Dodaj do ulubionych

problem z wyglądem forum

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.07, 08:24
Kilka dni temu miałam forum w nowej szacie graficznej,ale od dwóch dni forum
przybrało jakby formę tekstową. Wygląda to beznadziejnie,a a ja się na tym
kompletnie nie znam i nie wiem co z tym zrobić i w czym może tkwić
problem.Będę wdzięczna za pomoc
Obserwuj wątek
    • szulka Re: problem z wyglądem forum 19.08.07, 09:30
      Może ustawiłaś w przeglądarce "ignoruj style"? Spróbuj: Menu - Widok - Styl
      strony - Styl podstawowy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka