abstrakt2003
15.04.06, 07:38
A tak pytam się przy okazji zmniejszenia ceny z 2.80zł (w wawie) na 1.5zł.
A jeśli Agorze nie grozi bankructwo to
DLACZEGO DO TEJ PORY ZDZIERALIŚCIE Z LUDZI TAKĄ KASĘ!
Czy dopiero niemiecki kij musiał przywołać was do przyzwoitości!?
PS
Chwała liberalnej gospodarce! :)