Gość: Alien IP: *.lodz.msk.pl 16.08.09, 20:08 DERBY ŁODZI DLA WIDZEWA...a co do Sląska tam i tak Rządzi RUCH Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Alien Derby łodzi dla widzewa IP: *.lodz.msk.pl 16.08.09, 20:11 DERBY ŁODZI DLA WIDZEWA...ełksa na kolanach .....a co do Śląska to tam i tak Rządzi RUCH Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Derby łodzi dla widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.09, 20:38 kazdy to powie: kropka za uchem to sztama widzewa z ruchem! pozdrowionka:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poziom pierwszy w życiu orgazm tak cię podjarał, IP: *.toya.net.pl 16.08.09, 20:38 że od razu postarałeś się o następny..pajacu. Do tej pory tylko dymany przez kolegów z ruchu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: animi Widzew rzadzi w lodzi Ruch na slasku i nic tego IP: *.superkabel.de 16.08.09, 21:00 nie zmieni 697952.w.interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poziom powtarzaj to jak mantrę, to chociaż ty i twoi IP: *.toya.net.pl 16.08.09, 21:05 koledzy po szalu w to uwierzycie :]... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alien Re: pierwszy w życiu orgazm tak cię podjarał, IP: *.lodz.msk.pl 17.08.09, 09:11 dymany to ty jestes przez ojca i rydzyka i poznanskie słowiki parówko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widz A czym dziennikarze i VIPy roznia sie od innych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.09, 21:07 Czym VIPY roznia sie od innych kibicow, ktorzy z rodzinami chca obejrzec mecz. Kibice ci rowniez sa obmacywani i przeszukiwani jak za czasow komuny, a czasami nawet gazwoani przez niedorozwinietych ochroniarzy. W czym dziennikarzyny maja byc lepsi ze pisza takie wiadomosci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (L) kmioty z wspólnie z sędzią okradli ŁKS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.09, 22:10 hehehe miało być 5:0, a skończyło się na tym, że sędzia musiał pomagać kmiotkom:D widzewiak zagrywa do ŁKSiaka, a debil w żółtym trykocie odgwizduje spalonego: www.youtube.com/watch?v=L4xVvxZX5J8 byłoby 2:0 i po meczu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roosevelt5 Tak, tak, pogadaj sobie... IP: *.toya.net.pl 16.08.09, 22:24 ....może pomoże na twoje kompleksy. Dziwne, że redaktor nie napisał jak to ambicjami ełkaesiacy kosili równo z trawą. Tyle żółtych co dostali to i tak najmniejszy wymiar kary. Już po pół godzinie meczu powinna być czerwona a przynajmniej dwie zółte...a nie było. Hm...jedno trzeba przyznać. Ambicje mieli do końca meczu, a raczej do zejścia do szatni. Widzew pod koniec cofnął się i było trochę emocji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: kmioty z wspólnie z sędzią okradli ŁKS IP: *.acn.waw.pl 16.08.09, 23:39 A jak tam dzisiaj poszło z Cracovią, ciu(L)u? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz Derby Śląska i Łodzi dla faworytów IP: *.toya.net.pl 16.08.09, 22:40 Walka z dziennikarzami "Wyborczej"? Panie redaktorze, trochę powagi... O co tyle krzyku, czyżby naprawdę o to, że "wielki pan redaktor" musi zapłacić za bilet jak każdy zwykły kibic? Rozumiem, że miło się chodzi za darmo na trybunę VIP, ale skoro Derdzikowski tak kocha Widzew, to korona mu z głowy nie spadnie, jak wyda tych kilkadziesiąt złotych. I dzięki temu będzie bliżej swych drogich czytelników-chlebodawców... Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Derby Śląska i Łodzi dla faworytów 17.08.09, 01:58 Brawo Górnik. Już wkrótce Ekstraklasa i miano najlepszej polskiej drużyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DAJ...DAJ dajdaje=Warta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 10:01 Bardzo podoba mi się to podsumowanie ilości zdobytych tytułów mistrzów Polski. Ten wielce zasłużony 100 letni klub z rzeszą fanów rodowitych Łódzian ma dokładnie tyle samo co drugi wielce zasłużony klub z Poznania Warta. Brawo Wielki ŁKS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wegiel Re: dajdaje=Warta IP: 80.50.130.* 17.08.09, 10:09 Skończył się węgiel skończyły się mistrzostwa :( Ale i tak coś znajdziemy do sprzedania żeby wszyscy mogli znów nas poklepywać po plecykach i powtarzać jacy jesteśmy zaj... silni i fajni i ile to mamy majstrów Odpowiedz Link Zgłoś