Gość: lol IP: *.microchip.3s.pl 22.05.09, 22:41 Fa fa fa fa fatalnie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jw1969 Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! 22.05.09, 23:00 Fatalny błąd na prawej stronie popełnił Łukasz Nawotczyński, który próbując wybić piłkę podał ją wprost do Ilijana Micanskiego. A Bułgar niezwykłe marnować takich prezentów i strzałem z ostrego konta wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W którym banku zakładają takie ostre konta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stw Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 23:01 sugeruję zatrudnić na 1/2 etatu mgr filologii polskiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.icpnet.pl 22.05.09, 23:05 Gratulacje z Poznania :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.05.09, 23:13 Zagłębie wraca do Ekstraklasy więc bójcie sie chamy . Dzieki wszystkim kibicom z Lecha Arki Zawiszy i Odry którzy nas wspierali cały sezon wracamy do Elity i już jej nie opuścimy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KULAS Zagłębie lubin w ekstraklasie! gratulacje! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 23:28 Odra & Zagłębie, szkoda że rozchodzimy się w dwie zupełnie różne strony..ale życzę wam mistrza w przyszłym roku, którego razem będziemy mogli oblać ;) GRATULACJE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samurai kielce Re: Zagłębie lubin w ekstraklasie! gratulacje! IP: *.static.t-2.net 23.05.09, 19:09 gratulacie od kielczan korona na drugi rok ekstraklasa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 23:42 Choć nie jestem wielkim fanem Zaglebia, to drużyna, ktora z racji tradycji, dokonan i kibicow wraca zasluzenie do elity. Gratulacje z Warszawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daro Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.chello.pl 22.05.09, 23:56 Jeśliby patrzeć tylko na tradycje i dokonania, to w 1 lidze jest przynajmniej pięć drużyn którym bardziej należy się awans.. Kasa się liczy :-) Tak czy inaczej gratulacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ed Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: 95.108.2.* 23.05.09, 00:25 to wymień te 5 drużyn... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.05.09, 11:16 pod tym względem widzę tylko trzy lepsze ekipy: Widzew, Warta Poznań i katowicka Gieksa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żal Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 23:57 Co za żal!!! Nie czytam więcej tego szmatławca! Zagłębie ma tyle samo punktów co Widzew. Zagłębie rozegrało 32 spotkania a Widzew 31. Według tabeli z Wyborczej Zagłębie jest na 2 miejscu i PIERWSZE awansowało do Ekstraklasy. Skoro Widzew ma mecz mniej i tyle samo punktów, to klub z Łodzi pierwszy awansował. Pozdrawiam żałosnych manipulantów z GW. Na mnie już nie zarobicie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.wroclaw.vectranet.pl 23.05.09, 00:19 Jak ty przetrwałes tyle lat że nauczyłeś się korzystać z interntu??? Gdybyś miał odrobinę oleju to wiedziałbyś że Lubin ma 3 punkty walkowerem za mecz z Kmitą, więc w tabeli należy je już doliczyć, a do rozegrania jeden mecz z Flotą - w zasadzie wycieczka nad morze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: 82.160.24.* 23.05.09, 02:10 taaa jakby w gorze tabeli toczyla sie zabojcza walka z miejsc 1-4 o awans ;] to zwyciestwo jedynie potwierdzilo ze awansuja juz na 99.9% widzew i zaglebie. 0.1% to chyba 3 walkowery Widzewa, ktory tak zapije ze do konca rozgrywek nie bedzie wiedzial gdzie jest. Ale slusznie Zaglebie wraca i Widzew, oby tylko ktoras Trojmiejska druzyna sie utrzymała i bedziemy szczesliwi ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr_S Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 23.05.09, 00:25 I bardzo dobrze. Piękny stadion i odpowiednio wielkością do miasta. Oby takich więcej. No i jednopoziomowy a nie dwupoziomowy jak w Kielcach, co też jest lepsze. Bardzo dobrze wygląda w TV, nawet nie całkowicie skończony. I widać po frekwencji, jak nowy stadion przyciąga ludzi, którzy chcą oglądać mecze w cywilizowanych warunkach. Odpowiedz Link Zgłoś
