Gość: captiva
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.08.07, 08:24
Kilka dni temu miałam forum w nowej szacie graficznej,ale od dwóch dni forum
przybrało jakby formę tekstową. Wygląda to beznadziejnie,a a ja się na tym
kompletnie nie znam i nie wiem co z tym zrobić i w czym może tkwić
problem.Będę wdzięczna za pomoc