Gość: anutka
IP: 81.15.212.*
16.03.05, 16:27
Uczniowie naszej szkoły poszli do kościoła na rekolekcje w środku dnia
oczywiście. Lekcje zawieszone itd. ... Okazało się, że w kościele odprawiali
mszę pogrzebową. Chyba się ktoś zagalopował w tej "czystej ekonomii".
Wywalić klechów ze szkół! Biorą pensje, a nic nie robią. Poza tym gdzie
tolerancja. Chyba w tym sensie, że trzeba ich niestety tolerować.