ania.drzyzga 04.06.09, 15:12 DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!BARDZO BARDZO DZIĘKUJE!!!CAŁUSKI I BUZI I UŚCISKI W PODZIĘCE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
senseeko Re: DZIEKI!!!!!! 04.06.09, 17:07 I ja się podpisuję w tymże wątku Dzięki wielkie Edycjo! Odpowiedz Link Zgłoś
vifxen Re: DZIEKI!!!!!! 04.06.09, 18:29 pochwalcie się dziewczyny, za co tak dziekujecie uniżenie? Odpowiedz Link Zgłoś
ania.drzyzga Re: DZIEKI!!!!!! 04.06.09, 19:37 no jak to za co???za jajo a tak dokładnei to za jajo kurze Odpowiedz Link Zgłoś
mammaewuni Re: DZIEKI!!!!!! 05.06.09, 10:00 Dziękuję za wysłuchanie mojej pokornej prośby Jaja są prześliczne Odpowiedz Link Zgłoś