Dodaj do ulubionych

Derby Śląska i Łodzi dla faworytów

IP: *.lodz.msk.pl 16.08.09, 20:08
DERBY ŁODZI DLA WIDZEWA...a co do Sląska tam i tak Rządzi RUCH
Obserwuj wątek
    • Gość: Alien Derby łodzi dla widzewa IP: *.lodz.msk.pl 16.08.09, 20:11
      DERBY ŁODZI DLA WIDZEWA...ełksa na kolanach .....a co do Śląska to tam i tak
      Rządzi RUCH
      • Gość: kolo Re: Derby łodzi dla widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.09, 20:38
        kazdy to powie: kropka za uchem to sztama widzewa z ruchem! pozdrowionka:)
    • Gość: poziom pierwszy w życiu orgazm tak cię podjarał, IP: *.toya.net.pl 16.08.09, 20:38
      że od razu postarałeś się o następny..pajacu. Do tej pory tylko dymany
      przez kolegów z ruchu...
      • Gość: animi Widzew rzadzi w lodzi Ruch na slasku i nic tego IP: *.superkabel.de 16.08.09, 21:00
        nie zmieni
        697952.w.interia.pl
        • Gość: poziom powtarzaj to jak mantrę, to chociaż ty i twoi IP: *.toya.net.pl 16.08.09, 21:05
          koledzy po szalu w to uwierzycie :]...
      • Gość: Alien Re: pierwszy w życiu orgazm tak cię podjarał, IP: *.lodz.msk.pl 17.08.09, 09:11
        dymany to ty jestes przez ojca i rydzyka i poznanskie słowiki parówko
    • Gość: Widz A czym dziennikarze i VIPy roznia sie od innych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.09, 21:07
      Czym VIPY roznia sie od innych kibicow, ktorzy z rodzinami chca obejrzec mecz.
      Kibice ci rowniez sa obmacywani i przeszukiwani jak za czasow komuny, a
      czasami nawet gazwoani przez niedorozwinietych ochroniarzy.

      W czym dziennikarzyny maja byc lepsi ze pisza takie wiadomosci?

    • Gość: (L) kmioty z wspólnie z sędzią okradli ŁKS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.09, 22:10
      hehehe miało być 5:0, a skończyło się na tym, że sędzia musiał pomagać
      kmiotkom:D widzewiak zagrywa do ŁKSiaka, a debil w żółtym trykocie odgwizduje
      spalonego:
      www.youtube.com/watch?v=L4xVvxZX5J8
      byłoby 2:0 i po meczu.
      • Gość: roosevelt5 Tak, tak, pogadaj sobie... IP: *.toya.net.pl 16.08.09, 22:24
        ....może pomoże na twoje kompleksy.
        Dziwne, że redaktor nie napisał jak to ambicjami ełkaesiacy kosili
        równo z trawą.
        Tyle żółtych co dostali to i tak najmniejszy wymiar kary.
        Już po pół godzinie meczu powinna być czerwona a przynajmniej dwie
        zółte...a nie było.
        Hm...jedno trzeba przyznać.
        Ambicje mieli do końca meczu, a raczej do zejścia do szatni.
        Widzew pod koniec cofnął się i było trochę emocji.
      • Gość: xxx Re: kmioty z wspólnie z sędzią okradli ŁKS IP: *.acn.waw.pl 16.08.09, 23:39
        A jak tam dzisiaj poszło z Cracovią, ciu(L)u?
    • Gość: lukasz Derby Śląska i Łodzi dla faworytów IP: *.toya.net.pl 16.08.09, 22:40
      Walka z dziennikarzami "Wyborczej"? Panie redaktorze, trochę powagi... O co tyle krzyku, czyżby naprawdę o to, że "wielki pan redaktor" musi zapłacić za bilet jak każdy zwykły kibic? Rozumiem, że miło się chodzi za darmo na trybunę VIP, ale skoro Derdzikowski tak kocha Widzew, to korona mu z głowy nie spadnie, jak wyda tych kilkadziesiąt złotych. I dzięki temu będzie bliżej swych drogich czytelników-chlebodawców...
    • adam81w Derby Śląska i Łodzi dla faworytów 17.08.09, 01:58
      Brawo Górnik. Już wkrótce Ekstraklasa i miano najlepszej polskiej drużyny.
    • Gość: DAJ...DAJ dajdaje=Warta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.09, 10:01
      Bardzo podoba mi się to podsumowanie ilości zdobytych tytułów mistrzów Polski.
      Ten wielce zasłużony 100 letni klub z rzeszą fanów rodowitych Łódzian ma
      dokładnie tyle samo co drugi wielce zasłużony klub z Poznania Warta. Brawo
      Wielki ŁKS
      • Gość: wegiel Re: dajdaje=Warta IP: 80.50.130.* 17.08.09, 10:09
        Skończył się węgiel skończyły się mistrzostwa :(
        Ale i tak coś znajdziemy do sprzedania żeby wszyscy mogli znów nas
        poklepywać po plecykach i powtarzać jacy jesteśmy zaj... silni i
        fajni i ile to mamy majstrów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka