rashefster 20.06.09, 01:26 Ja kupuję, nie wiem jeszcze czy limitowaną czy zwykłą... ale kupuję ;]. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
axiomat Re: Trailer: The Conduit 22.06.09, 10:11 W najswiezszym oficjalnym magazynie Nintendo The Conduit dostal note ?zaledwie? nieco ponad 70%. Ponoc gierka jest bez klimatu i dosc monotonna, przez to nie przykuwa do konsoli tak jak sie tego poczatkowo spodziewano. Kuleje szczegolnie design levelow. Mimo wszystko mysle ze i tak warto w ten tytul zainwestowac, bo wyroznia sie nie tylko graficznie, ale rowniez multiplayerem online co nie jest zbyt czesto spotykane wsrod gier na Wii. Odpowiedz Link Zgłoś