pies_na_czarnych
09.04.17, 12:51
Sluzba kontrwywiadu znalazla nowa relikwie dla ciemnego luda
www.tvn24.pl/nagranie-sprzed-wylotu-tu-154-m-do-smolenska,730586,s.html
Po wielu miesiacach poszukiwan kontwywiad Macierewicza wykazal sie znalezieniem jakiegos filmiku, na ktorym widac prezydanta przyjezdzajacego z duzym opoznieniem na lotnisko. Rozmemlany, nieuczesany. Ciezka noc musial miec :(
Co oni znowu kombinuja? Co ten filmik wnosi w sprawie sledztwa? Chca podgrzewac atmosfere przed jutrzejsza rocznico-miesiaczka.