Dodaj do ulubionych

Huzia na Hanię

20.06.13, 20:29
Nagle Naród zapragnął publicznej chłosty Hani z Warszawy, chce usunąć z hukiem ze stołka ku uciesze gawiedzi. Nie sympatyzuję z nią, ale to widowisko dość okrutne i nie wiadomo czemu ma słuzyć, poza zwiększeniem stopnia zadufania Prezesa, ktory prze do władzy i z lubością upokarza wrogów. Jeszcze dziwniejsze, że przeciw niej sprzymierzyli sę zaprzysięgli wrogowie: PIS, Palikot i SLD..
Obserwuj wątek
  • essor Re: Huzia na Hanię 21.06.13, 23:32
   Jakoś brakuje mi tej równowagi w ocenie polityków. Bo: albo lizusostwo i pochwały bez umiaru, albo chlapanie błotem. Teraz przyszła kolej na to drugie.
  • ole-na Re: Huzia na Hanię 25.06.13, 20:23
   Rzeczywiście po ludzku mi jej żal, chociaż niby nie należy żałować polityków, szczególnie tych u władzy, bo nic tylko nam podwyższają opłaty, podatki, obiecują i nie dotrzymują itp. Teraz to nagłe atakowanie ze wszystkich stron tej jednej osoby to ożywienie najgorszych instynktów stadnych.
   • ilnyckyj Re: Huzia na Hanię 02.07.13, 22:27
    Zgadzam się i tylko dodam, że takie akcje w rezultacie ludzi zniechęcają do polityki. Nie dlatego, żebym się Hanią zachwycał. Dlatego, że ci atakujący nie mają nic do zaproponowania, oprócz ataku.
    • bartos29 Jeszcze raz o polityce 03.07.13, 18:33
     Trzeba przyjąc , że polityka to nic pięknego. Tak było i będzie. To pewna gra, intrygi, wszystko irytujące. Najbardziej irytujące jest to, że im mniejsze zainteresowanie nią ludzi, tym staje się obrzydliwsza
     • ilnyckyj Re: Jeszcze raz o polityce 08.07.13, 21:30
      Nie wiem, czy piękno tu jest odwrotnie proporcjonalne do zainteresowania. Piękno czyli estetyka. Nie lekceważyłbym estetyki w polityce. Kaczor krzyczy i toczy pianę, opluwa swoich przeciwników
      • essor Red. Lis & S-ka 25.07.13, 21:13
       Bardzo bronią demokracji i atakują boguduchawinnego Doneczka za to że namawia do bojkotu przedwczesnych wyborów.
       A ja wiem, że demokracja polega też na powstrzymaniu się od głosowania, gdy nie widać godnych kandydatów. Tak jest teraz w kwestii warszawskiej. Ja mam zamiar nie głosować, bo uważam to referendum za wielką ściemę i hucpę.
       Nie dotyczy to wszakoż normalnych wyborów - przy najmniej na razie.
    • jo_ember Re: O mały włos 14.10.13, 16:42
     I może podziękować post-komuchom czyli SLD. Tow. MIller w ostatniej chwili dał znak, że należy olać referendum... Może HGW się teraz odwdzięczy paroma posadami w spółkach komunalnych...
     • basilisque Re: O mały włos 14.10.13, 20:58
      Zapewne duża część tych plot o formach korupcji ekonomiczno-politycznej dot. Hani GW jest niesprawiedliwa. Jeszcze w tej Wa-wie nie jest najgorzej. Niestety PO słabnie głównie z dwóch powodów:
      1. bo jest kryzys
      2. bo jest coraz bardziej zdemoralizowana władzą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka