kamila9914
02.11.06, 12:44
Cześć Mamuśki,
może któraś poszukuje małego fajnego samochodzika dla siebie ? Szukamy kupca
na naszego Renault Clio II. Bardz fajny czerwony metalik, stan b.dobry ,
rocznik 2000. Właśnie taki do parkowania w mieście, i wygodny 5-drzwiowy.
Oddamy za jedyne 14 tys.- do negocjacji. Do tej pory w ogóle nam się nie psuł
i służy nam bardzo dobrze.
Piszcie na maila !