rico251
07.08.06, 20:07
Siema mam ENTER THE MATRIX i podczas ladowania misji HTE TRUCK wylacza sie
czytalem forum i pisalo o latce ssalem ja lecz problem dalej sie pojawia mysle
ze jest to crack poniewarz gdy instaluje tego patcha v. 1.52 aktualizuje
wszystko nawet glowny plik i chyba trzeba nowego cracka prosze o pomoc gra
jest niestety nieorginalna