Dodaj do ulubionych

Zagłębie Lubin w Ekstraklasie!

IP: *.microchip.3s.pl 22.05.09, 22:41
Fa fa fa fa fatalnie
Obserwuj wątek
    • jw1969 Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! 22.05.09, 23:00
      Fatalny błąd na prawej stronie popełnił Łukasz Nawotczyński, który
      próbując wybić piłkę podał ją wprost do Ilijana Micanskiego. A
      Bułgar niezwykłe marnować takich prezentów i strzałem z ostrego
      konta wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

      W którym banku zakładają takie ostre konta?
    • Gość: stw Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 23:01
      sugeruję zatrudnić na 1/2 etatu mgr filologii polskiej
    • Gość: Gość Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.icpnet.pl 22.05.09, 23:05
      Gratulacje z Poznania :)
    • Gość: kibic Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.05.09, 23:13
      Zagłębie wraca do Ekstraklasy więc bójcie sie chamy .

      Dzieki wszystkim kibicom z Lecha Arki Zawiszy i Odry którzy nas
      wspierali cały sezon wracamy do Elity i już jej nie opuścimy...


    • Gość: KULAS Zagłębie lubin w ekstraklasie! gratulacje! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 23:28
      Odra & Zagłębie, szkoda że rozchodzimy się w dwie zupełnie różne strony..ale
      życzę wam mistrza w przyszłym roku, którego razem będziemy mogli oblać ;)
      GRATULACJE!!!
      • Gość: samurai kielce Re: Zagłębie lubin w ekstraklasie! gratulacje! IP: *.static.t-2.net 23.05.09, 19:09
        gratulacie od kielczan korona na drugi rok ekstraklasa
    • Gość: Robert Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 23:42
      Choć nie jestem wielkim fanem Zaglebia, to drużyna, ktora z racji
      tradycji, dokonan i kibicow wraca zasluzenie do elity.

      Gratulacje z Warszawy
      • Gość: daro Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.chello.pl 22.05.09, 23:56
        Jeśliby patrzeć tylko na tradycje i dokonania, to w 1 lidze jest przynajmniej
        pięć drużyn którym bardziej należy się awans.. Kasa się liczy :-)
        Tak czy inaczej gratulacje.
        • Gość: ed Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: 95.108.2.* 23.05.09, 00:25
          to wymień te 5 drużyn...
        • Gość: janusz Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.05.09, 11:16
          pod tym względem widzę tylko trzy lepsze ekipy: Widzew, Warta Poznań i katowicka
          Gieksa
      • Gość: żal Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 23:57
        Co za żal!!!
        Nie czytam więcej tego szmatławca!
        Zagłębie ma tyle samo punktów co Widzew. Zagłębie rozegrało 32
        spotkania a Widzew 31. Według tabeli z Wyborczej Zagłębie jest na 2
        miejscu i PIERWSZE awansowało do Ekstraklasy. Skoro Widzew ma mecz
        mniej i tyle samo punktów, to klub z Łodzi pierwszy awansował.

        Pozdrawiam żałosnych manipulantów z GW. Na mnie już nie zarobicie.
        • Gość: abc Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.wroclaw.vectranet.pl 23.05.09, 00:19
          Jak ty przetrwałes tyle lat że nauczyłeś się korzystać z interntu???

          Gdybyś miał odrobinę oleju to wiedziałbyś że Lubin ma 3 punkty walkowerem za
          mecz z Kmitą, więc w tabeli należy je już doliczyć, a do rozegrania jeden mecz z
          Flotą - w zasadzie wycieczka nad morze.
          • Gość: ... Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: 82.160.24.* 23.05.09, 02:10
            taaa jakby w gorze tabeli toczyla sie zabojcza walka z miejsc 1-4 o awans ;]
            to zwyciestwo jedynie potwierdzilo ze awansuja juz na 99.9% widzew i zaglebie.
            0.1% to chyba 3 walkowery Widzewa, ktory tak zapije ze do konca rozgrywek nie
            bedzie wiedzial gdzie jest. Ale slusznie Zaglebie wraca i Widzew, oby tylko
            ktoras Trojmiejska druzyna sie utrzymała i bedziemy szczesliwi ;]

