Dodaj do ulubionych

Już wkrótce

26.04.10, 17:25
Jarosław Kaczyński rozpocznie serię "strzałów w stopę" które go skutecznie
wyeliminują z marszu do pałacu prezydenckiego.
Jego prawdziwa natura wyjdzie na wierzch mimo żałoby. Zobaczymy do czego ten
człowiek jest zdolny by tylko sięgnąć po władzę.
Nawet obiecanki Tuska to przy tym małe miki.
Obserwuj wątek
    • elena4.1 Re: Już wkrótce 26.04.10, 17:37
      Zobaczymy do czego ten
      > człowiek jest zdolny by tylko sięgnąć po władzę.

      Mysmy już raz widzieli, ze potrafi władzę honorowo oddac. Nie tak jak Donek,
      ktory aby trwac przykryje kazde łajdactwo.


      Mam nadzieję, ze Jarek będzie zdolny do wszystkiego.
      Jak widzicie, wyborcy Jarka to nie tylko ludzie sklonni do patosu. To również
      tacy, ktorym sie po prostu nóż w kieszeni otwiera.
      • etta2 Re: Już wkrótce 26.04.10, 17:47
        "...Mysmy już raz widzieli, ze potrafi władzę honorowo oddac. Nie
        tak jak Donek, ktory aby trwac przykryje kazde łajdactwo..."

        Nie wciskaj kitu, Jarek nie oddał władzy, tylko doprowadził do
        rozpadu koalicji rządowej i został bez zdolności do rządzenia. On
        musiał doprowadzić do wcześniejszych wyborów, żadnej łaski nikomu
        nie robił. Mało tego, ten kretyn poszedł na wcześniejsze wybory, bo
        chciał je wygrać z dużą przewagą, by rządzić samodzielnie.
        Taki z niego kretynek polityczny, zadufany w sobie.
        A Donek co niby przykrywa? Jakie łajdactwo? Wymień konkretnie, a nie
        popiardujesz cichcem i bez sensu. Ma oddać władzę, DLACZEGO? Do
        końca kadencji jeszcze trochę i nie ma żadnego powodu, by ją
        skracać. Wręcz przeciwnie, są powody, by ją powtórzyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka