Dodaj do ulubionych

konkurs Philipsa

29.10.02, 12:13
Cos z tym konkursem jest nie tak. Rozumiem, że codziennie ma sie ukazywać
jedno pytanie, że nie wiadomo, o jakij porze i na jak długo. Ale wchodze tam
dość często i jak dotąd trafiłam tylko na jedno pytanie. Oprócz tego jest
pustka i jak sie te pustke wyśle, to jeszcze otrzymuje sie podziekowanie za
udział w konkursie. Za jaki udział? Skoro nie ma żadnych pytań!
Bogna
Obserwuj wątek
    • Gość: amigo7 Re: konkurs Philipsa IP: 80.51.240.* 31.10.02, 14:53
      niestety pytania czasem pojawiaja sie na godzinke, na dwie. we wtorek bylo
      tylko miedzy 10 a 11.
      btw ktos wie czy dzis juz bylo pytanie, nie chce mi sie czekac do 18
    • Gość: amigo7 Re: konkurs Philipsa IP: 80.51.240.* 31.10.02, 16:01
      ok, jest teraz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka