zbyfauch
19.09.08, 21:44
Do wszystkich krytykantów.
Żeby "była jasność", nie do użytkowników zgłaszających jakiś błąd, pomysł, czy
wyrażających swoją opinię.
Do wiecznych malkontentów i krytykantów.
Forum GW nie jest płatne, z takich czy innych, mniej lub bardziej
bezinteresownie (nieistotne) udziela nam tutaj gościny, za niemałe pieniądze.
Postawa roszczeniowa, kategoryczne wymaganie czegokolwiek, jest cokolwiek nie
na miejscu.
P.S.
Nawet gdyby administracja portalu zlikwidowała wyszukiwarkę w ogóle to co?
Należy zadzwonić na policję internetową? Podać GW do sądu?