Dodaj do ulubionych

drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwietnia

25.04.03, 20:19
otwieram smialo, tebe juz na pewno sobie gdzies poszedl (gdy kota nie ma,
myszy harcuja! ;))))
Obserwuj wątek
    • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:21
      Wczoraj cię nie było to nie wiesz - Tebe pojawił się o północy! :-))))
      • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:23
        o polnocy owtworzy sie legalny watek na jutro, a teraz mozemy zasmakowac
        przyjemnosci pisania w nielegalnym. ;)))
        • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:26
          Już czuję ten podniecający dreszczyk...
          • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:30
            zeby bylo bardziej przyjemnie, przyniose cos do picia, co kto wypic ma ochote?
            ps oczywiscie ma byc z odpowiednia iloscia % ;))))
            • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:32
              gitman napisał:

              > zeby bylo bardziej przyjemnie, przyniose cos do picia, co kto wypic ma
              ochote?
              > ps oczywiscie ma byc z odpowiednia iloscia % ;))))

              Odpowiedni ps dla mnie jest na poziomie 4,5% - Redds'a poproszę:-))
              • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:34
                tam nie ma nawet tyle % jak sadze, ale dzis spelniam wszystkie zyczenia...
                ps no, prawie wszystkie.
                • basia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:40
                  wątki chodzą parami? jak nieszczęścia?
                • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:43
                  gitman napisał:

                  > tam nie ma nawet tyle % jak sadze, ale dzis spelniam wszystkie zyczenia...
                  > ps no, prawie wszystkie.

                  Ma - sprawdzałam:-))
              • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:42
                beata_ napisała:

                >
                > Odpowiedni ps dla mnie jest na poziomie 4,5% - Redds'a poproszę:-))

                ostatnie dwa łyki zostały. oddam choc z żalem. ide po żywca. nierogatego
                • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:44
                  Gość portalu: aniela napisał(a):

                  > ostatnie dwa łyki zostały. oddam choc z żalem. ide po żywca. nierogatego

                  Dzięęęęęęęki - tego mi było trzeba!:-)
      • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:02
        Staram się z wyprzedzeniem wchodzić, żeby ci zamysłu nie psuć
    • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:21
      A jaki jest temat niemerytorycznosci?
      • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:25
        temat watku dowolny, ale im bardziej niemerytoryczny tym lepiej.
        ps miltonio, ty sie jeszcze nie przyznalas do swego znaku zodiaku!
    • Gość: theseus Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: 213.25.43.* 25.04.03, 20:24
      wiec ja zakladam koloratke :-))
    • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:31
      yhy przepraszam Panstwa, ale ide wcisna przycisk "prosze usunac ten wątek". to
      czyn nieuczciwej konurencji jest
      • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:33
        jam ci konkurentem? ja???
      • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:33
        Oj nie idź - przyjdzie tebe w nocy i zobaczymy co będzie...
        • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:38
          nene nie wywołujmy wilkow z lasu. bo ja bez biletu jade na tym wątku.
          • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:41
            A ty w ogóle jakiegoś potrzebujesz???? No coś ty...
          • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:41
            gitman napisał:

            > jam ci konkurentem? ja???

            A nie?
            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:43
              aha bileciki mile widziane są. zswlaszcza te dołączane do buketow bukietow
              polnych kwiatow
              • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:45
                na rarie z kwiatow polnych to widzialem tylko tulipany ... ;)))
              • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:47
                Widzisz tu jakiś bukiet??? polnych kwiatów?
                Bo że kwiat forum warszawskeigo (i nie tylko) tu jest, to fakt!
                • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:48
                  a chabry z poligonu?
                  a maki spod montekasino?
                  • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:52
                    Gość portalu: aniela napisał(a):

                    > a chabry z poligonu?
                    > a maki spod montekasino?

                    Tu???
                    no dobrze, już uruchamiam wyobraźnię...ooooo, widzę, widzę - jaskry jeszcze
                    widzę
                    • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:53
                      hyyh oko masz jaskrą zasnute ;)
                      • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:08
                        sorki, jaskry moje (polne),ze mnie nie bylo przez chwile, ale musialem
                        obstawic pewnego admina sieci lokalnej, za to ze mi kazee wylaczyl, nieuzytek
                        jeden.
                        • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:14
                          aha sciagasz moze pirackie nagrania nie placac babilonowi tego co cesarskie?
                          • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:17
                            przenikliwosc twoja przewyzsza nawet to co mowia w peanach na twoja czesc...
                            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:18
                              aha nene ja po kazee siegam tylko w stanie wyzszej koniecznosci kiedy empiki
                              mnie zawiodą. zdarzylo mi sie to pare razy. a zaczelo sie od jesiennej
                              deprechy (hyyh)
                              • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:22
                                a ja siegam bez skrupulow, nie bede placil za plyte kilkadziesiat zeta, tylko
                                po to zeby posluchac 1 piosenki!
                                • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:23
                                  hyyh ale dzieki mnie babilon nie splonie (woda w ortalionie)
                                  • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:28
                                    o potopie mowisz czy jeno wode lejesz? ;)))
                                    • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:34
                                      Szkolenie p-poz pewnie swiezo ma za soba.
                                      • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:36
                                        hyyh a jesli to woda to tylko ognista ;)
                                        • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:41
                                          To Twoje szkolenie musialo byc ciekawsze od mojego. I gasnice chyba byly
                                          nowszej generacji, ze o kocach nie wspomne.
                                          • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:42
                                            a co aniela robila na kocu w czasie szkolenia przeciwpozarowego???
                                            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:46
                                              odpowiem wymijająco ze nie pamietam zebym bylana szkoleniu pppoż. co nie
                                              oznacza nie nie bylam na.
                                              • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:46
                                                Az tak sie zapomnialas?
                                                • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:48
                                                  brzmi to bardzo podejrzanie...
                                                  • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:54
                                                    a nene mysli Wasze nie sa myslami moimi ;)
                                                  • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:58
                                                    Pal szesc mysli, o czyny sie dopytujemy.

                                                  • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:58
                                                    bylbym sie uspokoil, gdyby nie to mrygniecie okiem na koncu. ;)))
                                                  • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:00
                                                    aha jednym przemawicie głosem chociaz z dwoch (mama nadzieje) ciał. tez to
                                                    zauwazyliscie? (nie mrygam, bo to powazna sprawa)
                                                  • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:04
                                                    Az tak owazna, ze nie mrygasz? A ciala nasze osobne sa.
                                                  • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:07
                                                    yhy (udam ze wierzę)
                                                  • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:10
                                                    nie odwracaj kota ogonem anielo i mow co robilas na szkoleniu
                                                    przeciwpozarowym...
                                                  • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:12
                                                    o! to sie nie dacie nabrac na sztuczke z kotem? nie pamietam dokladnie ale
                                                    zwykle na szkoleniach podpisuje liste a nastepnie udaje si e pod pobliska
                                                    budke z piwem.
                                                  • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:15
                                                    nie pamietasz dokladnie? ty cos krecisz, widze po oczach ...
                                                  • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:16
                                                    a oczy jak to oczy. klamią
                                                  • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:18
                                                    Czesto sie szkole i wiem, ze po nim nastepuje czesc nieoficjalna.
                                                  • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:18
                                                    czy te oczy moga klamac? chyba nie!
                                                  • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:19
                                                    yhyh ja na ten przyklad doszlam do perfekcji w odoficjalnianiu czesci
                                                    oficjalnej poprzez udanie sie pod wskazana budkę. w niewyborowym towarzystwie.
                                                  • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:21
                                                    a jakby sie palilo, albo co gorsza walilo, to co zrobisz? (tylko nie mow ze
                                                    sie udasz do budki z piwem!)
                                                  • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:23
                                                    zakladam maske pgas (to pamietam z PO jeszcze)
                                                  • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:23
                                                    Wtedy to juz i tak nic nie bedzie miala do stracenia, to czemu nie.
                      • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:50
                        Gość portalu: aniela napisał(a):

                        > hyyh oko masz jaskrą zasnute ;)

                        Ha! widziałam, że te jaskry wpadną ci w oko, ale już było za późno - wysłałam:-
                        )
                        • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:55
                          aha a ja juz za winklem z riposta blyskotliwąw zanadrzu czekalam ;)
                          • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:57
                            Wybacz - zajęta byłam...mam nadzieję, że riposta na celnosci nie
                            straciła...wal! jestem gotowa na wszystko
                            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:58
                              no przeciez juz strzelilam (z jaskrą wlasnie). musialas schowac sie za plotem
                              w ktory trafilam.
                              • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:05
                                Aaaa, to jakos przez to zajęcie inne się rozkojarzyłam - miałam nadzieję i
                                obawę zarazem, że jeszcze coś w zanadrzu masz:-))
                                • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:07
                                  zanadrze co prawda oproznilam ale mam jescze pazuchę i rekawy pełne.

                                  ps. a co to za zajecie zapytam z wlasciwym mi brakiem dyskrecji?
                                  • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:10
                                    I to po nocy zajecie!
                                  • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:13
                                    Pazuchy i rękawy ważna rzecz i przydatna - sama nader często używam...

                                    Zajęcie prozaiczne dość mnie zatrzymało - list motywacyjny cyzelowałam:(
                                    • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:15
                                      zauwazylas Miltonio jak Beata niezrecznie zmienia temat odwracajac kota
                                      smierdzaca czescia w naszym kierunku i zaslone opuszczajac milczenia na
                                      najciekawszy motyw swojej wypowiedzi?
                                      • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:20
                                        zostawcie tego kota w spokoju! bo zwierzak zwariuje od tego krecenia!
                                      • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:21
                                        Zauwazylam rowniez, ze podobnie czynisz w kwestii szkolenia.
                                        • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:22
                                          no przeciez odkrylam Wam swoją najciemniejszą strone ksiezyca
                                          • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:25
                                            E tam, wielka mi ciemnosc. Bardziej mroczny jest Gitman i jego znajomi.
                                          • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:26
                                            a propos przypomniala mi sie piosenka z mlodosci:
                                            dudek siedzial na dachu i patrzyl na ksiezyc przez lupe, ksiezyc mu sie
                                            odwrocil i pokazal mu duuuuudek siedzial na dachu ...
                                      • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:24
                                        Gość portalu: aniela napisał(a):

                                        > zauwazylas Miltonio jak Beata niezrecznie zmienia temat odwracajac kota
                                        > smierdzaca czescia w naszym kierunku i zaslone opuszczajac milczenia na
                                        > najciekawszy motyw swojej wypowiedzi?

                                        Zaraz, zaraz - gdzie ta niezręczność, bo nie widzę (chyba przez tę
                                        jaskrę)...szera ze mnie istota przecie

                                        Ps
                                        koty śpią, nikt ich nie odwracał
                                        • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:29
                                          No nie wiem czy do konca, skoro podejrzenie padlo.
                                          • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:31
                                            o! a co to za znajomi gitmana? mordercy wdow i sierot moze?

                                            aha Beata, teraz juz nic nie bedzie jak przedtem.
                                            • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:34
                                              Gość portalu: aniela napisał(a):

                                              >
                                              > aha Beata, teraz juz nic nie bedzie jak przedtem.

                                              Jak przed czem?
                                            • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:37
                                              Gość portalu: aniela napisał(a):

                                              > o! a co to za znajomi gitmana? mordercy wdow i sierot moze?

                                              No mniej wiecej tacy. Zadni wladzy jeszcze.
                                            • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:41
                                              Gość portalu: aniela napisał(a):

                                              > o! a co to za znajomi gitmana? mordercy wdow i sierot moze?
                                              >

                                              jak mozesz tak mowic? bylo wrecz przeciwnie! oni sie wlasnie starali zeby wdow
                                              i sierot bylo jak najwiecej!
                                              ;)))
                                          • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:32
                                            Z podejrzeniami już tak jest - padają bez opamiętania...
                                            To ja proszę o dodatkowy zestaw pytań - bede szczera do końca
                                            • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:35
                                              Beata, zlituj sie. My skromni tak naprawde jestesmy.
                                              • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:36
                                                miltonia napisała:

                                                > Beata, zlituj sie. My skromni tak naprawde jestesmy.
                                                no wlasnie.
                                                ps a jestesmy?
                                                • miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:40
                                                  gitman napisał:

                                                  > no wlasnie.
                                                  > ps a jestesmy?

                                                  Czasami jestesmy, gdy sobie przypomnimy o zasadach s.v.
                                              • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:40
                                                miltonia napisała:

                                                > Beata, zlituj sie. My skromni tak naprawde jestesmy.

                                                Rozumiem - zapomnę o szczerości w takim razie i dodatkowym zestawie pytań
                                                • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:41
                                                  ja jestem dodatkowo cicha (w nadziei ze posiade ziemie)
                                                  • Gość: theseus Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: 213.25.43.* 25.04.03, 22:44
                                                    Moi drodzy piszę te słowa z parafi Swietego Ducha, przekazcie sobie znak
                                                    pokoju.
                                      • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:48
                                        przekaze na lewo ten znak. zeby przepasc zmniejszyc.
                                    • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:50
                                      czerpiac garsciami z cudzych pomyslow i nie placac tantiemow pociagne te
                                      sinusoide dalej
                                      • Gość: theseus Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: 213.25.43.* 25.04.03, 22:54
                                        Gość portalu: aniela napisał(a):

                                        > czerpiac garsciami z cudzych pomyslow i nie placac tantiemow pociagne te
                                        > sinusoide dalej

                                        Czerp Anielu z tego rogu obfitosci :-)
                                  • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:51
                                    To ja też trochę w lewo tytułem próby (nie wiem gdzie to wskoczy)
                            • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:53
                              To ja jeszcze kawałeczek, skoro Aniela też się bawi:-)
                            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:54
                              bezblednie. moj pierwszy raz byl duzo gorszy.
                          • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:54
                            kurcze. weszlam Ci w slowo ;)
                            • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:56
                              Nie szkoooodzi

                              trochę linię urozmaicę:-)
                        • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:55
                          thezeusz sio! burzysz harmonie sinusoidy
                        • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:58
                          To i ja tam wyżej zakłóciłam - jakaś rozedrgana ta sinusoida wychodzi
                      • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:57
                        nie ukrywam ze dzialam z pomoca pilniczka do paznokci( z braku linijki)
                    • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:58
                      psujecie mi moj zamysl artystyczny
                      • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:59
                        pobawimy sie w timura?
                    • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:59
                      Ja jadę kółkiem, starając się, żeby mi reka nie drgnęła - czasem mi się udaje:-
                      )
                  • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:59
                    pierwsze sinusoidy za płoty ;)
                    • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:00
                      jak dzieci ...
                    • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:21
                      raz przed płotem raz nad płotem (ludowe)
                      • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:23
                        Gość portalu: aniela napisał(a):

                        > raz przed płotem raz nad płotem (ludowe)

                        Widzę, że człowiek pisze, Pan Bóg posty nosi:-))
                        Ja swój "zrobiłam" sposobem, dlatego jest tam, a nie tu:-))
                • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:00
                  hyyhhy sluchajcie albo sie umie bawic albo sie nie umie. no.
              • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:00
                postanowilam na Was nie patrzec
                • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:02
                  ale ja ide za toba i tak ...
            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:01
              jak dzieci panowie oficerowie, jak dzieci. nic tylko wodka i qrwy (to cytat
              byl, mam na swoje usprawieliwienie)
              • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:03
                i te usteczka slodkie takie slowa mowia?
          • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:04
            nosz zepsules mi cala budowle. wyrwy postami porobiles
        • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:05
          uff dobilam do Beaty. odkladam pilniczek :)
          • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:07
            chcialem ci potowarzyszyc, bys sie nie czula samotna ...
          • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:07
            Gość portalu: aniela napisał(a):

            > uff dobilam do Beaty. odkladam pilniczek :)

            I chwalić Boga żeś go odłożyła, bo byś jeszcze mnie dopiła przy okazji:-)
            (no popsułam linię, noo)
            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:09
              yhyh nosz kurde no. niechWam bedzie. wyrzuce piersze spiace koty za płoty.
              • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:10
                Moje są drugie i trzecie - zostają!
            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:12
              aha zachowajmy je na kolejne proby. (yhyh zrobilam lewą marsz)
              • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:13
                na prawo moge jechac zgodnie z kierunkiem sinusoidy ...
          • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:14
            gitman! bo pomysle ze robisz to celowo...
            • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:15
              ale co robie?
              ;)))
          • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:17
            chodz ze mna Gitman... pod reke na molo.. ;)
          • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:19
            aniela napisała:

            > aha zachowajmy je na kolejne proby. (yhyh zrobilam lewą marsz)

            Ja też zrobiłam, a co!
            Moje koty przesuwne są, zawsze przed płotem będą

            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:22
              hehe- raz przed płotem raz nad płotem- mialo wejsc tu. ale nie weszlo.
              przykladam kilofa to tej sinusoidy, skoro tak ;)
              • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:24
                Odrzekłam ci tam na temat wędrujących postów:-)
                • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:26
                  yhyh to juz druga moja kula w płocie ;)
                  • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:27
                    moim zdaniem to nie jest klasyczna sinusoida, ale moge sie mylic ...
                  • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:31
                    Gość portalu: aniela napisał(a):

                    > yhyh to juz druga moja kula w płocie ;)

                    Niezupełnie - zasugerowałaś się, bo ja zmyłę z cytowaniem zrobiłam;)
                    Chcesz, to ci powiem jak, ale pewnie sam zgadniesz
                • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:28
                  to jest sinusoida postmodernistyczna
              • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:31
                z elementami surrealizmu ...
            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:33
              i troche moze nazbyt futurystyczna. ale ujdzie w tloku.
        • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:35
          ciekawe czy trafie tam gdzie mysle?
      • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:06
        o. i jeszcze dopne na ostatni guzik.
    • beata_ Odbijany! 25.04.03, 22:45
      Ciutka w lewo, bo już pień prosty jako drut...
      • Gość: aniela Re: Odbijany! IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:46
        to ja rusze w prawo
        • beata_ Re: Odbijany! 25.04.03, 22:46
          Dobrze - potem znóe zawrócimy, coby nudno nie było
      • gitman Re: Odbijany! 25.04.03, 22:46
        wystraszylas sie tego znaku pokoju co?
        ps ja tez ... ;)))
        • beata_ Re: Odbijany! 25.04.03, 22:47
          Nieee, zauważyłam go jak juz odbiłam:-)
        • miltonia Re: Odbijany! 25.04.03, 22:49
          Gość portalu: theseus napisał(a):

          > Moi drodzy piszę te słowa z parafi Swietego Ducha, przekazcie sobie znak
          > pokoju.

          A co Ci odbilo? Zakonnice chcesz spowiadac?
          • gitman Re: Odbijany! 25.04.03, 22:51
            anieli ten znak pokoju wyraznie zaszkodzil ...
          • Gość: theseus Re: Odbijany! IP: 213.25.43.* 25.04.03, 22:52
            Miltoniu stukac mozna z kazdego miejsca :) ale fakt jest faktem zaraz
            uciekliscie wyraznie w lewo.
            • miltonia Re: Odbijany! 25.04.03, 22:53
              No to mow, co tam robisz, oprocz stukania oczywiscie.
              • beata_ Re: Odbijany! 25.04.03, 22:55
                A j wiem, a ja wiem (chyba...) !
              • Gość: theseus Re: Odbijany! IP: 213.25.43.* 25.04.03, 22:55
                miltonia napisała:

                > No to mow, co tam robisz, oprocz stukania oczywiscie.

                Miltoniu szukasz " dojścia " :-))
                • miltonia Re: Odbijany! 25.04.03, 22:58
                  A do czego je masz?
                  • theseus Re: Odbijany! 25.04.03, 23:02
                    miltonia napisała:

                    > A do czego je masz?

                    Moje możliwości są wręcz nieograniczone ;-)
                    • miltonia Re: Odbijany! 25.04.03, 23:06
                      Odpowiadam w nowym watku....
                  • gitman Re: Odbijany! 25.04.03, 23:49
                    zartowalem! :)))
                • Gość: aniela Re: Odbijany! IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:53
                  hyyh i nie wodz mnie na pokuszenie ;))
              • gitman Re: Odbijany! 25.04.03, 23:57
                ja cie wodze? no moze troszeczke ...
          • Gość: aniela Re: Odbijany! IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:00
            alemnie zbawiasz ode zlego?

            ps. a powiedz mi ale szczerze czym odmierzasz kat w jakim powinienes sie
            nachylic?
    • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:37
      Ja bym chciała coś powiedzieć (w trzecim wątku), ale nie będę wam sinusoidy
      psuć. I rozmowy:-)
      Jakby co, to tu wetknę swój ewentualny komentarz
      • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:38
        dziekujemy za wyrozumialosc (dla sztuki).
        ;)))
        • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:39
          yhyh powstrzymajcie mnie zebym nie łączyła postu Miltonii z postem beaty.
          nalegam ;)
          • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:42
            Powstrzymuję cię:-) Który post Miltonii masz na myśli?
            • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:44
              ten z 23:06. yhyh czuje jak mi zamiast skrzydel wyrastaja rogi ;)
              • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:45
                wiedzialem!
              • beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:49
                Gość portalu: aniela napisał(a):

                > ten z 23:06. yhyh czuje jak mi zamiast skrzydel wyrastaja rogi ;)

                Tak myślałam, ale wolałam sie upewnić...
                Nie spiesz sie tak z tymi nogami, ja tak czasem mam (z tym upewnianiem się),
                albo się przyzwyczaję, albo mnie wykopiecie za podcinanie skrzydeł :-)
            • gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:44
              ja wiem ktory ... :))))
          • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:46
            yhyh no powiedzcie mi zebym przestala bo sie bede rano wstydzic ;)
        • Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:47
          juzjuz Beata do Ciebie dobijamy ;)
    • beata_ Gitman, przecież tam... 25.04.03, 23:45
      ...jesteście sami, to przy jakich wszystkich???? :-)
      • beata_ To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 25.04.03, 23:50
        • Gość: aniela Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:51
          a wlasciwie to komu przypadl post nr 100? bo przeoczylam.
          • beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 25.04.03, 23:52
            Nie wiem, mozna tebe zapytać, albo innego admina:-)))
            • gitman Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 25.04.03, 23:54
              a moze pobijemy ten watek z aktualnosci, co jest ponad 1000 postow?
              uczcijmy xxi wiek sinusoida na jgo miare!
              ;)))
            • Gość: aniela Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:54
              a to ine. ja z adminami nie gadam.
              • beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 25.04.03, 23:56
                Mogę kogoś napuścić - znam jedną osobe, która z nimi gada...
                • gitman Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 25.04.03, 23:58
                  to chyba nie jest najlepszy pomysl ...
                  • Gość: aniela Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:59
                    a ninie niech powie co to za osoba? (zaprzyjaznie sie interesownie)
                    • beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:01
                      Znasz ją, z tego forum chociazby - ona tam żadnych oporów nie ma i nawet
                      odpowiedź czasem uzyska:-)
                      • gitman Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:02
                        hehe, niech zgadne o kogo chodzi ...
                        ;)))
                        • beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:03
                          Zgadłeś!:-))
                      • Gość: aniela Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:04
                        a jakies pytanie pomocnicze?
                    • gitman Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:06
                      coz, bystrzak ze mnie.
                  • beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:00
                    Dlaczego? Jest szansa, że niczego nie zepsuję:-)
                    • Gość: aniela Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:01
                      o! gadasz z adminami? i slyszysz glosy (ich) ???
                      • beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:02
                        Jaaaaaaaaa? Nie, to ta osoba...
                        • beata_ Pytanie pomocnicze 26.04.03, 00:06
                          A raczej podpowiedź - dwojga liter z przodu ta osoba jest
                      • Gość: aniela pytanie pomocnicze IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:11
                        nie uwierzycie ale wciaz sie nie domyslam
                    • beata_ Podpowiedź II 26.04.03, 00:13
                      Ee eeeeeeeeeee
                      • Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:17
                        no przychodzi mi do glowy tylko Eela. mozecie wylac troche kawy na lawe,
                        poprosze ?
                        • gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:18
                          eela w dziupli siedzi i rzadko kiedy z niej wychodzi ...
                          • Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:19
                            aha to ja moze zmace powietrze firankami rzes robiac gupia mine (zwykle
                            dziala)
                          • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:20
                            Nieprawda, wychodzi!:-))
                        • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:19
                          No i dobrze ci przychodzi, żadnej kawy nie trzeba, chyba że do podtrzymania
                          życia o tej porze:-)
                          • Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:23
                            w sensie: zgadlam? ;) (nie uwierze poki dloni Ci w bok nie wsadze ;)
                            • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:24
                              Zgadłaś, zgadłaś - tylko mi niczego w bok nie wsadzaj, dopiero mi go
                              sponieiwerali!!!
                              • Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:26
                                o! czy pod oslona nocy Ci go sponiewierano kiedy zajeta bylas nieczytaniem
                                naszych postow co podejrzenie na Ciebie rzucilo?
                                • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:28
                                  Nieeeeeee, bardziej prozaiczne - za dnia, w szpitalu...

                                  Podejrzenia proszę wszelakie ode mnie odsunąć:-)
                                  • gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:29
                                    ale te szpitale niebezpieczne dla zdrowia sa!
                                    • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:30
                                      Ba!!!!
                                      • gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:31
                                        dobrze, ze nie natknelas sie na lowcow skor ...
                                        • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:37
                                          gitman napisał:

                                          > dobrze, ze nie natknelas sie na lowcow skor ...

                                          Boga w sercu nie masz! Albo masz...
                                          :-)
                                • gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:28
                                  gdybysmy wiedzieli ile osob ich teraz nie czyta, schowalibysmy sie w mysia
                                  dziure. ;)))
                                  • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:29
                                    Ja tam optymistycznie zakładam, ze innym się nie chce (mnie się chce, bo od
                                    początku w tym siedzę) :-))))
                                  • Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:31
                                    poprosi się Eele (bo ja znam osobiscie, pochwale sie nieskromnie) zeby
                                    poprosila admina zeby je wykasowal zeby mozna bylo ich nie czytac.
                                    • gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:33
                                      proponuje uczynic fof forum ukrytym, widzialnym jedynie dla wybrancow!
                                      • Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:34
                                        proponuje zebym zasiadala w komisji wyborczej wybierajacej wybrancow
                                        • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:36
                                          Proponuję propozycję zaproponowaną przyjąć
                                        • gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:37
                                          dobrze oddaje swoj cennny glos na ciebie!
                                          • Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:38
                                            cieszy mnie Wasz jednogłos (Gitman, czy Ty zauwazyles ze znow jednym glosem
                                            rzemawiasz z inna kobieta?)
                                          • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:38
                                            Trzy na trzy mozliwe dla Anieli

                                            Ps
                                            Ele też znam osobiście, a co!
                                            • Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:41
                                              taki wynik zapewni mi spokojny sen ;) czego i Tobie zycze :)

                                              ps. to mamy wspone znajome ;))
                                              • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:44
                                                Gość portalu: aniela napisał(a):

                                                > taki wynik zapewni mi spokojny sen ;) czego i Tobie zycze :)
                                                >
                                                > ps. to mamy wspone znajome ;))

                                                I nawzajem w takim razie:-)

                                                PS
                                                przynajmniej dwie:-))

                                                ps2
                                                ciebie słyszałam na żywo:-))
                                            • gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:42
                                              no to wybory skonczone, pora spac!
                                              ps tylko ja jeden eeli nie znam, jak widze.
                                              • beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:43
                                                gitman napisał:

                                                > no to wybory skonczone, pora spac!
                                                > ps tylko ja jeden eeli nie znam, jak widze.

                                                Masz szansę, nie martw się:-0

                                                Dobranocki
                    • gitman Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:13
                      ja wierze. :)))
                • beata_ Ale ładne wzorki wam na górze wychodzą:-)) 25.04.03, 23:58
                  W trzecim wątku też!:-)
    • beata_ No to, żeby na rano było... 26.04.03, 00:48
      Ale się Miltonia zdziwi!:-))))))))))))))

      Dobranoc ostateczne:-)
      • miltonia Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 13:50
        Alez z was dlugodystansowcy, z podziwem mowie!
        • beata_ Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 14:00
          Dałaś radę poprzeczytywać, czy tylko na oko to stwierdzasz?
          :-)
          • miltonia Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 14:07
            beata_ napisała:

            > Dałaś radę poprzeczytywać, czy tylko na oko to stwierdzasz?
            > :-)

            Jasne, ze przeczytalam. Widze, ze sie wciagnelas. :-)))
            • beata_ Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 14:09
              Wciągać się nie musiałam - lubię takie akcje, a ostatnio "u nas" jakby
              spokojniej:-)
              Ważniejsze było, żeby (i że) mnie nikt nie przegonił od tego wciagania...
              • miltonia Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 14:49
                Przeganiacze szczesliwie sie wyniesli. Nie wiem na jak dlugo, miejmy nadzieje,
                ze na zawsze.
                • beata_ Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 15:03
                  Ja myślałam raczej o uczestnikach - mało kto lubi jak ktoś się w...trynia
                  między wódkę a zakąskę:-))

                  Z całym szacunkiem dla tolerancji i otwartości pt uczestników :-)
                  • miltonia Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 15:28
                    Tez mowie o uczestnikach. Jedni przeganiaja drudzy nie. Jednym wszystko
                    przeszkadza, innym nie. Jedni szukaja pretekstow do klotni, inni nie. Jedni sa
                    chamscy, inni nie. Itd, itp.
                    • beata_ Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 15:54
                      miltonia napisała:

                      > Tez mowie o uczestnikach. Jedni przeganiaja drudzy nie. Jednym wszystko
                      > przeszkadza, innym nie. Jedni szukaja pretekstow do klotni, inni nie. Jedni
                      sa
                      > chamscy, inni nie. Itd, itp.

                      Aaaaaa, to już całkiem ogólne prawidłowości forumowe (i nie tylko)

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka