mkhj
28.06.02, 13:29
Nie dajcie się prowokować Tassmanowi. To niezrównoważone indywiduum, które pęta
się po róznych działach forum i tylko prowokuje. Wypisuje różne głupoty, a
potem chichocze jak ludziska dadza się sprowokowac. Facet (lub babka), ale
stawiam na faceta wyraźnie się nudzi.
Bądźmy od niego mądrzejsi i nie wdajmy sie w dyskusje. On tylko na to czeka.
Pozdrawiam normalnych forumowiczów.
mkhj