krzy-czy 19.05.20, 18:45 na prowadzenie listy przebojów. proponowałbym byłą/czy aktualną posłankę ANNĘ SOBECKĄ. Ma kobitka duże doświadczenie radiowe.wszak była spikerką czy kimś takim w radiu z ryjkiem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
snajper55 Re: casting 19.05.20, 18:52 krzy-czy napisał: > na prowadzenie listy przebojów. > proponowałbym byłą/czy aktualną posłankę > ANNĘ SOBECKĄ. > Ma kobitka duże doświadczenie radiowe.wszak była spikerką czy kimś takim w radi > u z ryjkiem. Uważam że to świetna kandydatura. Arka ma gwarantowane 1 miejsce przez kilka tygodni. S. Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: casting 19.05.20, 19:19 Uważam że to świetna kandydatura. Arka ma gwarantowane 1 miejsce przez kilka tygodni. ja obstawiam "kiedy ranne wstają zorze" Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: casting 19.05.20, 19:57 i to "udka" i to "udka" czyli bez różnicy :) Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: casting 19.05.20, 20:42 3 dni wielka afera w kraju nieudacznikow o jakies spiewanie ........paranoja Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: casting 19.05.20, 20:27 po "wuja" jakies Listy Przebojow?????......prezes kwaknie ,Duda podpisze,Kurski wyemituje,suweryn krzyknie Brawo JaroSlaw...... i po klopocie Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: casting 19.05.20, 21:09 Ale co prezes może kwaknąć, jak prezes lubi U Dwa 😂 Odpowiedz Link Zgłoś
krzy-czy Re: casting 19.05.20, 20:31 urok i wdzięk tej pani OD ZAWSZE mnie powalał. może nie była zbyt urodziwa, ale ona PROGRAMOWO robiła się na brzydką. nie chodzi mi o codzienną wizytę u fryzjera i kosmetyczki, jednak od czasu do czasu mogłaby zasięgnąć rady chiciażby papcia rydzyka co ze sobą zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: casting 19.05.20, 20:36 takim mniej więcej pejzażu przyszło mi w ostatni weekend zmierzyć z sensacją wokół ustawki na Liście Przebojów Marka Niedźwieckiego oraz ,,bolesnym,, ocenzurowaniu numeru Kazika. Oczywistym jest, nie tylko w tym kraju, że branża muzyczna to wielki pieniądz i tyle ma wspólnego z przypadkiem, co wybory Miss Piękności z dziewictwem. Oczywistym jest, że każdy kolejny szef PR3 po 2015 odpływał w bezsilności obowiązującego tam schematu i układów, których korzenie sięgają pomysłu upadku komuny w czasach późnego Gomułki. Kowalczewskiego nikt nie oszuka. Stację i radio zna od pampersa. Wchodząc do gabinetu naczelnego ,,trójki,, pół roku temu miał plan i wiedział jak ugryźć. Ale czas, miejsce i utwór....Niedźwiecki to kumpel Rabieja. Rabiej to kumpel Trzaskowskiego. Ten...koło ratunkowe dla układów tonącej IIIRP. O ile z czystym sumieniem możemy przyjąć, że w cytowanym towarzystwie nawet uważany za nieświadomego artystę Kazik może być od 15 maja określony utrwalaczem władzy ludowej, to Kowalczewski swoim strachem zgilotynował szanse prawdy o realiach i porządki w swojej stacji. Media nie są żadną władzą, więc za nadgorliwość, mimo absolutnej racji, świat polityki może mu tylko jednym zapłacić. - pisze Mielewczyk .Fajowe prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: casting 19.05.20, 20:40 o zesz qrwa, taniochę poj3bało dokumentnie. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: casting 19.05.20, 21:12 m.c.hrabia napisał: > o zesz qrwa, taniochę poj3bało dokumentnie. > Co ebnął, bo go nie widzę? Odpowiedz Link Zgłoś