Dodaj do ulubionych

Dobry psycholog - Tarnów

31.01.12, 14:26
Czy ktoś z Was zna i może mi polecić dobrego psychologa w Tarnowie ? Byłam kiedyś u niejakiej J. Gabały, ale to była tragedia .Szukam kogoś sprawdzonego ...
Obserwuj wątek
    • radio79 Re: Dobry psycholog - Tarnów 04.02.12, 21:58
      Grażyna Skarżyńska. Została mi polecona i sam z czystym sumieniem polecam. Jak dla mnie było warto
      • janus333 Re: Dobry psycholog - Tarnów 18.02.12, 10:09
        Ja się na niej przejechałem. I jest droga. Z czystym sumieniem mogę natomiast polecić psycholog Anetę Wąsowską - Sobków. Pomogła mnie i wcześniej mojej znajomej. Przyjmuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Mościcach
        • piotro122 Re: Dobry psycholog - Tarnów 26.03.12, 16:43
          Potwierdzam. Wyciągnęła mnie z ciężkiej depresji. Jest miła, kontaktowa i nie patrzy cały czas na zegarek jak inny terapeuta u którego byłem. Jedynym problemem było to że wtedy dość długo czekałem na termin, ale może teraz jest inaczej. Gdybym miał sie wrócić na terapie to tylko do niej
          • heniaaaa Re: Dobry psycholog - Tarnów 30.03.12, 14:36
            Ja chodziłam do Joanny Dolasińskiej w Ośrodku Uzaleznień mogę polecić z całym przekonaniem.
          • lenioniada33 Re: Dobry psycholog - Tarnów 26.11.12, 14:23
            Czy ktoś może wie gdzie pani Aneta Wąsowska - Sobków teraz przyjmuje? Dzwoniłam do Ośrodka i udzielono mi informacji, że tam już nie pracuje. Byłabym wdzięczna za jakiś namiar bo polecono mi ją..
            • piotro122 Re: Dobry psycholog - Tarnów 30.12.12, 18:55
              W Temi widziałem że jest info, tam poszukaj
              • lenka219 Re: Dobry psycholog - Tarnów 01.04.13, 17:34
                Hej
                A nie wiecie przypadkiem czy pani Wąsowska nie przyjmuje gdzieś na kasę chorych? Nie stać mnie żeby płacić prywatnie, a zależałoby mi akurat na niej bo byłam u niej w ośrodku 2 lata temu. Ta nowa psycholog do której teraz trafiłam w ośrodku totalnie mi nie leży, nie mogłam znaleźć z nią wspólnego języka.
                • marcino38 Re: Dobry psycholog - Tarnów 12.08.13, 16:46
                  Nie przyjmuje na kasę chorych tylko prywatnie na Słowackiego 6 w Senso (tak to sie chyba nazywa). Nr kom 605070185. Byłem u niej kilka razy i jestem bardzo zadowolony.
    • wojciechtomasz Re: Dobry psycholog - Tarnów 03.01.13, 11:50
      Polecam panią Nykiel-Nowak, jest terapeutą, pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej ale przyjmuje też prywatnie. Można namiary znaleźć na stronie ośrodka psychoterapii w Krakowie. Pomogła mi w trudnym momencie.
    • ivetaa Re: Dobry psycholog - Tarnów 15.04.13, 17:11
      Witam, polecam Annę Piotrowską - pracuje w MOPS oraz w SENSEO
    • go_s_ia2 Re: Dobry psycholog - Tarnów 17.04.13, 08:49
      Polecam Panią Annę Szumlańską. Przyjmuje w Centermedzie na Słonecznej.
    • kocham_slonce123 Re: Dobry psycholog - Tarnów 05.09.13, 11:35
      Chodziłam do OIK do p. Agnieszki Urbaś (chyba nie przekręcam nazwiska) i byłam bardzo zadowolona. Niestety zmieniła pracę na NFZ i kiedy próbowałam się zapisac do przychodni okazało się ze terminy dalekie i nie zapisałam się wtedy. A szkoda, bo nikt inny mi nie przypasował :(
      • piotro122 Re: Dobry psycholog - Tarnów 05.09.13, 19:11
        Tak naprawdę wszyscy sensowni psycholodzy zaczęli pracować na własny rachunek. W OIK juz nie ma dobrego psychologa. Pani Urbaś była
        w porządku choć bylem u niej tylko raz

• krobka Re: Dobry psycholog - Tarnów 03.03.14, 11:46
        Nie przesadzałabym z tym długim oczekiwaniem. Chodzę do pani Agnieszki od stycznia, czekałam na wizytę może 3 tygodnie, a jak się umawiasz na psychoterapię i rozpisujesz na zapas to możesz mieć potem wizyty co tydzień. I warto czasem poczekać niż pchać się do kogoś niesprawdzonego. Moja znajoma jeździ do pani Urbaś do Tuchowa, też się jakoś doczekała. A co do leczenia, to już te kilka spotkań mi pomogło.
      • krobka Re: Dobry psycholog - Tarnów 21.03.15, 10:10
        Ratunkuuu! Czy ktoś zna numer do Agnieszki Urbaś do gabinetu prywatnego??
    • klaud.ia71 Re: Dobry psycholog - Tarnów 19.03.14, 23:03
      Witam.
      Chciałabym podzielić się z wami moimi doświadczeniami w szukaniu pomocy u specjalisty. Zastanawiam się dlaczego my szukamy pomocy u psychologa na samą myśl mam ciarki, bo nam może zostać każdy. Każdy mam na myśli dokładnie każdą osobą często są to ludzie z problemami i sami sobie nie umieją poukładać życia, a co dopiero pomagać innym w trudnych życiowych problemach. Psychologiem będzie moja córka, dzięki której ja szukałam pomocy, a ona kiedyś będzie pomagać innym, a w rzeczywistości zniszczyła całą swoją rodzinę. Być psychologiem to jest tylko 5 lat nauki i to nawet zaocznej i myślicie, że tacy ludzie są wystarczająco przygotowani aby pomagać innym? Wątpię. To że dziś mogą podzielić się z wami moją radą do kogo się udać w trudnych chwilach. Ja osobiście wiele zawdzięczam mojemu psychoterapeucie, który po tak traumatycznych przejściach pomaga mi powoli stanąć na nogi i mam nadzieje, że kiedyś moje życie będzie normalne choć wiem,że czeka nas dużo pracy. Moja przyjaciółka chodziła przez 2,5 roku do psychologa i uważa ten czas za stracony. Pani oczywiście miła i sympatyczna słuchała, a w rzeczywistości nic jej nie pomagała. Nie pomógł również psychiatra który wypisywał receptę, kasował kasę i następną proszę... a przy kolejnej wizycie musiał sięgnąć po notatki bo nie wiedział z kim i o czym rozmawia. U terapeuty jest inaczej, tą różnicę zobaczy ten kto miał styczność z psychologiem bądź psychiatrą. To że żyję zawdzięczam mojemu terapeucie Krzysztofowi Kościółkowi, tak na prawdę on się mną dopiero zajął. Nie biorę leków psychotropowych i staram się iść przez życie ''na trzeźwo'' i choć nie jest łatwo, wiem że w tym wszystkim nie jestem sama bo mam swojego terapeutę, który jest przy mnie i gdy upadam pomaga mi się podnieść. Wiem że za jakiś czas stanę mocno na nogi i przejdę przez życie z podniesioną głową. Nie wiem dlaczego panuje moda na psychologów lub psychiatrów, a nie na wykwalifikowanych psychoterapeutów, którzy uczą się wiele lat. Nie wypisują recept ani nie słuchają lecz wiedzą jak pomóc drugiemu człowiekowi. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam,ale nie miałam takiego zamiaru, wręcz przeciwnie chciałabym oszczędzić wam drogi bezsilności jaką często trzeba przejść zanim się otrzyma należytą pomoc. Polecam wam szczerze Pana Krzysztofa Kościółek psychoterapeutę, nie wierzę ze będzie ktoś nim rozczarowany, ja dozgonnie będę mu wdzięczna. Przyjmuję on w pogotowiu interwencji kryzysowej w Tarnowie oraz na ul. Towarowej 6 w Tarnowie, tel. 608523398
      • justynanykielnowak Re: Dobry psycholog - Tarnów 26.03.14, 12:03
        Witam,
        Podoba mi się wypowiedź Pani Klaudii. Zwraca Pani uwagę na bardzo istotną rzecz związaną z kompetencjami osób, które udzielają szeroko rozumianej pomocy psychologicznej w trudnych sytuacjach życiowych. Mam wrażenie, że świadomość osób korzystających z takiej formy pomocy jest niewielka. Z uwagi na brak regulacji prawnych, w zasadzie każda osoba może udzielać pomocy psychologicznej. A także: psycholog to nie psychoterapeuta. Psychoterapeutą może być osoba, która(w dużym uproszczeniu) ukończyła odpowiednie studia ORAZ 4 letni kurs psychoterapii. Ważne aby przeszła własną terapię oraz pracowała pod tzw. superwizją ( z doświadczonym terapeutą, który pomaga redukować błędy popełniane przez terapeutę). Należy pytać osobę do której zwracamy się o pomoc, czy spełnia te warunki (etycznie postępujący terapeuta, odpowie na te pytania). Zachęcam do tego, aby z rozmysłem wybierać pomagaczy, bardzo wiele zależy od ich kompetencji lub ich braku.
        Stowarzyszenie Intro wydało ciekawą pozycję "Psychoterapia po ludzku"- zachęcam do zapoznania się z nią- jest dostępna w formacie pdf.

Znam Krzysztofa Kościółka oraz Agnieszkę Urbaś, współpracujemy od lat- polecam ich także :)
        Justyna Nykiel-Nowak
        • marietta39 Re: Dobry psycholog - Tarnów 28.03.14, 16:54
          A ja myślę, że trochę popadamy tu w paranoje. Bo z tego co piszecie to wychodzi że psycholog nie może być psychoterapeutą podobnie jak psychiatra. Moje zdanie jest takie, że nie ma co wpadać w przesadę w żadnym kierunku. Są bardzo dobrzy psycholodzy, z wieloletnim doświadczeniem w pomaganiu innym i są psycholodzy, którzy sami powinni skorzystać z pomocy. Są świetni psychoterapeuci, są fatalni psychoterapeuci (którzy mają certyfikaty, pracują pod superwizją - jak twierdzą - i pomimo tego całymi latami uzależniają ludzi od siebie). Mogłabym tu podać dwa nazwiska osób które mają przygotowanie psychoterapeutyczne - których nigdy bym nie poleciła. Ale lepiej jeśli ktoś doświadczy czegoś sam. Kolejna kwestia - psychoterapia jak najbardziej - ale czasem trzeba wspomóc się lekami, skorzystać z pomocy psychiatry bo sama psychoterapia po prostu nie pomaga - a zanim zacznie pomagać musi upłynąć sporo czasu żeby ustąpiły objawy - często bardzo dokuczliwe. Kolejna sprawa - zadzwoniłam do kilku osób, którzy są psychoterapeutami z problemem związanym z terapią dziecka. Wszyscy jak jeden odmówili, żaden z nich nie podjął się pracy z 10 latką. Tak więc gdyby ktoś znał dobrego psychologa dziecięcego - niekoniecznie z certyfikatem - ale takiego który potrafi pracować z dziećmi to bardzo proszę o podanie namiarów.
          • bimz Re: Dobry psycholog - Tarnów 10.04.14, 21:08
            witam,polecam panią Edytę Karasiewicz-Mróz,poradnia na Krzyskiej,pomogła mojemu dziecku.
          • martynna333 Re: Dobry psycholog - Tarnów 05.09.14, 16:48
            Wyżej wspomniana Aneta Wąsowska-Sobków jest dobrym psychologiem dziecięcym. Wcześniej byłam z synem u innego psychologa który zbagatelizował problem i stwierdził że jestem nadopiekuńcza i szukam na siłę problemów. Odpuściłam a stan mojego syna był coraz gorszy. Dopiero pani Wąsowska właściwie zdiagnozowała mi dziecko i pokierowała dalej do lekarza. Odkąd syn ma diagnoze i wdrożone leczenie wreszcie w domu jest spokojniej, ja również nauczyłam się jak sobie radzić z jego problemem.
            • evellynn Re: Dobry psycholog - Tarnów 24.03.15, 11:33
              Też byłam u niej z synem i mogę śmiało polecić. Nie tylko dostałam wskazówki jak postępować z dzieckiem ale także pani psycholog napisała mi opinię do szkoły - bardzo wyczerpującą i jakże inną od opinii którą dostałam w poradni na Krzyskiej. A co najważniejsze - ma naprawdę świetny kontakt z dziećmi - mój syn ją polubił, choć wcześniej nie chciał iść. Pani Wąsowska przyjmuje na Kościuszki naprzeciwko ZUS.
    • ryszardkrzyzanowski Re: Dobry psycholog - Tarnów 25.10.15, 16:19
      Ja polecam www.tarnow-psychoterapia.pl
    • karolina_880 Re: Dobry psycholog - Tarnów 26.10.15, 18:18
      Polecam P. Magdalenę Wotka z Arki. Kobieta pełna empatii i zaangażowania. Pomogła mnie i mojej koleżance. Co najważniejsze poradnia jest bezpłatna tylko kolejki spore.. mi się udało dostać. Poradnia jest na placu Katedralnym
    • bszfjksp Re: Dobry psycholog - Tarnów 21.09.16, 14:23
      Chciałam polecić bardzo dobrego psychoterapeutę - Pana Krzysztofa Tarnowskiego. Jest super fachowcem i naprawdę bardzo mi pomógł!!! Moje życie już wygląda inaczej a z czasem myślę, że będzie jeszcze lepiej!!!
      • pewna.m Re: Dobry psycholog - Tarnów 07.03.18, 12:33
        Psychoterapeuta Krzysztof Tarnowski jest rzeczywiście specjalistą najwyższej klasy. Podejmowałam wcześniej kilka prób uporania się z m.in. z lękiem uogólnionym i napadowym na terapiach u innych psychoterapeutów - bezskutecznie. Polecam więc świadomie - wolna od lęków, rozumiejąca emocje, szczęśliwa według własnej definicji szczęścia.
    • kasianka2 Re: Dobry psycholog - Tarnów 05.01.17, 20:18
      Polecam Agnieszkę Urbaś. Pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji, do tego miałam straszne lęki a dzięki terapii wróciłam do pracy i jest dużo lepiej.
    • karyk654 Re: Dobry psycholog - Tarnów 03.10.17, 11:03
      Wygodnym rozwiązaniem z mojego punktu widzenia była poradnia internetowa na stronie e-poradnia.com. Szybko można sobie wizytę u psychologa zarezerwować na godzinę która mi pasuje. Całe spotkanie odbywa się zdalnie, ja wybrałam formę video rozmowy. Ogólnie to do psychologa zgłosiłam się w związku ze stresem, który się zaczął przekładać na problemy z odżywianiem, a jeszcze potem na używki, także zaczęło się to wszystko nakręcać i napędzać, ale na szczęście w porę się zreflektowałam.
    • migotka911 Re: Dobry psycholog - Tarnów 23.03.18, 21:38
      Bardzo proszę o polecenie dobrego psychoterapeuty z Tarnowa. Ważne żeby był to ktoś na NFZ. Jestem gotowa nawet długo poczekać.
    • mamikele Re: Dobry psycholog - Tarnów 01.08.18, 11:57
      Witajcie, z pełnym przekonaniem polecam Pana Krzysztofa Tarnowskiego (psycholog, psychoterapeuta), przyjmuje np tutaj: tcp-tarnow.pl/mgr-krzysztof-tarnowski/ Korzystałam z pomocy trzech psychoterapeutów w Tarnowie, natomiast dopiero terapia z P. Tarnowskim otworzyła mi oczy, umysł i serce na moje życie, w przeszłości, jak i tu i teraz, pozwoliła nie tylko normalnie funkcjonować, ale i nauczyła czerpać z życia więcej przyejmności, radości. Profesjonalne, empatyczne podejście, niesamowita umiejetność odnalezienia płaszczyzny zozumienia. Czas z Panem Tarnowskim to niezwykle ciekawa, czasem niełatwa, ale na pewno owocna podróż przygotowywująca do dalszej samodzielności.
    • mczenczek Re: Dobry psycholog - Tarnów 20.09.19, 09:28
      Właśnie zakończyłam terapię u Krzysztofa Tarnowskiego , mądry człowiek ,duża wiedza i doświadczenie , moje życie stało się łatwiejsze.
    • agneszkaa1982 Re: Dobry psycholog - Tarnów 14.12.19, 18:52
      Byłam kilka razy i mój znajomy u Anny Ozgi , on mi ja polecił. Bardzo zadowolona jestem, od kilku miesięcy tam chodzę i zaczynam widziec poprawę. Przyjmuje na Starowolskiego.
    • anna.donka-2022 Re: Dobry psycholog - Tarnów 28.07.22, 10:10
      Polecam Pana Krzysztofa Tarnowskiego, który jest psychoterapeutą godnym zaufania, zaangażowanym , punktualnym, traktującym pacjenta z wielkim szacunkiem i godnością. Trafiłam do niego jako 45 letnia "mała dziewczynka" zagubiona, przestraszona, z niskim poczuciem wartości, nie znająca swoich potrzeb, nieumiejąca wyrażać emocji. Dzięki pracy z Panem Krzysztofem, która nie była łatwa , ale prawdziwa i skuteczna - terapię zakończyłam jako dorosła kobieta, która zna już swoje potrzeby, umie wyrażać emocje, żyje w rzeczywistym świecie i potrafi czerpać radość z życia . Podczas terapii odnalazłam, poznałam i pokochałam siebie. Polecam Pana Krzysztofa Tarnowskiego, gdyż praca z nim mnie ocaliła.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka