Dodaj do ulubionych

Trailer: The Conduit

20.06.09, 01:26
Ja kupuję, nie wiem jeszcze czy limitowaną czy zwykłą... ale kupuję ;].
Obserwuj wątek
    • axiomat Re: Trailer: The Conduit 22.06.09, 10:11
      W najswiezszym oficjalnym magazynie Nintendo The Conduit dostal note ?zaledwie? nieco ponad 70%. Ponoc gierka jest bez klimatu i dosc monotonna, przez to nie przykuwa do konsoli tak jak sie tego poczatkowo spodziewano. Kuleje szczegolnie design levelow. Mimo wszystko mysle ze i tak warto w ten tytul zainwestowac, bo wyroznia sie nie tylko graficznie, ale rowniez multiplayerem online co nie jest zbyt czesto spotykane wsrod gier na Wii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka