Dodaj do ulubionych

Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU

16.02.04, 22:22
kto uważa ,że dobrze sie stało dla nas telewidzów, że wąskopogladowy Robert,
sługa jednego lewicowego Pana, lekceważący obowiazki publicznej TV został z
niej " wykopany" niech podbija ku przestrodze innych Prezesów TV, niniejszy
wątek do góry.
Obserwuj wątek
    • goniacy.pielegniarz Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 16.02.04, 22:25
      Hoooooooooooop!! Do góry!
      • katarsis Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 16.02.04, 22:27

      • Gość: Moderator Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU IP: *.chello.pl 17.02.04, 00:10
        i jeszcze raz
    • freemason Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 16.02.04, 22:27
      homosovieticus skrobnął:

      > kto uważa ,że dobrze sie stało dla nas telewidzów, że wąskopogladowy Robert,
      > sługa jednego lewicowego Pana, lekceważący obowiazki publicznej TV został z
      > niej " wykopany" niech podbija ku przestrodze innych Prezesów TV, niniejszy
      > wątek do góry.

      To wcale nie jest powiedziane, że Kwiatkowski (duchowo) odchodzi. Jeśli na
      wiceprezesa ds. programu wybiorą Pacławskiego Brunatny Robert będzie (w
      przerwach między procesami) kierował z tylnego siedzenia całym telewizyjnym
      interesem. Dlatego mam nadzieję, że Dworak pokaże Radzie Nadzorczej gest
      Kozakiewicza i nie wyznaczy dla siebie zastępców. Byłoby to rozwiązanie
      optymalne, choć obawiam się, że nie przejdzie.
      • w_v_w Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 16.02.04, 22:31
        tutaj z przyjemnoscia sie dołacze
        :)
        wawerka
    • iza.bella.iza Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 16.02.04, 22:58
      homosovieticus napisał:

      > kto uważa ,że dobrze sie stało dla nas telewidzów, że wąskopogladowy Robert,
      > sługa jednego lewicowego Pana, lekceważący obowiazki publicznej TV został z
      > niej " wykopany" niech podbija ku przestrodze innych Prezesów TV, niniejszy
      > wątek do góry.

      BUUUUUUUUUUU!!! BUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!
      • basia.basia Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 16.02.04, 23:06
        "Zadżumiona telewizja

        Wszelkie nadzieje wypleniła jednak doszczętnie prezesura Roberta
        Kwiatkowskiego. Nagle okazało się, że wszystko, co działo się przedtem, to
        przykre choroby wieku dziecięcego, a tu nadciąga prawdziwa dżuma. Tym razem
        doprowadzono do perfekcji większość negatywnych mechanizmów, które istniały w
        telewizji już przedtem. Po pierwsze mechanizm atomizacji zespołów."

        link do całości:

        www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_040216/publicystyka/publicystyka_a_6.html

        BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    • lupus.lupus Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 17.02.04, 11:21
      Hop, do góry.

      Przenikliwe i całodobowe BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!

      Ciesz się Robert, że tylko tyle. Należy ci się kopa zgniłych jaj i pomidory.
    • punch.judy Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 17.02.04, 11:28
      UP!
      • basia.basia Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 17.02.04, 11:36
        punch.judy napisała:

        > UP!

        up, up:)
        • punch.judy Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 17.02.04, 11:46
          basia.basia napisała:

          > punch.judy napisała:
          >
          > > UP!
          >
          > up, up:)

          To mozna up-owac dwa razy?:)

          up, up, up:)
          • Gość: Neptun Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.04, 11:53
            Panu Dworakowi nie będzie łatwo.Pięcioosobowy zarząd wybrany przez RN dzisiaj,
            to wielka niewiadoma.
            • Gość: wartburg Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU IP: 213.20.137.* 17.02.04, 12:02
              Przyłączam się do buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i czekam na
              pierwsze posunięcia Dworaka. Niech zrobi porządek z tatałajstwem, które
              pozostawił po sobie politruk Kwiatkowski. Dla tatałajstwa:
              buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    • Gość: Naiwny Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.04, 12:02
      Powiedz prawdę o GTW przed sądem, to częściowo odzyskasz twarz.
    • etbl Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 17.02.04, 12:08
      Marsz mi z oczu CWOKU i POLITUKU - w pelni zasluzyles na to miano.
      Marsz w zapomnienie czerwony manipulatorze.

      BUUUUUUUUUUUUUUU BUUUUUUUUUUUUUUUUU BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!
    • etbl Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 17.02.04, 13:06
      Zasluzyles sobie na to! BUUUUUUUUUUUUUUU!
      • homosovieticus Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 17.02.04, 13:13
        "Rz": Kto z Dworakiem?
        17.02.2004 06:24
        Jak będzie wyglądał zarząd publicznej telewizji w pełnym składzie? To zagadka,
        którą rozwiąże dziś rada nadzorcza TVP. Najostrzejszy bój toczy się o
        stanowisko najistotniejsze dla widzów i polityków - członka zarządu ds.
        programowych - informuje "Rzeczpospolita".

        Na razie pewne jest jedno - dziś kończy się prezesura Roberta Kwiatkowskiego i
        zaczyna Jana Dworaka. Nowy szef zdążył już spotkać się z prezydentem
        ("Mówiliśmy o zadaniach telewizji publicznej, jakie staną teraz przed nami.
        Usłyszałem kilka miłych słów wsparcia"), premierem ("To była kurtuazyjna
        wizyta"), ministrem kultury ("Bardzo ciekawe spotkanie") - cytuje gazeta.

        Jutro w obecności kolegium spółki, czyli dyrektorów TVP, nastąpi uroczyste
        przekazanie władzy. Wczoraj swe rządy zakończył zarząd w składzie Kwiatkowski i
        Tadeusz Skoczek. Dziś wejdzie w życie uchwała rady umożliwiająca poszerzenie
        zarządu do pięciu osób. I właśnie nad wybraniem czwórki najbliższych
        współpracowników Dworaka głowić się będzie wieczorem rada - podaje dziennik.

        Dworak przedstawi swoich faworytów na członków zarządu ds. programowych, ds.
        marketingu i reklamy, ds. finansów oraz ds. nowych technologii. "Żadnych
        nazwisk nie wymienię" - zastrzegł wczoraj - pisze "Rzeczpospolita".

        "Komplikacja ogromna, podobnie jak przy wyborze prezesa. I tym razem pewnie
        zdecydują emocje i zmęczenie. Dlatego zarząd poznamy pewnie o pierwszej w nocy -
        ocenia jeden z decydentów w świecie mediów - informuje "Rzeczpospolita".
    • Gość: babariba Dworaka wyrzucili??? IP: *.sokolka.sdi.tpnet.pl 17.02.04, 14:30
    • Gość: Widz Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.04, 16:23
      Jednak dużej liczbie osób taka TV jaką zbudował Robert najwyrazniej
      odpowiadała..
    • Gość: Xionc Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU IP: 213.77.7.* 17.02.04, 16:49
      I jeszcze raz do góry!!!!

      Roberta oczywiście!

      Tylko Panowie i Panie w tym wypadku łapiemy jeden raz mniej niż podrzucamy do
      góry :)))
      • punch.judy Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 17.02.04, 16:54
        Gość portalu: Xionc napisał(a):

        > I jeszcze raz do góry!!!!
        >
        > Roberta oczywiście!
        >
        > Tylko Panowie i Panie w tym wypadku łapiemy jeden raz mniej niż podrzucamy do
        > góry :)))

        I jeszcze jeden i jeszcze raz! (do gory oczywiscie)
        UP!
    • Gość: Prze. Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.04, 18:00
      Prezes stanowczym tonem oswiadczył ,że nie było GTW.
      Dodał także ,że gdyby była taka grupa, to by wiedziała że wszystko już
      załatwione - jest kompromis - i do Agory nawet Lew nie ma, po co przychodzić
      • Gość: Podnoszenie Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.04, 11:05
        POdnoszę do góry, bo coś za szybko spada
    • w_v_w Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 18.02.04, 11:09
      "Długie pozegnania....
      wawerka
      • homosovieticus Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 18.02.04, 11:48
        w_v_w napisał:

        > "Długie pozegnania....
        > wawerka

        Bo Prezes dużo zrobił w wykoslawianiu rzeczywistosci politycznej.
        Ma chłop zasługi!
        • homosovieticus Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 18.02.04, 15:38
          homosovieticus napisał:

          > w_v_w napisał:
          >
          > > "Długie pozegnania....
          > > wawerka
          >
          > Bo Prezes dużo zrobił w wykoslawianiu rzeczywistosci politycznej.
          > Ma chłop zasługi!
          W ogłupianiu mas!
          a więc do gory!
          Ku przestrodze nastepców.
          • w_v_w Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 21.02.04, 06:59
            widzisz jak nam moze dobrze isc,
            jak nie ma demagogii...
            :)
            Wawerka
            • homosovieticus Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 21.02.04, 07:38
              w_v_w napisał:

              > widzisz jak nam moze dobrze isc,
              > jak nie ma demagogii...
              > :)
              > Wawerka

              JEST TAM MIEJSCE DLA PIELGRZYMA?
              • w_v_w Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 21.02.04, 08:02
                Miły Homosovieticusie, jestes czujny jak ważka,
                dla Pielgrzyma zawsze...:)
                :)
                Wawerka
              • w_v_w Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 21.02.04, 08:02
                Miły Homosovieticusie, jestes czujny jak ważka,
                dla Pielgrzyma zawsze...:)
                :)
                Wawerka
                • homosovieticus Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 21.02.04, 13:26
                  w_v_w napisał:

                  > Miły Homosovieticusie, jestes czujny jak ważka,
                  > dla Pielgrzyma zawsze...:)
                  > :)
                  > Wawerka
                  Ale czy piwa też sobie sam nawarzę ?
                  • w_v_w Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 21.02.04, 14:26
                    Pielgrzym w swojej wedrówce
                    widzi co niezwykłe, znajduje sie
                    na drodze zwykłych ludzi.
                    PS
                    temet piwa jest mi obcy;)
                    :)
                    Wawerka
                    • homosovieticus Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 21.02.04, 14:28
                      w_v_w napisał:

                      > Pielgrzym w swojej wedrówce
                      > widzi co niezwykłe, znajduje sie
                      > na drodze zwykłych ludzi.
                      > PS
                      > temet piwa jest mi obcy;)
                      > :)
                      > Wawerka

                      Tkliwosć wiecej warta niż kufel wybornego piwa.
                      Liczę na tkliwość i ciepło.
                      • w_v_w Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 21.02.04, 15:25
                        Zatem, to tylko 4,5 godziny...
                        :)
                        Wawerka
    • kitop Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU 18.02.04, 23:17
      Jak słyszę te BUUUUUUUUUUU! to mam skojarzenia z takimi zwierzątkami co to żyją
      na ogół w stadzie i stadne najczęściej objawiają instynkty. Nie bronię
      Kwiatkowskiego ale przypomina mi się sytuacja jaka towarzyszyła odejściu z TVP
      niejakiego Szczepańskiego. I to prosto do paki! Kto dziś pamięta te opowieści o
      kolorowych prostytutkach, owczarni pełnej owieczek na potrzeby prezesa, jachcie
      ze specjalną stajnią dla wyścigowego rumaka itd, itd. Tak naprawdę to siedział
      za politykę, bo te wszystkie opowieści i sensacje okazały się zwykłymi plotami
      a sam Szczepański okazał się po latach znakomitym menadżerem, który wyprzedził
      polski kapitalizm o jedną dekadę.
      Nie obawiacie się, że tym razem może być podobnie? Że dopiero za jakiś czas
      okaże się jak to naprawdę było z tym Kwiatkowskim.
      A póki co, to nowy prezes na konferencji prasowej oświadczył, że sytuacja w TVP
      jest dobra ale zmiany oczywiście będą. Jasne, za coś w końcu będzie brał
      pieniądze! A z tym buuuuuczeniem to może trochę poczekajmy.
      • Gość: Kaz Buczą IP: 213.199.204.* 21.02.04, 16:05
        Te buczenia to kolejne suche gałązki, jakie dokładają do płonacego stosu. Z
        uczuciem pełnej satysfakcji ze spełnienia obowiązku. Cóż to za cudna
        przyjemność...
        A ten Dworak to podobnież były ministrant? I to zaważyło na tym, że został
        prezesem? I że kiedyś za komuny zabulgotał indorem przed zomowcem? A i że
        codziennie będziemy mieli trzy odcinki Kasi i Tomka na TV1? A i że
        wróci "wieczór z drewnianą Alicją"? A i że Janek Pospieszalski wróci do TV1? I
        nowy Lewiatan pomysłu W. Walendziaka będzie pożerał tych komuchów, którzy
        zasiadać będą przed ekranami z programem TVP?
        • homosovieticus Re: Buczą bo niczego innego wąskopoglądowcy nie 21.02.04, 23:48
          rozumiecie.
          Jedyna słuszna myśl w głowach waszych!
          Ludzkość tak człowiek nie!
          Absurd oswieceniowo-humanistyczo- pozytywistyczny

          Gość portalu: Kaz napisał(a):

          > Te buczenia to kolejne suche gałązki, jakie dokładają do płonacego stosu. Z
          > uczuciem pełnej satysfakcji ze spełnienia obowiązku. Cóż to za cudna
          > przyjemność... > A ten Dworak to podobnież były ministrant? I to zaważyło na
          tym, że został
          > prezesem? I że kiedyś za komuny zabulgotał indorem przed zomowcem? A i że
          > codziennie będziemy mieli trzy odcinki Kasi i Tomka na TV1? A i że
          > wróci "wieczór z drewnianą Alicją"? A i że Janek Pospieszalski wróci do TV1?
          I
          > nowy Lewiatan pomysłu W. Walendziaka będzie pożerał tych komuchów, którzy
          > zasiadać będą przed ekranami z programem TVP?
          Durniom robertowi i kaz BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
          • rolotomasi Re: Buczy bo niczego innego nie umie 22.02.04, 00:42
            było"Jak słyszę te BUUUUUU! to mam skojarzenia z takimi zwierzątkami co to żyją
            na ogół w stadzie i stadne najczęściej objawiają instynkty. Nie bronię
            Kwiatkowskiego ale przypomina mi się sytuacja jaka towarzyszyła odejściu z TVP
            niejakiego Szczepańskiego. I to prosto do paki! Kto dziś pamięta te opowieści o
            kolorowych prostytutkach, owczarni pełnej owieczek na potrzeby prezesa, jachcie
            ze specjalną stajnią dla wyścigowego rumaka itd, itd. Tak naprawdę to siedział
            za politykę, bo te wszystkie opowieści i sensacje okazały się zwykłymi plotami
            a sam Szczepański okazał się po latach znakomitym menadżerem, który wyprzedził
            polski kapitalizm o jedną dekadę. "
            i
            "Te buczenia to kolejne suche gałązki,jakie dokładają do płonacego stosu.Z uczu-
            ciem pełnej satysfakcji ze spełnienia obowiązku. Cóż to za cudna przyjemność.."

            A Ja> doskonałe wyczucie o.Maryjana vel HomoCośTamma << zero znajomości biznesu
            i zdziczała radość w paleniu i niszczeniu co się nawinie pod rękę .
    • homosovieticus nawet czarny pies merda z radości, że Robert won 22.02.04, 16:47
      Robert Kwiatkowski pakuje walizki. Wyprowadza się z ulicy Woronicza
      pozostawiając po sobie bagnisko, które przez sześć lat stworzył. Nowy prezes
      telewizji publicznej będzie miał dużo kłopotów. Wiadomo nie od dziś jak długie
      i dokuczliwe są rządy zza grobu. Sieć Kwiatkowskiego będzie pętać nogi i ręce.
      Długoletnie kontrakty i porozumienia, których nie można zerwać, zamówione
      projekty programów wystarczą pewnie jeszcze na kilka lat. Ale epoka się
      skończyła. Miejmy nadzieję, że odchodzi czas w którym telewizja publiczna stała
      się partyjnym łupem i instrumentem do politycznej walki. Niewielu się
      spodziewało, że zmieni się układ, który od lat kształtował medialny nie-ład.
      Zmienił się, ale dziś jeszcze nie wiadomo jak bardzo.
      "piesczykot"
      • Gość: Abi Re: nawet czarny pies merda z radości, że Robert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.04, 17:28
        Za rządów lewicy a szczególnie Kwiatkowskiego liczba programów "katolickich"
        została doprowadzona do absurdu. Nowy prezes, mimo, że były ministrant, wydaje
        się być człowiekiem rozsądnym i być może zechce tę głupotę nieco przykrócić.
        Ciekaw jestem Twoich komentarzy za jakiś czas. Też będzie, że to "bagno"?
        A przy okazji - ładne mi "bagno" z takim procentem społecznego zaufania i
        wielomilionowym zyskiem.
    • Gość: Moderator Re: Żegnaj prezesie kłamczuchu BUUUUUUUUUUUUUUUU IP: *.chello.pl 22.02.04, 17:54
      BUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      I aby nas nowy nie rolował - jemu ostrzegawczo:
      bii, bii:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka