pies_na_czarnych 10.03.18, 10:03 Fake News: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23124635,szczerski-jest-wola-ze-strony-usa-do-spotkania-z-prezydentem.html#Z_BoxNewsImg&a=66&c=96 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szwampuch58 Re: Fake News 10.03.18, 10:07 Jak Szczerski gada ze jest....to jest,zrozumiales zaprzancu jeden!....... Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Fake News 10.03.18, 10:11 Szkoda tylko, że nie zdradził kto i kiedy ma „wolę”. Podobno drugi trener Iwanki od fitnesu stoi pierwszy na liście. Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Fake News 10.03.18, 10:21 Czyżby Alfonse zerwał z Antonio i teraz chce się spotykać z Adriano? Odpowiedz Link Zgłoś
zdradziecka.morda O polskich dyplomatołkach. 10.03.18, 11:16 Do restauracji wchodzi kilku pracowników PiSiego MSZ. Siadają przy stole, podchodzi kelner i pyta: Czy do napojów mam podać słomki, czy panowie wyjmą swoje z butów? Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: O polskich dyplomatołkach. 18.06.19, 17:44 zdradziecka.morda napisał: > Do restauracji wchodzi kilku pracowników PiSiego MSZ. Siadają przy stole, podch > odzi kelner i pyta: > Czy do napojów mam podać słomki, czy panowie wyjmą swoje z butów? Rozmowy u SOWY świadczą o tym, że mistrzów z PO nie dościgną a szefa MSZ SIkorskiego, tego od łaski, to już szans nie mają. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: O polskich dyplomatołkach. 18.06.19, 17:52 no-popis napisała: > Rozmowy u SOWY świadczą o tym, że mistrzów z PO nie dościgną a szefa MSZ SIkors > kiego, tego od łaski, to już szans nie mają. I to pisze symetrysta??? ;) S. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k to czasy, gdy dobrze byc tym Fircykiem z Kijowa 18.06.19, 15:27 ten coby teraz nie zrobil - bedzie kochany w Waszyngtonie bo to Ukraina ma teraz swoje 5 minut. - a tymczasem Polska swoje 5 minut miala 30 lat temu. teraz na przychylnosc USA musi ciezko pracowac - bo swoje juz dla USA zrobila. Odpowiedz Link Zgłoś