XBL - problem z płatnościami.

17.09.11, 10:52
Dawno nie robiłem płatności na XBL (ostatnio więcej kupuję na PSN), ale wróciłem ostatnimi czasy do Borderlands, które mam akurat na XBoxa, chciałem kupić ostatnie DLC, a tu okazuje się, że nie działa mi możliwość płatności kartą. Przez cały czas dostaję informację: "Autoryzacja środka płatniczego nie powiodła się. Skontaktuj się z wystawcą lub wpisz dane innego środka płatniczego."
Nie mogę zapłacić ani kartą, ani paypalem. Z góry nadmieniam, że karta nie jest kredytowa, ale ma możliwości płacenia internetowego. Korzystam z niej na zavvi.com bez problemu, korzystam na amazon.co.uk, korzystam i na PSN. Płatności paypal też zawsze bez problemu działały, a w przypadku XBL dostaję dokładnie taką samą informację. Na paypalu mam również przelaną pewną kwotę, która spokojnie powinna starczyć na wpłatę.
Czy ktoś miał podobne problemy i wie jak je rozwiązać?
    • soultimer Re: XBL - problem z płatnościami. 18.09.11, 06:13
      Mam dokładnie ten sam problem, wcześniej płaciłem kartą za Gold i poszło gładko, kupowałem też punkty. Nie się też nic zrobić z pomocą PayPal. To musi być jakiś problem u nich.
      • Gość: Gość Re: XBL - problem z płatnościami. IP: *.uznam.net.pl 18.09.11, 09:56
        Paypal został zaatakowany ponownie.
      • arczisan Re: XBL - problem z płatnościami. 18.09.11, 11:42
        Ok, ale skoro nie działa ani paypal, ani płatność kartą, to chyba jednak coś nie tak u M$. Nigdy nie dzwoniłem ani do Sony, ani do M$. Czy w takiej sytuacji jest w ogóle sens do nich dzwonić?
        • soultimer Re: XBL - problem z płatnościami. 18.09.11, 13:12
          Dzisiaj i tak zamknięte tongue_out. Jak do jutra nie poprawią - trzeba będzie zadzwonić, bo raczej nie wydaje mi się, żeby dwie całkiem różne osoby miały ten sam błąd, zwłaszcza, że inne transakcje kartą działają.
          • soultimer Re: XBL - problem z płatnościami. 18.09.11, 23:38
            Czy tylko mnie i Arcziemu to nie działa? shock
            • arczisan Re: XBL - problem z płatnościami. 19.09.11, 07:32
              Może niewiele osób korzysta z takiego rodzaju płatności, ale temat nie wydaje się nikomu ciekawy. Don't know...
              • soultimer Re: XBL - problem z płatnościami. 20.09.11, 15:06
                Ok, zadzwoniłem tam i dla zainteresowanych małe info: nie wiedzą kiedy to zacznie działać znowu big_grin.

                Wiedzą za to, że można kupować kody - zdrapki i pan z infolinii zapewniał mnie, że na 100% zadziałają. Gdzie je można kupić - > xbox.com -> konsola xbox 360 + akcesoria - > gdzie kupić i tam jest lista sklepów.

                Co ciekawe z komórki (Play) numer 00800 441 17 96 nie działa. Dlatego też trzeba dzwonić na te numer (801 802 000) - link niżej - też takie małe info, bo szukając w sieci zauważyłem, że wiele osób ma problem z dodzwonieniem się do M$.

                www.microsoft.com/dynamics/pl/pl/contact-us.aspx
                Najbardziej rozwaliło mnie nagranie jakiejś pani informującej jakie guziole wciskać, żeby połączyć się z wybranym działem. Akcent niczym Joanna Krupa - w stylu ''aby'e połączyć się z działem'ee''... Tfoje oszy som hipnotajzin big_grin
Pełna wersja