buster.dogg
18.05.09, 12:18
Ech z łezką w oku wspominam długie miesiące spędzone z PSO na nieodżałowanym Dreamcaście. Szkoda, że Sega nie kwapi się do zrobienia MMO na konsole w ładnej grafice godnej current-genów. To byłby potencjalny hit zważywszy, że praktycznie nie ma konkurencji.