bognaw
29.10.02, 12:13
Cos z tym konkursem jest nie tak. Rozumiem, że codziennie ma sie ukazywać
jedno pytanie, że nie wiadomo, o jakij porze i na jak długo. Ale wchodze tam
dość często i jak dotąd trafiłam tylko na jedno pytanie. Oprócz tego jest
pustka i jak sie te pustke wyśle, to jeszcze otrzymuje sie podziekowanie za
udział w konkursie. Za jaki udział? Skoro nie ma żadnych pytań!
Bogna