loola_kr 21.04.09, 10:15 ja to jest że wchodzę na wyścigi w Trottingu a tam w każdym jest zapisany ten sam koń! No 20 razy! Ma jakąś magiczną energię czy co... ja mogę max 3 razy... i na dodatek same lesze od mojego... to nie ma po co startowac... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
loola_kr Re: Konie - wyścigi (zapisy) 21.04.09, 10:19 to samo w Cross Country... maszyny czy co... Odpowiedz Link Zgłoś
lenkaaa Re: Konie - wyścigi (zapisy) 21.04.09, 10:36 pojecia nie mam...??? moze jest jakies cos na czrnym rynku, co daje super energie ???... Odpowiedz Link Zgłoś
lenkaaa Re: Konie - wyścigi (zapisy) 21.04.09, 10:58 nie wiem o co w tym chodzi, bo w galopie ktos wystawia teraz tego samego konia 14 razy !!! przeciez to niewykonalne...??!! Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr Re: Konie - wyścigi (zapisy) 21.04.09, 11:01 wszystko zniknęło w galopie... ale w trottingu dalej mnóstwo razy ten sam koń... cos musi byc na te wyścigi... Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr eee 21.04.09, 11:25 chyba nic nie ma... bo ten Etoile co zapisany tyle razy nie ma nic specjalnego... ale energii ma ponad 90%! TEN DRUGI fLOWER TO SAMO... ponad 90% energii, no ma jabłko i inne ale skąd tyle energii? czy zapisują z tygodniowym wyprzedzeniem czy co... Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr Re: eee 21.04.09, 12:34 jednak nie zapisuja z wyprzedzeniem... własnie w trotingu pojawił się ten sam koń 16 razy! przed chwila go nie było... cuda! Odpowiedz Link Zgłoś
lenkaaa Re: eee 21.04.09, 12:55 trzebaby spojrzec ile energii sie traci przy trottingu, moze malo i wtedy mozna...? Odpowiedz Link Zgłoś
ilekobietamalat Re: eee 21.04.09, 14:16 ojejku,pewnie postazaja konia.a wyscigi sa w czasie rzeczywistym,a nie konskim;> ja tez czasami jestem 4-5 wyscigach, nabitych w ciagu pol godziny;P moze oni na wieksza skale to robia;D Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr Re: eee 21.04.09, 14:21 tez pomyslałam o postarzaniu... ale to rzeczywiście musi byc na dużą skalę Odpowiedz Link Zgłoś
lenkaaa Re: eee 21.04.09, 14:23 ilekobietamalat napisała: > ojejku,pewnie postazaja konia.a wyscigi sa w czasie rzeczywistym,a > nie konskim;> > ja tez czasami jestem 4-5 wyscigach, nabitych w ciagu pol godziny;P > moze oni na wieksza skale to robia;D No tak, to jest wyjasnienie Ze tez mnie to do glowy nie przyszlo, hi, hi iKobieto, to ile tat ma teraz twoj Torrence ? Odpowiedz Link Zgłoś
ilekobietamalat Re: eee 21.04.09, 15:16 torrence ma 12 lat i 6 miesiecy;D ale niedlugo chmurke dostanie;d Odpowiedz Link Zgłoś
lenkaaa Re: eee 21.04.09, 15:44 ty sobie mozesz postarzac, bos chmurek duzo nalapala, a ja mam tylko jedna chmurke to trzymam ja na specjalne okazje (tzn. mam po jednej na kazdym koncie) Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr Re: eee 21.04.09, 16:33 ja mam 3 chmury, tez je na razie trzymam ale tylko o 4 miesiące odmładzają... dzisiaj na przykład latała czekoladowa gwiazda z chmurą Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr ale dzisiaj postarzyłam mojego :) 21.04.09, 17:22 bo co go postarzyłam to dostawałam AP więc zuzycie wychodziło na zero Odpowiedz Link Zgłoś