kate_16 25.05.06, 12:37 www.2flashgames.com/f/f-Bake-a-Cake-with-Sartha-Mewart-1906.htm mam nadzieje, ze tego nie bylo... wciagnelo...chociaz chyba nie jest najlatwiejsze zobaczymy... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
feergiee Re: Bake a cake 25.05.06, 17:27 eh ktos w to gra? gierka fajna ale troche skomplikowana. mam juz wszystko oprocz narzedzi i ptaszkow. jak ktos bedzie cos wiedzial niech sie odezwie bo utknelam Odpowiedz Link Zgłoś
kate_16 Re: Bake a cake 25.05.06, 18:35 ja przeszłam z narzędziami to chyba najbardziej skomplikowane było (o ile dobrze pamiętam uruchomiłaś komputer? co do ptaszka - podpowiem - musisz go ustrzelićbroń i naboje są w sypialni rodziców... byłaś w sypialni rodziców? jak coś to pisz, podpowiem dalej... Odpowiedz Link Zgłoś
feergiee Re: Bake a cake 25.05.06, 19:27 tak komputer uruchomilam i zamowilam narzedzia ale nie mam co dac w zamian a w sypialni nie bylam, bylam za to lazience Odpowiedz Link Zgłoś
kate_16 Re: Bake a cake 25.05.06, 20:56 no wlasnie...zaplacic trzeba tym co jest w sypialni(ogolnie z sypilani chyba 3 rzeczy sie wynosi) a do sypialni sie wchodzi przez lazienke... Odpowiedz Link Zgłoś
feergiee Re: Bake a cake 26.05.06, 20:09 dzieki juz przeszlam. troche glupia ale faktycznie wciagajaca Odpowiedz Link Zgłoś