Dodaj do ulubionych

Sortowanie postów?

11.08.07, 19:35
Co, do ciężkiej ^%**#&^, dzieje się z sortowaniem postów? Domyślnie jest
"drzewko". Ja lubię sobie czasem ustawić "od najnowszego". Zawsze to działało,
a teraz nie. Kiedy najedzie się myszką, pokazują się 4 opcje (drzewko,
najstarsze, najnowsze i coś tam), ale nie daje się zjechać myszką i kliknąć w
to, co się chce, bo draństwo znika. Czy ktoś rozwiązał ten problem? Szału
można dostać. Po cholerę to ruszali, jak nie umieją.
Obserwuj wątek
    • markus.kembi Re: Sortowanie postów? 11.08.07, 20:14
      Rozwijane menu to rozwiązanie często stosowane na wielu stronach. Bardzo tego
      nie lubię, bo trzeba się nagimnastykować myszą, to coś w rodzaju gry
      zręcznościowej. Tu akurat nie jest to (przynajmniej w mojej przeglądarce) aż
      takie trudne, jak w niektórych innych portalach.
    • lavinka Też mi nie działa.Zgłaszałam ale nic. 11.08.07, 20:30

      • jan-w Re: Też mi nie działa.Zgłaszałam ale nic. 11.08.07, 21:27
        U mnie działa. Nie macie za dużo blokad antyreklamowych? Mi też różne rzeczy nie
        działały, a po dostosowaniu adblocka, wszystko działa.
        • lavinka Nie, na IE działa, na Mozilli nie. 11.08.07, 22:13
          Czyli błąd jest po stronie programistów.
          • nessie-jp Re: Nie, na IE działa, na Mozilli nie. 11.08.07, 22:55
            U mnie działa na Firefoksie (na maszynie Mozilli chodzi), a co do Adblocka to
            mam poblokowane wszystko, co się da
    • mieux "szukaj" i "sortuj wg" też w rozsypce 12.08.07, 10:30
      Podobnie też nie działa "szukaj" i "sortuj wg". Już o tym pisałam, lecz dostałam
      odpowiedź, że adminowi działa. Nic tylko się cieszyć.
      • ols Re: "szukaj" i "sortuj wg" też w rozsypce 13.08.07, 12:23
        W firefoksie 1.0 to nie działa poprawnie. Od 1.5 wzwyż jest ok.
        • mieux Re: "szukaj" i "sortuj wg" też w rozsypce 15.08.07, 12:52
          > W firefoksie 1.0 to nie działa poprawnie. Od 1.5 wzwyż jest ok.

          Nigdy nie korzystałam z firefoksa i działało, nadal działa mi możliwość
          wybierania opcji z pola wyboru wszędzie, tylko nie na Waszych forach. Korzystam
          z mozilli.
          Jak się ma takich webmasterów jak Wy, to lepiej niczego nie ruszać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka