Dodaj do ulubionych

Arka potrzebuje lidera

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.09, 09:53
będzie wpie...i po gaciach!
Obserwuj wątek
    • Gość: kazik Re: Arka potrzebuje lidera IP: 96.18.162.* 21.04.09, 18:44
      a kosiarz wciaz niepoprawny.co to za kibic,jezeli jest caly czas
      jednostronny i napompowany zawiscia do przeciwnych druzyn.to chore i
      ze sportem nie ma nic wspolnego.juz wczoraj ci pisalem,bys nie mowil
      hop zanim nie przeskoczysz.to jest tylko zabawa i zycz,by wygral ten
      co mu sie to uda.i napisz cos na temat tego artykulo z Lechia,Gda,pl
      chyba go przeczytales i masz jakies o nim zdanie.ja zycze meczu
      przyjemnego dla oczu w wykonaniu tak Lechii jak i Arki i oby obylo
      sie bez tego,co mialo miejsce w twierdzy ksiedza Rydzyka.i bez
      brudnego przeklinania[glosnego oczywiscie].

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka