Gość: adam IP: *.bielsko.dialog.net.pl 10.06.03, 13:04 Oszołom kalinowski też się boi wcześniejszych wyborów może sie nie załapać do parlamentu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gedymin Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.bmj.net.pl / 192.168.20.* 10.06.03, 13:53 PSL przebiera nogami by wejść do koalicji z obecnym rządem!!! Wiedzą że w nowym rozdaniu nie mają co marzyć o stołkach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Przegra... IP: *.acn.pl 10.06.03, 13:56 Leszek Twardy przystąpił do kontrofensywy i to w sposób, który zatamował oddech tym, którzy zwoływali się już na ucztę nad jego politycznym trupem. Już mieli go rozszarpać Czytaj: prawica.net/modules.php?name=News&file=article&sid=228 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x [...] IP: 217.153.49.* 10.06.03, 13:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konx [...] IP: *.sgh.waw.pl 10.06.03, 17:21 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daniel chorągiewka IP: *.interq.pl / 10.0.0.* 10.06.03, 13:59 PSL jest jak chorągiewka: z której strony zawieje oni się temu poddają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LONGERgierT(w)YCHkoniec PREMIER ZŁAPAŁ DRUGI ODDECH I PREZYDENTA ZATKAŁO IP: *.echostar.pl 10.06.03, 14:41 PREMIER ZŁAPAŁ DRUGI ODDECH I PREZYDENTA ZATKAŁO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: PREMIER ZŁAPAŁ DRUGI ODDECH I PREZYDENTA ZATK IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 09:06 Gość portalu: LONGERgierT(w)YCHkoniec napisał(a): > PREMIER ZŁAPAŁ DRUGI ODDECH I PREZYDENTA ZATKAŁO. Panie Premierze i tak jest Pan zerem, a razem z Panią Błochowiak dwoma zerami 00 i to w pionowym korytarzu. Oddech złapał w toalecie a tam śmierdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Czyli, jak to zrobić, by nic robić IP: *.gdynia.mm.pl 10.06.03, 15:55 Innymi słowy: patent Pawlaka i Buzka - dobujajmy sie do końca kadencji. I znów, cztery lata psu w dupę poszły.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LS Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.vpn.nlh.no 10.06.03, 16:42 Nie konsultuje z "samoobrona" nie konsultuje z Polska wsia Nie tylko robi z siebie nasz OK prezydent dupka ale i glubka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbigniew z Wrocławia BOJKOT STOENU IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.03, 16:47 Warszawiacy wzywam was do bojkotu STOENU i jego niemieckich właścicieli. Nie płaćcie za prąd dokąd niemcy nie sprzedadzą STOENU na giełdzie. Na pochybel niemcom i Millerowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niepoprawny Re: BOJKOT STOENU IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 10.06.03, 17:34 Wielka szkoda, ze przy okazji referendum unijnego nie bylo referendum w sprawie zaufania spoleczenstwa dla rzadu Millera. Mielibysmy dopiero ubaw. A tak, betonowy Lechu Miller wykombinowal, ze Polacy poparli rzad i juz uszy postawil do gory i, z komuchom tylko znanym tupetem, chce utrzymac sie na stolku do konca kadencji...I jedynym sposobem, aby go oderwac od tego stolka, jest usuniecie "operacyjne"; Narodzie! Zmadrzej i zacznij upominac sie o swoje prawa! A przy okazji, Ci, ktorzy glosowali na SLD i pozwolili temu aferzyscie Millerowi dorwac sie do wladzy, powinni teraz ogolic sie na lyso i pomalowac lysiny na czerwono; zobaczylibysmy ilu kretynow (a moze prawdziwych zwolennkow komuny?) mamy w Polsce. Ale bedzie lepiej bo w nastepnych wyborach wybierzemy analfabete politycznego (i chyba nie tylko) Leppera, ktory zrobi z kraju chlew. A moze tylko obore? Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Niepoprawny, Przyjacielu, nie udawaj Greka... 10.06.03, 18:02 Nie po raz pierwszy cie tu czytam i moge sie zalozyc, ze wiesz rownie dobrze jak i ja, ze ci, ktorzy najglosniej dzis krzycza przeciwko Millerowi, sami na SLD glosowali (po raz drugi!!!) i sie "zawiedli", "poczuli sie oszukani" etc. etc. Chcieli miec "dobrego krola", a na co im przyszlo? Na to, co dla madrych, ktorzy nie glosowali na SLD BYLO DO PRZEWIDZENIA. Ja NIE CHCE przyspieszonych wyborow z jednego jedynego powodu: aktualna Konstytucja i ordynacja wyborcza na ZADNE WYBORY nie pozwala - zostaly one stworzone (i dlatego referendum konstytucyjne trzeba bylo bojkotowac!) tylko po to, by sie nam krecil i obracal okragly stoliczek. A skoro nie pozwala, to wole miec jasnosc sytuacji i Millera, zamiast pospiesznego przeprowadzania POPRAWEK DO MAGDALENKI (a CO niby innego dzieje sie aktualnie wokol Kwasniewskiego). Mowiac krotko: do nastepnych wyborow jest jeszcze czas, by zabrac sie i za niezbedne zmiany konstytucyjne, i za tworzenie programow roznych ( w tym i nowych) partii. Polsce nie jest potrzebna wymiana na kolejnego "dobrego krola", ktory - pozbawiony spolecznej kontroli - znowu sie zdemoralizuje ( przeciez czujecie sie, ludzie, "oszukani" bez wzgledu na to, kto w tym kraju rzadzi - kradnie kazdy). Polsce sa potrzebne ZMIANY SYSTEMOWE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ali Re: Niepoprawny, Przyjacielu, nie udawaj Greka... IP: *.dtvk.tpnet.pl 10.06.03, 18:33 gabrielacasey napisała: >Polsce sa potrzebne ZMIANY SYSTEMOWE. Brzmi niezle. Ale przydaly by sie konkrety. Czy mozna prosic o propozyjcje tych zmian systemowych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Niepoprawny, Przyjacielu, nie udawaj Greka... IP: 147.25.244.* 10.06.03, 18:59 jednomandatowe wybory Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Tak, jednomandatowe okregi wyborcze i prawo 11.06.03, 00:18 odwolywalnosci posla przez wyborcow z jego okregu; zapewne takze i inne poprawki w Konstytucji. To nie sa mrzonki. Cos b. podobnego dziala w paru krajach swiata, wcale nie mniejszych nizli Polska (np. w Wlk. Brytanii). I jedno, co o tym systemie (zwanym takze westminsterskim) wiadomo to to, ze ogranicza skale korupcji i pozwala na jej szybkie "wylapanie", powstrzymanie i ukaranie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Barbara Re: Niepoprawny, Przyjacielu, nie udawaj Greka... IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 09:14 Gość portalu: michal napisał(a): > jednomandatowe wybory I do tego Sądy i Prokuratury całkiem niezależne od Rządu czy też Parlamentu i mające w budżecie środki na pełną swoją działalność. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AOL HELLO NOT "SELF-FUCKER" THEN HOW ARE YOU FUCKED? IP: *.proxy.aol.com 10.06.03, 18:48 Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey I have a real man,cunt. Not such a prick like you. 11.06.03, 00:20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Logik Re: Niepoprawny, Przyjacielu, nie udawaj Greka... IP: *.its.uwlax.edu 10.06.03, 19:01 przeciez > czujecie sie, ludzie, "oszukani" bez wzgledu na to, kto w tym kraju rzadzi - > kradnie kazdy). Polsce sa potrzebne ZMIANY SYSTEMOWE. Pani / Panie: to stwierdzenie upowaznia Pna / Pania juz tylko do proroctw. Pan / Pani wszystko wie. Ubliza Pan / Pani sobie a mnie napewno! Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey To trzeba bylo NIE KRASC, bawiac sie w polityke 11.06.03, 00:22 Taki z wasci logik, jak z koziej puzon!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey A CO? Pimp glosowal na komune? I"sie rozczarowal"? 11.06.03, 00:26 Ja wiem, ze cie wkurza, ze ty NI SLOWA z wypowiedzi nt. prawa konstytucyjnego, typow ordynacji wyborczych ( przeciez ty, tluku, nie wiesz nawet, jaki ty typ ordynacji masz w USA) etc. etc. NIE ROZUMIESZ. Niemniej to wcale nie znaczy, ze to ja bredze, ale to, zes TY BEZNADZIEJNIE GLUPI AZBESCIARZ. I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Popisuj sie dalej,by kazdy wiedzial, jaki ty GLAB! 11.06.03, 00:34 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: A CO? Pimp glosowal na komune? I IP: *.hrl.com 11.06.03, 02:09 AndyNY, i po co ty ublizasz ludziom, wnies cos nowego do tej dyskusji. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Nie wniesie. Mozgu nie ma. Przykre, ale prawdziwe. 11.06.03, 04:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ali Na pohybel głupocie IP: *.dtvk.tpnet.pl 10.06.03, 17:42 Gość portalu: Zbigniew z Wrocławia napisał(a): > Warszawiacy wzywam was do bojkotu STOENU i jego niemieckich > właścicieli. Nie płaćcie za prąd dokąd niemcy nie sprzedadzą > STOENU na giełdzie. Na pochybel niemcom i Millerowi. Przenieś się do Warszawy i nie włączaj komputera żeby ukarać tych wrednych Niemców. Przynajmniej nie będziesz zaśmiecać tego forum. P.S. Zanim zaczniesz upubliczniać swoje "przemyślenia" naucz się ortografii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Czy slowo "przystapic" juz nie jest europejskie? IP: *.46.3.213.dial.bluewin.ch 10.06.03, 17:40 Czy lepiej brzmi slowo akcecja, czy tez dziennikarz, ktory pisal artykul nie dysponuje zbyt duzym zasobem slow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek A teraz sedno sprawy - nie dla PSL IP: *.46.3.213.dial.bluewin.ch 10.06.03, 17:43 Jezeli PSL ma uczestniczyc w przyszlym rzadzie, to ja pierdziele taki rzad. "Zamienil stryjek siekierke na kijek". Poki co PSLowcy nie moga wybaczyc Millerowi tego, ze ten w ramach akcji politycznej, dopuscil sie ujawnienia tajemnicy wolkow zbozowych. A PSL to dopiero ciemne typki. SLDowcy to pikus. PSLowcy nie dosc, ze w rzadzie niczego nie zrobia, to jeszcze zaszkodza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AA Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.ld.euro-net.pl 10.06.03, 17:50 Miler to najgorszy premier w historii naszego kraju. Na pohybel millerowi. To lajza i stary komunista i nigdy sie nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czesław Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 09:20 Gość portalu: AA napisał(a): > Miler to najgorszy premier w historii naszego kraju. Na pohybel > millerowi. To lajza i stary komunista i nigdy sie nie zmieni. Tak, potwierdzam. Miller to najgorszy Premier w historii Polski. I jeśli się jeszcze trzyma, to tylko dzięki pochlebcą, którzy wraz z nim chcą jeszcze trochę porządzić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TYTUS NA PRZEDTERMINOWE WYBORY NIE MA SZANS IP: *.sbs.man.ac.uk 10.06.03, 17:53 Nie ma szans na zadne przedterminowe wybory, teraz tocza sie zaciekle rozgrywki kto na jakie stolki sie do Uni zalapie, i tak zwani poslowie zarowno z lewa jak i z prawa "wzniosa sie ponad podzialami partyjnymi" aby nie doszlo do przedterminowych wyborow bo zbyt wielu z nich ma zbyt duzo do stracenia. Jesli ktos uwaza ze do przedterminowych wyborow do sejmu dojdzie to gotow jestem sie zalozyc o butelke zubrowki ze nie ma racji, sa chetni????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kr Re: NA PRZEDTERMINOWE WYBORY NIE MA SZANS IP: *.ab.hsia.telus.net 10.06.03, 21:32 Powiedz ze postawisz 9 przeciwko 1 to moze ktos zaryzykuje. I tak bedziesz mial 99 % te flaszke wygrac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rexio Niech się PO i Balzasy wypchają! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.06.03, 20:41 Co oni mogą chcieć? Najpierw niech wygrają wybory, nauczą się czytać i przestrzegać przpisow konstytucji, a potem mogą ewentualnie marzyć o wpływie na rządy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Donald? Do nauki posłowie IP: 212.160.148.* 10.06.03, 20:47 PO plagiatuje samoobronę? "Miler musi odejść" czyżby to wystarczało za program? Co do apeli do prezydenta. to posłowie a zwłaszcza Wicemarszałek Sejmu powinni znać konstytucję - za takie pieniądze, można się jej nauczyć chyba. Skandalem są dyrdymały konstytucyjne wypowiadana przez J. M. Rokitę w programie Forum TVP - kompromituje się pan jako poseł i prawnik. Co polityka może zrobić z mądrego człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kr Re: Do nauki posłowie IP: *.ab.hsia.telus.net 10.06.03, 21:36 Rozumiem, ze nalezycie do tych wygranych z ostatnich wyborow. Chcialbym tylko zwrocic uwage ze sejm zawsze moze rozwiazac sie sam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Donat Re: Do nauki posłowie IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 09:26 Gość portalu: Donald? napisał(a): > PO plagiatuje samoobronę? "Miler musi odejść" czyżby to > wystarczało za program? Co do apeli do prezydenta. to posłowie a > zwłaszcza Wicemarszałek Sejmu powinni znać konstytucję - za > takie pieniądze, można się jej nauczyć chyba. Skandalem są > dyrdymały konstytucyjne wypowiadana przez J. M. Rokitę w > programie Forum TVP - kompromituje się pan jako poseł i prawnik. > Co polityka może zrobić z mądrego człowieka. Ty Donald jesteś tępy. Nie obstawaj za Millerem, a konstytucji to chyba nie znasz i poczytaj. A umiesz? Twój atak na Panów Tuska i Rokitę świadczy tylko, że jesteś komuch i trzeba ciebie dać do toalety wraz z Błochowiak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ha ha Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.03, 22:05 Gość portalu: adam napisał(a): > Oszołom kalinowski też się boi wcześniejszych wyborów może sie > nie załapać do parlamentu. Ale Was zrobili w konia Ha ha itd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee Re: LENIN WIECZNIE ZYWY... IP: *.proxy.aol.com 10.06.03, 22:06 ...naiwniacy mysleli ,ze cos sie zmieni jak powiemy tak dla ue...kto raz uwierzyl komuniscie chociarz przez chwile przegral sromotnie...oni sie wladza dzielic nie beda...tak dla unii to sukces millera...jednym slowem lenin wiecznie zywy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:23 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Mee, przykro mi, spelzasz do poziomu Andy'ego. A 11.06.03, 00:29 wiec na zawsze zegnaj. Baw sie w nowej kompanii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amerykanin [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey [...] 11.06.03, 00:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee Re: Mee, przykro mi, spelzasz do poziomu Andy'ego IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 01:54 gabrielacasey napisała: > wiec na zawsze zegnaj. Baw sie w nowej kompanii. - nie zapomnij zabrac zabawek z piaskownicy...tylko pamietaj...lopatka jest moja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miernikus Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: 80.51.247.* 10.06.03, 22:12 jak oni mogą spoglądać w lustro przy goleniu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:25 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Co ma moj wibrator do twego lusterka, Azbesciarzu? 11.06.03, 00:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee Re: NIE UFAJ KOMUNISCIE... IP: *.proxy.aol.com 10.06.03, 22:24 ...ta euforia po wygranym referendu przypomniala mi euforie po 89 ...kiedy zostal obalony komunizm na papierze...ludzie sie sciskali i szaleli z radosci...mysleli ,ze autorytety zrobia to za nich...i dzisiaj kiedy puscili pic o dzieciach ,ze nie dla siebie ale dla dzieci wchodzimy do unii...od razu wiedzialem ...komunisci zastosowali taka sama sztuczke jak kiedys...gdy mowili memu tacie ...pracuj i nie ogladaj sie ,ze malo zarabiasz ...twe dzieci beda mialy lepiej...nauczona mnie jednej rzeczy mianowicie nigdy nie wierz komuniscie....i zawsze na tym wygrywam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: banana a taki polityk Miki Qrwin czy jakoś... IP: *.chello.pl 10.06.03, 23:12 No własnie, ten Miki to w którym dniu spotkał sie z prezydentem? bo przeciez nie do pomyślenia, by prezydent pominął takiego politycznego giganta jak Unia Politurki Realnej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oxygen Panie mee, pana uwagi kiedys milo bylo czytac IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 00:39 Smutne.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee Re: Panie mee, pana uwagi kiedys milo bylo czytac IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 01:48 Gość portalu: oxygen napisał(a): > Smutne.... - drogi panie...wszystko zdobylem wlasnymi " tymi rekami"...dlatego moge pozwolic sobie na wiele...smutno jest wtedy gdy obowiazuje jedynie smutna racja...troche odwagi...i nigdy z tlumem ...zycze... Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Nie ciesz sie,mee: Amerykanin to ten sam glab Andy 11.06.03, 00:40 Grono wielbicieli ci nie wzrasta... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee Re: NIE BADZ TAKA ZAZDROSNA.... IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 01:16 ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amerykanin Re: Jadl miales racje!!!!!!! IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:28 Dlazego ja glupi glosowalem???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey [...] 11.06.03, 00:38 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Wiecej sie nie odzywam: ty sie ONANIZUJESZ pod 11.06.03, 00:47 moje teksty. Rob to odtad pod przemowienia Busha - moze choc typ ordynacji wyborczej USA do ciebie przy tym dotrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey [...] 11.06.03, 00:52 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjerzy Re: IP: *.acn.waw.pl 11.06.03, 00:46 Konsultacje jak konsultacje. Pokonsultują troszkę, może zmienią tapetę w przedpokoju ale "układ pomieszczeń" pozostanie bez zmian. Już nawet Celiński chce się odwoływać do twardego elektoratu SLD, i wraca po raz n-ty temat aborcji. Pozdrawiam Pana Michnika może już troszkę przejrzał na oczy? Z kim i jaka to ma być Polska - czy w dalszym ciągu ponad podziałami. Pana też wyrolował czyż nie tak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghost Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.acn.pl 11.06.03, 00:31 A wystarczylo 10 lat temu wprowadzic liniowy, zmniejszyc CIT, zlikwidowac ZUS, powolujac Fundusz Emerytalny z prywatyzowango majatku, obnizyc akcyze na paliwa, a dzis wchodzilibysmy do UE na wlasnych warunkach, a ludzi typu Miller, Kwasniewski i im podobni byliby politycznymi trupami. Przypomnijcie sobie, kto nie chcial rozliczyc komuchow? Socjalistyczna Solidarnosc oraz jej dziecko Unia Demokratyczna (dzis Wolnosci) jest glownym sprawca tego zametu polityczno-gospodarczego. Pozdrawiam zwolennikow UPR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oxygen Umysl prosty i proste rozwiazania kolejnego IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 00:42 nawiedzonego z Unii Polityki Nierealnej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzyżak Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 00:36 Myślę,że spór pomiędzy Prezydentem ,a Premierem może mieć inne podłoże niż te oficjalne podawane przez zwaśnione strony.Spory o sprawy wewnętrzne są dla gawiedzi,tym bardziej,że korzenie obydwu formacji są te same. Spór ,może dotyczyć polityki zagranicznej i nikłego wpływu na nią Premiera. Jest to spadek po okresie prezydentury L.Wałęsy,kiedy to on nadawał kierunki polityki zagr.Obecny stan jest podobny z tym,że obecny Prezydent ma o wiele większe zaplcze, które wmanewrowało Polskę w wojnę w Iraku. Może się mylę całkowicie w tej ocenie. Co o tym sądzicie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndyNY [...] IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 00:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karl von Ślepowron-Wróblewski Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 00:52 Chce Ci przypomnieć,że RządRP nie zajął oficjanego stanowiska w sprawie Irackiej Dymitriady i wojny. Jestem przekonany,że gdyby to tylko od Premiera zależało ,ludzi pokroju Łapińskiego innych nie mielibyśmy w Rządzie. Widać,że u góry ściera się kilka obozów o różnych zapatrywaniach politycznych,gospodarczych łącznie z potężną grupą z gotówką w kieszeni. Czas zrobić z tym porządek,tylko,kto to ma zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Jak to kto? My.Ale nie poprzez wyrzygiwanie zlosci 11.06.03, 01:56 na necie. Mamy zla Konstytucje i zla ordynacje, ktore trzeba zmienic. I nie chce tu slyszec, ze ten rzad i parlament na to nie pozwala, bo zaraz mi sie przypomina dowcip z 44 o powstaniu w Pradze: ze Czesi tez by zrobili, ale im Hitlerowcy nie pozwolili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sceptyk Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.acn.pl 11.06.03, 00:41 O dwa dni za długo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polishAM Kurde kim wy wszyscy jesteście??? IP: *.26.72.151.Dial1.Weehawken1.Level3.net 11.06.03, 00:55 Duchy jakieś, czy co. Wy tak wydajecie się nieprawdopodobni. Przecież ten artykuł nic nie wspominał o PSL-u. Czy wy jesteście z innej planety??? Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Nie martw sie, wszystko pod kontrola. W ciagu dnia 11.06.03, 02:00 GW zmienia publikowany on-line artykul, cos dodaje, cos odejmuje etc.etc., ale stara dyskusje pozostawia. I potem autorzy pierwszych postow wygladaja jakby sie z choinki wielkanocnej urwali. Wy, Amerykanie, wchodzicie na forum w godzinach, gdy redaktor spi i nie uprawia swej radosnej tworczosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee Re: Martw sie, wszystko pod kontrola. W ciagu IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 02:08 gabrielacasey napisała: > GW zmienia publikowany on-line artykul, cos dodaje, cos odejmuje etc.etc., ale > stara dyskusje pozostawia. I potem autorzy pierwszych postow wygladaja jakby > sie z choinki wielkanocnej urwali. Wy, Amerykanie, wchodzicie na forum w > godzinach, gdy redaktor spi i nie uprawia swej radosnej tworczosci. -dokladnie... gdy my spimy redaktor wstaje , wlancza radio i slucha newsow...pozniej leci do redakcji i tworzy...sprawdza naczelny i na maszyne, dystrybucja ,kiosk...radiowie kupuje kopie...i plodzi na antenie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee Re: ZIELONE POLSKIE LAKI.... IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 01:02 ....naiwnosc polakow nie zna granic...zycie to falowanie...nigdy nie utrzyma sie tego samego poziomu np.euforii...to TAK jak dzisiaj mamy euforie... bo wierzymy ,ze zlapalismy byka za rogi...zapominajac jednak o fakcie ,ze byk durzo ryczy a mleka nie daje wcale...te mleko zawsze doji sie z krowy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TKM Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 01:03 Teraz k.... My. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Scandynawian dream Re: Drugi dzień konsultacji prezydenta IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 01:28 TKM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Scandynawian dream Re:A jak tam nasze F-16,lecą. IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 11.06.03, 01:31 Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Nie wyglupiaj sie,nie rozdwajaj.I nie sadz "bykow" 11.06.03, 02:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee Re: Nie wyglupiaj sie,nie rozdwajaj.I nie sadz 'b IP: *.proxy.aol.com 11.06.03, 02:31 ...jezeli sie nie myle...to p. michnik tworzy nam ..boisko... wolnosci slowa...i tu chodzi o to zeby grac...a nie skubac trawe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kordian Re: Nie wyglupiaj sie,nie rozdwajaj.I nie sadz 'b IP: *.future / 192.168.0.* 11.06.03, 04:05 Kawal: Wchodzi kanar to autobusu, widzi paru skinow, podchodzi i zada pokazania biletow 'spierdalaj', odzywa sie ten najwyzszy, speszony kanar odwraca sie nieswojo, widzi siedzacego emeryta i mowi: 'bilet prosze', 'nie slyszal Pan,co kolega powiedzial' odpowiada emeryt. Odpowiedz Link Zgłoś