Dodaj do ulubionych

Bake a cake

25.05.06, 12:37
www.2flashgames.com/f/f-Bake-a-Cake-with-Sartha-Mewart-1906.htm
mam nadzieje, ze tego nie bylo...

wciagnelo...chociaz chyba nie jest najlatwiejszesmile zobaczymy...smile
Obserwuj wątek
    • feergiee Re: Bake a cake 25.05.06, 17:27
      eh ktos w to gra? gierka fajna ale troche skomplikowana. mam juz wszystko oprocz
      narzedzi i ptaszkow. jak ktos bedzie cos wiedzial niech sie odezwie bo utknelam
      • kate_16 Re: Bake a cake 25.05.06, 18:35
        ja przeszłamsmile
        z narzędziami to chyba najbardziej skomplikowane było (o ile dobrze pamiętamsmile
        uruchomiłaś komputer?

        co do ptaszka - podpowiem - musisz go ustrzelićsmilebroń i naboje są w sypialni
        rodziców...

        byłaś w sypialni rodziców?

        jak coś to pisz, podpowiem dalej...
        • feergiee Re: Bake a cake 25.05.06, 19:27
          tak komputer uruchomilam i zamowilam narzedzia ale nie mam co dac w zamian sad a
          w sypialni nie bylam, bylam za to lazience
          • kate_16 Re: Bake a cake 25.05.06, 20:56
            no wlasnie...zaplacic trzeba tym co jest w sypialni(ogolnie z sypilani chyba 3
            rzeczy sie wynosi) a do sypialni sie wchodzi przez lazienke...
            • feergiee Re: Bake a cake 26.05.06, 20:09
              dzieki juz przeszlam. troche glupia ale faktycznie wciagajaca

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka