Dodaj do ulubionych

Uwaga natury ogólnej.

19.09.08, 21:44
Do wszystkich krytykantów.
Żeby "była jasność", nie do użytkowników zgłaszających jakiś błąd, pomysł, czy
wyrażających swoją opinię.
Do wiecznych malkontentów i krytykantów.
Forum GW nie jest płatne, z takich czy innych, mniej lub bardziej
bezinteresownie (nieistotne) udziela nam tutaj gościny, za niemałe pieniądze.
Postawa roszczeniowa, kategoryczne wymaganie czegokolwiek, jest cokolwiek nie
na miejscu.

P.S.
Nawet gdyby administracja portalu zlikwidowała wyszukiwarkę w ogóle to co?
Należy zadzwonić na policję internetową? Podać GW do sądu?
Obserwuj wątek
    • tymon99 Re: Uwaga natury ogólnej. 19.09.08, 23:29
      zostałeś adminem społecznym gdzieś?
      • zbyfauch Re: Uwaga natury ogólnej. 19.09.08, 23:38
        tymon99 napisał:
        > zostałeś adminem społecznym gdzieś?

        Boże broń! Słowo "społeczny" wywołuje u mnie obrzydliwą, swędzącą wysypkę.
        • tymon99 Re: Uwaga natury ogólnej. 19.09.08, 23:39
          znaczy, zawodowym zostałeś?
          :>
          • zbyfauch Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 00:09
            tymon99 napisał:
            > znaczy, zawodowym zostałeś?

            Pudło, nawet nie zawiedzionym. :)
            • tymon99 Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 00:15
              to może grypa cię łapie, że gadasz jak admin?
              • zbyfauch Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 00:25
                Nie gadam jak admin. :)
                Jeśli już, gadam jak osobnik zmęczony "potrzebami" społecznymi. Bynajmniej, nie
                z powodu, że sam muszę jakimkolwiek sprostać...
                • tymon99 Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 00:35
                  czy mający owe potrzeby narzucają ci się w jakiś natrętny sposób?
                  • zbyfauch Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 01:12
                    tymon99 napisał:
                    > czy mający owe potrzeby narzucają ci się w jakiś natrętny sposób?

                    Zamiast doszukiwać się u mnie choroby, wyłuszcz kolego swój ból
                    socjalistyczny...a mnie daj już spokój. Niechcemięsię.
                    • tymon99 Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 01:26
                      nie mam bólu. nie założyłem wątku.
      • bj32 Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 23:25
        Tymuś, Słonko, a w ucho Ty chcesz? No, człowiek gada jak pokręcony,
        bo nawet ja mniemam, że wyszukiwarka rzecz niezbędna... Ba! Dla mnie
        tym bardziej, a Ty mu od adminów społecznych wymyślasz.
        Ja też upierdliwa na codzień jestem?
        • zbyfauch Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 23:53
          bj32 napisała:
          > (...) No, człowiek gada jak pokręcony (...)

          Człowiek jeszcze raz, jak krówce....człowiekowi nie chodzi o zgłaszanie usterek,
          postulatów, propozycji....człowiekowi chodzi o formę, o postawę "ja żądam, ja
          wymagam".
          Zrozumiałaś superforteco? ;)
          • tymon99 Re: Uwaga natury ogólnej. 21.09.08, 01:50
            regulamin forum, pkt 9: 'dołoży wszelkich starań'.
          • bj32 Re: Uwaga natury ogólnej. 21.09.08, 11:26
            Aaaa... Ja wczoraj niż miałam. O takie Ci chodzi:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=84718032&v=2&s=0 ?
            Czyli szukanie drugiej gwiazdki? Nie no, tu to ja sie z Tobą zgadzam
            całkowicie.
            Tylko mnie ta likwidacja wyszukiwarki zmyliła i do tego się
            pokręcenie odnosiło.
            "superforteco"
            :D:D:D Jak ślicznie! Bardzo mi się podoba. Tak sie zacznę chyba
            podpisywać:D
        • tymon99 Re: Uwaga natury ogólnej. 21.09.08, 00:56
          w ucho, od ciebie? choćby zaraz..
          feedback od userów to jedyny sposób, żeby forum było lepsze. udawanie, że
          wszystko jest w porządku, gdy nie jest, donikąd prowadzi.
          • bj32 Re: Uwaga natury ogólnej. 21.09.08, 11:23
            "udawanie, że wszystko jest w porządku, gdy nie jest, donikąd
            prowadzi."
            Zgadzam się. Popieram. I podpieram. Acz nie sądze, zeby zakładanie
            czterdziestego wątku z zapytaniem "dlaczego wyszukiwarka...?" mogło
            cokolwiek pomóc.
            A w ucho to ja Ci w ramach pomocy koleżeńskiej, nawet nie za
            zakładanie czterdziestego, tylko za wymyślanie ludziom od adminów;]
            • tymon99 Re: Uwaga natury ogólnej. 21.09.08, 23:37
              w sprawie wyszukiwarki założyłem chyba jako pierwszy, więc z tym czterdziestym
              to nie do mnie.
              • bj32 Re: Uwaga natury ogólnej. 22.09.08, 15:46
                Nie do Ciebie. Jesteś w podłym nastroju? Czy mnie znielubiłeś?
                • tymon99 Re: Uwaga natury ogólnej. 23.09.08, 11:33
                  nastrój bardzo mi się poprawił, odkąd wskrzeszono łazarza. znaczy, wyszukiwarka
                  odkąd działa, no.. buzi!
                  • bj32 Re: Uwaga natury ogólnej. 28.09.08, 18:06
                    Cmok:)
            • jureek Re: OT 22.09.08, 11:09
              bj32 napisała:

              > A w ucho to ja Ci w ramach pomocy koleżeńskiej, nawet nie za
              > zakładanie czterdziestego, tylko za wymyślanie ludziom od adminów;]

              Fajnie, że przyznajesz, że nazwanie kogoś adminem wymyślaniem jest :)
              A Snajper kiedyś strasznie się oburzał, gdy napisałem, że wolę, gdy ktoś mi
              napisze "ty chu...u", niż "ty aesie". Nawet sobie ten cytat do sygnaturki wziął.
              Jura
              • bj32 Re: OT 22.09.08, 15:48
                Widziałam:) I rozłożyło mnie to:) Lubię takie frachy:D
    • konto_online Uwaga natury ogólnej: są gupki na świecie n/t 20.09.08, 00:29
    • nessie-jp Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 01:14
      > Nawet gdyby administracja portalu zlikwidowała
      > wyszukiwarkę w ogóle to co?

      Ale administracja nie zlikwidowała. Właściciel portalu płaci (o tak, płaci! nikt
      tu charytywnie jako programista przecież nie pracuje!) za to, żeby wyszukiwarka
      działała, więc ma działać. Całkiem po prostu. Programiści muszą wziąć się w
      garść i zmierzyć z błędami spłodzonego systemu, bo im za to płacą.

      Jeśliby wyszukiwarki nie było, to by nie było. I tyle. A tak jest
      • zbyfauch Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 01:40
        Potworek_z Jęziorka napisał: (...)

        Pięknie, ale nie Ty programistom płacisz. Mylę się? ;)
        • nessie-jp Re: Uwaga natury ogólnej. 21.09.08, 01:00
          > Pięknie, ale nie Ty programistom płacisz. Mylę się? ;)

          Nie. Ja bezpłatnie i w szlachetnym czynie zgłaszam uwagi pomocne programistom :P
          • zbyfauch Re: Uwaga natury ogólnej. 21.09.08, 01:04
            nessie-jp napisała:
            > Nie. Ja bezpłatnie i w szlachetnym czynie zgłaszam uwagi pomocne
            > programistom :P

            Ale nie ciągasz ich po sądach, tudzież nie strzelach do nich jeśli Twojej pomocy
            nie przyjmują. ;P
            • nessie-jp Re: Uwaga natury ogólnej. 21.09.08, 14:29
              > Ale nie ciągasz ich po sądach, tudzież nie strzelach
              > do nich jeśli Twojej pomocy
              > nie przyjmują. ;P

              Nie no, obrażam się i odchodzę w wyniosłym milczeniu :)
          • siwa Re: Uwaga natury ogólnej. 22.09.08, 11:36
            nessie-jp napisała:
            > Nie. Ja bezpłatnie i w szlachetnym czynie zgłaszam uwagi pomocne programistom

            Doceniamy ;)
    • wanilinowa Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 13:09
      bez użytkowników forum by nie istniało, nie byłoby wpływów z reklam, admini
      zawodowi nie dostawaliby pieniędzy.. po prostu "niczego by nie było", więc to
      nie do końca tak, że robią nam łachę tym że pozwalają oglądać pop-upy na swoim
      podwórku;)
      • tymon99 Re: Uwaga natury ogólnej. 20.09.08, 14:17
        zwłaszcza że transmisja danych nie jest za darmo, więc za przesył reklam
        flashowych, skryptów gemiusa i innego śmiecia sami płacimy..
    • derduch-2 [...] 21.09.08, 00:09
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • zbyfauch Re: Błąd w rozumowaniu 21.09.08, 00:18
        addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865
        Poza tym polecam jakąś herbatkę na uspokojenie nerwów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka