Dodaj do ulubionych

Wołoszański vs Kukliński

17.01.07, 08:22
Wołoszański pracował dla wywiadu polskiego, a nie ruskiego czy
amerykańskiego. Kukliński pracował dla obcego mocarstwa czyli przeciw Polsce
i głupcy go odznaczyli. To jest paranoja.
Obserwuj wątek
    • nowytor4 "polskiego" czy "perelowskiego"? 17.01.07, 09:11
      bo jak wszystkim wiadomo, perelowski wywiad to była przybudówka radzieckich
      służb specjalnych.
      Więc każdy kto dla nich pracował, to tak jak Wołoszański zwykły zdrajca Polski.
      Najgorsze, że ten bydlak doskonale znał wszystkie historyczne aspekty zdrady i
      zbrodni. Wtedy o Katyniu nie mówił, ale za to służył radzieckim mordercom.
      • venus99 Re: "polskiego" czy "perelowskiego"? 09.02.07, 11:35
        urodziłeś się jako przybudówka radzieckiego obywatela czy jako różowa
        przybudówka obywatela postkomunistycznej krainy pod okupacją cyklistów i
        marsjan?
    • derduch Re: Wołoszański vs Kukliński 17.01.07, 09:19
      Jak możesz tą szmate i zdrajce, szeregowego kuklińskiego porównywac do kogoś?
      Gdyby ta szmata pracowała dla dobra kraju to nie brałby za to kasy, a dlaczego
      te bydle nie ostrzegło solidaruchów o planach wprowadzenia stanu wojennego?
    • www.nasznocnik.pl Cała (straszna) prawda o Ryszardzie Kuklińskim 09.02.07, 05:43
      en.wikipedia.org/wiki/Richard_Kuklinski

      ;-)
      • sztandar.prawicy Re: Cała (straszna) prawda o Ryszardzie Kukliński 09.02.07, 11:30
        www.nasznocnik.pl napisał:

        > en.wikipedia.org/wiki/Richard_Kuklinski
        >
        > ;-)
        Trzech strażników wzięło ks. Tomasza Rostworowskiego za kark i zaprowadziło do
        karceru. Zamknęli drzwi, przymknęli kratę. Dusik uderzył kapłana w twarz,
        mówiąc: - Co wy sobie myślicie, władzy się sprzeciwiać?
      • venus99 Re: Cała (straszna) prawda o Ryszardzie Kukliński 09.02.07, 11:32
        piękne!
    • chyba_normalny Re: Wołoszański vs Kukliński 09.02.07, 12:18
      jan.bar napisał:

      > Wołoszański pracował dla wywiadu polskiego, a nie ruskiego czy
      > amerykańskiego. Kukliński pracował dla obcego mocarstwa czyli przeciw Polsce
      > i głupcy go odznaczyli. To jest paranoja.
      Jest jeszcze większa -ostatnio skazali pracownika byłej WSI za pracę dla
      AMERYKAńSKIEGO wywiadu .
      • w11mil wyjasnie Wam to przystepnie: PRL był sowiecką 09.02.07, 12:22
        kolonią; Kuklinski walczyl z okupantami a Woloszanski z nimi kolaborowal
        po 1989 Polska jest suwerennym demokratycznym panstwem i wspolpraca z obcym
        wywaidem jest zdradą tego panstwa

        chyba_normalny napisał:
        > > i głupcy go odznaczyli. To jest paranoja.
        > Jest jeszcze większa -ostatnio skazali pracownika byłej WSI za pracę dla
        > AMERYKAńSKIEGO wywiadu .
      • tornson Miał pewnie chłopak pecha, być może pracował 09.02.07, 12:22
        za Clintona, a nie jak Kuklinowski za "poprawnie politycznego" dla faszystów i
        moherstwa Regana. Żeby chociaż swoją działalność prowadził za Busha juniora czy
        seniora to pewnie by mu się upiekło.
    • tornson To jest IVRP, kraj bezmózgich debili u władzy 09.02.07, 12:21
      i propagandy IPNu, przy której propaganda stalinowska to ostoja prawdy i
      obiektywizmu.
      • w11mil a propos "bezmózgich debili" 09.02.07, 12:28
        Autor: tornson
        >" dla faszystów i moherstwa Regana

    • kecawa Jestś mało rozsądny-tak najoględniej powiem 09.02.07, 13:19
      zniesmaczony brakiem u ciebie podstawowej wiedzy historycznej i rozzumienia
      geopolityki!Jak z tobą dyskutować

      zasmucony kecaw ze smutnym kwa kwa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka