Dodaj do ulubionych

Drugi dzień konsultacji prezydenta

IP: *.bielsko.dialog.net.pl 10.06.03, 13:04
Oszołom kalinowski też się boi wcześniejszych wyborów może sie
nie załapać do parlamentu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Gedymin Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.bmj.net.pl / 192.168.20.* 10.06.03, 13:53
      PSL przebiera nogami by wejść do koalicji z obecnym rządem!!!
      Wiedzą że w nowym rozdaniu nie mają co marzyć o stołkach...
      • Gość: Andrzej Przegra... IP: *.acn.pl 10.06.03, 13:56
        Leszek Twardy przystąpił do kontrofensywy i to w sposób, który
        zatamował oddech tym, którzy zwoływali się już na ucztę nad jego
        politycznym trupem. Już mieli go rozszarpać
        Czytaj:
        prawica.net/modules.php?name=News&file=article&sid=228
        • Gość: x [...] IP: 217.153.49.* 10.06.03, 13:57
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: konx [...] IP: *.sgh.waw.pl 10.06.03, 17:21
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: daniel chorągiewka IP: *.interq.pl / 10.0.0.* 10.06.03, 13:59
      PSL jest jak chorągiewka: z której strony zawieje oni się temu poddają.
    • Gość: LONGERgierT(w)YCHkoniec PREMIER ZŁAPAŁ DRUGI ODDECH I PREZYDENTA ZATKAŁO IP: *.echostar.pl 10.06.03, 14:41
      PREMIER ZŁAPAŁ DRUGI ODDECH I PREZYDENTA ZATKAŁO.
      • Gość: Artur Re: PREMIER ZŁAPAŁ DRUGI ODDECH I PREZYDENTA ZATK IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 09:06
        Gość portalu: LONGERgierT(w)YCHkoniec napisał(a):

        > PREMIER ZŁAPAŁ DRUGI ODDECH I PREZYDENTA ZATKAŁO.

        Panie Premierze i tak jest Pan zerem, a razem z Panią Błochowiak dwoma zerami 00
        i to w pionowym korytarzu. Oddech złapał w toalecie a tam śmierdzi.
    • Gość: maruda Czyli, jak to zrobić, by nic robić IP: *.gdynia.mm.pl 10.06.03, 15:55
      Innymi słowy: patent Pawlaka i Buzka - dobujajmy sie do końca
      kadencji. I znów, cztery lata psu w dupę poszły....
    • Gość: LS Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.vpn.nlh.no 10.06.03, 16:42
      Nie konsultuje z "samoobrona" nie konsultuje z Polska wsia Nie
      tylko robi z siebie nasz OK prezydent dupka ale i glubka
    • Gość: Zbigniew z Wrocławia BOJKOT STOENU IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.03, 16:47
      Warszawiacy wzywam was do bojkotu STOENU i jego niemieckich
      właścicieli. Nie płaćcie za prąd dokąd niemcy nie sprzedadzą
      STOENU na giełdzie. Na pochybel niemcom i Millerowi.
      • Gość: niepoprawny Re: BOJKOT STOENU IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 10.06.03, 17:34
        Wielka szkoda, ze przy okazji referendum unijnego nie bylo
        referendum w sprawie zaufania spoleczenstwa dla rzadu Millera.
        Mielibysmy dopiero ubaw. A tak, betonowy Lechu Miller
        wykombinowal, ze Polacy poparli rzad i juz uszy postawil do gory
        i, z komuchom tylko znanym tupetem, chce utrzymac sie na stolku
        do konca kadencji...I jedynym sposobem, aby go oderwac od tego
        stolka, jest usuniecie "operacyjne";
        Narodzie! Zmadrzej i zacznij upominac sie o swoje prawa!
        A przy okazji, Ci, ktorzy glosowali na SLD i pozwolili temu
        aferzyscie Millerowi dorwac sie do wladzy, powinni teraz ogolic
        sie na lyso i pomalowac lysiny na czerwono; zobaczylibysmy ilu
        kretynow (a moze prawdziwych zwolennkow komuny?) mamy w Polsce.
        Ale bedzie lepiej bo w nastepnych wyborach wybierzemy analfabete
        politycznego (i chyba nie tylko) Leppera, ktory zrobi z kraju
        chlew. A moze tylko obore?
        • gabrielacasey Niepoprawny, Przyjacielu, nie udawaj Greka... 10.06.03, 18:02
          Nie po raz pierwszy cie tu czytam i moge sie zalozyc, ze wiesz rownie dobrze
          jak i ja, ze ci, ktorzy najglosniej dzis krzycza przeciwko Millerowi, sami na
          SLD glosowali (po raz drugi!!!) i sie "zawiedli", "poczuli sie oszukani" etc.
          etc. Chcieli miec "dobrego krola", a na co im przyszlo? Na to, co dla madrych,
          ktorzy nie glosowali na SLD BYLO DO PRZEWIDZENIA.
          Ja NIE CHCE przyspieszonych wyborow z jednego jedynego powodu: aktualna
          Konstytucja i ordynacja wyborcza na ZADNE WYBORY nie pozwala - zostaly one
          stworzone (i dlatego referendum konstytucyjne trzeba bylo bojkotowac!) tylko po
          to, by sie nam krecil i obracal okragly stoliczek. A skoro nie pozwala, to wole
          miec jasnosc sytuacji i Millera, zamiast pospiesznego przeprowadzania POPRAWEK
          DO MAGDALENKI (a CO niby innego dzieje sie aktualnie wokol Kwasniewskiego).
          Mowiac krotko: do nastepnych wyborow jest jeszcze czas, by zabrac sie i za
          niezbedne zmiany konstytucyjne, i za tworzenie programow roznych ( w tym i
          nowych) partii. Polsce nie jest potrzebna wymiana na kolejnego "dobrego krola",
          ktory - pozbawiony spolecznej kontroli - znowu sie zdemoralizuje ( przeciez
          czujecie sie, ludzie, "oszukani" bez wzgledu na to, kto w tym kraju rzadzi -
          kradnie kazdy). Polsce sa potrzebne ZMIANY SYSTEMOWE.
          • Gość: ali Re: Niepoprawny, Przyjacielu, nie udawaj Greka... IP: *.dtvk.tpnet.pl 10.06.03, 18:33
            gabrielacasey napisała:

            >Polsce sa potrzebne ZMIANY SYSTEMOWE.

            Brzmi niezle. Ale przydaly by sie konkrety. Czy mozna prosic o
            propozyjcje tych zmian systemowych?
            • Gość: michal Re: Niepoprawny, Przyjacielu, nie udawaj Greka... IP: 147.25.244.* 10.06.03, 18:59
              jednomandatowe wybory
              • gabrielacasey Tak, jednomandatowe okregi wyborcze i prawo 11.06.03, 00:18
                odwolywalnosci posla przez wyborcow z jego okregu; zapewne takze i inne
                poprawki w Konstytucji. To nie sa mrzonki. Cos b. podobnego dziala w paru
                krajach swiata, wcale nie mniejszych nizli Polska (np. w Wlk. Brytanii). I
                jedno, co o tym systemie (zwanym takze westminsterskim) wiadomo to to, ze
                ogranicza skale korupcji i pozwala na jej szybkie "wylapanie", powstrzymanie i
                ukaranie.
              • Gość: Barbara Re: Niepoprawny, Przyjacielu, nie udawaj Greka... IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 09:14
                Gość portalu: michal napisał(a):

                > jednomandatowe wybory

                I do tego Sądy i Prokuratury całkiem niezależne od Rządu czy też Parlamentu i
                mające w budżecie środki na pełną swoją działalność.
          • Gość: AOL HELLO NOT "SELF-FUCKER" THEN HOW ARE YOU FUCKED? IP: *.proxy.aol.com 10.06.03, 18:48
            • gabrielacasey I have a real man,cunt. Not such a prick like you. 11.06.03, 00:20
          • Gość: Logik Re: Niepoprawny, Przyjacielu, nie udawaj Greka... IP: *.its.uwlax.edu 10.06.03, 19:01
            przeciez
            > czujecie sie, ludzie, "oszukani" bez wzgledu na to, kto w tym
            kraju rzadzi -
            > kradnie kazdy). Polsce sa potrzebne ZMIANY SYSTEMOWE.


            Pani / Panie:
            to stwierdzenie upowaznia Pna / Pania juz tylko do proroctw.
            Pan / Pani wszystko wie. Ubliza Pan / Pani sobie a mnie napewno!
            • gabrielacasey To trzeba bylo NIE KRASC, bawiac sie w polityke 11.06.03, 00:22
              Taki z wasci logik, jak z koziej puzon!!!
          • Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:20
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • gabrielacasey A CO? Pimp glosowal na komune? I"sie rozczarowal"? 11.06.03, 00:26
              Ja wiem, ze cie wkurza, ze ty NI SLOWA z wypowiedzi nt. prawa konstytucyjnego,
              typow ordynacji wyborczych ( przeciez ty, tluku, nie wiesz nawet, jaki ty typ
              ordynacji masz w USA) etc. etc. NIE ROZUMIESZ. Niemniej to wcale nie znaczy, ze
              to ja bredze, ale to, zes TY BEZNADZIEJNIE GLUPI AZBESCIARZ. I tyle.
              • Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:30
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • gabrielacasey Popisuj sie dalej,by kazdy wiedzial, jaki ty GLAB! 11.06.03, 00:34
                • Gość: gosc Re: A CO? Pimp glosowal na komune? I IP: *.hrl.com 11.06.03, 02:09
                  AndyNY, i po co ty ublizasz ludziom, wnies cos nowego do tej dyskusji.
                  • gabrielacasey Nie wniesie. Mozgu nie ma. Przykre, ale prawdziwe. 11.06.03, 04:13
      • Gość: ali Na pohybel głupocie IP: *.dtvk.tpnet.pl 10.06.03, 17:42
        Gość portalu: Zbigniew z Wrocławia napisał(a):

        > Warszawiacy wzywam was do bojkotu STOENU i jego niemieckich
        > właścicieli. Nie płaćcie za prąd dokąd niemcy nie sprzedadzą
        > STOENU na giełdzie. Na pochybel niemcom i Millerowi.

        Przenieś się do Warszawy i nie włączaj komputera żeby ukarać
        tych wrednych Niemców. Przynajmniej nie będziesz zaśmiecać tego
        forum.

        P.S.
        Zanim zaczniesz upubliczniać swoje "przemyślenia" naucz się
        ortografii.
    • Gość: Wojtek Czy slowo "przystapic" juz nie jest europejskie? IP: *.46.3.213.dial.bluewin.ch 10.06.03, 17:40
      Czy lepiej brzmi slowo akcecja, czy tez dziennikarz, ktory pisal
      artykul nie dysponuje zbyt duzym zasobem slow?
      • Gość: Wojtek A teraz sedno sprawy - nie dla PSL IP: *.46.3.213.dial.bluewin.ch 10.06.03, 17:43
        Jezeli PSL ma uczestniczyc w przyszlym rzadzie, to ja pierdziele
        taki rzad. "Zamienil stryjek siekierke na kijek".

        Poki co PSLowcy nie moga wybaczyc Millerowi tego, ze ten w ramach
        akcji politycznej, dopuscil sie ujawnienia tajemnicy wolkow
        zbozowych. A PSL to dopiero ciemne typki. SLDowcy to pikus.
        PSLowcy nie dosc, ze w rzadzie niczego nie zrobia, to jeszcze
        zaszkodza.
    • Gość: AA Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.ld.euro-net.pl 10.06.03, 17:50
      Miler to najgorszy premier w historii naszego kraju. Na pohybel
      millerowi. To lajza i stary komunista i nigdy sie nie zmieni.
      • Gość: Czesław Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 09:20
        Gość portalu: AA napisał(a):

        > Miler to najgorszy premier w historii naszego kraju. Na pohybel
        > millerowi. To lajza i stary komunista i nigdy sie nie zmieni.

        Tak, potwierdzam. Miller to najgorszy Premier w historii Polski. I jeśli się
        jeszcze trzyma, to tylko dzięki pochlebcą, którzy wraz z nim chcą jeszcze
        trochę porządzić.
    • Gość: TYTUS NA PRZEDTERMINOWE WYBORY NIE MA SZANS IP: *.sbs.man.ac.uk 10.06.03, 17:53
      Nie ma szans na zadne przedterminowe wybory, teraz tocza sie
      zaciekle rozgrywki kto na jakie stolki sie do Uni zalapie, i
      tak zwani poslowie zarowno z lewa jak i z prawa "wzniosa sie
      ponad podzialami partyjnymi" aby nie doszlo do przedterminowych
      wyborow bo zbyt wielu z nich ma zbyt duzo do stracenia. Jesli
      ktos uwaza ze do przedterminowych wyborow do sejmu dojdzie to
      gotow jestem sie zalozyc o butelke zubrowki ze nie ma racji, sa
      chetni?????
      • Gość: kr Re: NA PRZEDTERMINOWE WYBORY NIE MA SZANS IP: *.ab.hsia.telus.net 10.06.03, 21:32
        Powiedz ze postawisz 9 przeciwko 1 to moze ktos zaryzykuje. I tak
        bedziesz mial 99 % te flaszke wygrac.
    • Gość: rexio Niech się PO i Balzasy wypchają! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.06.03, 20:41
      Co oni mogą chcieć? Najpierw niech wygrają wybory, nauczą się
      czytać i przestrzegać przpisow konstytucji, a potem mogą
      ewentualnie marzyć o wpływie na rządy.
    • Gość: Donald? Do nauki posłowie IP: 212.160.148.* 10.06.03, 20:47
      PO plagiatuje samoobronę? "Miler musi odejść" czyżby to
      wystarczało za program? Co do apeli do prezydenta. to posłowie a
      zwłaszcza Wicemarszałek Sejmu powinni znać konstytucję - za
      takie pieniądze, można się jej nauczyć chyba. Skandalem są
      dyrdymały konstytucyjne wypowiadana przez J. M. Rokitę w
      programie Forum TVP - kompromituje się pan jako poseł i prawnik.
      Co polityka może zrobić z mądrego człowieka.
      • Gość: kr Re: Do nauki posłowie IP: *.ab.hsia.telus.net 10.06.03, 21:36
        Rozumiem, ze nalezycie do tych wygranych z ostatnich wyborow.
        Chcialbym tylko zwrocic uwage ze sejm zawsze moze rozwiazac sie sam.
      • Gość: Donat Re: Do nauki posłowie IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 09:26
        Gość portalu: Donald? napisał(a):

        > PO plagiatuje samoobronę? "Miler musi odejść" czyżby to
        > wystarczało za program? Co do apeli do prezydenta. to posłowie a
        > zwłaszcza Wicemarszałek Sejmu powinni znać konstytucję - za
        > takie pieniądze, można się jej nauczyć chyba. Skandalem są
        > dyrdymały konstytucyjne wypowiadana przez J. M. Rokitę w
        > programie Forum TVP - kompromituje się pan jako poseł i prawnik.
        > Co polityka może zrobić z mądrego człowieka.

        Ty Donald jesteś tępy. Nie obstawaj za Millerem, a konstytucji to chyba nie
        znasz i poczytaj. A umiesz? Twój atak na Panów Tuska i Rokitę świadczy tylko,
        że jesteś komuch i trzeba ciebie dać do toalety wraz z Błochowiak.
    • Gość: ha ha Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.03, 22:05
      Gość portalu: adam napisał(a):

      > Oszołom kalinowski też się boi wcześniejszych wyborów może sie
      > nie załapać do parlamentu.
      Ale Was zrobili w konia
      Ha ha itd
    • Gość: mee Re: LENIN WIECZNIE ZYWY... IP: *.proxy.aol.com 10.06.03, 22:06
      ...naiwniacy mysleli ,ze cos sie zmieni jak powiemy tak dla
      ue...kto raz uwierzyl komuniscie chociarz przez chwile przegral
      sromotnie...oni sie wladza dzielic nie beda...tak dla unii to
      sukces millera...jednym slowem lenin wiecznie zywy...
      • Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:23
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • gabrielacasey Mee, przykro mi, spelzasz do poziomu Andy'ego. A 11.06.03, 00:29
        wiec na zawsze zegnaj. Baw sie w nowej kompanii.
        • Gość: Amerykanin [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:31
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • gabrielacasey [...] 11.06.03, 00:36
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: mee Re: Mee, przykro mi, spelzasz do poziomu Andy'ego IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 01:54
          gabrielacasey napisała:

          > wiec na zawsze zegnaj. Baw sie w nowej kompanii.

          - nie zapomnij zabrac zabawek z piaskownicy...tylko pamietaj...lopatka jest
          moja...
    • Gość: miernikus Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: 80.51.247.* 10.06.03, 22:12
      jak oni mogą spoglądać w lustro przy goleniu...
      • Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:25
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • gabrielacasey A ty, Andy? Nie plujesz w lusterko? Powinienes... 11.06.03, 00:30
          • Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:34
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • gabrielacasey Co ma moj wibrator do twego lusterka, Azbesciarzu? 11.06.03, 00:37
    • Gość: mee Re: NIE UFAJ KOMUNISCIE... IP: *.proxy.aol.com 10.06.03, 22:24
      ...ta euforia po wygranym referendu przypomniala mi euforie po
      89 ...kiedy zostal obalony komunizm na papierze...ludzie sie
      sciskali i szaleli z radosci...mysleli ,ze autorytety zrobia to
      za nich...i dzisiaj kiedy puscili pic o dzieciach ,ze nie dla
      siebie ale dla dzieci wchodzimy do unii...od razu
      wiedzialem ...komunisci zastosowali taka sama sztuczke jak
      kiedys...gdy mowili memu tacie ...pracuj i nie ogladaj sie ,ze
      malo zarabiasz ...twe dzieci beda mialy lepiej...nauczona mnie
      jednej rzeczy mianowicie nigdy nie wierz komuniscie....i zawsze
      na tym wygrywam...
      • Gość: banana a taki polityk Miki Qrwin czy jakoś... IP: *.chello.pl 10.06.03, 23:12
        No własnie, ten Miki to w którym dniu spotkał sie z prezydentem?
        bo przeciez nie do pomyślenia, by prezydent pominął takiego politycznego
        giganta jak Unia Politurki Realnej.
      • Gość: oxygen Panie mee, pana uwagi kiedys milo bylo czytac IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 00:39
        Smutne....
        • Gość: mee Re: Panie mee, pana uwagi kiedys milo bylo czytac IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 01:48
          Gość portalu: oxygen napisał(a):

          > Smutne....

          - drogi panie...wszystko zdobylem wlasnymi " tymi rekami"...dlatego moge
          pozwolic sobie na wiele...smutno jest wtedy gdy obowiazuje jedynie smutna
          racja...troche odwagi...i nigdy z tlumem ...zycze...
      • gabrielacasey Nie ciesz sie,mee: Amerykanin to ten sam glab Andy 11.06.03, 00:40
        Grono wielbicieli ci nie wzrasta...
        • Gość: mee Re: NIE BADZ TAKA ZAZDROSNA.... IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 01:16
          ...
    • Gość: i? i? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.03, 23:13
      Takie tam konsultacje
      • Gość: Amerykanin Re: Jadl miales racje!!!!!!! IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:28
        Dlazego ja glupi glosowalem????
        • gabrielacasey A co? Glosowales prawie 2 lata temu na SLD??? 11.06.03, 00:32
          • Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:35
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • gabrielacasey [...] 11.06.03, 00:38
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:41
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • gabrielacasey Wiecej sie nie odzywam: ty sie ONANIZUJESZ pod 11.06.03, 00:47
                  moje teksty. Rob to odtad pod przemowienia Busha - moze choc typ ordynacji
                  wyborczej USA do ciebie przy tym dotrze.
                  • Gość: a [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:48
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • gabrielacasey [...] 11.06.03, 00:52
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: jjerzy Re: IP: *.acn.waw.pl 11.06.03, 00:46
        Konsultacje jak konsultacje. Pokonsultują troszkę, może zmienią tapetę w
        przedpokoju ale "układ pomieszczeń" pozostanie bez zmian. Już nawet Celiński
        chce się odwoływać do twardego elektoratu SLD, i wraca po raz n-ty temat
        aborcji. Pozdrawiam Pana Michnika może już troszkę przejrzał na oczy? Z kim i
        jaka to ma być Polska - czy w dalszym ciągu ponad podziałami. Pana też
        wyrolował czyż nie tak?
    • Gość: ghost Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.acn.pl 11.06.03, 00:31
      A wystarczylo 10 lat temu wprowadzic liniowy, zmniejszyc CIT,
      zlikwidowac ZUS, powolujac Fundusz Emerytalny z prywatyzowango
      majatku, obnizyc akcyze na paliwa, a dzis wchodzilibysmy do UE
      na wlasnych warunkach, a ludzi typu Miller, Kwasniewski i im
      podobni byliby politycznymi trupami. Przypomnijcie sobie, kto
      nie chcial rozliczyc komuchow? Socjalistyczna Solidarnosc oraz
      jej dziecko Unia Demokratyczna (dzis Wolnosci) jest glownym
      sprawca tego zametu polityczno-gospodarczego.
      Pozdrawiam zwolennikow UPR.
      • Gość: oxygen Umysl prosty i proste rozwiazania kolejnego IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 00:42
        nawiedzonego z Unii Polityki Nierealnej.
    • Gość: Krzyżak Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 00:36
      Myślę,że spór pomiędzy Prezydentem ,a Premierem może mieć inne
      podłoże niż te oficjalne podawane przez zwaśnione strony.Spory o
      sprawy wewnętrzne są dla gawiedzi,tym bardziej,że korzenie
      obydwu formacji są te same.
      Spór ,może dotyczyć polityki zagranicznej i nikłego wpływu na
      nią Premiera.
      Jest to spadek po okresie prezydentury L.Wałęsy,kiedy to on
      nadawał kierunki polityki zagr.Obecny stan jest podobny z
      tym,że obecny Prezydent ma o wiele większe zaplcze, które
      wmanewrowało Polskę w wojnę w Iraku.
      Może się mylę całkowicie w tej ocenie.
      Co o tym sądzicie.
      • Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:39
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Karl von Ślepowron-Wróblewski Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 00:52
          Chce Ci przypomnieć,że RządRP nie zajął oficjanego stanowiska w
          sprawie Irackiej Dymitriady i wojny.
          Jestem przekonany,że gdyby to tylko od Premiera zależało ,ludzi
          pokroju Łapińskiego innych nie mielibyśmy w Rządzie.
          Widać,że u góry ściera się kilka obozów o różnych
          zapatrywaniach politycznych,gospodarczych łącznie z potężną
          grupą z gotówką w kieszeni.
          Czas zrobić z tym porządek,tylko,kto to ma zrobić.
          • gabrielacasey Jak to kto? My.Ale nie poprzez wyrzygiwanie zlosci 11.06.03, 01:56
            na necie. Mamy zla Konstytucje i zla ordynacje, ktore trzeba zmienic. I nie
            chce tu slyszec, ze ten rzad i parlament na to nie pozwala, bo zaraz mi sie
            przypomina dowcip z 44 o powstaniu w Pradze: ze Czesi tez by zrobili, ale im
            Hitlerowcy nie pozwolili.
    • Gość: Sceptyk Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.acn.pl 11.06.03, 00:41
      O dwa dni za długo
    • Gość: polishAM Kurde kim wy wszyscy jesteście??? IP: *.26.72.151.Dial1.Weehawken1.Level3.net 11.06.03, 00:55
      Duchy jakieś, czy co. Wy tak wydajecie się nieprawdopodobni. Przecież ten
      artykuł nic nie wspominał o PSL-u. Czy wy jesteście z innej planety???
      • gabrielacasey Nie martw sie, wszystko pod kontrola. W ciagu dnia 11.06.03, 02:00
        GW zmienia publikowany on-line artykul, cos dodaje, cos odejmuje etc.etc., ale
        stara dyskusje pozostawia. I potem autorzy pierwszych postow wygladaja jakby
        sie z choinki wielkanocnej urwali. Wy, Amerykanie, wchodzicie na forum w
        godzinach, gdy redaktor spi i nie uprawia swej radosnej tworczosci.
        • Gość: mee Re: Martw sie, wszystko pod kontrola. W ciagu IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 02:08
          gabrielacasey napisała:

          > GW zmienia publikowany on-line artykul, cos dodaje, cos odejmuje etc.etc.,
          ale
          > stara dyskusje pozostawia. I potem autorzy pierwszych postow wygladaja jakby
          > sie z choinki wielkanocnej urwali. Wy, Amerykanie, wchodzicie na forum w
          > godzinach, gdy redaktor spi i nie uprawia swej radosnej tworczosci.

          -dokladnie... gdy my spimy redaktor wstaje , wlancza radio i slucha
          newsow...pozniej leci do redakcji i tworzy...sprawdza naczelny i na maszyne,
          dystrybucja ,kiosk...radiowie kupuje kopie...i plodzi na antenie...
    • Gość: mee Re: ZIELONE POLSKIE LAKI.... IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 01:02
      ....naiwnosc polakow nie zna granic...zycie to falowanie...nigdy
      nie utrzyma sie tego samego poziomu np.euforii...to TAK jak
      dzisiaj mamy euforie... bo wierzymy ,ze zlapalismy byka za
      rogi...zapominajac jednak o fakcie ,ze byk durzo ryczy a mleka
      nie daje wcale...te mleko zawsze doji sie z krowy...
    • Gość: TKM Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 01:03
      Teraz k.... My.
    • Gość: Scandynawian dream Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 01:28
      TKM
    • Gość: Scandynawian dream Re:A jak tam nasze F-16,lecą. IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 01:31
      • gabrielacasey Nie wyglupiaj sie,nie rozdwajaj.I nie sadz "bykow" 11.06.03, 02:03
        • Gość: mee Re: Nie wyglupiaj sie,nie rozdwajaj.I nie sadz 'b IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 02:31
          ...jezeli sie nie myle...to p. michnik tworzy nam ..boisko... wolnosci
          slowa...i tu chodzi o to zeby grac...a nie skubac trawe...
          • Gość: kordian Re: Nie wyglupiaj sie,nie rozdwajaj.I nie sadz 'b IP: *.future / 192.168.0.* 11.06.03, 04:05
            Kawal:
            Wchodzi kanar to autobusu, widzi paru skinow, podchodzi i zada
            pokazania biletow
            'spierdalaj', odzywa sie ten najwyzszy, speszony kanar odwraca
            sie nieswojo, widzi siedzacego emeryta i mowi: 'bilet prosze',
            'nie slyszal Pan,co kolega powiedzial' odpowiada emeryt.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka