Dodaj do ulubionych

Czy Agora ma zamiar zbankrutować?

15.04.06, 07:38
A tak pytam się przy okazji zmniejszenia ceny z 2.80zł (w wawie) na 1.5zł.
A jeśli Agorze nie grozi bankructwo to
DLACZEGO DO TEJ PORY ZDZIERALIŚCIE Z LUDZI TAKĄ KASĘ!
Czy dopiero niemiecki kij musiał przywołać was do przyzwoitości!?
PS
Chwała liberalnej gospodarce! :)
Obserwuj wątek
    • xxx131 Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 15.04.06, 08:48

      Chwała i wesoły świąt :)
      Tylko ze w Gazecie jest cos coraz mniej.... Wiec nie obawiam sie ceny dumpingowej...
    • b.pascal Oczywiście, że Agora zamierza zbankrutować ... ;) 15.04.06, 09:36
      I oczywiście zrobi to z sympatii dla Ciebie. :)
      BTW: wątpię, żebyś kupował Gazetę, więc nie wypowiadaj się za innych wydzierając
      się o zdzieraniu kasy (to ciekawe, że najgłośniej zwykle krzyczą Ci, których
      sprawa nie dotyczy). Ja kupuję Gazetę od chwili jej powstania i zawsze uważałem,
      że jej zawartość jest warta ceny. Gdybym uważał to za zdzierstwo, to już dawno
      kupowałbym tańszy dziennik. :)
      A teraz śmiało możesz sobie ulżyć i napisać pod moim adresem jakiś epitet. ;)
      • Gość: he he he Re: Oczywiście, że Agora zamierza zbankrutować .. IP: *.chello.pl 15.04.06, 11:02
        b.pascal napisał:

        > I oczywiście zrobi to z sympatii dla Ciebie. :)
        > BTW: wątpię, żebyś kupował Gazetę, więc nie wypowiadaj się za innych wydzierają
        > c
        > się o zdzieraniu kasy (to ciekawe, że najgłośniej zwykle krzyczą Ci, których
        > sprawa nie dotyczy). Ja kupuję Gazetę od chwili jej powstania i zawsze uważałem
        > ,
        > że jej zawartość jest warta ceny. Gdybym uważał to za zdzierstwo, to już dawno
        > kupowałbym tańszy dziennik. :)
        > A teraz śmiało możesz sobie ulżyć i napisać pod moim adresem jakiś epitet. ;)
        >
        eeehe he he ty sam jesteś epitet i do tego tani
        eeehe he he a ja was przestałem kupować kiedy z jednego z dodatków wysypał się biały proszek zdaje się od tego czasu dodatki nie są foliowane

        może powtórzycie ten numer dla swoich nieprzyjaciół
      • abstrakt2003 Re: Oczywiście, że Agora zamierza zbankrutować .. 15.04.06, 12:11
        b.pascal napisał:

        > I oczywiście zrobi to z sympatii dla Ciebie. :)
        > BTW: wątpię, żebyś kupował Gazetę, więc nie wypowiadaj się za innych
        wydzierają
        > c
        > się o zdzieraniu kasy (to ciekawe, że najgłośniej zwykle krzyczą Ci, których
        > sprawa nie dotyczy). Ja kupuję Gazetę od chwili jej powstania i zawsze
        uważałem
        > ,
        > że jej zawartość jest warta ceny. Gdybym uważał to za zdzierstwo, to już dawno
        > kupowałbym tańszy dziennik. :)
        > A teraz śmiało możesz sobie ulżyć i napisać pod moim adresem jakiś epitet. ;)
        ===============================================
        pascal czy ty za każdym razem musisz udowadniać "bystrość" swojego umysłu?
        • b.pascal Re: Oczywiście, że Agora zamierza zbankrutować .. 15.04.06, 15:38
          abstrakt2003 napisał:

          > ===============================================
          > pascal czy ty za każdym razem musisz udowadniać "bystrość" swojego umysłu?

          Tobie zawsze. Z dziką przyjemnością. ;)
          BTW: kupiłem dziś "Nasz Dziennik". Za 2,40 zł! Uważam, że ta cena to zdzierstwo,
          po prostu rozbój w biały dzień! Jak można tak żerować na starszych w większości
          ludziach, emerytach, rencistach i innych. Za taką gazetę powinno być "co łaska",
          nie sądzisz? ;) Biorąc pod uwagę zawartość dałbym wtedy najwyżej 10 gr. Ale
          rozumiem. Paliwo do Maybacha kosztuje... ;)
          • browanx Re: Oczywiście, że Agora zamierza zbankrutować .. 15.04.06, 16:06
            b.pascal napisał:

            > abstrakt2003 napisał:
            >
            > > ===============================================
            > > pascal czy ty za każdym razem musisz udowadniać "bystrość" swojego umysłu
            > ?
            >
            > Tobie zawsze. Z dziką przyjemnością. ;)
            > BTW: kupiłem dziś "Nasz Dziennik". Za 2,40 zł! Uważam, że ta cena to zdzierstwo

            > nie sądzisz? ;) Biorąc pod uwagę zawartość dałbym wtedy najwyżej 10 gr. Ale
            > rozumiem. Paliwo do Maybacha kosztuje... ;)


            hehe, brawo Pascal.
            Toć każdy rżnie mohery jak może:)

            ...szkoda, że nie zostałem księdzem:(
    • neder Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 15.04.06, 11:26
      No way. Telewizyjna w tym tygodniu składa się z samych reklam... Muszą nadrobić.
      • buenos.aires Abstrakcie 15.04.06, 13:02
        nie wiesz ze we wtorek pojawi sie nowa gazeta, rowniez za 1,50?
        • abstrakt2003 Droga kakui! 15.04.06, 14:42
          Ależ doskonale wiem (swoją drogą to teraz już dla mnie jest jasne dlaczego
          Agora tak strasznie poleciała na giełdzie) Lecz to nie uzasadnia tak radykalnej
          obniżki.
          W tym momencie rodzi się pytanie w jaki sposób Agora zkalkulowała cenę GW przed
          obniżką skoro wciąż wydawanie GW jest opłacalne (a może już nie jest)?
          • Gość: axel Re: Droga kakui! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.06, 15:13
            Obniżka ceny to kretynizm. Czytelnicy GW dostali od niej prezent na zakup
            Dziennika. Rozsądną decyzja byłaby podwyżka ceny - to tym bardziej utrudniłoby
            im kupno nowej gazety.
    • ememzet Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 15.04.06, 17:54
      Nic o tym nie wiem, żeby Agora miała takie plany :)
      • browanx Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 15.04.06, 18:01
        To tylko tak dla kolorku i czerwonej fifki?

        Bo ja też nic nie wiem, i inni podobnie też nie wiedzą;)))))

        Wesołych i spokojnych Świąt.
        • ememzet Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 15.04.06, 18:57
          browanx napisał:

          > To tylko tak dla kolorku i czerwonej fifki?

          Nie, ale skoro pytanie pada na FoF to udzielam odpowiedzi :)
          • abstrakt2003 Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 15.04.06, 19:08
            ememzet napisała:

            > browanx napisał:
            >
            > > To tylko tak dla kolorku i czerwonej fifki?
            >
            > Nie, ale skoro pytanie pada na FoF to udzielam odpowiedzi :)
            =========
            Udajesz że udzielasz.
            • b.pascal Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 15.04.06, 19:52
              abstrakt2003 napisał:

              > ememzet napisała:
              >
              > > Nie, ale skoro pytanie pada na FoF to udzielam odpowiedzi :)
              > =========
              > Udajesz że udzielasz.

              A czego się spodziewasz, udając, że pytasz? ;)
      • abstrakt2003 Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 15.04.06, 18:43
        ememzet napisała:

        > Nic o tym nie wiem, żeby Agora miała takie plany :)
        ========================================================
        Czyliw wykorzystując pozycję monopolistyczną zdzieraliście z klientów kasę!
        A może doszło do zmowy pomiędzy wydawcami GW,Rzepy i ND?
        PS
        Liberalna gospodarka bardzo mi się podoba! Niemiecki kij to jest to czego
        trzeba było Agorze! :)
        • efedra Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 16.04.06, 14:56
          pascal napisal:
          > że najgłośniej zwykle krzyczą Ci, których
          A czemuz to Pascalu, piszesz "Ci" duza litera? Czyzbys az tak szanowal Tych(?), ktorzy nie kupuja gazety?
          • b.pascal Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 16.04.06, 16:47
            Zakup Gazety nie jest dla mnie kryterium zgodnie z którym obdzielam ludzi
            szacunkiem lub im go odmawiam. :)
            Napisanie "Ci" z dużej litery w tym wpisie to błąd wynikający z mojego nawyku
            pisania dużą literą zaimków osobowych, gdy zwracam się bezpośrednio do kogoś.
            Dość często go popełniam, ale zwykle udaje mi się to wyłapać, zanim wyślę wpis
            na forum. Tym razem to przeoczyłem. :)
          • marxx Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 18.04.06, 06:54
            Moze troszke nie w temacie watku.....
            Ale serdecznie witam Panią Efedre.
            :)
    • kropka Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 16.04.06, 19:40
      zdecydowanie powinno sie powołać Komisję Śledczą do zbadania w/w problemu.
      Rany Julek! Ale jestem przeżarta!
      • abstrakt2003 Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 16.04.06, 21:26
        kropka napisała:

        > zdecydowanie powinno sie powołać Komisję Śledczą do zbadania w/w problemu.
        > Rany Julek! Ale jestem przeżarta!
        =========================================
        A na przeżarcie najlepszy jest rower :)
        PS
        A daj spokój z komisją! A tu się martwię że mi Agora zbankrutuje (parę jej
        akcji mam...) :(
        • Gość: ccc Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? IP: 67.132.198.* 17.04.06, 13:44
          dobrze by bylo
        • b.pascal Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 18.04.06, 15:15
          abstrakt2003 napisał:

          > A na przeżarcie najlepszy jest rower :)

          Myslałem, że raczej zaproponujesz jakąś modlitwę na lepsze trawienie. ;)

          > A tu się martwię że mi Agora zbankrutuje (parę jej akcji mam...) :(

          Agora nie zbankrutuje dopóki jej programowi przeciwnicy będą nakręcać ruch na
          jej forum pomagając tym samym przyciągać reklamodawców. Co zresztą robią, jak
          widzę, w swoim dobrze rozumianym interesie. Podoba mi się taki pragmatyzm: co
          innego na ustach, a co innego w portfelu inwestycyjnym. ;)
          • jureek Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 18.04.06, 15:32
            b.pascal napisał:

            > Agora nie zbankrutuje dopóki jej programowi przeciwnicy będą nakręcać ruch na
            > jej forum pomagając tym samym przyciągać reklamodawców.

            Na najbliższym zgromadzeniu akcjonariuszy wystąpię z wnioskiem o odebranie Ci
            aesowania, żeby nie odstraszać reklamodawców.

            > Co zresztą robią, jak
            > widzę, w swoim dobrze rozumianym interesie.

            Tak, zrobię to w swoim interesie.

            > Podoba mi się taki pragmatyzm: co
            > innego na ustach, a co innego w portfelu inwestycyjnym. ;)

            W moim przypadku będzie to samo na ustach (zawsze byłem przeciw aesowaniu) i to
            samo w portfelu inwestycyjnym.
            Jura
    • james_bond007 Re: Czy Agora ma zamiar zbankrutować? 18.04.06, 14:53
      > DLACZEGO DO TEJ PORY ZDZIERALIŚCIE Z LUDZI TAKĄ KASĘ!
      > Czy dopiero niemiecki kij musiał przywołać was do przyzwoitości!?
      > PS
      > Chwała liberalnej gospodarce! :)

      Popyt kształtuje podaż i cene. Skoro za traką cenę znajdowała dostatecznie
      wielu nabywców, to znaczy, ze cena ta została skalkulowana odpowiednio. A że
      rzeczywisty koszt 1 egz. wynosił 1 zł? No cóż, jak napisałeś: gospodarka
      rynkowa...

      PS. Normalnie GW kosztowała w całym kraju 2 zł. Ale powszechnie wiadomo, że do
      stolycy przyjeżdżają najwieksze przygłupy, skoro więc dawali się orżnąć na
      dodatkowe 80 gr, to już ich problem...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka