Dodaj do ulubionych

Opadające liście

30.09.04, 11:16
Mam w domu kilka drzewek owocowych (kumkwat, cytrynka) ostatnio zauważyłam iż
opdają im listki w duzych ilościach. Co robić? Czy są za mało podlewane, czy
to coś zupełnie innego?

Pozdrawiam Lanza
Obserwuj wątek
    • jerzy.wozniak Re: Opadające liście 30.09.04, 20:55
      A czy pod listkami coś nie łazi - tylko weź lupę, bez lupy ogrodnik nie jest
      sobą!
      Jurek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka