Dodaj do ulubionych

Prosba o pomoc techniczna

08.04.11, 19:10
Witam,
nie wiem, jak wyrazic sie precyzyjnie o co mi chodzi, bo od strony technicznej nie wiem tak naprawde nic.
Problem moj polega na tym, ze nie moge przyczepiac zalacznikow (fotografii i takich tam). Co probuje wejsc w moj komputer na zalaczniki, to od razu przewija mi sie od nowa strona internetowa.
Jeszcze jedno pytanie, jak zrobic z obrazka czy z fotografii aktywny link, ktory otwieralby sie jak strona www?

Za pomoc z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
      • kropka Re: Prosba o pomoc techniczna 08.04.11, 21:40
        ale gdzie chcesz te załączniki? W poczcie? Na forum?
        w poczcie w wiadomości pod tematem masz ikonkę spinacza "załącz plik" Klikasz w to,
        pokazuje się ramka z Twoimi plikami, klikasz w plik, który chcesz załączyć
        plik wskakuje w ramkę na dole,
        klikasz "otwórz" (po prawej) i wtedy wskakuje w pocztę

na forum (tylko fotofora) musisz najpierw wstawić fotkę w swoją galerię i dopiero z galerii wstawić w post forumowy
        Mam nadzieję że o to chodziło, bo ja tez mało kumata w te klocki :)
        • adriana_ada Re: Prosba o pomoc techniczna 08.04.11, 23:03
          kropka napisała:

> ale gdzie chcesz te załączniki? W poczcie? Na forum?
          > w poczcie w wiadomości pod tematem masz ikonkę spinacza "załącz plik" Klikasz w
          > to,
          > pokazuje się ramka z Twoimi plikami, klikasz w plik, który chcesz załączyć
          > plik wskakuje w ramkę na dole,
          > klikasz "otwórz" (po prawej) i wtedy wskakuje w pocztę
          >

To wiem, tylko co klikam w ikone to mi strone przewija i nie da sie wstawic.
          Nie wiem, moze to problem z windows, moze komp ma wirusa.

> na forum (tylko fotofora) musisz najpierw wstawić fotkę w swoją galerię i dopie
          > ro z galerii wstawić w post forumowy
          > Mam nadzieję że o to chodziło, bo ja tez mało kumata w te klocki :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka