gitman 25.04.03, 20:19 otwieram smialo, tebe juz na pewno sobie gdzies poszedl (gdy kota nie ma, myszy harcuja! ;)))) Link Zgłoś Obserwuj wątek
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:21 Wczoraj cię nie było to nie wiesz - Tebe pojawił się o północy! :-)))) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:23 o polnocy owtworzy sie legalny watek na jutro, a teraz mozemy zasmakowac przyjemnosci pisania w nielegalnym. ;))) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:26 Już czuję ten podniecający dreszczyk... Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:30 zeby bylo bardziej przyjemnie, przyniose cos do picia, co kto wypic ma ochote? ps oczywiscie ma byc z odpowiednia iloscia % ;)))) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:32 gitman napisał: > zeby bylo bardziej przyjemnie, przyniose cos do picia, co kto wypic ma ochote? > ps oczywiscie ma byc z odpowiednia iloscia % ;)))) Odpowiedni ps dla mnie jest na poziomie 4,5% - Redds'a poproszę:-)) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:34 tam nie ma nawet tyle % jak sadze, ale dzis spelniam wszystkie zyczenia... ps no, prawie wszystkie. Link Zgłoś
basia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:40 wątki chodzą parami? jak nieszczęścia? Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:43 gitman napisał: > tam nie ma nawet tyle % jak sadze, ale dzis spelniam wszystkie zyczenia... > ps no, prawie wszystkie. Ma - sprawdzałam:-)) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:42 beata_ napisała: > > Odpowiedni ps dla mnie jest na poziomie 4,5% - Redds'a poproszę:-)) ostatnie dwa łyki zostały. oddam choc z żalem. ide po żywca. nierogatego Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:44 Gość portalu: aniela napisał(a): > ostatnie dwa łyki zostały. oddam choc z żalem. ide po żywca. nierogatego Dzięęęęęęęki - tego mi było trzeba!:-) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:02 Staram się z wyprzedzeniem wchodzić, żeby ci zamysłu nie psuć Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:21 A jaki jest temat niemerytorycznosci? Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:25 temat watku dowolny, ale im bardziej niemerytoryczny tym lepiej. ps miltonio, ty sie jeszcze nie przyznalas do swego znaku zodiaku! Link Zgłoś
Gość: theseus Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: 213.25.43.* 25.04.03, 20:24 wiec ja zakladam koloratke :-)) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:31 yhy przepraszam Panstwa, ale ide wcisna przycisk "prosze usunac ten wątek". to czyn nieuczciwej konurencji jest Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:33 jam ci konkurentem? ja??? Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:33 Oj nie idź - przyjdzie tebe w nocy i zobaczymy co będzie... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:38 nene nie wywołujmy wilkow z lasu. bo ja bez biletu jade na tym wątku. Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:41 A ty w ogóle jakiegoś potrzebujesz???? No coś ty... Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:41 gitman napisał: > jam ci konkurentem? ja??? A nie? Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:43 aha bileciki mile widziane są. zswlaszcza te dołączane do buketow bukietow polnych kwiatow Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:45 na rarie z kwiatow polnych to widzialem tylko tulipany ... ;))) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:47 Widzisz tu jakiś bukiet??? polnych kwiatów? Bo że kwiat forum warszawskeigo (i nie tylko) tu jest, to fakt! Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:48 a chabry z poligonu? a maki spod montekasino? Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 20:52 Gość portalu: aniela napisał(a): > a chabry z poligonu? > a maki spod montekasino? Tu??? no dobrze, już uruchamiam wyobraźnię...ooooo, widzę, widzę - jaskry jeszcze widzę Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 20:53 hyyh oko masz jaskrą zasnute ;) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:08 sorki, jaskry moje (polne),ze mnie nie bylo przez chwile, ale musialem obstawic pewnego admina sieci lokalnej, za to ze mi kazee wylaczyl, nieuzytek jeden. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:14 aha sciagasz moze pirackie nagrania nie placac babilonowi tego co cesarskie? Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:17 przenikliwosc twoja przewyzsza nawet to co mowia w peanach na twoja czesc... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:18 aha nene ja po kazee siegam tylko w stanie wyzszej koniecznosci kiedy empiki mnie zawiodą. zdarzylo mi sie to pare razy. a zaczelo sie od jesiennej deprechy (hyyh) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:22 a ja siegam bez skrupulow, nie bede placil za plyte kilkadziesiat zeta, tylko po to zeby posluchac 1 piosenki! Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:23 hyyh ale dzieki mnie babilon nie splonie (woda w ortalionie) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:28 o potopie mowisz czy jeno wode lejesz? ;))) Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:34 Szkolenie p-poz pewnie swiezo ma za soba. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:36 hyyh a jesli to woda to tylko ognista ;) Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:41 To Twoje szkolenie musialo byc ciekawsze od mojego. I gasnice chyba byly nowszej generacji, ze o kocach nie wspomne. Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:42 a co aniela robila na kocu w czasie szkolenia przeciwpozarowego??? Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:46 odpowiem wymijająco ze nie pamietam zebym bylana szkoleniu pppoż. co nie oznacza nie nie bylam na. Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:46 Az tak sie zapomnialas? Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:48 brzmi to bardzo podejrzanie... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:54 a nene mysli Wasze nie sa myslami moimi ;) Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:58 Pal szesc mysli, o czyny sie dopytujemy. Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:58 bylbym sie uspokoil, gdyby nie to mrygniecie okiem na koncu. ;))) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:00 aha jednym przemawicie głosem chociaz z dwoch (mama nadzieje) ciał. tez to zauwazyliscie? (nie mrygam, bo to powazna sprawa) Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:04 Az tak owazna, ze nie mrygasz? A ciala nasze osobne sa. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:07 yhy (udam ze wierzę) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:10 nie odwracaj kota ogonem anielo i mow co robilas na szkoleniu przeciwpozarowym... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:12 o! to sie nie dacie nabrac na sztuczke z kotem? nie pamietam dokladnie ale zwykle na szkoleniach podpisuje liste a nastepnie udaje si e pod pobliska budke z piwem. Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:15 nie pamietasz dokladnie? ty cos krecisz, widze po oczach ... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:16 a oczy jak to oczy. klamią Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:18 Czesto sie szkole i wiem, ze po nim nastepuje czesc nieoficjalna. Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:18 czy te oczy moga klamac? chyba nie! Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:19 yhyh ja na ten przyklad doszlam do perfekcji w odoficjalnianiu czesci oficjalnej poprzez udanie sie pod wskazana budkę. w niewyborowym towarzystwie. Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:21 a jakby sie palilo, albo co gorsza walilo, to co zrobisz? (tylko nie mow ze sie udasz do budki z piwem!) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:23 zakladam maske pgas (to pamietam z PO jeszcze) Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:23 Wtedy to juz i tak nic nie bedzie miala do stracenia, to czemu nie. Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:50 Gość portalu: aniela napisał(a): > hyyh oko masz jaskrą zasnute ;) Ha! widziałam, że te jaskry wpadną ci w oko, ale już było za późno - wysłałam:- ) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:55 aha a ja juz za winklem z riposta blyskotliwąw zanadrzu czekalam ;) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 21:57 Wybacz - zajęta byłam...mam nadzieję, że riposta na celnosci nie straciła...wal! jestem gotowa na wszystko Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 21:58 no przeciez juz strzelilam (z jaskrą wlasnie). musialas schowac sie za plotem w ktory trafilam. Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:05 Aaaa, to jakos przez to zajęcie inne się rozkojarzyłam - miałam nadzieję i obawę zarazem, że jeszcze coś w zanadrzu masz:-)) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:07 zanadrze co prawda oproznilam ale mam jescze pazuchę i rekawy pełne. ps. a co to za zajecie zapytam z wlasciwym mi brakiem dyskrecji? Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:10 I to po nocy zajecie! Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:13 Pazuchy i rękawy ważna rzecz i przydatna - sama nader często używam... Zajęcie prozaiczne dość mnie zatrzymało - list motywacyjny cyzelowałam:( Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:15 zauwazylas Miltonio jak Beata niezrecznie zmienia temat odwracajac kota smierdzaca czescia w naszym kierunku i zaslone opuszczajac milczenia na najciekawszy motyw swojej wypowiedzi? Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:20 zostawcie tego kota w spokoju! bo zwierzak zwariuje od tego krecenia! Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:21 Zauwazylam rowniez, ze podobnie czynisz w kwestii szkolenia. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:22 no przeciez odkrylam Wam swoją najciemniejszą strone ksiezyca Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:25 E tam, wielka mi ciemnosc. Bardziej mroczny jest Gitman i jego znajomi. Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:26 a propos przypomniala mi sie piosenka z mlodosci: dudek siedzial na dachu i patrzyl na ksiezyc przez lupe, ksiezyc mu sie odwrocil i pokazal mu duuuuudek siedzial na dachu ... Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:24 Gość portalu: aniela napisał(a): > zauwazylas Miltonio jak Beata niezrecznie zmienia temat odwracajac kota > smierdzaca czescia w naszym kierunku i zaslone opuszczajac milczenia na > najciekawszy motyw swojej wypowiedzi? Zaraz, zaraz - gdzie ta niezręczność, bo nie widzę (chyba przez tę jaskrę)...szera ze mnie istota przecie Ps koty śpią, nikt ich nie odwracał Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:29 No nie wiem czy do konca, skoro podejrzenie padlo. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:31 o! a co to za znajomi gitmana? mordercy wdow i sierot moze? aha Beata, teraz juz nic nie bedzie jak przedtem. Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:34 Gość portalu: aniela napisał(a): > > aha Beata, teraz juz nic nie bedzie jak przedtem. Jak przed czem? Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:37 Gość portalu: aniela napisał(a): > o! a co to za znajomi gitmana? mordercy wdow i sierot moze? No mniej wiecej tacy. Zadni wladzy jeszcze. Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:41 Gość portalu: aniela napisał(a): > o! a co to za znajomi gitmana? mordercy wdow i sierot moze? > jak mozesz tak mowic? bylo wrecz przeciwnie! oni sie wlasnie starali zeby wdow i sierot bylo jak najwiecej! ;))) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:32 Z podejrzeniami już tak jest - padają bez opamiętania... To ja proszę o dodatkowy zestaw pytań - bede szczera do końca Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:35 Beata, zlituj sie. My skromni tak naprawde jestesmy. Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:36 miltonia napisała: > Beata, zlituj sie. My skromni tak naprawde jestesmy. no wlasnie. ps a jestesmy? Link Zgłoś
miltonia Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:40 gitman napisał: > no wlasnie. > ps a jestesmy? Czasami jestesmy, gdy sobie przypomnimy o zasadach s.v. Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:40 miltonia napisała: > Beata, zlituj sie. My skromni tak naprawde jestesmy. Rozumiem - zapomnę o szczerości w takim razie i dodatkowym zestawie pytań Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:41 ja jestem dodatkowo cicha (w nadziei ze posiade ziemie) Link Zgłoś
Gość: theseus Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: 213.25.43.* 25.04.03, 22:44 Moi drodzy piszę te słowa z parafi Swietego Ducha, przekazcie sobie znak pokoju. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:48 przekaze na lewo ten znak. zeby przepasc zmniejszyc. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:50 czerpiac garsciami z cudzych pomyslow i nie placac tantiemow pociagne te sinusoide dalej Link Zgłoś
Gość: theseus Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: 213.25.43.* 25.04.03, 22:54 Gość portalu: aniela napisał(a): > czerpiac garsciami z cudzych pomyslow i nie placac tantiemow pociagne te > sinusoide dalej Czerp Anielu z tego rogu obfitosci :-) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:51 To ja też trochę w lewo tytułem próby (nie wiem gdzie to wskoczy) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:53 To ja jeszcze kawałeczek, skoro Aniela też się bawi:-) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:54 bezblednie. moj pierwszy raz byl duzo gorszy. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:54 kurcze. weszlam Ci w slowo ;) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:56 Nie szkoooodzi trochę linię urozmaicę:-) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:55 thezeusz sio! burzysz harmonie sinusoidy Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:58 To i ja tam wyżej zakłóciłam - jakaś rozedrgana ta sinusoida wychodzi Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:57 nie ukrywam ze dzialam z pomoca pilniczka do paznokci( z braku linijki) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:58 psujecie mi moj zamysl artystyczny Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:59 pobawimy sie w timura? Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 22:59 Ja jadę kółkiem, starając się, żeby mi reka nie drgnęła - czasem mi się udaje:- ) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 22:59 pierwsze sinusoidy za płoty ;) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:21 raz przed płotem raz nad płotem (ludowe) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:23 Gość portalu: aniela napisał(a): > raz przed płotem raz nad płotem (ludowe) Widzę, że człowiek pisze, Pan Bóg posty nosi:-)) Ja swój "zrobiłam" sposobem, dlatego jest tam, a nie tu:-)) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:00 hyyhhy sluchajcie albo sie umie bawic albo sie nie umie. no. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:00 postanowilam na Was nie patrzec Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:02 ale ja ide za toba i tak ... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:01 jak dzieci panowie oficerowie, jak dzieci. nic tylko wodka i qrwy (to cytat byl, mam na swoje usprawieliwienie) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:03 i te usteczka slodkie takie slowa mowia? Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:04 nosz zepsules mi cala budowle. wyrwy postami porobiles Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:05 uff dobilam do Beaty. odkladam pilniczek :) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:07 chcialem ci potowarzyszyc, bys sie nie czula samotna ... Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:07 Gość portalu: aniela napisał(a): > uff dobilam do Beaty. odkladam pilniczek :) I chwalić Boga żeś go odłożyła, bo byś jeszcze mnie dopiła przy okazji:-) (no popsułam linię, noo) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:09 yhyh nosz kurde no. niechWam bedzie. wyrzuce piersze spiace koty za płoty. Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:10 Moje są drugie i trzecie - zostają! Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:12 aha zachowajmy je na kolejne proby. (yhyh zrobilam lewą marsz) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:13 na prawo moge jechac zgodnie z kierunkiem sinusoidy ... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:14 gitman! bo pomysle ze robisz to celowo... Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:15 ale co robie? ;))) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:17 chodz ze mna Gitman... pod reke na molo.. ;) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:19 aniela napisała: > aha zachowajmy je na kolejne proby. (yhyh zrobilam lewą marsz) Ja też zrobiłam, a co! Moje koty przesuwne są, zawsze przed płotem będą Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:22 hehe- raz przed płotem raz nad płotem- mialo wejsc tu. ale nie weszlo. przykladam kilofa to tej sinusoidy, skoro tak ;) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:24 Odrzekłam ci tam na temat wędrujących postów:-) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:26 yhyh to juz druga moja kula w płocie ;) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:27 moim zdaniem to nie jest klasyczna sinusoida, ale moge sie mylic ... Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:31 Gość portalu: aniela napisał(a): > yhyh to juz druga moja kula w płocie ;) Niezupełnie - zasugerowałaś się, bo ja zmyłę z cytowaniem zrobiłam;) Chcesz, to ci powiem jak, ale pewnie sam zgadniesz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:28 to jest sinusoida postmodernistyczna Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:31 z elementami surrealizmu ... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:33 i troche moze nazbyt futurystyczna. ale ujdzie w tloku. Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:35 ciekawe czy trafie tam gdzie mysle? Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:06 o. i jeszcze dopne na ostatni guzik. Link Zgłoś
gitman Re: Odbijany! 25.04.03, 22:46 wystraszylas sie tego znaku pokoju co? ps ja tez ... ;))) Link Zgłoś
miltonia Re: Odbijany! 25.04.03, 22:49 Gość portalu: theseus napisał(a): > Moi drodzy piszę te słowa z parafi Swietego Ducha, przekazcie sobie znak > pokoju. A co Ci odbilo? Zakonnice chcesz spowiadac? Link Zgłoś
Gość: theseus Re: Odbijany! IP: 213.25.43.* 25.04.03, 22:52 Miltoniu stukac mozna z kazdego miejsca :) ale fakt jest faktem zaraz uciekliscie wyraznie w lewo. Link Zgłoś
miltonia Re: Odbijany! 25.04.03, 22:53 No to mow, co tam robisz, oprocz stukania oczywiscie. Link Zgłoś
Gość: theseus Re: Odbijany! IP: 213.25.43.* 25.04.03, 22:55 miltonia napisała: > No to mow, co tam robisz, oprocz stukania oczywiscie. Miltoniu szukasz " dojścia " :-)) Link Zgłoś
theseus Re: Odbijany! 25.04.03, 23:02 miltonia napisała: > A do czego je masz? Moje możliwości są wręcz nieograniczone ;-) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Odbijany! IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:53 hyyh i nie wodz mnie na pokuszenie ;)) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Odbijany! IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:00 alemnie zbawiasz ode zlego? ps. a powiedz mi ale szczerze czym odmierzasz kat w jakim powinienes sie nachylic? Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:37 Ja bym chciała coś powiedzieć (w trzecim wątku), ale nie będę wam sinusoidy psuć. I rozmowy:-) Jakby co, to tu wetknę swój ewentualny komentarz Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:38 dziekujemy za wyrozumialosc (dla sztuki). ;))) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:39 yhyh powstrzymajcie mnie zebym nie łączyła postu Miltonii z postem beaty. nalegam ;) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:42 Powstrzymuję cię:-) Który post Miltonii masz na myśli? Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:44 ten z 23:06. yhyh czuje jak mi zamiast skrzydel wyrastaja rogi ;) Link Zgłoś
beata_ Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:49 Gość portalu: aniela napisał(a): > ten z 23:06. yhyh czuje jak mi zamiast skrzydel wyrastaja rogi ;) Tak myślałam, ale wolałam sie upewnić... Nie spiesz sie tak z tymi nogami, ja tak czasem mam (z tym upewnianiem się), albo się przyzwyczaję, albo mnie wykopiecie za podcinanie skrzydeł :-) Link Zgłoś
gitman Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet 25.04.03, 23:44 ja wiem ktory ... :)))) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:46 yhyh no powiedzcie mi zebym przestala bo sie bede rano wstydzic ;) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: drugi watek niemerytoryczny na dzien 25 kwiet IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:47 juzjuz Beata do Ciebie dobijamy ;) Link Zgłoś
beata_ Gitman, przecież tam... 25.04.03, 23:45 ...jesteście sami, to przy jakich wszystkich???? :-) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:51 a wlasciwie to komu przypadl post nr 100? bo przeoczylam. Link Zgłoś
beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 25.04.03, 23:52 Nie wiem, mozna tebe zapytać, albo innego admina:-))) Link Zgłoś
gitman Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 25.04.03, 23:54 a moze pobijemy ten watek z aktualnosci, co jest ponad 1000 postow? uczcijmy xxi wiek sinusoida na jgo miare! ;))) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:54 a to ine. ja z adminami nie gadam. Link Zgłoś
beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 25.04.03, 23:56 Mogę kogoś napuścić - znam jedną osobe, która z nimi gada... Link Zgłoś
gitman Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 25.04.03, 23:58 to chyba nie jest najlepszy pomysl ... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t IP: *.acn.waw.pl 25.04.03, 23:59 a ninie niech powie co to za osoba? (zaprzyjaznie sie interesownie) Link Zgłoś
beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:01 Znasz ją, z tego forum chociazby - ona tam żadnych oporów nie ma i nawet odpowiedź czasem uzyska:-) Link Zgłoś
gitman Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:02 hehe, niech zgadne o kogo chodzi ... ;))) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:04 a jakies pytanie pomocnicze? Link Zgłoś
gitman Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:06 coz, bystrzak ze mnie. Link Zgłoś
beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:00 Dlaczego? Jest szansa, że niczego nie zepsuję:-) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:01 o! gadasz z adminami? i slyszysz glosy (ich) ??? Link Zgłoś
beata_ Re: To ja na to dobijanie tu poczekam:-))) n/t 26.04.03, 00:02 Jaaaaaaaaa? Nie, to ta osoba... Link Zgłoś
beata_ Pytanie pomocnicze 26.04.03, 00:06 A raczej podpowiedź - dwojga liter z przodu ta osoba jest Link Zgłoś
Gość: aniela pytanie pomocnicze IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:11 nie uwierzycie ale wciaz sie nie domyslam Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:17 no przychodzi mi do glowy tylko Eela. mozecie wylac troche kawy na lawe, poprosze ? Link Zgłoś
gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:18 eela w dziupli siedzi i rzadko kiedy z niej wychodzi ... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:19 aha to ja moze zmace powietrze firankami rzes robiac gupia mine (zwykle dziala) Link Zgłoś
beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:19 No i dobrze ci przychodzi, żadnej kawy nie trzeba, chyba że do podtrzymania życia o tej porze:-) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:23 w sensie: zgadlam? ;) (nie uwierze poki dloni Ci w bok nie wsadze ;) Link Zgłoś
beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:24 Zgadłaś, zgadłaś - tylko mi niczego w bok nie wsadzaj, dopiero mi go sponieiwerali!!! Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:26 o! czy pod oslona nocy Ci go sponiewierano kiedy zajeta bylas nieczytaniem naszych postow co podejrzenie na Ciebie rzucilo? Link Zgłoś
beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:28 Nieeeeeee, bardziej prozaiczne - za dnia, w szpitalu... Podejrzenia proszę wszelakie ode mnie odsunąć:-) Link Zgłoś
beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:37 gitman napisał: > dobrze, ze nie natknelas sie na lowcow skor ... Boga w sercu nie masz! Albo masz... :-) Link Zgłoś
gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:28 gdybysmy wiedzieli ile osob ich teraz nie czyta, schowalibysmy sie w mysia dziure. ;))) Link Zgłoś
beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:29 Ja tam optymistycznie zakładam, ze innym się nie chce (mnie się chce, bo od początku w tym siedzę) :-)))) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:31 poprosi się Eele (bo ja znam osobiscie, pochwale sie nieskromnie) zeby poprosila admina zeby je wykasowal zeby mozna bylo ich nie czytac. Link Zgłoś
gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:33 proponuje uczynic fof forum ukrytym, widzialnym jedynie dla wybrancow! Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:34 proponuje zebym zasiadala w komisji wyborczej wybierajacej wybrancow Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:38 cieszy mnie Wasz jednogłos (Gitman, czy Ty zauwazyles ze znow jednym glosem rzemawiasz z inna kobieta?) Link Zgłoś
beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:38 Trzy na trzy mozliwe dla Anieli Ps Ele też znam osobiście, a co! Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Podpowiedź II IP: *.acn.waw.pl 26.04.03, 00:41 taki wynik zapewni mi spokojny sen ;) czego i Tobie zycze :) ps. to mamy wspone znajome ;)) Link Zgłoś
beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:44 Gość portalu: aniela napisał(a): > taki wynik zapewni mi spokojny sen ;) czego i Tobie zycze :) > > ps. to mamy wspone znajome ;)) I nawzajem w takim razie:-) PS przynajmniej dwie:-)) ps2 ciebie słyszałam na żywo:-)) Link Zgłoś
gitman Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:42 no to wybory skonczone, pora spac! ps tylko ja jeden eeli nie znam, jak widze. Link Zgłoś
beata_ Re: Podpowiedź II 26.04.03, 00:43 gitman napisał: > no to wybory skonczone, pora spac! > ps tylko ja jeden eeli nie znam, jak widze. Masz szansę, nie martw się:-0 Dobranocki Link Zgłoś
beata_ No to, żeby na rano było... 26.04.03, 00:48 Ale się Miltonia zdziwi!:-)))))))))))))) Dobranoc ostateczne:-) Link Zgłoś
miltonia Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 13:50 Alez z was dlugodystansowcy, z podziwem mowie! Link Zgłoś
beata_ Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 14:00 Dałaś radę poprzeczytywać, czy tylko na oko to stwierdzasz? :-) Link Zgłoś
miltonia Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 14:07 beata_ napisała: > Dałaś radę poprzeczytywać, czy tylko na oko to stwierdzasz? > :-) Jasne, ze przeczytalam. Widze, ze sie wciagnelas. :-))) Link Zgłoś
beata_ Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 14:09 Wciągać się nie musiałam - lubię takie akcje, a ostatnio "u nas" jakby spokojniej:-) Ważniejsze było, żeby (i że) mnie nikt nie przegonił od tego wciagania... Link Zgłoś
miltonia Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 14:49 Przeganiacze szczesliwie sie wyniesli. Nie wiem na jak dlugo, miejmy nadzieje, ze na zawsze. Link Zgłoś
beata_ Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 15:03 Ja myślałam raczej o uczestnikach - mało kto lubi jak ktoś się w...trynia między wódkę a zakąskę:-)) Z całym szacunkiem dla tolerancji i otwartości pt uczestników :-) Link Zgłoś
miltonia Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 15:28 Tez mowie o uczestnikach. Jedni przeganiaja drudzy nie. Jednym wszystko przeszkadza, innym nie. Jedni szukaja pretekstow do klotni, inni nie. Jedni sa chamscy, inni nie. Itd, itp. Link Zgłoś
beata_ Re: No to, żeby na rano było... 26.04.03, 15:54 miltonia napisała: > Tez mowie o uczestnikach. Jedni przeganiaja drudzy nie. Jednym wszystko > przeszkadza, innym nie. Jedni szukaja pretekstow do klotni, inni nie. Jedni sa > chamscy, inni nie. Itd, itp. Aaaaaa, to już całkiem ogólne prawidłowości forumowe (i nie tylko) Link Zgłoś