    • Gość: Piotr_S Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 23.05.09, 00:25
      I bardzo dobrze. Piękny stadion i odpowiednio wielkością do miasta.
      Oby takich więcej. No i jednopoziomowy a nie dwupoziomowy jak w
      Kielcach, co też jest lepsze. Bardzo dobrze wygląda w TV, nawet nie
      całkowicie skończony. I widać po frekwencji, jak nowy stadion
      przyciąga ludzi, którzy chcą oglądać mecze w cywilizowanych
      warunkach.
    • antygrzybiarz Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! 23.05.09, 06:45
      Widzew gratuluje :)
    • Gość: Walbrzyszanin Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 08:07
      Wałbrzych gratuluje i pozdrawia
    • Gość: Ramaja Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.09, 09:05
      Jeżeli piszesz o tradycji to chyba miałeś na myśli Zagłębie ale
      Sosnowiec.
      • Gość: WZL Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 12:57
        le tu jest mowa o piłce a nie drapaniu się po d...
    • Gość: radomszczanin Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.xdsl.centertel.pl 23.05.09, 09:46
      Witamy złodzieji w ekstrakasie, ceny napewno spadna - przeciez kryzys:)
      • Gość: miastowy Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.chello.pl 23.05.09, 16:01
        Kilka dni temu jechałem przez Radom , wieś dwa razy większą od Lubina jednak
        widziałem tam coś czego nigdy w Lubinie nie było, pasące się pod blokami krowy i
        konie.
        • Gość: CK king Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.radom.vectranet.pl 23.05.09, 19:19
          No może i żrą trawę pod blokami ale też przejeżdżałem przez Radom i bloki
          zobaczyłem pierwszy raz w życiu,szkoda że u nas w Kielcach nie ma takich dużych
          bloków jak u nich co gorsza w Ck nie ma nawet świateł na ulicach a tam są i to
          jakie!Ale nie na darmo śpiewają o nas Kielce Kielce miasto duże jeden domek dwie
          kałuże.........
    • Gość: kit Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.cust.tele2.pl 23.05.09, 10:46
      zgadzam się z tobą
      • Gość: daro Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.05.09, 12:00
        Wrocław gratuluje - w ekstraklasie powinny grać drużyny na
        najwyższym poziomie oragnizacyjnym i finansowym - a Lubin nalezy pod
        tym względem do czołówki.
    • Gość: andzelika superrrr IP: 79.110.196.* 23.05.09, 16:04
      To juz wks wroclaw z solorzem odejdzie w cień! Widzicie jak szybko
      wrocilismy na swoje zasłuzone miejsce! Tylko my z dolnego slaska
      bedziemy liczyc sie w ekstraklasie
    • Gość: wabik Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: 82.139.27.* 23.05.09, 21:44
      korona i wszyscy koroniarze - na kolana!!!
    • Gość: haax Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.starachowice.vectranet.pl 23.05.09, 22:51
      brawo władze Kielc, zmiana trenera dużo dała.... gratuluje!
    • hlk19722 Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! 24.05.09, 09:47
      Dymać koronę i tych baranów-radnych, co naszą kasę na jej utrzymanie
      dają. Was też się za to rozliczy ...
      • Gość: kustosz Ile to was kosztuje? IP: *.chello.pl 24.05.09, 10:38
        0:4 to my chłopaki z Daleszyc też byśmy w lubinie uzyskali. Ale my
        chodzimy rano do pracy, i trenujemy dwa razy w tygodniu.
    • Gość: KiJ Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: 89.108.240.* 24.05.09, 20:16
      Chyba pan prezes i nowy moderator gry Motyka mogą na długo zapisać swoje
      wspaniałe wejście. Taki wynik ciężko będzie powtórzyć, Korona ostatni taki wynik
      osiągnęła ponad 7 lat temu. Już ma się z czego cieszyć na pewno zostanie
      zauważony na dłużej. Pisałem tutaj od kilku miesięcy o wspaniałej plejadzie
      gwiazd, które zagościły w naszym klubie Nowotczyńskim, Łatce, Kononie, Kozubku,
      Markiewiczu, Kuzerze i o ich wielkim udziale w naszym wiosennym sukcesie. Nikt
      nie robił sobie z te go nic tylko twardo wszyscy brnęli i wygłaszali jacy oni
      dobrzy. Tak naprawdę to te grajki zdobyły dla Korony na wiosnę 3 punkty.
      Wszystkie zwycięstwa to zasługa nie chcianych Kiełba, Gawęckiego, Cichosa i
      Wilka. Nie wiem czy pana Motyki nie uczono czytać?.. Słowo pisane jest skarbnicą
      wiedzy jeśli się takiej nie ma.
      Widać, że całe gadanie trenera Motyki było żałosną mistyfikacją, a postawienie
      na tych grajków kiedy dysponuje się całą grupą utalentowanej młodzieży, która na
      jesieni zdobyła 37 punktów brakiem
      szacunku dla kieleckich kibiców. Jeśli jeszcze dalej będzie pan stawiał na tych
      pseudo grajków straci pan ostatnie pozytywne opinie o sobie i przyjdzie panu
      zwalczać szarańcze, ale na polach Afryki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka