Dodaj do ulubionych

typy na ten weekend

21.02.07, 09:18
witam macie coś ciekawego na ten weekend
Obserwuj wątek
    • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 13:54
      Moje typy:

Liverpool - Sheffield utd , ze sheffield nie strzeli bramki
      Troyes - Lorient, mniej niz 2,5 bramki
      Sociedad - Deportivo La Coruna 02
      Brugge - St.Truiden 1
      Grasshoppers - Aarau 1
      Panathinaikos - Iraklis 1

drugi kupon:

Middlesbrough-Reading 0
      Stuttgart-herta 1
      Caen-Niort 1
      Livorno-Ascoli 1
      Fortuna S.-Roosendaal 2

licze teraz na typera i julke..:)
      • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 17:26
        mariuszwasowski a moze Ty napiszesz swoje typy bo widze ze Julka sie juz wylaczyla
        • Gość: Julka Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 18:59
          Muszę sobie zrobić przerwę w graniu. Coś mi nie idzie ostatnio. Wczoraj gdyby
          nie Barcelona wygrałabym parę groszy.
          Dzisiaj też zagrałam. Dobrze, ze nie pisałam, bo już przegrywam.
          Najpewniejsza druzyna Jokerit przegrywa z KaIPa już 0:3.
          Życze Wam większego szczęścia.
          • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 23:44
            nie wazne ze Ci nie wchodza,wazne zeby pisac:) mi tez jakos nie wchodza ostatnio
            a teraz pewnie nie wejdzie mi livorno bo sie wymeczylo w UEFA:/
            • Gość: Julka Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 08:19
              No to się przyznam, że za 2 zł wygrałam 46,80 zł. Miałam 7 meczy z ligii, w tym
              cztery na mniej goli i trzy na wygraną.
    • Gość: Pyciu Re: typy na ten weekend IP: *.20.energis.pl 23.02.07, 09:50
      Postanowiłem dołączyć do tego szacownego grona typerów tak więc wrzucam moje
      propozycje na ten weekend. Nie podzieliłem ich na konkretne kupony, jak ktoś ma
      pomysł na konkretny kupon złożony z moich typów to proszę go wrzucić na forum.
      Ja ze swojej strony postaram się również coś złożyć. Oto moje typy z podziałem
      na ligi (w nawiasach kursy za Toto-Mix):

Liga angielska:
      FULHAM-MANCHESTER UTD 2 (1.55)
      LIVERPOOL-SHEFFIELD UTD 1 (1.30)
      MIDDLESBROUGH-READING X (3.15)
      WATFORD-EVERTON 2 (2.25)
      BLACKBURN-PORTSMOUTH X (2.20)

Liga niemiecka:
      STUTTGART-HERTHA 1 (1.75)
      MONCHENGLADBACH-WERDER 2 (1.92)
      SCHALKE-LEVERKUSEN 1 (1.60)

Liga francuska:
      TOULOUSE-MARSEILLE X (2.90)
      NANTES-AUXERRE X2 (1.37)
      RENNES-SEDAN 1 (1.65)
      NICE-LILLE 2 (2.60)
      LYON-SOCHAUX 1 (1.40)
      BORDEAUX-VALENCIENNES 1 (1.60)
      LENS-NANCY 1 (1.60)

Liga włoska:
      LIVORNO-ASCOLI 1 (1.60)
      ROMA-REGGINA 1 (1.32)
      CATANIA-INTER 2 (1.60)
      UDINESE-PARMA 1 (1.60)

Liga hiszpańska:
      ATL. MADRYT-REAL M. X (3.10)
      BARCELONA-ATH. BILBAO 1 (1.28)
      GIMNASTIC-VALENCIA 2 (1.62)

Liga holenderska:
      PSV-GRONINGEN 1 (1.27)
      RODA-HEERENVEEN X (3.10)
      TWENTE ENSCHEDE-WILLEM II 1 (1.30)
      DEN HAAG-FEYENOORD 2 (1.70)
      ALKMAAR-AJAX X (3.10)

Liga belgijska:
      BRUGGE-ST.TRUIDEN 1 (1.30)
      FC BRUSSELS-STANDARD LIEGE 2 (1.95)
      LIERSE-CERCLE BRUGGE X2 (1.43)
      GENK-ROESELARE 1 (1.35)
      CHARLEROI-BEVEREN 1 (1.52)
      LOKEREN-ANDERLECHT 2 (1.65)
      • Gość: Piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 09:56
        Julka a czemu nie napisalas swoich typow ktore okazaly sie trafione??przeciez
        nie stracisz na tym kasy:)wygrana bedzie taka sama:) a co do Ciebie Pyciu to
        sporo masz tych typow ale wydaje mi sie ze 1/3 z nich nie wejdzie
        np.watfort-ewerton,werder,polowa ligi francuskiej:) a co myslicie o graniu
        progresywnym?? macie jakies doswiadczenie z tym zwiazane??
        • Gość: Pyciu Re: typy na ten weekend IP: *.20.energis.pl 23.02.07, 10:10
          Tak jak wspomniałem na początku poprzedniego posta są to typy, z których
          należałoby ułożyć konkretne kupony. Granie wszystkie wymienionych przeze mnie
          meczów na jednym kuponie nie miałoby większego sensu. Chętnie wysłucham każdych
          sugestii :)
        • Gość: exmalzonek Re: typy na ten weekend IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 11:11
          podziele sie uwagami na temat mojej fgry. Na bet mozna postawic w systemie
          kombinacyjnym max 25 typow. wybieram z jednego (jak da rade) lub z dwoch dni
          typy z wspolczynnikiem 1,10. po przemnozeniu daje to sume 10,83. Stawiam np 10
          zlotych.
          przy 20 typach ze wspocznynnikiem 1,2 mamy juz okolice 50 a przy 25 typach okolo
          100.
          Ryzyko hmmm wczoraj mi zaliczylo 200 zlotych (zainwestowalem 20).
          • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 11:24
            ja jednak mysle i wiem z doswiadczenia( nie tylko mojego) ze granie na mecze o
            stawce 1,1-1,3 to na dluzsza mete pewna przegrana bo pewniaki maja to do siebie
            ze nie wchodza i dlatego ja juz tak nie gram.poza tym skladanie kuponu z 10
            spotkan to tez w zasadzie glupota bo ciezko trafic wszystko.ja teraz zaczynam
            grac max.5 spotkan a raczej bede gral na 2-3 za wieksza kase.zastanowie sie tez
            nad systeme progresji bo podobno bardzo skuteczny
            • Gość: judas Re: typy na ten weekend IP: 195.47.201.* 23.02.07, 16:02
              Progresja na remis?
              Cos w tym jest. Wczoraj (dzis) w nhl na 12 meczy bylo 8 remisow.
              sredni kurs na remis w nhl to okolo 4.0.
              przy odpowiednich "zasobach" finansowych mozna zarobic...
              • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 16:29
                ja chyba sprobuje progresji na NBA albo ogolnie na kosza.w NBA remisy sie
                zdarzaja(chodzi oczywiscie o regulaminowy czas gry) i mimo ze wydaje sie to
                dosc rzadkie warto sie temu przyjzec...na remis jest stawka od 11 do 18.gdy
                zagramy na chociaz 3 mecze kazdego dnia za 2 zl to trafimy predzej czy pozniej
                a jak nie to zwiekszamy stawke:)
                • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 22:35
                  stuttagrt troche dal ciala :/ na szczescie drugi kupon dala jest w grze,
                  bruggia troche sie meczyla ale wygrala:)
                  • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.07, 17:35
                    widze ze to forum chyba sie juz wyczerpalo:/ nikt nie chce pisac.julka nic,typer
                    nic...trudno czasmi bede pisal sam do siebie:)
                    • Gość: Julka Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.07, 20:46
                      Ja tu zaglądam i czytam i trzymam za wszystkich kciuki.
                      Zobacz jak pięknie dzisiaj zagrała I liga angielska i I liga niemiecka. Żadnych
                      niespodzianek. No ale ja nie bardzo im dowierzam i obstawiłam nie to co trzeba.
                      Przegrałam 4 zł.
                      • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.07, 20:51
                        mnie zmartwilo ze reading nie zremisowalo bo bylem pewny ze da rade:)gdyby mieli
                        jeszcze z 10 min:) mam jeszcze dwa kupony, w jednym weszly mi juz 3 mecze i
                        czekam na kolejne 3 a w drugim mam tylko 2 mecze i jutro sie odbeda:) licze ze w
                        tym tygodniu cos trafie,jesli nie to zmieniam taktyke:) pisz Julka swoje kupony
                        tutaj bedzie wspolne patrzenie na wyniki:) raz na jakis czas liga idzie bez
                        wiekszych niespodzianek:)
                        • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.07, 20:53
                          chociaz jedna wielka niespodzianka sie szykuje - lyon przegrywa u siebie ze
                          slabeuszem:)ale mysle ze spokojnie zremisuja o ile nie wygraja:) a ja trzymam
                          teraz kciuki zeby w meczu troys - liort nie padla juz zadna bramka!!i tak juz
                          sporo padlo!!!!!:P
                          • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.07, 21:43
                            no i chu...strzelili:/ jak nie strzelaja w lidz wcale bramek to teraz nagle sie
                            chlopakom zachcialo brameczek akurat jak postawilem ze nie bedzie duzo goli:/
                            • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.07, 21:45
                              wszystko mi weszlo oprocz tego...nawet ze shelfield nie strzeli bramki:/
                              otstatnia nadzieja jutro w shalke....jesli wygraja to sie chociaz zwroci i lekko
                              zarobie
                              • Gość: kuchcik77 Re: typy na ten weekend IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 15:50
                                za duzo meczy, zaniskie kursy, zalezy po co sie gra...progresja jest dobra
                                ale z limitem stop loss bo juz waswidze jak sawiacie 400zeta na jakies dwa
                                dziwne emcze... grac mniej znane zespoly i raczej nigdy 2ki.
                                • Gość: molson Re: typy na ten weekend IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 26.02.07, 17:31
                                  postawcie na Maple Leafs w dzisiejszym meczu w Montrealu .Leafs musi wejsc do 8
                                  inaczej trener pojdzie na trawke
                                • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.07, 18:01
                                  kuchcik raczej nie zgodze sie z toba....a jesli chcesz udoiwodnic ze masz racje
                                  to wstawiaj swoje typy ocenimi wyniki twojego typowania.progresja jest dobra
                                  przy 3 zl,trzeba wiedziec na co stawiac.mysle ze mozna wybrac sobie druzyne z
                                  francji albo 2 liga wloska i grac na remis progresja.ja aktualnie obserwuje na
                                  sucho czy ma sens grac progresja na remis w NBA,narazie nic nie wchodzi ale jak
                                  wejdzie za jakis tydzien to salaty bardzo duzo do wyjecia....
                      • Gość: Julka Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.07, 18:02
                        No właśnie. W sobotę pięknie zagrała liga niemiecka i dlatego w niedzielę
                        Schalke musiało przegrać. Bukmacherzy mieliby za duże straty.
                        Ps. Mądry Polak po szkodzie
      • Gość: Pyciu Re: typy na ten weekend IP: *.20.energis.pl 27.02.07, 12:44
        Nadszedł czas rozliczenia weekendu :)
        :) - trafiony
        :( - chybiony

> Liga angielska:
        > FULHAM-MANCHESTER UTD 2 (1.55):)
        > LIVERPOOL-SHEFFIELD UTD 1 (1.30):)
        > MIDDLESBROUGH-READING X (3.15):(
        > WATFORD-EVERTON 2 (2.25):)
        > BLACKBURN-PORTSMOUTH X (2.20):(
        skuteczność: 60%

> Liga niemiecka:
        > STUTTGART-HERTHA 1 (1.75):)
        > MONCHENGLADBACH-WERDER 2 (1.92):)
        > SCHALKE-LEVERKUSEN 1 (1.60):)
        skuteczność: 0%

> Liga francuska:
        > TOULOUSE-MARSEILLE X (2.90):(
        > NANTES-AUXERRE X2 (1.37):)
        > RENNES-SEDAN 1 (1.65):(
        > NICE-LILLE 2 (2.60):(
        > LYON-SOCHAUX 1 (1.40):(
        > BORDEAUX-VALENCIENNES 1 (1.60):)
        > LENS-NANCY 1 (1.60):(
        skuteczność: 30%

> Liga włoska:
        > LIVORNO-ASCOLI 1 (1.60):(
        > ROMA-REGGINA 1 (1.32):)
        > CATANIA-INTER 2 (1.60):)
        > UDINESE-PARMA 1 (1.60):(
        skuteczność: 50%

> Liga hiszpańska:
        > ATL. MADRYT-REAL M. X (3.10):)
        > BARCELONA-ATH. BILBAO 1 (1.28):)
        > GIMNASTIC-VALENCIA 2 (1.62):(
        skuteczność: 70%

> Liga holenderska:
        > PSV-GRONINGEN 1 (1.27):)
        > RODA-HEERENVEEN X (3.10):(
        > TWENTE ENSCHEDE-WILLEM II 1 (1.30):(
        > DEN HAAG-FEYENOORD 2 (1.70):(
        > ALKMAAR-AJAX X (3.10):)
        skuteczność: 40%

> Liga belgijska:
        > BRUGGE-ST.TRUIDEN 1 (1.30):)
        > FC BRUSSELS-STANDARD LIEGE 2 (1.95):)
        > LIERSE-CERCLE BRUGGE X2 (1.43):)
        > GENK-ROESELARE 1 (1.35):)
        > CHARLEROI-BEVEREN 1 (1.52):)
        > LOKEREN-ANDERLECHT 2 (1.65):(
        skuteczność: 80%

Całkowita skuteczność: 50%
        • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.07, 14:17
          i cieszy cie to?? wytypowac wybrane pojedyncze mecze co to za problem??
          umiejetnoscia jest polaczenie ich w kupon kilkuzdarzeniowy tak aby wygrac.to ze
          wytypowales ze MU wygra i liverpool uznajesz za jakas wielka zasluge?
          • Gość: Pyciu Re: typy na ten weekend IP: *.20.energis.pl 27.02.07, 14:36
            Czy ja piszę o jakiś zasługach. Coś taki bojowy. Może spróbujemy się zmierzyć
            od tego weekendu. Proponuję po 3 kupony złożone z 5 spotkań, przy czym
            przelicznik na każde spotkanie nie może być niższy niż 1.3. Sprawdzimy swoje
            umiejętności typerskie no i może coś przy okazji razem wygramy. Pzdr.
            • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.07, 17:22
              wyzwanie przyjete. w gre wchodzi tylko pilka nozna.3 kupony po 5 spotkan.z
              rywalizacji moze wyjsc tylko cos dobrego - czyli wygrana:)
              • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.07, 17:29
                moj pierwszy kupon

Liverpool - MU mniej niz 3 bramki
                werder - bochum 1
                Nancy - LeMans mniej niz 3 bramki
                Espanyol - Villarreal 1
                Aves - Benfica 2

kurs calkowity 20.40
                • Gość: piter Re: typy na ten weekend IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.07, 22:49
                  koles mnie wyzwal na pojedynek i wymiekl...phi
                  • Gość: Pyciu Re: typy na ten weekend IP: *.20.energis.pl 01.03.07, 08:10
                    Luzik Gościu. Umawialiśmy się na weekendowe typowanie, także odpuść sobie
                    trochę.
    • Gość: Julka na sobotę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.07, 00:25
      Groclin - Widzew 1 (1,80)
      Mattersburg - Ried 1 (1,90)
      FC Porto - Braga 1 (1,45)
      Maribor - Publicum Celje 1 (1,45)
      Sedan - PSG - mniej niż 3 gole (1,6)
      Kurs ogólny 11,5*0,9=10,35 (cieniutko)
      • Gość: piter Re: na sobotę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.07, 10:59
        kurs jest malo istotny,wszystko zalezy ile postawisz:) julka a myslisz ze porto
        nie bedzie chcialo mocno sie oszczeedzic przed LM ?? moze maja nadzieje ze
        zawycieztwo z chelsea i wyjda rezerwa na mecz ligowy?wtedy braga moze ostro
        powalczyc o 3 pkt.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka