IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.07, 21:44
jakie sa zastrzezenia do tych spotkan??

Genoa - Verona 1 Genoa jest na 3 miejscu

Rimini - Crotone 1 Rimini na 4 miejscu , Crotone praktycznie pewny spadek

Napoli - Albinoleffe 1 ,Napoli zapewne chce awansowac a Albi za bardzo nie ma
o co grac

Polkowice - Janikowo 02, mimo ze janikowo cieniutko gra to jednak musi im
wreszcie cos wyjsc, ale bardziej przekonuje mnie to ze polkowice decyzja PZPN
zostana zdegradowani o jedna klase rozgrywkowa,10 pkt ujemnymi i 50 tys zl
kary,wiec jaka jest w nich motywacja zeby wygrywac skoro i tak spadaja lige
nizej.
Obserwuj wątek
    • Gość: Julka Czy we wtorek (1.05) będą czynne punkty STS? (n/t) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.07, 23:29
      • Gość: piter Re: Czy we wtorek (1.05) będą czynne punkty STS? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.07, 23:51
        a jak to sie ma do tematu ??
        • Gość: levis Re: Czy we wtorek (1.05) będą czynne punkty STS? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.07, 01:19
          jesli sie nie myle to temat brzmi "wtorek" wiec pytanie czy we wtorek sa
          otwarte sts-y itp pasuje tutaj idealnie,
          pewnie nie raz prosiles Julke zeby wrzucila jakies ciekawe typy, a teraz tak
          sie odwdzieczasz glupia odpowiedzia
          • Gość: typer Re: Czy we wtorek (1.05) będą czynne punkty STS? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 09:42
            a ja dzis mysle o JUVE kurs jest zachecajacy bo az 1,42:) oczywiscie za wieksza
            kase bo za mala sie nie oplaca.
          • Gość: piter Re: Czy we wtorek (1.05) będą czynne punkty STS? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 10:30
            levis a ty skad sie wytrzasnales?obronca ucisnionych? odpowiedz jak odpowiedz ,
            po prostu chcialem sie dowiedziec jak inni oceniaja moje typy,z reszta jesli
            Julce nie spodobalo sie to co napisalem to niech sama to zasygnalizuje a tobie
            nic do tego.owszem wiele razy ja prosilem zeby wrzucala swoje typy i robi to
            ?nie, gora dwa razy, wiec Twoj argument jest do niczego.
            • Gość: piter Re: Czy we wtorek (1.05) będą czynne punkty STS? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 10:31
              Typer myslisz ze juve jeszcze sie bedzie staralo?:)
              • Gość: taro35 Puchar Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 10:55
                Groclin - Korona 1(2,45)

Myślę ,że zwycięstwo w tym meczu dla Groclinu jest sprawą bardzo realną i
                ostatnio drużyna ta wygrała kolejne trzy spotkania. Korona jest natomiast chyba
                w dołku formy i ostatnio nie radzi sobie ze słabszymi drużynami (przegrana u
                siebie z Odrą, remis na wyjeździe z Wisłą Płock).
                • Gość: typer Re: Puchar Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 11:23
                  ja dalem jednak na Juve:)Kursik w miare ok.Kadre maja taka na ten mecz ze nawet
                  jakby grali na 50% to powinni lekko wygrac ten meczyk.

Jesli chodzi o Puchar to nie mozna zapominac ze rzadzi sie swoim prawem.Groclin
                  rzeczywiscie jest obecnie w lepszej formie ale KOrona wiedzac ze raczej juz nie
                  zakwalifikuje sie poprzez Lige zagra zdeterminowana.
                  Zupelnie nie wiem na kogo stawiac wczoraj chcialem obstwic Groclin zdecydowanie
                  ale dzis troche poczytalem i wydaje mi sie ze to Korona bedzie lepsza.Dlatego
                  nie tykam tego meczu.Obie druzyny lubie i obojetnie kto zdobedzie Puchar to sie
                  uciesze:)

Dla tych co nie wiedza jest na zywo TRANSMISJA w TVN!!!!!!!!
                  • Gość: piter Re: Puchar Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 12:16
                    mecz sie wlasnie zaczyna na TVN:) mi sie jednak wydaje ze korona zdobedzie
                    puchar, tak jak mowi typer przez lige maja problem wiec pucharem sobie
                    zagwarantuja.mecz z odra to nie tyle wpadka co dobra gra odry, odra ogolnie
                    niezle sobie radzi, ni wiem czemy wszyscy mysla ze to cieniasy do bicia. w
                    pucharez polski ograli wisle na co postawilem sporo kasy a kurs byl 5,6 wiec
                    niezle przytulilem kasy:) korona musi sie podniesc i mysle ze warto postawic na
                    to ze korona zdobdzie puchar , nie na to ze wygra tylko ze zdobdzie puchar:) w
                    lidze odra gra z wisla i mysle ze znowu ja ogra:)
                    • Gość: piter Re: Puchar Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 12:57
                      bramkarz korony chyba przekupiony ze puscil taka bramk....masakra:/ zaden
                      bramkarz by nie odpuscil tak blisko bramki lecacej pilki a ten...
                      • Gość: typer Re: Puchar Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 14:37
                        bramkarz bramkarzem ale chyba Zganiacz co zarobil kartke czerwona to tez sie nie
                        popisal.
                        Nie wiedzialem ze Belchatow ma taki stadion:):):)Dobrze ze mieli duzo pilek bo
                        troche polecialo za trybuny:)Szczescie maja te domki przy stadionie ze jeszcze
                        maja szyby:)
                        Pomyslec ze jak GKS zdobedzie Mistrzostwo to jest szansa ze przyjada na taki
                        stadion Barca czy Chelsea w Lidze Mistrzow.WSTYD!!!
                        Chyba zaczynam kibicowac Zaglebiu:)
                        • Gość: piter Re: Puchar Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 15:24
                          no stadion jak w okregowce:)
                          • Gość: piter Re: Puchar Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 18:37
                            genoa i rimini weszly, jeszcze tylko napoli.unia do 75 min remisuje 1:1 wiec
                            narazie niezle, moze uda mi sie wygrac
                            • Gość: piter Re: Puchar Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 18:47
                              i po unii:/
                              • Gość: piter Re: Puchar Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 22:41
                                myslicie ze w meczu Catania - Ascoli jest szansa zeby Ascoli nie przegralo? kurs
                                jest 2,65
                                • Gość: typer Re: Puchar Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 23:12
                                  taki meczyk a nie transmituja w TVP:( Dudka powinien wystwic na karne:)
                                  Liverpool w karnych chyba jest mocjniejszy zobaczymy.
                                  DUDEK DANCE DUDEK DANCE:)

odnosnie Ascoli to nie wiem.Moze jutro popatrze to cos Ci na to odpisze.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka