19.05.20, 18:45
na prowadzenie listy przebojów.
proponowałbym byłą/czy aktualną posłankę
ANNĘ SOBECKĄ.
Ma kobitka duże doświadczenie radiowe.wszak była spikerką czy kimś takim w radiu z ryjkiem.
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: casting 19.05.20, 18:52
      krzy-czy napisał:

      > na prowadzenie listy przebojów.
      > proponowałbym byłą/czy aktualną posłankę
      > ANNĘ SOBECKĄ.
      > Ma kobitka duże doświadczenie radiowe.wszak była spikerką czy kimś takim w radi
      > u z ryjkiem.

      Uważam że to świetna kandydatura. Arka ma gwarantowane 1 miejsce przez kilka tygodni.

      S.
      • m.c.hrabia Re: casting 19.05.20, 19:19

        Uważam że to świetna kandydatura. Arka ma gwarantowane 1 miejsce przez kilka tygodni.


        ja obstawiam "kiedy ranne wstają zorze"
      • yoma Re: casting 19.05.20, 19:54
        Barka, nie arka :)
        • m.c.hrabia Re: casting 19.05.20, 19:57
          i to "udka" i to "udka" czyli bez różnicy :)
          • yoma Re: casting 19.05.20, 20:13
            A dwa udka to już pół kuraka :)
            • m.c.hrabia Re: casting 19.05.20, 20:14
              a gdzie skrzydełko ?
              • szwampuch58 Re: casting 19.05.20, 20:42
                3 dni wielka afera w kraju nieudacznikow o jakies spiewanie ........paranoja
                • yoma Re: casting 19.05.20, 21:10
                  Cicho, podgrzewaj :)
              • yoma Re: casting 19.05.20, 21:09
                W drugim pół :)
    • szwampuch58 Re: casting 19.05.20, 20:27
      po "wuja" jakies Listy Przebojow?????......prezes kwaknie ,Duda podpisze,Kurski wyemituje,suweryn krzyknie Brawo JaroSlaw...... i po klopocie
      • yoma Re: casting 19.05.20, 21:09
        Ale co prezes może kwaknąć, jak prezes lubi U Dwa 😂
    • krzy-czy Re: casting 19.05.20, 20:31
      urok i wdzięk tej pani OD ZAWSZE mnie powalał.
      może nie była zbyt urodziwa, ale ona PROGRAMOWO
      robiła się na brzydką. nie chodzi mi o codzienną wizytę u fryzjera i kosmetyczki, jednak od czasu do czasu mogłaby
      zasięgnąć rady chiciażby papcia rydzyka co ze sobą zrobić.
    • taniarada Re: casting 19.05.20, 20:36
      takim mniej więcej pejzażu przyszło mi w ostatni weekend zmierzyć z sensacją wokół ustawki na Liście Przebojów Marka Niedźwieckiego oraz ,,bolesnym,, ocenzurowaniu numeru Kazika. Oczywistym jest, nie tylko w tym kraju, że branża muzyczna to wielki pieniądz i tyle ma wspólnego z przypadkiem, co wybory Miss Piękności z dziewictwem. Oczywistym jest, że każdy kolejny szef PR3 po 2015 odpływał w bezsilności obowiązującego tam schematu i układów, których korzenie sięgają pomysłu upadku komuny w czasach późnego Gomułki. Kowalczewskiego nikt nie oszuka. Stację i radio zna od pampersa. Wchodząc do gabinetu naczelnego ,,trójki,, pół roku temu miał plan i wiedział jak ugryźć. Ale czas, miejsce i utwór....Niedźwiecki to kumpel Rabieja. Rabiej to kumpel Trzaskowskiego. Ten...koło ratunkowe dla układów tonącej IIIRP. O ile z czystym sumieniem możemy przyjąć, że w cytowanym towarzystwie nawet uważany za nieświadomego artystę Kazik może być od 15 maja określony utrwalaczem władzy ludowej, to Kowalczewski swoim strachem zgilotynował szanse prawdy o realiach i porządki w swojej stacji. Media nie są żadną władzą, więc za nadgorliwość, mimo absolutnej racji, świat polityki może mu tylko jednym zapłacić.
      - pisze Mielewczyk .Fajowe prawda?
      • m.c.hrabia Re: casting 19.05.20, 20:40
        o zesz qrwa, taniochę poj3bało dokumentnie.
        • motocyklista175 Re: casting 19.05.20, 20:41
          nic nowego...
        • yoma Re: casting 19.05.20, 21:12
          m.c.hrabia napisał:

          > o zesz qrwa, taniochę poj3bało dokumentnie.
          >

          Co ebnął, bo go nie widzę?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka