agulha
11.08.07, 19:35
Co, do ciężkiej ^%**#&^, dzieje się z sortowaniem postów? Domyślnie jest
"drzewko". Ja lubię sobie czasem ustawić "od najnowszego". Zawsze to działało,
a teraz nie. Kiedy najedzie się myszką, pokazują się 4 opcje (drzewko,
najstarsze, najnowsze i coś tam), ale nie daje się zjechać myszką i kliknąć w
to, co się chce, bo draństwo znika. Czy ktoś rozwiązał ten problem? Szału
można dostać. Po cholerę to ruszali, jak nie umieją.