Dodaj do ulubionych

Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku mia...

11.04.08, 13:24
5 minut, pięcioma minutami, ale cały mecz mi przypomina finał Pucharu UEFA w
sezonie 2000/01 Liverpool - Deportivo Alaves, zakończony wynikiem 5-4, po
samobójczym golu hiszpańskiego zawodnika w dogrywce. Przegrani prawie cały
mecz grali w osłabieniu.
Obserwuj wątek
    • Gość: zet Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku mia.. IP: *.chello.pl 11.04.08, 15:13
      a gdzie mecz widzew - legia 3:2 ?
    • Gość: Gorzki Igrzyska olimpijskie w turynie. IP: *.chem.uw.edu.pl 11.04.08, 15:43
      finał
      Jacobellis prowadzi, niezagrozona, jedzie po 3 złoty medal olimpijski.
      i wtedy....
      www.youtube.com/watch?v=gPCOin3l8OY
      • tiges_wiz Re: Igrzyska olimpijskie w turynie. 12.04.08, 22:54
        hehe ... kolarz to jakis wyscig lekko pol smieszny, ale przegrac zloty medal
        olimpiski przez graba na przedostatniej hopie?

        no i slynny shorttrack :D
    • Gość: kolofsson To był cudowny mecz IP: *.broadband.pl 11.04.08, 16:05
      Nie jestem ani fanem Bayernu ani tym bardziej Getafe. Wczoraj przypadkowo włączyłem na mecz pod koniec pierwszej połowy. Potem już tylko z coraz większymi wypiekami na policzkach obserwowałem jak Bayern wściekle starał się wyrównać przez całą drugą połowę.

      Powiem wam, że najbardziej na dramaturgię całego meczu wpłynął moim zdaniem koniec kariery Olivera Kahna. Tak barwna postać walczyła o godne zakończenie kariery. Kiedy Kahn biegł pod bramkę w ostatniej minucie to było takie wymowne. A kiedy Toni strzelil tego gola to wydalem z siebie okrzyk jakby Polska wygrała z Niemcami :-).

      To był najlepszy mecz od dawna jaki widziałem.
    • Gość: gregorio niemcy ofiarami futbolu... IP: *.autocom.pl 11.04.08, 19:36
      ...jaja sobie robicie
    • Gość: Jarr Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku mia.. IP: *.as.kn.pl 11.04.08, 23:50
      Rzut Krzykały w meczu Ślaska z Rumunami, to byl dopiero klasyk ;)
    • Gość: Robi Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku mia.. IP: 81.219.135.* 12.04.08, 10:38
      Ja bym dodał jeszcze mecz Interu z Messiną bodaj jakieś 3 sezony temu. Inter do
      88 minuty przegrywał 0-2, ale w 6 minut (2 + 4 doliczone) strzelił 3 gole.
      • Gość: stfu! Re: Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.08, 17:01
        vide pamiętny Legia - Widzew ;]
    • Gość: sebulbulwa Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku mia.. IP: *.gprs.plus.pl 12.04.08, 11:36
      Gdzie byliście gałgany;) jak was nie było w Getafe?! No gdzie?!
      • Gość: mac Re: Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.08, 17:01
        Ten McGrady i 13 pk w 35 s. wymiata
        • Gość: :-) Re: Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku m IP: *.it-net.pl 13.04.08, 00:54
          mac wymiata.
          • Gość: mg Re: Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku m IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.04.08, 10:52
            a nie było kiedyś takiego meczu gdzie los angels lakers przegrywali
            chyba 17 punktami, a wygrali. Pat Riley był chyba bodajże trenerem,
            a Magic rządził.
    • Gość: bacon a włochy-niemcy na mundialu 2006?????? IP: 83.238.173.* 12.04.08, 18:21
      3 minuty ktore wstrzasnely niemcami i jaka dramaturgia, przeciez to byla
      koncowka dogrywki i za chwile mialy byc karne
    • Gość: pab Ja wiem, że to nie Liga Mistrzów ale.. IP: 89.8.51.* 12.04.08, 18:52
      tydzień temu w Opolu, II liga mecz Odra Opole-Lechia Gdańsk. Lechia gra od 6 min
      w 10 i przegrywa tuż przed końcem 1:2. A potem, Lechia strzela na 2:2 w 89min i
      na 3:2 w 90. + 3. OK, OK, tylko bez docinków o Fryzjerach proszę.

      Jednak dla mnie najbardziej niesamowita była dogrywka Francja-Niemcy w półfinale
      MŚ 1982. To nie było te przysłowiowe 5 min, bo chodzi o całą dogrywkę, ale chyba
      wspominam to ze względu na niesprawiedliwość :-) jaka stała się Francji, która
      miała wtedy wspaniały zespół z pomocą w składzie: Platini, Tigana, Gires, jak i
      ze względu na wybryk Schumachera kiedy znokautował Battistona. Tylko za to
      Niemcy powinni byli przegrać, a tu Toni nawet nie wyleciał z boiska. Dla
      nieznających tematu przypomnę, że po 90 min było 1:1, w dogrywce Francja
      prowadziła 3:1 by zremisować 3:3 i przegrać w karnych. Więcej w google.
    • Gość: ja Re: Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.08, 19:49
      A gdzie ćwierćfinał ME w Portugalii Anglia-Francja??
      • Gość: Piter Re: Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku m IP: *.ols.vectranet.pl 12.04.08, 20:17
        A mecz Pucharu UEFA Az Alkmarr - Sporting Lizbona?? Bramki w 119 i
        120 minucie !!!
    • Gość: ptaq mecz o 3 miejsce w PNA 98 IP: *.303net.pl 12.04.08, 20:47
      3/4 PLACE MATCH

      27/02/1998, Ouagadougou, Stade Municipal, 25.000 [16.00]
      BURKINA FASO 4-4 DR CONGO [HT 1-0] No Extra Time
      Played.
      Scorers:
      Alassane OUÉDRAOGO 6' Lokenge MUNGONGO 76'
      Oumar BARRO 52' Banza KASONGO 86'
      Sidi NAPON 56' Jerry TONDELUA 88'
      Ibrahima TALLÉ 86' Lokenge MUNGONGO 89'

      i Kongo 4-1 w Karnych wygrało :)
    • Gość: ja Cofnijmy sie pamięcią do 1997 roku. IP: *.toya.net.pl 12.04.08, 21:13
      Pamiętacie mecz o mistrzostwo Polski między Legią, a Widzewem? Na 10 minut przd końcem Legia prowadziła 2:0, już miała mistrza, gdy nagle w ciągu kilku minut Widzew strzelił trzy gole i został mistrzem polski poraz drugi z rzędu! Nie mówcie mi tutaj o sprzedaży tego meczu przez legie, bo Widzewa poprostu nie było na to stać i do wszystkiego doszedł uczciwą walką na boisku.
      • Gość: mr Re: Cofnijmy sie pamięcią do 1997 roku. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.08, 22:48
        Zacytuje Gazete - "Oczywiście, klasyką gatunku są youtube'y takie
        jak kolarz na finiszu, biegacz na finiszu, czy narciarz na
        finiszu"... Panowie - wiem ze jesteście z Warszawy ale w Polsce
        klasyką atunku jest Legia - Widzew dwa razy z czego 3:2 decydujące o
        mistrzostwie to klasyka absolutna!!
      • Gość: Peter Re: Cofnijmy sie pamięcią do 1997 roku. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.08, 23:30
        Na chwilę przed śmiercią uśmiechnę się - wspomnę 18 czerwca 1997 roku i minę
        kibiców Legły po 3 bramce Michalczuka.
    • Gość: Andri ME Francja-Anglia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.08, 22:39
      O ile mnie pamięć nie myli na ostatnich Mistrzostwach Europy Francuzi odwrócili
      los meczu z Anglikami aplikując im (nogami Zidane'a) dwie bramki w 91 i 93
      minucie meczu!
    • Gość: Mar Re: Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku m IP: *.eurocom.olkusz.pl 13.04.08, 10:56
      Pamiętam ten mecz. Niesamowity.
      Ileż emocji dostarczyło nam to widowisko.
      Pół osiedla słyszało nasze okrzyki :)
    • Gość: Andrulo Anwil Włocławek vs Zepter Śląsk Wrocław 1998 IP: *.icpnet.pl 14.04.08, 08:49
      To dopiero był finisz. Sami zobaczcie
      www.youtube.com/watch?v=t41RnHTSN_I&feature=related
    • Gość: qwerty Najbardziej niesamowity finisz od 1999 roku mia.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.08, 09:22
      '97 rok 18 czerwiec Widzew legia, he hehe :)
    • Gość: kjhg bukmacherzy łaczcie sie ;PP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.08, 10:12
      serdecznie zapraszam do zarejestrowania sie na bet-and-home czyli najwiekszej firmie bukmacherskiej. Od kazdej wpłaconej kwoty dostajecie drugie tyle na zaklady sportowe. Goraco polecam!!!
      Wystarczy wejsc w ponizszy adres i zarejestrowac sie

      www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=26509&lang=PL
    • Gość: celt celtic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.08, 15:59
      A co powiecie o celticu? 3 lata temu stracil tytul w ostatniej kolejce, gdzie
      nie mogl przegrac z motherwell. Przegrał 1:2, a gole sracił w 90 i 92 minucie.
      Strzelił je dzisiejszy napastnik celticu, mcdonald.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka