Dodaj do ulubionych

Konie - wyścigi (zapisy)

21.04.09, 10:15
ja to jest że wchodzę na wyścigi w Trottingu a tam w każdym jest zapisany ten
sam koń! No 20 razy! Ma jakąś magiczną energię czy co...
ja mogę max 3 razy... i na dodatek same lesze od mojego... to nie ma po co
startowac...
Obserwuj wątek
    • loola_kr Re: Konie - wyścigi (zapisy) 21.04.09, 10:19
      to samo w Cross Country...
      maszyny czy co...
      • lenkaaa Re: Konie - wyścigi (zapisy) 21.04.09, 10:36
        pojecia nie mam...??? moze jest jakies cos na czrnym rynku, co daje super
        energie ???...
        • lenkaaa Re: Konie - wyścigi (zapisy) 21.04.09, 10:58
          nie wiem o co w tym chodzi, bo w galopie ktos wystawia teraz tego samego konia
          14 razy !!! przeciez to niewykonalne...??!!
          • loola_kr Re: Konie - wyścigi (zapisy) 21.04.09, 11:01
            wszystko zniknęło w galopie...
            ale w trottingu dalej mnóstwo razy ten sam koń...
            cos musi byc na te wyścigi...
            • loola_kr eee 21.04.09, 11:25
              chyba nic nie ma...
              bo ten Etoile co zapisany tyle razy nie ma nic specjalnego... ale energii ma
              ponad 90%!
              TEN DRUGI fLOWER TO SAMO... ponad 90% energii, no ma jabłko i inne ale skąd tyle
              energii?
              czy zapisują z tygodniowym wyprzedzeniem czy co...
              • loola_kr Re: eee 21.04.09, 12:34
                jednak nie zapisuja z wyprzedzeniem...
                własnie w trotingu pojawił się ten sam koń 16 razy!
                przed chwila go nie było...
                cuda!
                • lenkaaa Re: eee 21.04.09, 12:55
                  trzebaby spojrzec ile energii sie traci przy trottingu, moze malo i wtedy mozna...?
                  • loola_kr Re: eee 21.04.09, 13:00
                    25%
                    może kiedyś się dowiemy jak to działa...
                    • ilekobietamalat Re: eee 21.04.09, 14:16
                      ojejku,pewnie postazaja konia.a wyscigi sa w czasie rzeczywistym,a
                      nie konskim;>
                      ja tez czasami jestem 4-5 wyscigach, nabitych w ciagu pol godziny;P
                      moze oni na wieksza skale to robia;D
                      • loola_kr Re: eee 21.04.09, 14:21
                        tez pomyslałam o postarzaniu... ale to rzeczywiście musi byc na dużą skalę big_grin
                      • lenkaaa Re: eee 21.04.09, 14:23
                        ilekobietamalat napisała:

                        > ojejku,pewnie postazaja konia.a wyscigi sa w czasie rzeczywistym,a
                        > nie konskim;>
                        > ja tez czasami jestem 4-5 wyscigach, nabitych w ciagu pol godziny;P
                        > moze oni na wieksza skale to robia;D

                        No tak, to jest wyjasnienie smile Ze tez mnie to do glowy nie przyszlo, hi, hi smile
                        iKobieto, to ile tat ma teraz twoj Torrence ?
                        • ilekobietamalat Re: eee 21.04.09, 15:16
                          torrence ma 12 lat i 6 miesiecy;D
                          ale niedlugo chmurke dostanie;d
                          • lenkaaa Re: eee 21.04.09, 15:44
                            ty sobie mozesz postarzac, bos chmurek duzo nalapala, a ja mam tylko jedna
                            chmurke to trzymam ja na specjalne okazje (tzn. mam po jednej na kazdym koncie)
                          • loola_kr Re: eee 21.04.09, 16:33
                            ja mam 3 chmury, tez je na razie trzymam ale tylko o 4 miesiące odmładzają...
                            dzisiaj na przykład latała czekoladowa gwiazda z chmurą smile
                          • loola_kr ale dzisiaj postarzyłam mojego :) 21.04.09, 17:22
                            bo co go postarzyłam to dostawałam AP więc zuzycie wychodziło na zero smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka