szwagier_z_niemodlina 15.10.10, 09:12 Unas to Lepper by bylo dobry w tlumaczeniu tego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: Tomba la bomba 15.10.10, 09:49 On już nieczego nie przetłumaczy, połamał zęby na bredgensie ;) Odpowiedz Link Zgłoś