jan.bar 17.01.07, 08:22 Wołoszański pracował dla wywiadu polskiego, a nie ruskiego czy amerykańskiego. Kukliński pracował dla obcego mocarstwa czyli przeciw Polsce i głupcy go odznaczyli. To jest paranoja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nowytor4 "polskiego" czy "perelowskiego"? 17.01.07, 09:11 bo jak wszystkim wiadomo, perelowski wywiad to była przybudówka radzieckich służb specjalnych. Więc każdy kto dla nich pracował, to tak jak Wołoszański zwykły zdrajca Polski. Najgorsze, że ten bydlak doskonale znał wszystkie historyczne aspekty zdrady i zbrodni. Wtedy o Katyniu nie mówił, ale za to służył radzieckim mordercom. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: "polskiego" czy "perelowskiego"? 09.02.07, 11:35 urodziłeś się jako przybudówka radzieckiego obywatela czy jako różowa przybudówka obywatela postkomunistycznej krainy pod okupacją cyklistów i marsjan? Odpowiedz Link Zgłoś
derduch Re: Wołoszański vs Kukliński 17.01.07, 09:19 Jak możesz tą szmate i zdrajce, szeregowego kuklińskiego porównywac do kogoś? Gdyby ta szmata pracowała dla dobra kraju to nie brałby za to kasy, a dlaczego te bydle nie ostrzegło solidaruchów o planach wprowadzenia stanu wojennego? Odpowiedz Link Zgłoś
www.nasznocnik.pl Cała (straszna) prawda o Ryszardzie Kuklińskim 09.02.07, 05:43 en.wikipedia.org/wiki/Richard_Kuklinski ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
sztandar.prawicy Re: Cała (straszna) prawda o Ryszardzie Kukliński 09.02.07, 11:30 www.nasznocnik.pl napisał: > en.wikipedia.org/wiki/Richard_Kuklinski > > ;-) Trzech strażników wzięło ks. Tomasza Rostworowskiego za kark i zaprowadziło do karceru. Zamknęli drzwi, przymknęli kratę. Dusik uderzył kapłana w twarz, mówiąc: - Co wy sobie myślicie, władzy się sprzeciwiać? Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Cała (straszna) prawda o Ryszardzie Kukliński 09.02.07, 11:32 piękne! Odpowiedz Link Zgłoś
chyba_normalny Re: Wołoszański vs Kukliński 09.02.07, 12:18 jan.bar napisał: > Wołoszański pracował dla wywiadu polskiego, a nie ruskiego czy > amerykańskiego. Kukliński pracował dla obcego mocarstwa czyli przeciw Polsce > i głupcy go odznaczyli. To jest paranoja. Jest jeszcze większa -ostatnio skazali pracownika byłej WSI za pracę dla AMERYKAńSKIEGO wywiadu . Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil wyjasnie Wam to przystepnie: PRL był sowiecką 09.02.07, 12:22 kolonią; Kuklinski walczyl z okupantami a Woloszanski z nimi kolaborowal po 1989 Polska jest suwerennym demokratycznym panstwem i wspolpraca z obcym wywaidem jest zdradą tego panstwa chyba_normalny napisał: > > i głupcy go odznaczyli. To jest paranoja. > Jest jeszcze większa -ostatnio skazali pracownika byłej WSI za pracę dla > AMERYKAńSKIEGO wywiadu . Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Miał pewnie chłopak pecha, być może pracował 09.02.07, 12:22 za Clintona, a nie jak Kuklinowski za "poprawnie politycznego" dla faszystów i moherstwa Regana. Żeby chociaż swoją działalność prowadził za Busha juniora czy seniora to pewnie by mu się upiekło. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson To jest IVRP, kraj bezmózgich debili u władzy 09.02.07, 12:21 i propagandy IPNu, przy której propaganda stalinowska to ostoja prawdy i obiektywizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil a propos "bezmózgich debili" 09.02.07, 12:28 Autor: tornson >" dla faszystów i moherstwa Regana Odpowiedz Link Zgłoś
kecawa Jestś mało rozsądny-tak najoględniej powiem 09.02.07, 13:19 zniesmaczony brakiem u ciebie podstawowej wiedzy historycznej i rozzumienia geopolityki!Jak z tobą dyskutować zasmucony kecaw ze smutnym kwa kwa Odpowiedz Link Zgłoś