Gość: gitman
IP: bierki:* / 192.168.9.*
12.11.02, 16:25
Motto dedykowane portalowi gazeta.pl: "Śpiesz się powoli"
Wiersz, który przed chwilą napisałem osobiście ja - gitman, chciałbym
zadedykować administracji portalu gazeta.pl w podzięce za ich wysiłek w
tworzenie portalu gazety, a przede wszystkim wspaniałego forum, rzekłbym i
nie skłamał - naszego drugiego domu.
Twarda jak kamień jest praca admina
Ale wesoła nad podziw jego mina,
Ilość wątków się mnoży i mnoży,
Ale coraz lepiej jest, nie gorzej!
Bo tebe, dj, maas, to nie kpina,
Bardzo dzielna z nich drużyna
Jak rolnik pole własne orze
Kiedy ranne stają zorze
Każdy tutaj krzyknąć może:
Ale coraz lepiej jest, nie gorzej!
Zapytacie - jaka tego przyczyna?
Jak to co? WYSIŁEK NASZEGO ADMINA!