25.11.03, 12:24
Na stronie "Moje Forum" pod "ulubione wątki" mam wątek o nazwie "wątek
skasowany(1)"(prowadzi do pustej strony )

Pomimo zaznaczenia go i klikania USUŃ nie mogę się go pozbyć.
Jak to zrobić???

PS
inne watki usuwam bez klopotow

zippo1
Obserwuj wątek
    • zippo1 Re: Admin!! 26.11.03, 01:14
      ciekawe czy sie wreszciedoczekam ??
      • zippo1 Re: Admin!! 27.11.03, 14:14
        czekam nadal - -mam czas
        • zakompleksiony Re: Admin!! 27.11.03, 15:10
          To już dwa dni przed komputerem siedzisz?! Człowieku zluzuj, to nie jest warte
          Twojego zdrowia.
    • adam Re: Admin!! 27.11.03, 16:09
      zippo1 napisał:

      > Na stronie "Moje Forum" pod "ulubione wątki" mam wątek o nazwie "wątek
      > skasowany(1)"(prowadzi do pustej strony )
      >
      > Pomimo zaznaczenia go i klikania USUŃ nie mogę się go pozbyć.
      > Jak to zrobić???

      Poprawione, można usuwać.
      pozdrawiam
      • zippo1 Re: Admin!! 28.11.03, 11:30
        dziekuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka