Gość: off
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
04.07.08, 09:20
Bednarz nie sprawdził się w Legii jako dyrektor sportowy to po co go było do
Wisły brać? A poza tym Cupiał sam nie wie czego chce. Gdyby mu naprawde
zależało na Lidze Mistrzów to raz by sięgnął naprawde głęboko do kieszeni a
potem już by się to samo potoczyło, a moze by nawet zarobił na tym.