antygrzybiarz Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! 23.05.09, 06:45 Widzew gratuluje :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Walbrzyszanin Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 08:07 Wałbrzych gratuluje i pozdrawia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ramaja Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.09, 09:05 Jeżeli piszesz o tradycji to chyba miałeś na myśli Zagłębie ale Sosnowiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WZL Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.09, 12:57 le tu jest mowa o piłce a nie drapaniu się po d... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radomszczanin Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.xdsl.centertel.pl 23.05.09, 09:46 Witamy złodzieji w ekstrakasie, ceny napewno spadna - przeciez kryzys:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miastowy Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.chello.pl 23.05.09, 16:01 Kilka dni temu jechałem przez Radom , wieś dwa razy większą od Lubina jednak widziałem tam coś czego nigdy w Lubinie nie było, pasące się pod blokami krowy i konie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CK king Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.radom.vectranet.pl 23.05.09, 19:19 No może i żrą trawę pod blokami ale też przejeżdżałem przez Radom i bloki zobaczyłem pierwszy raz w życiu,szkoda że u nas w Kielcach nie ma takich dużych bloków jak u nich co gorsza w Ck nie ma nawet świateł na ulicach a tam są i to jakie!Ale nie na darmo śpiewają o nas Kielce Kielce miasto duże jeden domek dwie kałuże......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kit Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.cust.tele2.pl 23.05.09, 10:46 zgadzam się z tobą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daro Re: Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.05.09, 12:00 Wrocław gratuluje - w ekstraklasie powinny grać drużyny na najwyższym poziomie oragnizacyjnym i finansowym - a Lubin nalezy pod tym względem do czołówki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andzelika superrrr IP: 79.110.196.* 23.05.09, 16:04 To juz wks wroclaw z solorzem odejdzie w cień! Widzicie jak szybko wrocilismy na swoje zasłuzone miejsce! Tylko my z dolnego slaska bedziemy liczyc sie w ekstraklasie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wabik Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: 82.139.27.* 23.05.09, 21:44 korona i wszyscy koroniarze - na kolana!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haax Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: *.starachowice.vectranet.pl 23.05.09, 22:51 brawo władze Kielc, zmiana trenera dużo dała.... gratuluje! Odpowiedz Link Zgłoś
hlk19722 Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! 24.05.09, 09:47 Dymać koronę i tych baranów-radnych, co naszą kasę na jej utrzymanie dają. Was też się za to rozliczy ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kustosz Ile to was kosztuje? IP: *.chello.pl 24.05.09, 10:38 0:4 to my chłopaki z Daleszyc też byśmy w lubinie uzyskali. Ale my chodzimy rano do pracy, i trenujemy dwa razy w tygodniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KiJ Zagłębie Lubin w Ekstraklasie! IP: 89.108.240.* 24.05.09, 20:16 Chyba pan prezes i nowy moderator gry Motyka mogą na długo zapisać swoje wspaniałe wejście. Taki wynik ciężko będzie powtórzyć, Korona ostatni taki wynik osiągnęła ponad 7 lat temu. Już ma się z czego cieszyć na pewno zostanie zauważony na dłużej. Pisałem tutaj od kilku miesięcy o wspaniałej plejadzie gwiazd, które zagościły w naszym klubie Nowotczyńskim, Łatce, Kononie, Kozubku, Markiewiczu, Kuzerze i o ich wielkim udziale w naszym wiosennym sukcesie. Nikt nie robił sobie z te go nic tylko twardo wszyscy brnęli i wygłaszali jacy oni dobrzy. Tak naprawdę to te grajki zdobyły dla Korony na wiosnę 3 punkty. Wszystkie zwycięstwa to zasługa nie chcianych Kiełba, Gawęckiego, Cichosa i Wilka. Nie wiem czy pana Motyki nie uczono czytać?.. Słowo pisane jest skarbnicą wiedzy jeśli się takiej nie ma. Widać, że całe gadanie trenera Motyki było żałosną mistyfikacją, a postawienie na tych grajków kiedy dysponuje się całą grupą utalentowanej młodzieży, która na jesieni zdobyła 37 punktów brakiem szacunku dla kieleckich kibiców. Jeśli jeszcze dalej będzie pan stawiał na tych pseudo grajków straci pan ostatnie pozytywne opinie o sobie i przyjdzie panu zwalczać szarańcze, ale na polach Afryki. Odpowiedz Link Zgłoś