homosovieticus
16.02.04, 22:22
kto uważa ,że dobrze sie stało dla nas telewidzów, że wąskopogladowy Robert,
sługa jednego lewicowego Pana, lekceważący obowiazki publicznej TV został z
niej " wykopany" niech podbija ku przestrodze innych Prezesów TV, niniejszy
wątek do góry.