Dodaj do ulubionych

Tomba la bomba

15.10.10, 09:12
Unas to Lepper by bylo dobry w tlumaczeniu tego
Obserwuj wątek
    • lupus76 Re: Tomba la bomba 15.10.10, 09:18
      Rostowski też by się nadał :)
    • twardycukierek Re: Tomba la bomba 15.10.10, 09:49
      On już nieczego nie przetłumaczy, połamał zęby na bredgensie ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka