Dodaj do ulubionych

kompromitacja admina forum Aktualności

IP: *.zin.lublin.pl 25.08.03, 12:03
"Wiadomość została usunięta ze wzgledu na złamanie prawa lub regulaminu."

Jest to ewidentne kłamstwo jakim w ostatnim czasie posługuje się Admin forum
Aktualności.
Bo ja się pytam, czy złamaniem regulaminu lub prawa są posty typu:
"nie podoba mi się zwrot Polaczki"
"pozdrawiam Cię Adminie"
"w tym poście nie było nic złego"
"." - słownie: kropka
"Polska dogoni UE za 20 lat."
i dziesiątki innych tego typu postów.
Wysyłanie niewinnych wątków na oślą ławkę. Wystarczy tam wejść i poczytać.
Admin pisząc tekst o złamaniu prawa posługuje się kłamstwem.
Jeżeli ktoś śledził to co się działo w piątek i sobotę wieczorem na forum
Aktualności, to wie do jakiego działania doprowadził Admin. Dosłownie wpadł w
panikę. Posty znikały w ciągu kilku sekund. Potem pojawiały się w innym
porządku, znów znikały, aby pokazać się wykropkowane, etc.
Aby tego było mało, to zauważyliśmy, że Admin nie zna języka polskiego.
Usunie na przykład post bo w nim jest zwrot "spuścić się", bo jemu kojarzy
się to jednoznacznie. A przecież ten zwrot stosowany jest w wielu przypadkach.
Zacznijcie nas traktować jak dorosłych ludzi.

Perła
Obserwuj wątek
      • bykk Re: jak regulamin nie zlamany to ... 25.08.03, 13:14
        Perła, jaki Admin? Pisałem Ci, że to musi "społeczniak" musi być.
        Nie wierzę, żeby to był jakiś "stary"(maas nie obraź się przypadkiem, chodzi
        o długim stażu Adminów, bo Wy wszyscy przecie młodzi) Addmin!!!
        Przyjechałem w niedzielę, wchodzę na F.A., a tam idiotyzm jakiś widać, szlag
        może trafić!
        A Ty Lekter nie wymądrzaj się tak, nie każdy lubi przesiadywać na F.
        we wątkach o sexie, albo jakim innym o "ptaszkach", hehehe!
        hej!
      • tebe Re: Potwierdzam. Czy wiesz Tebe, co się działo z 25.08.03, 17:32
        Nie do końca wiem co się działo.
        Widzę że jest poszatkowany ale te elementy wycięte nijak nie można nazwać wypowiedziami, więc trudno mówić o ograniczaniu jakiejś wolności słowa w ich wypadku. Chyba, że ktoś uznaje ją za równoznaczną ze swobodą ekspresji...
        pozdr
        • sceptyk Nie jestem pewien czy mam racje 25.08.03, 17:50
          ale wydaje mi sie, ze dajecie ostatnio na weekendy jakiegos praktykanta/ke, czy
          tzw. admina spolecznego. No nie da sie ukryc, ze ta osoba do tej funkcji sie
          nie nadaje. Absolutnie. FA czasami jest bardziej, czasem mniej powazne, ale az
          do takich 'jaj', jakie sobie ta osoba robi z nas forum, nie powinno sie
          dopuszczac. Prestiz Forum na tym tez cierpi. Nie chcialbym siegac do zbyt
          drastycznych porownan, ale akurat w tym przypadku powiedzenie o 'brzytwie w
          reku malpy' dosc wiernie oddaje sytuacje z weekendu, czyli od piatku wieczor do
          konca niedzieli.

sc-k
          • niech Re: Nie jestem pewien czy mam racje 25.08.03, 18:02
            Gdyby wyciac powyzsza wypowiedz (tj. Aseptyka), nikt o niczym by sie nie
            dowiedzial, a nawet gdyby, to jego tez mozna by wyciac.
            PS. Moja wypowiedz tez prosze wyciac.
            PS2. A w lykendy lepszy rydz niz nic. Wycinaja - zle, nie wycinaja - tez zle.
            No to moze niechaj wycinaja tylko nieparzyste. Albo lewe.
          • pulbek Re: Nie jestem pewien czy mam racje 25.08.03, 21:42
            sceptyk napisał:

> Prestiz Forum na tym tez cierpi.

Nadmienie tu, ze wyrazenie "prestiz Forum" w kontekscie
            Forum Aktualnosci brzmi nieco groteskowo. Nie wiem jak
            takie cos jak prestiz Forum Aktualnosci mogloby jeszcze w
            jakis sposob ucierpiec.

Wydaje mi sie, ze nowy spoleczny admin F.A. po prostu
            zwariowal, czytajac to wszystko co tam jest. I w ten
            sposob stal sie jednym z nas. Glosuje za pozostawieniem
            tego admina. Kompletny wariat z brzytwa daje nadzieje na
            to, ze ostatni w miare sensowni ludzie zwieja z Forum i
            zajma sie wreszcie czyms pozytecznym.

Caeterum censeo Aktualnosciam esse delendam.

Pulbek.
            • sceptyk Re: Nie jestem pewien czy mam racje 25.08.03, 23:16
              pulbek napisał:

> Nadmienie tu, ze wyrazenie "prestiz Forum" w kontekscie
              > Forum Aktualnosci brzmi nieco groteskowo. Nie wiem jak
              > takie cos jak prestiz Forum Aktualnosci mogloby jeszcze w
              > jakis sposob ucierpiec. (...)
              ------------------------

No co Ty, Pulbek, w dyplomacji nigdy nie robiles czy jak? A jakby Tebe byl
              kobitom, to bym napisal 'uroda Forum'. Trza umiec rozmawiac z ludzmi. Zas Forum
              jakie jest kazdy wie. Moi Najmilsi, zdejmijcie ze sciany [hip...tama] haha.
              • pulbek Re: Nie jestem pewien czy mam racje 25.08.03, 23:27
                sceptyk napisał:

> No co Ty, Pulbek, w dyplomacji nigdy nie robiles czy jak?

He, ale mi sie naprawde ten admin podobal. Stracil glowe kompletnie, tu cos
                wycial, tam cos wycial, pozar burdelu sie zrobil. Bylo to bardzo w poetyce, ze
                sie tak wyraze, Forum Aktualnosci.

Pozdrowienia,

Pulbek.
              • Gość: Krzys52 Prestiz F.Aktualnosci, hehehe... Dobre, dobre :O)) IP: *.proxy.aol.com 26.08.03, 00:55
                A czy probowal ktos odpowiedziec sobie na pytanie dlaczego F.Kraj nie ma tego
                typu problemow? Nie? To podpowiem.
                Otoz na F. Kraj nigdy nie ukonstytuowala sie skrajnie konserwatywna grupa
                kretynow ktorzy wzieli sobie na ambit posiadanie F.Aktualnosci na wlasnosc. To
                tu lezy pies pogrzebany jak i w osobistym zaangazowaniu w kontrowersje
                niejakiego TEBE, ktory bierze strony oraz udziela Septykowi password, by ten
                mogl sobie postracac nielubianych uczestnikow - pobawic sie Forum. Tak bylo do
                tej pory dwa razy.
                Dodatkowo ow silna grupa (Septyk, Bykk, Pollak, Smierducha, Tete, Kunce, Borsuk
                oraz kilkoro mniej wyrozniajacych sie kretynow) az piszczala swego czasu o
                wprowadzenie jakiegos cenzora/moderatora. Osobiscie nie wierze by wymienieni
                rzeczywiscie zmienili zdanie - jak ostatnio deklaruja. Po prostu, wobec silnej
                opozycji, przestali glosno chwalic sie pogladem na obecnosc cenzora. N chyba ze
                wycinal mnie - wtedy byl powod do radosci. Jaki to ma zwiazek z powyzszym?
                Luzny. Po prostu jest to ilustracja ich konserwatywnego przechylu. Grupy
                kretynow pragnacych miec F.Aktualnosci na wlasnosc.
                .
                K.P.
                • sceptyk Forumowa Przybledo52 26.08.03, 01:28
                  Dziekujemy, panie Krzysztofie, za cenne uwagi. Panski punkt widzenia jest
                  bezsprzecznie interesujacy. A teraz, prosimy sie oddalic w celu zalozenia po
                  raz 155ty watku o zdejmowaniu. Na Aktualnosciach, Kraju, Swiecie, FoF i
                  gdziekolwiek jeszcze Jurek Urban Pana skieruje. Osla lawka czeka. No, won!

I niech Pan nie zapomni przekazac serdecznosci zADowi. Rowniez ode mnie.
                  Zapewne zaraz sie do Pana przyblaka. Albo Pan do niego. Powinien Pan go
                  holubic. To w koncu jedyny Panski rozmowca.

happy wyszczerz, Napoleonku
                  sc-k
                  • Gość: Krzys52 Wiem kretynie, ze i to F. uwazasz za swoje... IP: *.proxy.aol.com 26.08.03, 06:28
                    ...o Aktualnosciach nie wspominajac.
                    No wiec przyjmij do wiadomosci w koncu (sprobuj) debilu, ze to nie sa twoje
                    fora - nie masz do nich zadnego wiekszego prawa niz ktokolwiekj inny,
                    pasikoniku.
                    A jesli idzi o scislosc to pojawilem sie na F.GW miesiac po ich uruchomieniu.
                    Zatem ty jestes tu przybleda, glupku.
                    .
                    K.P.
                    .
                    PS...A teraz, Gnido, wysmaruj sie ladnie wazelina, bo Admin rozpocznie wkrotce
                    prace, zalosny palancie. Jestes najlepszym dowodem na nieistnienie Boga
                    (wszystkie dowody Kagana wysiadaja pod twoja obecnosc).Po prostu gdyby Bog
                    rzeczywiscie istnial to nigdy nie dopuscilby do zaistnienia takiego pokurcza
                    jak ty.
        • pollak Re: Potwierdzam. Czy wiesz Tebe, co się działo z 25.08.03, 19:29
          Bo to jak widzisz, był wątek poświęcony Józiowi (tzn. Józio sam go sobie
          poświęcił). Chciałem do Józia naszego sobie zagadać, moze w jego stylu
          by powiedział co mu dolega, a wciął się admin (wycinał treść i temat, to
          trzeba było pisać w polu 'Autor'). A później to zrobił się z tego niezły ubaw.
          Ten wątek tamtego wieczoru to tylko wierzchołek góry lodowej.

PS. Wiesz o jakiego Józia chodzi? ;) Otóż tym razem odpuścił nieco
          Żydom. Teraz wszystkiemu winny jest Perła i jego 'podkomendni' :)
          Cyrk.

PSS. Ogólnie chodzi tylko o to (przynajmniej mi) jakim systemem
          posługiwał się wycinający (przyznaję, pozwoliłem sobie wtedy conieco zadrwić
          z nożycorękiego - choć taki zamiar miałem co do naszego Józefa, ale ten
          wydaje się być nie z tego świata;))

pzdr
            • pollak Re: Potwierdzam. Czy wiesz Tebe, co się działo z 25.08.03, 23:59
              roman_j napisał:

> Piszę się PPS. PSS to może być spółdzielnia spożywców. :-))

Kiedyś na to zwracałem uwagę. Teraz zaczyna mi być coraz bardziej
              wszystko jedno. Chwała Bogu że wogóle jeszcze pamiętam podstawowe zasady
              ortografii. To taka teraz internetowa znieczulica. Czytając Usenet, na
              prawdę zaczynasz mieć wątpliwości czy to ty piszesz źle, czy ktoś inny.
              Książka ratuje czasem człowieka, ale kto ma czas na książki teraz?

PS 'PPS' mi się źle kojarzy (Polska Partia Socjalistyczna). Szczerze
              mówiąc, wolę już spółdzielnię spożywców... ;)
    • Gość: Krzys52 Prestiz F.Aktualnosci, hehehe... Dobre, dobre :O)) IP: *.proxy.aol.com 26.08.03, 01:19

A czy probowal ktos odpowiedziec sobie na pytanie dlaczego F.Kraj nie ma tego
      typu problemow? Nie? To podpowiem.
      Otoz na F. Kraj nigdy nie ukonstytuowala sie skrajnie konserwatywna grupa
      kretynow ktorzy wzieli sobie na ambit posiadanie F.Aktualnosci na wlasnosc. To
      tu lezy pies pogrzebany jak i w osobistym zaangazowaniu w kontrowersje
      niejakiego TEBE, ktory bierze strony oraz udziela Septykowi password, by ten
      mogl sobie postracac nielubianych uczestnikow - pobawic sie Forum. Tak bylo do
      tej pory dwa razy.
      Dodatkowo ow silna grupa (Septyk, Bykk, Pollak, Smierducha, Tete, Kunce, Borsuk
      oraz kilkoro mniej wyrozniajacych sie kretynow) az piszczala swego czasu o
      wprowadzenie jakiegos cenzora/moderatora. Osobiscie nie wierze by wymienieni
      rzeczywiscie zmienili zdanie - jak ostatnio deklaruja. Po prostu, wobec silnej
      opozycji, przestali glosno chwalic sie pogladem na obecnosc cenzora. N chyba ze
      wycinal mnie - wtedy byl powod do radosci. Jaki to ma zwiazek z powyzszym?
      Luzny. Po prostu jest to ilustracja ich konserwatywnego przechylu. Grupy
      kretynow pragnacych miec F.Aktualnosci na wlasnosc.
      .
      K.P.
      .
      PS...Poprzednio niniejszy post zamiescil mi sie w niewlasciwym miejscu.

• kataryna.kataryna TeBe 26.08.03, 01:40
        Gość portalu: Krzys52 napisał(a):

>
        > A czy probowal ktos odpowiedziec sobie na pytanie dlaczego F.Kraj nie ma tego
        > typu problemow? Nie? To podpowiem.
        > Otoz na F. Kraj nigdy nie ukonstytuowala sie skrajnie konserwatywna grupa
        > kretynow ktorzy wzieli sobie na ambit posiadanie F.Aktualnosci na wlasnosc.
        To
        > tu lezy pies pogrzebany jak i w osobistym zaangazowaniu w kontrowersje
        > niejakiego TEBE, ktory bierze strony oraz udziela Septykowi password, by ten
        > mogl sobie postracac nielubianych uczestnikow - pobawic sie Forum.

TeBe, dajesz jakieś passwordy do utrącania forumowiczów? Może mi dasz na dwa
        dni, poszlałabym sobie na Kraju, mam trochę rachunków do wyrównania. Da się
        zrobić? Odkrywam w sobie powołanie do kneblowania.
      • sceptyk Re: Prestiz F.Aktualnosci, hehehe... Dobre, dobre 26.08.03, 01:42

> PS...Poprzednio niniejszy post zamiescil mi sie w niewlasciwym miejscu.
        --------------------------------

Od dawna ma Pan juz, Krzysztofie, te klopoty z postami co sie zamieszczaja w
        niewlasciwych miejscach, niezaleznie od Panskich zamiarow? Czy to tylko chodzi
        o pisanie na Forum, czy w zyciu codziennym ma Pan podobnie? A gdzie jest
        zamieszczona Panska glowa, ze sie spytam zaciekawiony? A propos niewlasciwego
        miejsca dla glowy, przypomnialo mi sie, niech Pan koniecznie pozdrowie zADa.
        • Gość: Krzys52 Wiem kretynie, ze i to F. uwazasz za swoje... IP: *.proxy.aol.com 26.08.03, 06:30

...o Aktualnosciach nie wspominajac.
          No wiec przyjmij do wiadomosci w koncu (sprobuj) debilu, ze to nie sa twoje
          fora - nie masz do nich zadnego wiekszego prawa niz ktokolwiekj inny,
          pasikoniku.
          A jesli idzi o scislosc to pojawilem sie na F.GW miesiac po ich uruchomieniu.
          Zatem ty jestes tu przybleda, glupku.
          .
          K.P.
          .
          PS...A teraz, Gnido, wysmaruj sie ladnie wazelina, bo Admin rozpocznie wkrotce
          prace, zalosny palancie. Jestes najlepszym dowodem na nieistnienie Boga
          (wszystkie dowody Kagana wysiadaja pod twoja obecnosc).Po prostu gdyby Bog
          rzeczywiscie istnial to nigdy nie dopuscilby do zaistnienia takiego pokurcza
          jak ty.

• Gość: gość Re: skromny jesteś Krzysiu, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.03, 06:46
        zapomniałas przy tej wylicznce bandy kretynów wymienić siebie.

>
        > A czy probowal ktos odpowiedziec sobie na pytanie dlaczego F.Kraj nie ma tego
        > typu problemow? Nie? To podpowiem.
        > Otoz na F. Kraj nigdy nie ukonstytuowala sie skrajnie konserwatywna grupa
        > kretynow ktorzy wzieli sobie na ambit posiadanie F.Aktualnosci na wlasnosc.
        To
        > tu lezy pies pogrzebany jak i w osobistym zaangazowaniu w kontrowersje
        > niejakiego TEBE, ktory bierze strony oraz udziela Septykowi password, by ten
        > mogl sobie postracac nielubianych uczestnikow - pobawic sie Forum. Tak bylo
        do
        > tej pory dwa razy.
        > Dodatkowo ow silna grupa (Septyk, Bykk, Pollak, Smierducha, Tete, Kunce,
        Borsuk
        >
        > oraz kilkoro mniej wyrozniajacych sie kretynow) az piszczala swego czasu o
        > wprowadzenie jakiegos cenzora/moderatora. Osobiscie nie wierze by wymienieni
        > rzeczywiscie zmienili zdanie - jak ostatnio deklaruja. Po prostu, wobec
        silnej
        > opozycji, przestali glosno chwalic sie pogladem na obecnosc cenzora. N chyba
        ze
        >
        > wycinal mnie - wtedy byl powod do radosci. Jaki to ma zwiazek z powyzszym?
        > Luzny. Po prostu jest to ilustracja ich konserwatywnego przechylu. Grupy
        > kretynow pragnacych miec F.Aktualnosci na wlasnosc.
        > .
        > K.P.
        > .
        > PS...Poprzednio niniejszy post zamiescil mi sie w niewlasciwym miejscu.
        >
        >
        >
        >
        • Gość: gość Re: Wiesz K52, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.03, 07:07
          Nie mam nam zamiaru dyskutować z tobą palanciku - jestes tylko kolejnym
          przykładem śmiecia, który opluwa wszystko, co polskie, bo musi tyrać na
          obczyźnie jako śmieciarz, a nie prezes, dyrektor etc.
          Masa takich dziwologów na forum pojawia się i odchodzi - ty widocznie ze swoją
          upartością kwalifikujesz się już do terapeuty.
          Odechciewa sie pisania na forum A, jak widać wszędzie te twoje plwociny.

pzdr.

> .
          > :::
          > A moze podasz kretynku jakies przyklady swego normalnego pisania...(?)
          • Gość: Krzys52 Re: Wiem IP: *.proxy.aol.com 28.08.03, 05:35
            Re: Wiesz tebe, a może wzorem starej erotiki,
            Autor: Gość: Krzys52 IP: *.proxy.aol.com
            Data: 26-08-2003 07:04 + odpowiedz na list

+ odpowiedz cytując

--------------------------------------------------------------------------------
            Gość portalu: gość napisał(a):

> rozpierniczyć te Aktualności - tam juz się nie da normalnie pisać przez tę
            > bandę zapaleńców - co o tym myślisz ?:)
            .
            :::
            A moze podasz kretynku jakies przyklady swego normalnego pisania...(?)
            .

Gość portalu: gość napisał(a):

Nie mam nam zamiaru dyskutować z tobą palanciku - jestes tylko kolejnym
            przykładem śmiecia, który opluwa wszystko, co polskie, bo musi tyrać na
            obczyźnie jako śmieciarz, a nie prezes, dyrektor etc.
            Masa takich dziwologów na forum pojawia się i odchodzi - ty widocznie ze swoją
            upartością kwalifikujesz się już do terapeuty.
            Odechciewa sie pisania na forum A, jak widać wszędzie te twoje plwociny.
            .
            pzdr.
            .
            No prosze, jednak slusznie podejrzewalem, ze nie masz sie czym pochwalic, gdy
            o "jakies przyklady Twojego normalnego pisania idzie"....
            .
            Ale wiecej nie bede Ci dokuczal bo rozbroiles mnie tym "pzdr." :))))
            .
            W tym watku, ma sie rozumiec :O)
            .
            K.P.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka