Dodaj do ulubionych

mojego bloga nikt nie czyta :( jak rozpowszechnić?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.06, 21:08
mój blog jest odwiedzany tylko przeze mnie.jak mogę go reklamować, czy
wystawic gdzieś, gdzie bedą go czytać?? istnieje taka możliwość?? z góry
dziękuje!
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: mojego bloga nikt nie czyta :( jak rozpowszec 25.08.06, 22:52
      Wstaw sobie link do bloga w sygnaturkę - nad belką z datą masz link "moje
      forum", a w nim pole na sygnaturkę. Oczywiscie musisz się zalogowac, tak samo
      jak do bloga (login i hasło).
      Z doswiadczenia ci powiem tak - dobre blogi sa odnajdywane, linkowane, wraca
      sie do nich, trafia coraz wiecej i więcej ludzi. Kiepski blog czyta autor i
      jego kumple.
    • kominek Re: mojego bloga nikt nie czyta :( jak rozpowszec 26.08.06, 15:18
      Gość portalu: szoneczko napisał(a):

> mój blog jest odwiedzany tylko przeze mnie.jak mogę go reklamować, czy
      > wystawic gdzieś, gdzie bedą go czytać?? istnieje taka możliwość?? z góry
      > dziękuje!

Podaj adres twojego bloga, a powiem ci, dlaczego nigdy nie bedzie popularny.
    • krriz Re: mojego bloga nikt nie czyta :( jak rozpowszec 27.08.06, 13:45
      źle dobrane tło, linki do archiwalnych tekstów zachodzące na ikonę "bloxa" oraz
      bardzo głębokie przemyślenia urozmaicone pięknym wierszem.
      Przykro mi ale ja się poddaje.
      Na pewno znajdziesz czytelniczki,ale bedziesz musiała zostawiać 'komentki'z
      adresem szoneczko.blox.pl
      na innych blogach

Możesz też wykupić u mnie miejsce reklamowe w linkach między Segrittą, a
      Waldemarem. zgłoś się na e-mail.

pozdrawiam serdecznie.
    • ra2er Re: mojego bloga nikt nie czyta :( jak rozpowszec 27.08.06, 14:27
      Po pierwsze, Słoneczko, żeby ktoś chciał Cię czytać, musisz pisać o czymś w
      miarę ciekawym. Wynurzenia o Twoim zakochaniu - powiem szczerze - interesują
      mnie mniej więcej tak bardzo jak pryszcze na półdupku Begerowej. Czytaj:
      rzygnąłbym, gdybym zobaczył. Twojego bloga zobaczyłem i wzrokiem najadłem się
      tyle słodyczy, że miesiąc wpie..nia batoników mam z głowy. A wiesz co się
      dzieje, gdy Razer się naje słodyczy? Rzyga. Tak też uczyniłem. Na Twoją pamiątkę.

Po drugie, zrób coś wreszcie z tym boxem "Blox" zachodzącym na ostatnie notki,
      bo wygląda to fatalnie i odbiera czytelnikom chęć czytania. O ile ją mają, w co
      wątpię.

Po trzecie, zanim opublikujesz notkę, sprawdź ją dokładnie w jakimś edytorze
      tekstów, bo literówek na stronie jest całe zatrzęsienie. To tównież mnie
      zniechęca do dalszej lektury.

I na koniec dobra rada: używaj mniej emotikonek. Zdaję sobie sprawę, że masz tak
      cirka 15 lat, ale zbyt dużej liczby emotek używają tylko pasztety i nastolatki.

Podsumowując, na mnie nie licz, jeśli chodzi o czytanie Twoich wypocin. Sądzę,
      że jedyny ratunek dla Ciebie to debilne nastolatki ubóstwiające Tokio Hotel.
      Napisz o nich jakąś bałwochwalczą notkę, a na pewno zlecą się jak muchy do gówna.
                • eldrianne Re: mojego bloga nikt nie czyta :( jak rozpowszec 31.08.06, 10:51
                  Ja powiem tak - skończcie obrzucanie się wzajemnie błotem, bo to nie pomaga.
                  Każdy wyraził swoją opinię, dobrze. Nie ma sensu dalej się kłócić.
                  Ja np ze swojej strony chętnie dowiedziałabym się np, dlaczego mojego bloga nikt
                  nie czyta (eldrianne.blox.pl). Skoro już powstał taki temat...
                  Staram się jakoś rozreklamować, ale jak widać - nie wychodzi.

Proszę o krytykę.
                  Szczerą.
                  • kominek Re: mojego bloga nikt nie czyta :( jak rozpowszec 31.08.06, 12:53
                    eldrianne napisała:

> Ja np ze swojej strony chętnie dowiedziałabym się np, dlaczego mojego bloga
                    nikt > nie czyta (<a href="eldrianne.blox.pl)."

Z gory dyskwalifikuję wszystkie blogi pisane białą czcionką na czarnym tle. To
                    bark szacunku dla oczu czytelnika, takie blogi są zwyczajnie nieczytelne.
                    Poza tym, no wybacz, ale co do cholery jest ciekawego w blogu, w którym co drugi
                    wpis to przepisana tresc jakiejs bzdurnej piosenki albo wiersza?
                    Co jest ciekawego w blogu, w ktorym nie przekazujesz zadnej mądrości wychodzącej
                    poza poziom gimnazjalisty?
                  • ra2er Re: mojego bloga nikt nie czyta :( jak rozpowszec 31.08.06, 13:15
                    Eldrianne, my się nie obrzucamy błotem wzajemnie, tylko wszyscy naśmiewamy się z
                    Szoneczka, a to różnica.

Powiem Ci, dlaczego Twojego bloga nikt nie czyta. "Złote myśli", które tam
                    zamieszczasz czyta się z mniej więcej takim entuzjazmem, jak blog Szoneczka.
                    Może ja jestem jakiś nienormalny, ale wiersze i ich ewentualne interpretacje
                    mnie kompletnie nie interesują. Rzygałem tym na polskim, więc teraz wolałbym
                    sobie tego oszczędzić.

Skórkę wybrałaś dobrą, nawet mi się podoba - schludna, nie daje po oczach. Tu
                    nie zgodzę się do końca z Kominkiem - wolę czytać notki na ciemnym tle niż na
                    tak przesłodzonym jak u Szoneczka. Obrazki, które zamieszczasz w notkach dobrze
                    się komponują z tłem.

Dobra rada, poszukaj innych blogowiczów, piszących podobnie jak Ty. Może oni Cię
                    zrozumieją. Na mnie nie licz.
                    • eldrianne Re: mojego bloga nikt nie czyta :( jak rozpowszec 31.08.06, 14:45
                      Powiem tak: dzięki za słówa krytyki.

I może zacznę się bronić.
                      Po pierwsze, dla mnie sekwencja kolorów czarny-biały jest najbardziej czytelna.

Po drugie... może rzeczywiście zwracam się do złej grupy odbiorców. Was mój blog
                      nie rajcuje, i chyba wiem dlaczego, patrząc z kolei na wasze blogi. Trudno.
                      Widocznie mój blog nie jest przeznaczony dla facetów w waszym wieku, no i o
                      waszych zainteresowaniach, niestety typowych, bardzo typowych.

Co do przepisywania bzdurnych tekstów piosenek czy wierszy... Przecież skądś się
                      biorą wasze pomysły na notki. U was jest to zdjęcie kobiety czy wpis na onecie,
                      albo wypowiedź polityka. U mnie natomiast są nim wiersze, słowa piosenki czy
                      powiedzonko Einsteina.
                      Odmienne gusty, odmienna płeć, odmienny wiek...

Wybitnie daliście mi do zrozumienia, że aby blog był czytany, powinnam pisać o
                      seksie, kobietach, polityce, bądź w ostateczności o Tokio Hotel.
                      A że nie piszę - trudno. Nie należę do fanów kultury masowej.
                      Blog czytany nie będzie.
                      • ra2er Re: mojego bloga nikt nie czyta :( jak rozpowszec 31.08.06, 15:31
                        Moje zainteresowania są typowe, bo jestem typowym facetem, a nie jakimś
                        wyposzczonym nastolatkiem czytającym poezję.

Nie robię Ci wyrzutów z racji przepisywania wierszy i innych rzeczy. Jak celnie
                        zauważyłaś, skądś biorą się nasze inspiracje. Tylko, że u Ciebie część notek to
                        w całości takie właśnie pierdoły. A u mnie jakiś cytat czy zdjęcie to jedynie
                        PRZYCZYNEK do napisania czegoś więcej w tym temacie.

Napisz coś o Tokio Hotel, na pewno zlecą się małolaty i zaczną Ci kadzić albo
                        bluzgać.

"Blog czytany nie będzie." Przeze mnie na pewno.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka