Dodaj do ulubionych

spam w poczcie

17.07.18, 10:34
Do nagłej i ciężkiej deutery. Codziennie wyrzucam ze skrzynki maile od tych samych w kółko nadawców. Podobno poczta miała się "uczyć" co jest spamem, a co nie, a jest wyjątkowo oporna na wiedzę. Sklep Ravelo, Zalando, woda Eden, Toyota i kilka innych - tych nadawców poczta jakoś nie potrafi zapamiętać. Jak ją do tego zmusić???
Obserwuj wątek
  • bertbertbert Re: spam w poczcie 17.07.18, 16:17
   W zakładce "antyspam" w ustawieniach poczty można ustawić odpowiednie reguły antyspamowe. Wiadomości przesyłane z zapisanych tam adresów będą automatycznie trafiały do folderu SPAM

  • chiara76 Re: spam w poczcie 30.08.18, 08:00
   Ja codziennie usuwam obrzydliwy spam z tak różnych adresów, że wpisywanie ich nie ma sensu ;( Powiększanie tego czy owego, antyradary, leczenie grzybic itd , wszystko to lawinowo w ostatnich dniach, że aż ręce opadają, chyba z 30 wczoraj miałam i co i nic? Zgłaszam jako spam a wiadomo, że przychodzi w milionie innych wersji :( coś strasznego. Czegoś takiego jednak nie było kiedy poczta bazowała na Gmailu.
    • chiara76 Re: spam w poczcie 30.08.18, 13:14
     dzisiaj od rana również lawina ohydnego spamu, myślę, że spokojnie już z 20 wiadomości do kosza poszło i widzę, że "pobijemy" niechlubny wczorajszy rekord. Czegoś takiego na poczcie na Gazecie dawno nie było. W ogóle bym nie korzystała z tego konta, niestety, od lat mam przyporządkowany ten adres do blogu i trochę żal mi chyba zmieniać ale być może będę musiała bo naprawdę, ile można znosić ofert powiększania, nieśmierdzenia, odgrzybiania, unikania radarów itd itp ;/
  • Gość: Iza Re: spam w poczcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.18, 18:16
   To samo od jakiegoś miesiąca. Codziennie wentylatory, schładzacze itp. Oszalec można. Nigdy nie było czegos takiego. Kazdego dnia te same treści z innego adresu wiec dodawanie go do zablokowanych nie ma sensu. Adres na gazecie mam stricte techniczny - do sklepów internetowych itp. Dojrzewam do rezygnacji z tej skrzynki choć we wszystkich sklepach trzeba będzie pozakładać nowe konta. Na gmailu mam konto podstawowe i tam nie ma tego problemu.
   • chiara76 Re: spam w poczcie 02.09.18, 20:41
    Iza, u mnie dokładnie tak samo. Tak obrzydliwego spamu nie było na Gazetowej poczcie nigdy. Też chyba będę musiała zrezygnować z tego adresu ale dla mnie akurat to duży problem (mam adres powiązany z bardzo aktywnym blogiem ).
  • kornel-1 Re: spam w poczcie 29.10.18, 16:03
   pi.asia napisała:

   > Do nagłej i ciężkiej deutery. Codziennie wyrzucam ze skrzynki maile od tych sam
   > ych w kółko nadawców. Podobno poczta miała się "uczyć" co jest spamem, a co nie
   > , a jest wyjątkowo oporna na wiedzę.

   Byłoby naiwnością sądzić, że administracja poczty nie zna skali zjawiska.
   Niektórzy usługodawcy (np. Interia) proponują płatną pocztę bez reklam. Czyli - da się.
   Wyciągnijcie sami wniosku, dlaczego dostajecie maile reklamowe.

   Kornel

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka