lanza2 30.09.04, 11:16 Mam w domu kilka drzewek owocowych (kumkwat, cytrynka) ostatnio zauważyłam iż opdają im listki w duzych ilościach. Co robić? Czy są za mało podlewane, czy to coś zupełnie innego? Pozdrawiam Lanza Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jerzy.wozniak Re: Opadające liście 30.09.04, 20:55 A czy pod listkami coś nie łazi - tylko weź lupę, bez lupy ogrodnik nie jest sobą! Jurek Odpowiedz Link Zgłoś