Dodaj do ulubionych

Ankas, syrop klonowy

14.03.10, 09:29
Czy w Kanadzie tez jest taki drogi? Spróbowałam kilka miesięcy temu i
przepadłam:-)))
Obserwuj wątek
            • ankas4 Re: Ankas, syrop klonowy 14.03.10, 16:39
              Juz Kochane odpowiadam, wiec...my sobie zycia bez syropu juz nie wyobrazamy,
              powaznie to pisze, bo my syropu klonowego uzywamy naprawde do wszystkiego, tam
              gdzie kiedys był miód teraz jest syrop. A rowniez czesto zastepujemy cukier
              syropem. Mam nadzieje,ze uda sie w Polsce kupowac i nie zbankrutowac, my
              uzywalismy juz syropu duzo wczesniej niz zanum tutaj zawitalismy, bo w Toronto
              mamy przyjaciól i oni zawsze nam co pol roku przywozili kilka wielkich butli
              takich 2 litrowych wiec starczalo na dlugo, tutaj puszka syropu 1 litr kosztuje
              okolo 10 dolarów, ale w Kanadzie jest wszystko duzo duzo drozsze niz np, w Usa.
              A i kiedys patrzylam z ciekawosci na ALLEGRO i nie dajjcie sie nabrac na pseudo
              syropy, bo tam sprzedawali co niektórzy takie słodziki a reklamowali je jako syrop.
              Sciskam, i pozdrawiam na slodko ,bo wlasnie jemy nalesniki z syropem,a maz wcina
              musli też zsyropem.
              • a_beatle Re: Ankas, syrop klonowy 14.03.10, 20:05
                Oooo u nas 30 zł kosztuje buteleczka 250 ml:-(
                Słodkie, ale nie mam dość tej słodyczy:-) Zjadłam dzisiaj omlet z syropem,
                uwielbiam też do płatków owsianych.
                No i do mięs można dawać, ale nie próbowałam.
                Mówisz, że 2-litrowe butle? Ech, zazdroszczę;-)
                • ankas4 Re: Ankas, syrop klonowy 15.03.10, 04:40
                  O my tez jemy z platkami.
                  Widzisz jakbym miała jak to bym Wam przywiozła, ale sama nie wiem jak my sie
                  spakujemy i zmiescimy ze wszystkim, nie chce o tym nawet myslec...bo juz mnie
                  glowa boli.

sciskam
                    • ankas4 Re: Ankas, syrop klonowy 16.03.10, 04:34
                      Wiesz co zazwyczaj kupujemy taki:

www.treehugger.com/files/2009/04/no-maple-syrup-sugar-maple-northeast-united-states.php
                      Niech nm nie da sie nabrac na jakies podróbki syropu klonowego za jakąś
                      masakrystyczną cenę, bo na rynku w Ottawie widujemy niestety turystów,którzy
                      kupują niby syrop klonowy a tak naprawde to tylko podróbka, te podróbki
                      wygladaja tak:

www.allegro.pl/item960467042_amerykanski_syrop_klonowy_0_7_litra_najtaniej.html

Najlepiej i najtaniej jak maz pojdzie do jakiegos supermarketu jak Loblaws lub
                      innego i zapyta obsluge o syrop klonowy albo jak nie zna jezyka niech pokaze na
                      kartce napisane:Maple syrup i go zaprowadzą gdzie one dokladnie stoją, najtaniej
                      jest kupic w puszkach, ale nie wszedzie sa dostepne.

Pozdrawiam serdecznie

Ps, zajrzałam wlasnie na allegro i jestem w szoku...ze taki drogi ten syrop w
                      Polsce ...
                      www.allegro.pl/item958565416_oryginalny_kanadyjski_syrop_klonowy_1_l_1500_g.html
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka