Gość: kosiarz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.09, 09:53 będzie wpie...i po gaciach! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kazik Re: Arka potrzebuje lidera IP: 96.18.162.* 21.04.09, 18:44 a kosiarz wciaz niepoprawny.co to za kibic,jezeli jest caly czas jednostronny i napompowany zawiscia do przeciwnych druzyn.to chore i ze sportem nie ma nic wspolnego.juz wczoraj ci pisalem,bys nie mowil hop zanim nie przeskoczysz.to jest tylko zabawa i zycz,by wygral ten co mu sie to uda.i napisz cos na temat tego artykulo z Lechia,Gda,pl chyba go przeczytales i masz jakies o nim zdanie.ja zycze meczu przyjemnego dla oczu w wykonaniu tak Lechii jak i Arki i oby obylo sie bez tego,co mialo miejsce w twierdzy ksiedza Rydzyka.i bez brudnego przeklinania[glosnego oczywiscie]. Odpowiedz Link Zgłoś