Dodaj do ulubionych

Łukaszenko dzieli polski Sejm

IP: *.aster.pl 10.09.04, 22:02
Dlatego w przyszłych wyborach parlamentarnych będę głosował na PiS.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jo Cały ten sejm na Białoruś... IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 10.09.04, 22:07
      No, może z małymi wyjątkami. Ale małymi...
      • Gość: jinx jaki jest sens takiej uchwaly? IP: *.radonc.washington.edu 10.09.04, 22:18
        co ona ma na celu? jakies konkrety czy tak sobie chlopaki gadaja?
        • ukos Dla Ciebie nie ma żadnego 11.09.04, 00:50
          Ona przeciez utrudnia odebranie Ci wolności, której tak nienawidzisz, z którą
          się czujesz tak nieswojo.
    • Gość: KATO Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 22:22
      Lepper jak zwykle zrobil z siebie na idiote!
      • Gość: att Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: *.3.14.vie.surfer.at 10.09.04, 23:59
        banda prostakow rzadzi tym panstwem a co lepperto kukla a i inni tez rzuccie
        sie w glebokie gowno i konkrety a nie p.....lenie bzdur a polacy jako ludzie
        sa do bolu lagodni
    • brow_arek Co to zanczy wolnosc? 10.09.04, 22:31
      wolnosc od roboty a moze od chleba? a moze wolnosc podrozowania jesli tak to
      Polacy sa winni bo zafundowali wizy Bialorusinom.
      90 % ludzi w USA nigdy nie wyrabialo sobie paszportu (to tak na marginesie)
      • Gość: joint Re: Co to zanczy wolnosc? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 22:52
        To znaczy, że możesz pisać tyle bzdur ile ci przejdzie przez twoje łącze
        internetowe
    • Gość: ohyda!!! Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.09.04, 22:38
      Won, śmiecie, od Białorusi!
      Jedynym efektem takiej niewykonalnej ustawy jest obrażanie Białorusinów i
      pogarszanie z nimi stosunków.
      Polityka polega na osiąganiu celów możliwych, a nasz amatorski sejm co i rusz
      ładuje Polskę w sytuacje (Irak, powiernictwo pruskie, teraz drażnienie
      sąsiada), z których nic nie mamy, poza trupami, wystawieniem się na
      pośmiewisko, robieniem sobie wrogów.
      Won, śmiecie! Bo jak kogoś naprawdę rozwścieczycie i wybuchnie jakaś wojna, to
      naród nie stanie w waszej obronie, śmiecie, tylko was ukamienuje!
      • Gość: kastor Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: *.toya.net.pl 10.09.04, 22:40
        kiedy ostatnio byłeś u psychiatry? Chyba czas na kolejną kurację.
        • Gość: Super DidżeJ Heniu Joanna Senyszyn IP: *.pl / *.enterpol.pl 10.09.04, 22:53
          Ja myslalem ze Joanna Senyszyn to ma tylko z aborcja a ona jednak ma z
          caloksztaltem...


          ------------------------------------

          na na na na dobry DJ dla nas gra
    • Gość: BOLINOGA RECE PRECZ OD BIALORUS!!! IP: *.nyc.rr.com 10.09.04, 23:08
      Bialorus to bagno doslownie i w przenosni. Doslownie, bo sklada sie glownie z
      rozlewisk i moczarow. Zamieszkaja je... no wlanie, kto? Ani to narod ani
      spoleczenstwo. Bialorusini nie maja ani wlasnej tozsamosci narodowej (byli
      albo poludniowymi Litwinami, albo kresowymi Polakami, albo "bialymi" Rosjanami,
      a w koncu, beznarodowymi obywatelami radzieckimi), ani potrzeby jej
      poszukiwania. Trudno tez ich nazwac spoleczenstwem, skoro zawsze ktos z
      zewnatrz narzucal im reguly zycia politycznego i gospodarczego. Nie mieli
      nigdy panstwa i nigdy panstwa nie pragneli. O sobie zawsze mowili i nadal
      mowia, ze sa... lokalni, ot tytaj urodzeni. Ot zdarzyl sie Lukaszenko i
      zdefiniowal byt panstwowy Bialorusi.

      Bialorusini nie daza do wolnosci poniewaz nigdy jej nie doswiadczyli, wiec nie
      maja do czego wracac, ani tez jej nie pozadaja na przyszlosc, bo nie bardzo
      wiedza na czym ona polega. Na Bialorusi nie istnieja zadne znaczace ruchy
      wolnosciowe.

      Uchwala Sejmu to strzal w dziesiatke, a mimo to pudlo. Bo do kogo jest ona
      skierowana, skoro przecietny Bialy Rusin nie jest w stanie jej zrozumiec, co do
      piero poprzec. Zajmijmy sie lamaniem praw czlowieka i obywatela przez
      skorumpowane polskie elity polityczne i nieudolne sady.
      • wuk4 Re: RECE PRECZ OD BIALORUS!!! 11.09.04, 00:10
        Gość portalu: BOLINOGA napisał(a): Bialorusini nie maja ani wlasnej tozsamosci
        narodowej (byli
        > albo poludniowymi Litwinami, albo kresowymi Polakami, albo "bialymi"
        Rosjanami,
        > a w koncu, beznarodowymi obywatelami radzieckimi), ani potrzeby jej
        > poszukiwania. Trudno tez ich nazwac spoleczenstwem, skoro zawsze ktos z
        > zewnatrz narzucal im reguly zycia politycznego i gospodarczego.

        No nie, takich bzdur nie ścierpię. Tożsamość białoruska wprawdzie zrodziła się
        późno (w XIX w.), ale nie można jej zanegować! To, że Białorusini mówili o
        sobie "tutejsi" wynikało z tego, że bali się zarówno rusyfikacji, jak i
        polonizacji. Ale jak na tak skromny i "nieświadomy" naród to mają piękny
        dorobek literacki - wystarczy wspomnieć Jakuba Kołasa, Janka Kupałę czy Maksyma
        Bahdanowicza. Nawet jeśli przed XIX wiekiem nie powstawała literatura wysoka,
        to powstawał piękny folklor. A jeszcze w XVI wieku Francysk Skaryna, "ojciec
        piśmiennictwa białoruskiego" (ok 1490 - 1551) otrzymał w Padwie tytuł doktora
        medycyny, a przebywając w 1517 w Pradze przełożył Biblię z języka
        starocerkiewnosłowiańskiego na białoruski - i wydał ją (jeszcze przed polską
        Biblią ks.Wujka - 1589, a nawet przed niemiecką Biblią dra Lutra - 1534!)
        Nie można więc stawiać Białorusinom tak idiotycznych zarzutów jak brak
        tożsamości. Jedyny zarzut wobec nich to uległość wobec rozkrzyczanego watażki,
        jakim jest Łukaszenka. Ale skoro w polskim sejmie aż 99 pań i panów osłów woli
        system Łukaszenki - to i my nie jesteśmy bez zarzutów.
        • Gość: BOLINOGA DO WUK4 IP: *.nyc.rr.com 11.09.04, 02:25
          Postawiles mnie w trudnej sytuacji. Moja wypowiedz to oczywiscie przesadzona
          prowokacja. Zycze Bialorusinom wolnosci politycznych i gospodarczych. Z
          pewnoscia mozna mowic o mieszkancach Bialorusi, ze nia sa ani Polakami, ani
          Litwinami, ani Rosjanami, ani Ukraincami. Sa odrebni, chociaz w trudny do
          zdefiniowania sposob. Owszem, jesli mowia po bialorusku i identyfikuja sie z
          uboga literatura w tym jezyku, maja prawo byc kulturowo odrebni. Spoleczenstwo
          narodowe to jednak cos wiecej niz dialekt czy folklor. Folklor Kurpiow nie
          czyni z nich odrebnej spolecznosci w sensie prawa do panstwowosci. Slazacy
          maja swoj dialekt i swoja literature, a daleko im do panstwa slaskiego. Do
          panstwowosci potrzebne sa pewne aspiracje polityczne, ktorym Bialorusinom brak.
          Mieli je zawsze np. Ukraincy, chociaz historia nie pozwolila im na wlasna
          panstwowosc przez wiele setek lat. Jest wsrod Bialorusinow wielu, ktorzy czuja
          sie Rosjanami, lub przynajmniej nie mieliby nic przeciwko przylaczeniu ich
          kraju do Rosji. Sa wsrod nich etniczni Polacy, ktorzy z Polska nie maja wiele
          wspolnego poza krwia.

          Bialorus jest sztucznym tworem panstwowym. Podobnie jak Izrael. W
          przeciwienstwie jednak do Bialorusinow, Zydzi posiadali gleboka swiadomosc
          narodowa i gotowi byli umrzec za panstwo Izrael. Ktorz kiedykolwiek na
          Bialorusi poswiecil swe zycie za niezalezne panstwo Bialorus? Republika
          sowiecka Bialorus nagle zaistniala jako niezalezne panstwo, bo tak sie dziwnie
          potoczyla historia. Litwini, Lotysze, Estonczycy, Ukraincy, czekali tylko na
          historycznie sprzyjajacy czas by ustanowic swoje panstwowosci. Bialorusini
          niczego takiego nie oczekiwali, do panstwowosci nie dazyli. Ot wydarzyla im
          sie, podobnie jak wydarzyl im sie Lukaszenko.

          W przyszlosci ten zlepek roznych nacji zamieszkujacych obecna Bialorus byc moze
          przeksztalci sie w odrebny narod o wlasnych aspiracjach wolnosciowych. Poki co
          Bialorus definiuje przypadek historyczny i rzady Lukaszenki. Z punktu widzenia
          bialoruskiej panstwowosci, Lukaszenko to postep dla Bialorusinow, bo nie
          rzadzil nimi nigdy zaden inny Bialorusin.

          Bialorusini maja prawo do takich wolnosci jakie pragna. A poniewaz nie pragna
          ich zbyt wiele, to nie jest polska imperialistyczna manka, zeby im peorowac co
          powinni chciec.
      • Gość: LMB Bzdura IP: *.icpnet.pl 11.09.04, 08:58
        > Zamieszkaja je... no wlanie, kto? Ani to narod ani spoleczenstwo.

        Nie jest prawdą jakoby. Zgodnie z definicją ONZ jest to naród. Ale to
        hipokryzja, bo Tajwan to też naród/państwo (zgodnie z tą definicją).

        > Zajmijmy sie lamaniem praw czlowieka i obywatela przez
        > skorumpowane polskie elity polityczne i nieudolne sady.

        Zajmijcie się tym, żeby metro w NY działało ;)
      • ozero Re: RECE PRECZ OD BIALORUS!!! 11.09.04, 10:14
        Zgadzam się całkowicie. Mieszkałem w Białorusi trzy lata, jest toczka w toczkę
        tak, jak piszesz. Przeciętny Białorusin nie mówi po białorusku, tylko po
        rosyjsku, lub niezrozumiałą "dieriewieńską" gwarą, taką miesznką rosyjskiego,
        ukraińskiego i czegoś tam jeszcze i marzy o tym, żeby Białoruś została
        wchłonięta przez "wieliką Rasiję". Dzieci uczące się białoruskiego w szkołach
        traktują ten język, jak język obcy. Trochę inaczej jest w Mińsku, ale to
        ośrodek akademicki, wydorośleją, to im przejdzie.
    • Gość: Vidi Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.04, 23:17
      Ja się Was tylko spytam, ilu z Was było na Białorusi? Bo odnoszę wrazenie, ze
      ci co najwięcej kłapią nigdy tam nie byli.
      • Gość: jack Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: *.proxy.aol.com 10.09.04, 23:36
        Nie mozna sugerowac, ze ta zaklamana bande mozna jeszcze bardziej podzielic, bo
        ona jest wystarczajaco podzielona. Wyglada, ze Lukaszenka to "maz stanu"
        uprawiajacy wroga nam polityke. A przeciez to zwykly kolchozowy batiuszka i
        rzecza tylko Bialorusinow jest jego wybor. Ot, znalazlo sejmowe talatajstwo
        swojego wroga, zastepstwie Chiraca ktorego zdzielic nie potrafia.
        W kraju "burdel na kolkach"" na kazdym kroku, a polskie polglowki Bialorusia
        sie zajmuja.
        Dac im wszystkim szpadelki i grabki i pogonic towarzycho do piaskownicy
        uprawiac podworkowa polityke.
    • Gość: mee... ZAPOWIADA SIE REFERENDUM W POLSCE...OD ZLOPKA DO IP: *.avenel01.nj.comcast.net 10.09.04, 23:41
      NAGROPKA...po bialorusi polska przeprowadzi referendum...pozwalajace magistrowi
      na trzecia kadencje...czy to nie piekne...sejm tez trzeba zreformowc...mandat
      posla wygasa dopiero po smierci
      • Gość: robol zastrzelić kwasa , będzie taniej niż referendum IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 11.09.04, 03:51
    • Gość: mee... PO CO MAGISTER REMONTOWAL TE PALACE... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 10.09.04, 23:47
      dla nastepcy nieznajomego...pomyslcie a przyznacie mee...racje...juz niedlugo
      to zobaczycie...referendum o trzecia kadencje...
    • Gość: remus polski tupet IP: *.bielsko.dialog.net.pl 10.09.04, 23:52
      mając samemu burdel w kraju krytykować innych. Nasz pożal się boże opozycja w
      takich akcjach się sprawdza najlepiej. Po tym widać jak mają pop......ne w
      głowach. Esteci się znaleźli.
      • Gość: kr O! znowu nasz agenciak na dyzurze sie odezwal. To IP: *.abhsia.telus.net 11.09.04, 02:54
        teraz za ochotnika sie robi?
    • Gość: Szeffer Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: *.aster.pl 11.09.04, 00:52
      A Birma, Chiny, Rosja ich to sie boimy potepiac, co?
    • Gość: tomek 1 Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: 5.5D* / 213.40.3.* 11.09.04, 00:59
      Przeciw 99 posłów - cała Samoobrona, większość PSL, część SLD i niezrzeszeni
      Romana Jagielińskiego, czołówka LPR (w tym Roman Giertych, Robert Strąk, Anna
      Sobecka, Janusz Dobrosz), wszyscy trzej posłowie Porozumienia Polskiego Jana
      Łopuszańskiego, i dwie posłanki Domu Ojczystego.

      • Gość: kr Dodaj jeszcze tych na tym forum IP: *.abhsia.telus.net 11.09.04, 02:55
      • Gość: robol na Bialoruś za karę a Polsce na pożytek IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 11.09.04, 03:49
    • Gość: robol A co nas interesuje Białoruś i jej kłopoty? IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 11.09.04, 03:46
      czyżbyśmy zbliżali się do poziomu kraju dobrobytu pod względem materialnym?
      Bo jeśli chodzi o czolowych polityków i ich zwyczajne chamstwo i glupotę to
      Łukaszenka został już w tyle.Żal dupę ściska jak czytam czym się nasz sejm
      zajmuje, taki syf że Niemcy nawet ziemi u nas nie kupują a Ruscy boją się
      przyjeżdżać bo im Polacy kradną samochody. Sejm spod znaku ZCHN to pikuś przy
      tym obecnym bo radzil o czapce dla orła i czy prezerwatyw można używać w dni
      parzyste...
      • Gość: Pol Re: A co nas interesuje Białoruś i jej kłopoty? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.04, 08:56
        Ale wlasnie Bialorus powinna bardzo interesowac nasz sejm bo sa w nim ludzie
        (Lepper, Giertych i inni) ktorym marzy sie bialoruska Polska. A wybory
        niedlugo. Zapewne wiesz, kogo bedziesz wybierac?
        • Gość: robol Re: A co nas interesuje Białoruś i jej kłopoty? IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 11.09.04, 14:13
          zagłosuję ( o ile w ogóle ) na lepera. Bo tylko on jest w stanie rozwalić kraj
          do fundamentów w ciągu roku. Mam dosyć tej prowizorki opartej o układy mafijne.
          Inni to albo brak programu, albo w myśl że po staremu ale od nowa. I tego tzw.
          od-nowa mam już serdecznie dosyć.
          Najchętniej bym zagłosował na wszystkich naszych rządzących wiązką granatów.
          Nadzieja że Łukaszenko się wkurzy i zarządzi naloty na polski parlament albo
          Alkaida nas wybawi od kłopotu
    • Gość: obserwator Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: *.bchsia.telus.net 11.09.04, 05:56
      A moze bysmy zaglosowali i dowiedzieli sie jaki procent Polakow jest za
      istnieniem obecnego Sejmu.Widac poslowie nie maja co robic i wtykaja nos do
      sasiadow zamiast porzadkowac wlasne podworko.Dosc juz pieniactwa i
      marnotrawienia pieniedzy polskich podatnikow pierdzac w sejmowe stolki.Do
      roboty sie wziac a nie za plotki i podjudzanie, panowie ,pozal sie
      Boze "demokraci".
    • Gość: Kuba Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 08:30
      Panowie posłowie, lepiej zainteresujcie się i zróbcie porządek w kraju, a nie
      zaglądacie sąsiadowi za płot i wtrącacie się do jego spraw.Czy swoimi
      działaniami napewno polepszycie nasze wzajemne stosunki gospodarcze?
    • Gość: kolo Lepper na prezydenta Giertych na premiera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.04, 08:53
      Ten tandem wraz z ministrami z listy jak w artykule, zagwarantuje Polsce
      szybkie zjednoczenie z Bialorusia. O to im przeciez chodzi.
      • Gość: robol A O.Rydzyk na Papieża IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 11.09.04, 17:02
        wtedy nasze zjednoczenie z krajem dobrobytu będzie mialo blogosławieństwo
        kościoła
    • Gość: LMB PiS OK, ale co z .... IP: *.icpnet.pl 11.09.04, 08:56
      A co z aborcją, prawem do manifestacji, handlem w niedziele i nazywaniem szkół
      imieniem głowy obcego państwa (Watykan)? Czy w razie wygranej PiSu nie będziemy
      mieli liberalności na poziomie Szwajcarii, gdzie nawet restauracje są zamknięte,
      a kobiety mogą głosować dopiero od 1984 roku?
    • Gość: ADAMS DEMOKRACJA? IP: 212.33.66.* 11.09.04, 09:02
      UDŁAWCIE SIĘ GŁUPI POLSCY POSŁOWIE SWOJĄ DEMOKRACJĄ. ŁUKASZENKO ŁUKASZENKĄ, ALE
      WAŻNE JEST TO, ŻE NA BIAŁORUSI LUDZIE W CZŁOWIEKU WIDZĄ CZŁOWIEKA I NIE WPADLI
      W KOŁOWRÓT KRETYŃSKIEGO KAPITALIZMU I DEMOKRACJI W STYLU ZACHODNIM PROWADZĄCEJ
      DO ROZPASANIA. POJEDŹCIE NA BIAŁORUŚ, A ZOBACZYCIE LUDZI PRAWDZIWYCH!
    • Gość: maruda Białoruska opozycja IP: *.gdynia.mm.pl 11.09.04, 09:06

      W radiu był wywiad z przedstawicielami białuruskiej opozycji. Podziękowali za
      zainteresowanie, ale bardzo chłodno. I najuprzejmiej, jak mogli, dali do
      zrozumienia, by sejm RP zajął się własnymi problemami.



      • Gość: michal Re: Białoruska opozycja IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.09.04, 09:09
        Ten chlod jest calkowicie zrozumialy. Teraz Lukaszenko bedzie mowil, ze
        opozycja jest popierana przez osrodki zagraniczne. I bedzie mial racje. Nasz
        sejm wyrzadzil bialoruskiej opozycji niedzwiedzia przysluge.
    • Gość: Czajosi Gospodarka na Białorusi rozwija się szybciej... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.04, 09:11
      hahaha ten Lepper to juz nie debil lecz kompletny idiota. Bat, jałówke i w pole go zapędzić.
    • Gość: jojo Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: 62.233.176.* 11.09.04, 09:31
      Wcale mnie nie zastanawia dlaczego Samoobrona popiera Łukaszenke w 100%. Partia
      Leppera z tymi wszystkimi Hojarskimi i Bergerami tylko czeka by z Polski zrobic
      drugą Białoruś. Lepper najlepiej by się sprawdził w roli Gospodarza, który
      jezdzi po kraju i rozdaje traktory i lodówki za udane żniwa.
      Dziwne tylko, że partia Giertycha murem nie stanęła za Wąsatym Wariatem zza
      Bugu. Czyżby Ojciec Dyrektor zabronił?
    • Gość: XY Tym co lubią Łukaszenkę IP: *.lubin.dialog.net.pl 11.09.04, 10:12
      proponuję wypłacać dietki w rubelkach białoruskich.
    • Gość: Marcin Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm IP: *.ima.pl / *.ima.pl 11.09.04, 10:16
      Dzięki temu głosowaniu doskonale widać na kogo nie należy głosować - ci ludzie
      zgotowaliby nam taki sam los, jak Łukaszenka swoim rodakom.
    • Gość: Wojtek 99 kreatur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.04, 11:28
      Ot i mamy jak na talerzu 99 zalosnych kreatur w Sejmie. Chcialbym, zeby
      Wyborcza wydrukowala ich nazwiska, zebym wiedzial, ktorymi politykami pogardzac.
      • Gość: micron Re: 99 kreatur ! IP: *.tulane.edu 11.09.04, 18:40
        Czy tym 99 tez marzy sie wprowadzenie dyktatury
        i zamordyzmu w Polsce?
      • Gość: oszolom.z.r.maryja 197kreatur politycznej poprawnosci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.04, 16:12
    • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Łukaszenko dzieli polski Sejm 11.09.04, 12:23
      nie byłoby Łukaszenjki na Bialorusi gdyby nie Balcerowicz..ogromne koszta jeg
      reform które ponosi Polska bardzo przeraziły Bialorusinów..wykorzystał to
      Łukaszenka, który bezbłędnie odczytał obawy swych rodaków.... Coraz bardziej
      zaczynam szanować tego gościa..zwłaszca od czasu gdy zostal odtrącony przez
      Putina..z dwoja złego mniejszym złem jest wg mnie Łukaszenka...ten przynajmniej
      nie angazuje swego kraju w wojny z terrorystami czy z islamską cywilizacją
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka