli się towarem wcześniej aresztowanego dilera.Dowiedziałem się też ,że policjanci zarabiają na przejętych narkotykach sprzedając je dziennikarzom GW aby mieli lepszą wyobrażnię i swoimi bajeczkami niszczyli i oczerniali kibiców Legii.Dalej kocham pracę w policji ale nie mogę już znieść panującej tam atmosfery obłudy i zakłamania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mokkotów Dolny Re: Redaktorze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 21:03 hehehe... szczerze mowiac to predzej uwierzylbym w powyzsza historyjke niz w bzdury mr Steca. co wiecej, doszukiwalbym sie prawdy w tej historii ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Praski bandzior Re: Redaktorze... IP: *.acn.waw.pl 05.11.07, 23:01 Wiesz na pewno ,że musiałem z wiadomych względów zaznaczyć ,że to bajka a nie fakty.Po co mi więcej "szczurków" na karku,starczą mi te co już mi przeszkadzają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja, bo co? oj stec, stec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 21:10 weź się człowieku zdecyduj, jesteś w końcu kibicem Legii z Żylety, fanką Wisły czy po prostu fetujesz kakę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Praski bandzior Re: oj stec, stec IP: *.acn.waw.pl 05.11.07, 23:14 Ależ celne uderzenie!Stec na deskach!Hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peter kien Re: oj stec, stec IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.11.07, 09:16 nie wydaje mi się żeby to pan stec pisał o jaraniu, bo sam chyba lubi maszka od czasu do czasu przyjąć, czy nie? taki młodzieżowy styl przecież i fryzurka akurat :D pozdrówki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bandyta z BIE(L)AN List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu.. IP: *.chello.pl 05.11.07, 21:12 No to Gó.. prawda znowu się się popisała brawo Stec ponownie możemy przeczytać STEC BZDUR w twoim wykonaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Górne E List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu.. IP: *.aster.pl 05.11.07, 22:25 wezcie idzcie z tym szajsem... kłamcy i prowokatorzy bajkopisaze... nie macie juz co wymyslec... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kami(L) Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.aster.pl 05.11.07, 23:46 Wstydził byś się nazywać legionistą !!! I jak jesteś taki odważny to się przedstaw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puch4cz czujesz marihuane?? IP: *.dslextreme.com 06.11.07, 00:23 buahaha no już to widzę, kibole najpierw się zbakają a potem na zadymę dawaj, lol..... koleś, nie chrzań. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KSN Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.07, 11:00 Mnie w tym liście cholernie zastanwaia jedna rzecz. W jaki sposób kolega Krzysiu miał dostęp do magazynku flag, ze wie jakie tam zapachy sie unosiły? Chętnie uzyskam odpowiedz na blogu Pana Rafał "antykibola" Steca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fifol List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej trybu.. IP: 150.254.84.* 06.11.07, 11:25 Jestem Kibcem Lecha Poznań Mógłbym powiedzieć że wali mnie w trąbkę to co wybiórcza wyprawia teraz z ległą i że dobrze im ale nie powiem. Bo to co w tym tygodniu rozpętała wybiórcza z panem stecem w roli wykonawcy woła o pomstę do nieba. Wiadomo że są oni mistrzami manipulacji medialnej i nic takiego co robią nie dzieje się z przypadku czy z ich dobrej woli. Ta cała sytuacja ma raczej ścisły związek z tym co PO próbowało przeprowadzić po wyborach, ze związkami PO+ITI+Agora. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o jedno. A kibice i publika jest tylko elementem tej gry. Myślę że chodzi o wyczyszczenie środowiska kibicowskiego bo walterowcy poczuli się urażeni okrzykami które obraziły jego eminencję waltera i stwierdzono że trzeba raz na zawsze zrobić z tym porządek. Kibice zawsze mieli prawo do wyrażania swojej opinii w okrzykach bo piłka jest dla kibiców a nie dla Pana Waltera i Steca !!! Piłka nożna to my Grupa ITI stwierdziła ze zarobi sobie na tym pieniądze a nie tak jak większość inwestorów np. Amica wypromuje swoją markę. W Polskich warunkach piłka nożna nie będzie jeszcze długo dochodowa, może tylko służyć budowie wizerunku firmy i promocji marki. Swoimi decyzjami zaszkodzili ległej np. sprzedaż jańczyka, niewyszkolonego małolata który w polskiej lidze mógł wymiatać a teraz nie wiadomo co się z nim stanie ( i bardzo dobrze :) niech spadną do III ligi) Powtórzę jeszcze raz, piłka nożna żyje i jest dla KIBICÓW !!! A tacy ludzi jak Walter i pachołek Stec tylko żerują (STEC = Huba Polskiej Piłki :) Odpowiedz Link Zgłoś
mr_pope Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try 06.11.07, 12:27 A tak szczerze, naprawdę kibicom Legii wydaje się, że nie mają sobie nic do zarzucenia i tak jak oni się zachowuja powinien zachowywać się każdy kibic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LP Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.07, 15:37 Przepraszam za tego bambra fifola w imieniu kibiców Lecha. Pisze się Legia, nie legła. Trochę szacunku !!! Jak Legia spadnie do III ligi to na jakie mecze będziesz chodził? Bo pewnie pojawiasz się na meczu tylko z nimi. Wstyd mi, że Lech ma też takich kibiców. Jak nie potrafisz i nie wiesz o co chodzi to nie wypowiadaj się dzieciaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacool Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.07, 21:43 Jak to z kim będzie grała? Z normalnymi drużynami!!! Legła Warszawa to nie jest drużyna godna polskiej ligi Jeżeli nie niepotrafisz wyobrazić sobie polskiej ekstraklasy bez ległej z warszawy oznacza że jesteś jej kibicem poczytaj więc trochę o historii tego klubu a będziesz widział o co chodzi !!! HISTORIA CENTRALNEGO WOJSKOWEGO KLUBU SPORTOWEGO LEGIA WARSZAWA www.youtube.com/watch?v=0VBdhTmck4o www.legia-wa-wa.prv.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rudy Re: List kibica z Żylety: Co mecz na odkrytej try IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.07, 21:45 Sorry koleś czy jest jakaś zgoda pomiędzy Lechem a Legią o której nie wiem? Bo nie bardzo kumam twój komentarz z tymi przeprosinami piszesz z jakiegoś szałasu koło łazienkowskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mr x teraz Górnik i LEch maja doping non stop wy sie IP: 83.238.82.* 06.11.07, 23:04 nie liczycie juz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pypekk reasumując IP: *.bgkcredit.com 07.11.07, 11:59 reasumując "kibice" Legii to dno. komu wy i co chcecie udowodnic? przeciez klub doskonale sobie bez Was poradzi. kibicują mu PRAWDZIWI kibice a nie jacys barbarzyncy ze znacznym zanikiem mozgu. pozdr dla Zarządu Legii ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek nie czytać artykuł sponsorowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 16:19 nie czytać artykuł sponsorowany nie zgadzam się z tym bo sam jestem kibicem Legii ,i ten artykuł mija się z prawdą czuję tu aromat Gazety Wyborczej tak jak by to pisał pan Steca lub Sarzało lub też innych kolegów z redakcji którzy strasznie nie lubią Mojego Klubu ciekawszy artykuł ukazuje news na stronie sympatyków Legii www.legialive.pl/news/25375_Publikacja_List_kibolki_z_Zylety.html Odpowiedz Link Zgłoś