Dodaj do ulubionych

SKW znalazła nowa relikwie

09.04.17, 12:51
Sluzba kontrwywiadu znalazla nowa relikwie dla ciemnego luda
www.tvn24.pl/nagranie-sprzed-wylotu-tu-154-m-do-smolenska,730586,s.html
Po wielu miesiacach poszukiwan kontwywiad Macierewicza wykazal sie znalezieniem jakiegos filmiku, na ktorym widac prezydanta przyjezdzajacego z duzym opoznieniem na lotnisko. Rozmemlany, nieuczesany. Ciezka noc musial miec :(

Co oni znowu kombinuja? Co ten filmik wnosi w sprawie sledztwa? Chca podgrzewac atmosfere przed jutrzejsza rocznico-miesiaczka.
Obserwuj wątek
    • lech1966 Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 12:58
      Jak zwykle. Wątek o niczym.. Muszą ci dobrze płacić. A żyć z czegoś trzeba..
      • pies_na_czarnych Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 13:00
        a ten filmik o czym jest lesiatko ty moje, specjalnej troski?
        • yoma Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 13:02
          Lesiątko próbuje zaistnieć :)
          • lech1966 Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 13:05
            Yoma próbuje coś "mądrego" napisać, ale jak zwykle,,,,, nie ma nic do powiedzenia.
          • pies_na_czarnych Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 13:09
            Probuje mnie w ten "delikatny" sposob wystawic na odstrzal. Inocom na moderacji dzielnie mu pomaga :)
            forum.gazeta.pl/forum/w,654,163718677,163718677,Szanowna_moderacjo_.html
            • yoma Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 13:29
              A, ten zawsze był kabel i beksa.
        • lech1966 Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 13:07
          pies_na_czarnych napisała:

          > a ten filmik o czym jest lesiatko ty moje, specjalnej troski?

          A coś na tyemat tego filmiku napiszesz psie?? W dobrym tonie byłoby coś napisać.
          www.youtube.com/watch?v=9IFgwYOHq8I
          • pies_na_czarnych Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 13:10
            Napisze jak zalozysz swoj watek na temat linkowanego przez ciebie filmu.
          • alistair-p Błasik jeszcze był trzeżwy? 09.04.17, 13:35
            Potem miał 0,6prom,ale w jakiś cudowny sposób po śmierci wytrzeżwiał.A ten film był znany Komisji Millera,od dawna.
      • szwampuch58 Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 13:10
        Jak to o niczym,kontrwywiad znalazl, przebadane materialy przez komisje Laska, Lechu.....nie zly burdel tam maja w tych materialach
        • pies_na_czarnych Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 13:12
          van der Lik 3 godziny temu
          "Służba Kontrwywiadu Wojskowego napisała w komunikacie na swojej stronie internetowej, że "w ostatnich tygodniach oficerom SKW udało się uzyskać nagranie..." Udało się? No wreszcie jakiś sukces "zreformowanego" przez Macierewicza SKW. Gratulacje! (www.tvn24.pl)
      • porannakawa01 Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 13:13
        lech1966 napisał:

        > Jak zwykle. Wątek o niczym.. Muszą ci dobrze płacić. A żyć z czegoś trzeba..
        >

        Przecież nie on tem filmik o przepitym opublikował.
        To prawda - te komisje macierewiczowe z czegoś muszą żyć.
        Więc po tym filmiku nastąpi wzmożenie ich wzwodu.
    • taniarada A nie dziwi Was że tylko ten filmik ostał ? 09.04.17, 13:38
      Jak Tusk leciał do Smoleńska to cały TVN z Polsatem i reżymówką TVP mu machała .A tu nic .Dziw nad dziwy.Prezydent odlatuje i nie ma nikogo z mediów .Co jest grane?
      • prawdawaszaboli Re: A nie dziwi Was że tylko ten filmik ostał ? 09.04.17, 14:50
        > Jak Tusk leciał do Smoleńska to cały TVN z Polsatem i reżymówką TVP mu machała .A tu nic .Dziw nad dziwy.Prezydent odlatuje i nie ma nikogo z mediów .Co jest grane?


        Tusk Vision Network i axel-szpringery... :)
      • bzdziagwa.a Re: A nie dziwi Was że tylko ten filmik ostał ? 09.04.17, 17:49
        Prezydent się spóźnił pół godziny, dziennikarze odlecieli wcześniej , nie czekali na Okęciu tylko byli już pół godziny w drodze, no i wylądowali szczęśliwie
      • religijnych.uczuc.obraza Re: A nie dziwi Was że tylko ten filmik ostał ? 10.04.17, 10:34
        Na pewno mu machali? Założę się że ordynarnie kłamiesz, tirówo.
    • mara571 i znowu klamstwa i manipulacje 09.04.17, 13:45
      dysk znaleziono w biurku urzedniczki Kancelarii Prezesa Rady Ministrow. Ta pani zakonczyla prace w KPRM.
      Stamtad znalezisko zostalo przekazane do SKW. Film nie jedym dokumentem zapisanym na tym medium.
      • alistair-p Re: i znowu klamstwa i manipulacje 09.04.17, 13:55
        Nowa pisia urzędniczka po 18 miesiącach ciężkiej pracy zajrzała do swojego biurka i wykryła nagranie,o którym jest mowa w Raporcie Millera.Ciekawe czego tam szukała?Pewnie uznała,że może wreszcie czas coś pożytecznego zrobić ?
        • pies_na_czarnych Re: i znowu klamstwa i manipulacje 09.04.17, 18:37
          > Ciekawe czego tam szukała?

          Nieboraczka szukala tabletke PO :)
      • aga-kosa Re: i znowu klamstwa i manipulacje 09.04.17, 13:59
        Taniarada, napisałaś, że Tuskowi cały TVN machał - nie sądzisz, że tak wielkiemu Prezydentowi powinna Telewizja Państwowa pr I machać.
        Porannakawa, oglądałam kilka razy i chyba ćma mi na oczy wlazła ;( - nic ciekawego nie widziałam - może to nie ten film komisji UDAŁO SIĘ uzyskać nagranie. aga
      • porannakawa01 Re: i znowu klamstwa i manipulacje 09.04.17, 14:23
        mara571 napisała:

        > dysk znaleziono w biurku urzedniczki Kancelarii Prezesa Rady Ministrow. Ta pani
        > zakonczyla prace w KPRM.
        > Stamtad znalezisko zostalo przekazane do SKW. Film nie jedym dokumentem zapisan
        > ym na tym medium.

        Na dzień przed 7. rocznicą katastrofy smoleńskiej opublikowano nieznane dotąd nagranie z lotniska - dotarła do niego Służba Kontrwywiadu Wojskowego.
        Film nie jest jednak nowy, badała go Komisja Millera - przypomina Maciej Lasek.
        Po latach?
        Dotarła?
        Przed tem chyba musieli zjeść objat, potem następny objat i następny.
        Jak facet, który dojeżdża do pracy i nagle po latach zauważył, że dojeżdża wiaduktem.
        Hłe, hłe?
        • mara571 bredzisz 09.04.17, 15:53
          "Żyjemy w takiej sytuacji, w której szereg środowisk także funkcjonariuszy państwowych ukrywa materiał dowodowy z różnych powodów - powiedział Antoni Macierewicz. - Czasami są one czysto osobiste, czasem są one grupowe. Nie tylko ten film, ale cały dysk z materiałami filmowymi. Po prostu osoba, urzędniczka, zostawiła po sobie coś, co ukrywała cały czas i to zostało odnalezione. Wszyscy urzędnicy we wszystkich instytucjach otrzymali pisemne polecenie przekazania wszystkich materiałów związanych ze Smoleńskiem. Do tej pory często je ukrywano, zdarzało się to w różnych służbach i niestety nagminnie się to zdarza - podkreślił szef MON. "
          telewizjarepublika.pl/macierewicz-ilosc-nieprawdziwych-informacji-ktore-mialy-zmylic-dowodcow-samolotu-byla-nieprawdopodobna,46963.html
          Macierewicz dzisiaj w Politycznej Kawie Telewizji Republika

          Lasek potwierdza jedynie, ze caly czas mataczyl i klamal. Widac byly jemu i owczesnemu premierowi na reke spekulacje prasy o klotniach Blasika i Protasiuka.

          ---
          Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet gdyby pani premier, czy ktoś inny z rządu przeszedł po wodzie na Wiśle to opozycja by krzyknęła: "O, nie umieją pływać"

          Mateusz Morawiecki TVN 7.04.2017
          • wagonetka to ty bredzisz, maro 09.04.17, 15:57
            artykuł z 26 lutego 2011
            "Jest świadek, który słyszał, jak tuż przed wylotem prezydenckiego Tu-154 dowódca sił powietrznych gen. Andrzej Błasik zwymyślał kapitana samolotu Arkadiusza Protasiuka. Awanturę słyszał chorąży BOR. Ale nie powiedział o niej prokuratorowi"

            i dalej cały długi artykuł
            wyborcza.pl/1,76842,9169106,Awantura_przed_Smolenskiem_.html
            gdzie czytamy, m. on.
            "W czwartek wieczorem TVN 24 podał, że zatarg między oficerami nagrała kamera monitoringu na lotnisku. Jest to jednak tylko obraz bez dźwięku. Film dostała prokuratura wojskowa prowadząca śledztwo w sprawie katastrofy.

            - Nagranie nie było badane, bo przekazaliśmy je komisji MSWiA badającej wypadek - powiedział wczoraj płk Zbigniew Rzepa, rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej. A czy potwierdza, że doszło do sporu Błasika z Protasiukiem? Płk Rzepa: - Wszelkie okoliczności przed startem samolotu są przedmiotem śledztwa."


          • mara571 tu masz autora materialu, ktory bylpoczatkiem 09.04.17, 16:01
            hucpy
            twitter.com/ZielonaGaska/status/851040464207835138/photo/1
            • yoma Re: tu masz autora materialu, ktory bylpoczatkiem 09.04.17, 16:20
              Czółko

              a jak się czuje pani premier w Świebodzinie? :)
              • lech1966 Re: tu masz autora materialu, ktory bylpoczatkiem 09.04.17, 16:30
                Na pewno lepiej od ciebie Yoma..
          • sverir Re: bredzisz 10.04.17, 08:51
            Urzędniczka trzymała sekretnie specjalne materiały w szufladzie w swoim biurze:)))
            • yoma Re: bredzisz 10.04.17, 10:04
              Oj tam oj tam. W szufladzie było podwójne dno, w nim sejf, a w nim butla z helem i pół kilo parówek.
    • volupte Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 14:01
      I będą znajdować .crowdmedia.pl/maciej-lasek-o-katastrofie-smolenskiej-eksperci-macierewicza-nie-cofna-sie-przed-niczym-wywiad/
    • ukos Okazuje się, że wsiadał do tego wraku 09.04.17, 14:42
      Bez tego filmu nigdy byśmy tego nie mogli przypuścić.
    • tylko.smutek A ciekawe dlaczego dopiero teraz go oglądamy???? 09.04.17, 14:44
      A ciekawe dlaczego dopiero teraz go oglądamy????
      A to dlatego, że jakaś kłótnia tam przed samolotem miała być a w rzeczywistości jej tam nie było.
      • don.kichote Obódź się! 09.04.17, 15:28
        tylko.smutek napisał:

        > A ciekawe dlaczego dopiero teraz go oglądamy????
        > A to dlatego, że jakaś kłótnia tam przed samolotem miała być a w rzeczywistości
        > jej tam nie było.

        To, że kłótnia Błasika z Protasiukiem, to tzw "fakt medialny", wiadomo już od kilku lat!
        Zachowując ogromną dozę dobrej woli nie widzę nic, co mógłby ten film wmieść do sprawy, chyba, że... obala jedną ze spiskowych teorii, iż samolot w ogóle z Warszawy nie wystartował...
        • prawdawaszaboli Re: Obódź się! 10.04.17, 07:56
          > To, że kłótnia Błasika z Protasiukiem, to tzw "fakt medialny", wiadomo już od kilku lat!

          GWno produkuje 'fakty medialne' ?...
          • religijnych.uczuc.obraza Re: Obódź się! 10.04.17, 10:38
            GW pisała a wniesieniu do tupoleja apteczki z tajemniczymi płynami?
    • prawdawaszaboli Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 14:46
      Na filmie nie widać mitycznej kłótni gen. Błasika z pilotem...


      --
      www.facebook.com/VidKOD/videos/1667734753530555/
      • aga-kosa Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 15:18
        Jedno jest pewne - prezydent wsiadał do samolotu ;( aga
      • religijnych.uczuc.obraza Re: SKW znalazła nowa relikwie 10.04.17, 10:38
        Czyli ciekawe dlaczego SKW ukrywa fragment filmu z nagraną kłótnią.
        • wariant_b Re: SKW znalazła nowa relikwie 10.04.17, 15:06
          > Czyli ciekawe dlaczego SKW ukrywa fragment filmu z nagraną kłótnią.

          Może któryś z pilotów miał serduszko WOŚP?
      • alistair-p Re: SKW znalazła nowa relikwie 10.04.17, 11:44
        A widać może certyfikaty załogi dopuszczające do prowadzenia Tu-154?Też chyba nie widać.Tego że Błasik był "wczorajszy i prezydent również też nie widać.
    • wagonetka SKW kłamie 09.04.17, 15:59
      wyborcza.pl/1,76842,9169106,Awantura_przed_Smolenskiem_.html
      ta wiedza nie jest niczym nowym - jak można odnalleźć coś, co od dawna jest publicznie znane/
      • pies_na_czarnych Re: SKW kłamie 09.04.17, 18:42
        Mozna schowac przed samym soba.
      • prawdawaszaboli Re: SKW kłamie 10.04.17, 08:03
        wyborcza.pl/1,76842,9169106,Awantura_przed_Smolenskiem_.html
        Jest świadek, który słyszał, jak tuż przed wylotem prezydenckiego Tu-154 dowódca sił powietrznych gen. Andrzej Błasik zwymyślał kapitana samolotu Arkadiusza Protasiuka. Awanturę słyszał chorąży BOR. Ale nie powiedział o niej prokuratorowi


        "Świadek" ukrywa się w lasach od 6 lat ?... :)
        • prawdawaszaboli Re: SKW kłamie 10.04.17, 08:07
          "Rano 10 kwietnia 2010 r. chorąży był jednym z trzech oficerów z tzw. zespołu lotniskowego; ich zadaniem jest kontrola pirotechniczno-radiologiczna pasażerów wchodzących na pokład"

          Dzień przed wylotem na samolot wniesiono apteczkę techniczną, a w niej zbiorniki z jakimiś płynami - nie badane przez nikogo...
          • religijnych.uczuc.obraza Re: SKW kłamie 10.04.17, 10:37
            A skąd to wiadomo, emdżik? Z jakiejś niezawiessimaja.ru czy też z Nazi Dziennika?
        • snajper55 Re: SKW kłamie 10.04.17, 14:49
          prawdawaszaboli

          > "Świadek" ukrywa się w lasach od 6 lat ?... :)

          To pewnie ie jeden z tych trzech ocalałych, o których mowił Macierewicz. A gdzie ich nukrywa to już jego zapytaj.

          S.
    • wariant_b Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 16:53
      > Co oni znowu kombinuja?

      Może generałowa Błasikowa wystąpiła z nowymi roszczeniami, a MON potrzebuje
      kasy na utrzymanie Misiaczka i Antoni daje do zrozumienia, że nie zapłaci?
    • pies_na_czarnych Re: SKW znalazła nowa relikwie 09.04.17, 18:31
      Antoni Macierewicz i tajemnica podstępnej urzędniczki. Minister twierdzi, że ukrywała dysk ze zdjęciami smoleńskimi
      natemat.pl/205635,nowa-teoria-spiskowa-macierewicza-to-tajemnicza-urzedniczka-ukrywala-dysk-ktory-nagle-teraz-zostal-odnaleziony
      • yoma Re: SKW znalazła nowa relikwie 10.04.17, 10:07
        Normalnie "Indiana Jones i tajemnica zaginionego dysku". Było niedawno w tv, może ten Harry Potter z ministerstwa się naoglądał.
    • taniarada Szok 10.04.17, 08:31
      Ani telewizji ,ani dziennikarzy .Zapakował się do trumny ,ale gdzie grabarze?
    • sverir Re: SKW znalazła nowa relikwie 10.04.17, 08:53
      "Co oni znowu kombinuja? Co ten filmik wnosi w sprawie sledztwa?"

      Merytorycznie nic nie wnosi. Filmik pełni funkcję ochłapu dla ciemnego luda. Ma dowodzić, że wszystko co złe związane z katastrofą smoleńską, to wina poprzedniego rządu.
      • szwampuch58 Re: SKW znalazła nowa relikwie 10.04.17, 10:04
        zmiescisz sie smialo
        Pull-up! Pull-up!
        decyzji prezydenta jeszcze nie ma
        Pull-up! Pull-up!
        co robimy
        Pull-up! Pull-up!
        czas sie zegnac
        Pull-up! Pull-up!
        10m
        Qqqqqrrwa!
        • religijnych.uczuc.obraza Re: SKW znalazła nowa relikwie 10.04.17, 11:46
          No i Wosztylowe: ogólnie peezda tutaj jest ale możesz spróbować.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka